Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Na megvan a backup QB 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem hinném, hogy 6 DL keretbe fog kerülni ,akkor egyikük PUP-n kezd, valószínűbbnek tartom, hogy akkor +1 OL lesz ottSzobi22
Végiggondolva, amit írtam, a 6 még okés, de a 7 az sok.
5 kevés lehet, főleg, hogy abból 2 rookie. Ráadásul Worthy futás ellen még nem az igazi. Daniels jó lehet, de neki is kell rutin. Így viszont a Pickett-Raji-Wilson hármas nem is tűnik soknak.

Az a baj, hogy a csere OL-ben nem nagyon látom ki kerülhetne fel, nagyon átjáróház volt az a fal.
Minél jobban nézem, 5 WR is elég lehet, ha a PS-ben marad beugró.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem hinném, hogy 6 DL keretbe fog kerülni ,akkor egyikük PUP-n kezd, valószínűbbnek tartom, hogy akkor +1 OL lesz ott

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vic a meccs előtti csetben megemlítette, hogy szerinte Muir cut lesz, szóval akkor lesz egy hely Gergőbácsi OL emberének 😀
Illetve kettő, mert csak 5 WR-t vár.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem Wells helyett hoztuk Saturdayt? Vagy ő másik Wells lenne?MarioAna
Ez a Wells, Reggie Wells, 7 év Cards, 1-1 év Eagles és Panthers után kötött ki nálunk, G/T.

KÖsz. Eggyel több O-line és eggyel kevesebb ILB és aláírom 😊Gergőbácsi
ILB lesz ennyi, mivel benne vannak ST-ben (ráadásul Francios OLB-ként is bevethető is bevethető).
O-line meg lesz, de a 2 esélyes (Sherrod és Datko) szinte biztos, hogy PUP-on kezdi a szezont. Igazából Merling nekem a kérdéses, csak azért tettem be, mert a két T nem egészséges. Amíg fel nem kerülnek a keretbe (akár csak az egyik), addig lehet ennyi DL. A 6. hétre kiderül, hogy kell e ennyi, vagy hogy ki nem nyújtja azt amit vártak.

Sőt, láttam olyan keretet is, ahol 5 S van. Igazából a 4 a minimum, de látván mit játszunk, lesz olyan, hogy 3 lesz fent, nickel-dime formációkban, mert Woodson fellép slotba.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Hát valami ilyesmi:

QB : Rodgers, Harrell

RB/FB: Benson, Green, Saine, Starks, Kuhn

WR: Jennings, Nelson, Cobb, Driver, Jones, Gurley

TE: Finley, D.J. Williams, Crabtree, Taylor

OL: Newhouse, T.J. Lang, Saturday, Sitton, Bulaga, Dietrich-Smith, Wells

DL: Raji, Pickett, Wilson, Worthy, Daniels, Muir, Merling

OLB: Matthews, Perry, Moses, Walden, Jones

ILB: Hawk, D.J. Smith, Francios, Lattimore, Manning

