Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
McCarthy megvédte Harrellt és a #2 támadófalat hibáztatja inkább.
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Harrell-grades-higher-than-perception-suggests/9418d849-cb0e-4f6e-85bc-248920772912
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
jézusom, hogy lehetett a Brownstól (de akárkitől) így kikapni? jó szarul játszhattunk, aki látta a meccset és kialudta magát írhatna majd egy kis összefoglalót 😊 bebop
a pre-season meccsek eredményét még mindig teljesen felesleges nézni, a meccs 3/4 részében olyanok játszottak akiknek esélyesen ez a 4 hét az nfl-ben töltött időszak. Harrellel viszont még van mit dolgozni..brk
tavaly 27-17 volt a preseasonban oda.
A csere OL elég gyatrán védte Harrell-t, az egyetlen drive amiben nagyjából jól ment nekik, FG lett.
Futás ellen még mindig van mit dolgozni. Főleg Perry-vel. Szépen rátolja a guardra a tackle-t csak épp mögötte futnak el. Nem egy ilyen volt.
Worthy nem is volt fent, amikor futást vártunk, olyankor Pickett-Raji-Wilson volt fent.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
jézusom, hogy lehetett a Brownstól (de akárkitől) így kikapni? jó szarul játszhattunk, aki látta a meccset és kialudta magát írhatna majd egy kis összefoglalót 😊 bebop
a pre-season meccsek eredményét még mindig teljesen felesleges nézni, a meccs 3/4 részében olyanok játszottak akiknek esélyesen ez a 4 hét az nfl-ben töltött időszak. Harrellel viszont még van mit dolgozni..brk
nem sérült meg senki, ez már eredmény.

Newhouse-t jó volt a pályán látni, és Benson nagyon kell majd, főleg ha Starks lesérülne az alapszakaszban is. A secondary meg majd alakul.

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
jézusom, hogy lehetett a Brownstól (de akárkitől) így kikapni? jó szarul játszhattunk, aki látta a meccset és kialudta magát írhatna majd egy kis összefoglalót 😊 bebop
a pre-season meccsek eredményét még mindig teljesen felesleges nézni, a meccs 3/4 részében olyanok játszottak akiknek esélyesen ez a 4 hét az nfl-ben töltött időszak. Harrellel viszont még van mit dolgozni.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
jézusom, hogy lehetett a Brownstól (de akárkitől) így kikapni? jó szarul játszhattunk, aki látta a meccset és kialudta magát írhatna majd egy kis összefoglalót 😊

GB
több mint 12 éve
bazsi66 Green Bay Packers 10
nagyon szépen köszönöm
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
s.o.s. egy inygenes stream kéne. tudna vki segiteni?bazsi66
 www.thefirstrow.eu/watch/135639/1/watch-cleveland-browns-vs-green-bay-packers.html

de egyébként van ilyen topik is...
több mint 12 éve
bazsi66 Green Bay Packers 10
s.o.s. egy inygenes stream kéne. tudna vki segiteni?
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Magyar idő szerint hánykor lesz a következő meccs? Dzsékob
Péntek hajnali 2-kor.vassadi
kösziDzsékob
A Countdown to kickoff visszaszámol, de hogy mi lesz 3 óra múlva.. 😀
Egy preseason meccs sem lesz hajnali 1 előtt nálunk 😕
több mint 12 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
Magyar idő szerint hánykor lesz a következő meccs? Dzsékob
Péntek hajnali 2-kor.vassadi
köszi
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Magyar idő szerint hánykor lesz a következő meccs? Dzsékob
Péntek hajnali 2-kor.
több mint 12 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
Magyar idő szerint hánykor lesz a következő meccs?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
Jöhetne valki tőletek zsűrizni a Bert Bell sigbattle- re.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
bár látom LN írta, hogy Worthy nem játszott rosszul, aki látta a meccset, egy még bővebb beszámolót tudna róla adni? talán tudjátok, miért ő érdekel a legjobban 😊Hurka
Passz ellen nem lesz gond szerintem, ellenben amikor futás van, még elviszi a hév. 2-3x is eltolta a falat, csak közben elfutott mögötte az RB, vagy tovább birkózott középen feleslegesen, miközben a play már máshol járt.
Úgy gondolom ezek a rutinnal majd eltűnnek.

Valahogy az egész védelem javult, persze így az első meccsre.
House nagyon jó volt. Hayward se volt rossz, 1-2 sikertelen labdavadász manőver mellé jutott elütött passz is.
Azért a safety-knek van hova javulni, de ott is a hiányzó meccsrutin lehet a fő ok.
Ami a legjobb, Williams visszatért 😊 Mármint a régi, nekem legalábbis úgy tűnt.

Harrell-el nem lesz gond.
Az elején talán picit izgult, pontatlan labdák, ami a végére pontosabban lettek. Látszott, hogy az időzítés még nem tökéletes. Ha többet gyakorolnak együtt, meglesz az is.

Ellenben Taylor aggaszt. Nem hittem volna, hogy Newhouse-t visszasírom, de Taylor valami rettenet volt. Ingram szinte szórakozott vele, az INT is azért volt, mert megkerülte és megütötte Rodgers-t.
Remélem kipróbáljuk Datko-t, mint kezdő LT a következő meccsen, ennél csak jobb lehet. Vagy Sherrod, ha felépül teljesen, bár belőle is hiányozni fog némi rutin meg edzésmunka.
Az OL többi része ok.

Ami nem javult tavaly óta az a dropok (Jones most is endzone-ban dekázott 2-3-at a lasztival, majd elejtette). Rengeteg volt és nem csak a 2-3. csapattól.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Lang 2016-ig aláírt:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A Packers hosszabbított kezdő guardjával | Bowl.hu
T.J. Lang 2016-ig írt alá Green Bay-ben.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
[qu

Aki látta a meccset, Graham Harrell mit mutatott? 😊 Azon felül hogy személyes kedvencem azért is lehet érdekes mert elég nagy lutri van ha Rodgersnek baja esik.
JayB
Nemár te is Harrell fan vagy ? 😀 TTU-ba imádtam fájt,is h kikerült a kanadai ligába ...Drip
Én is a TTU-ban szerettem meg, nem voltam még nagyon képben azthittem hogy a nagy számok miatt majd hatalmas sztár lesz NFL-ben is aztán fel világosítottak. Drafton is reménykedtem hogy valahol középen elkel de semmi, sőt még UDFA-ként is alig talált helyet. Örülök hogy most mégis itt van 😊
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sőt, még én is Harrell-fan vagyok...bármennyire is képzavar jelenleg... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 963 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Aki látta a meccset, Graham Harrell mit mutatott? 😊 Azon felül hogy személyes kedvencem azért is lehet érdekes mert elég nagy lutri van ha Rodgersnek baja esik.
JayB
Nemár te is Harrell fan vagy ? 😀 TTU-ba imádtam fájt,is h kikerült a kanadai ligába ...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aki látta a meccset, Graham Harrell mit mutatott? 😊 Azon felül hogy személyes kedvencem azért is lehet érdekes mert elég nagy lutri van ha Rodgersnek baja esik.
JayB
megbízható volt, nem adott okot rá, hogy nyakára hozzanak valami veteránt, szóval you are golden.

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Benson hivatalosan is sajtfejű 1 évig.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Aki látta a meccset, Graham Harrell mit mutatott? 😊 Azon felül hogy személyes kedvencem azért is lehet érdekes mert elég nagy lutri van ha Rodgersnek baja esik.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na kezdődik: Bishopot műteni kell, a műtét után derül ki, hogy egyáltalán van-e esélye játszani a szezonban, Houseról pedig 2-3 hét múlva derül ki, hogy kell-e műtét..Szobi22
kiderült és idén nem focizhat

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na kezdődik: Bishopot műteni kell, a műtét után derül ki, hogy egyáltalán van-e esélye játszani a szezonban, Houseról pedig 2-3 hét múlva derül ki, hogy kell-e műtét..Szobi22
nem hiányoznak az A4-es nagyságú injury-reportok. :/ Bishop nagyon fog hiányozni, bármilyen jó DJ Smith v. Francois.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
na kezdődik: Bishopot műteni kell, a műtét után derül ki, hogy egyáltalán van-e esélye játszani a szezonban, Houseról pedig 2-3 hét múlva derül ki, hogy kell-e műtét..

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890

régebbi kép, de fantasztikus!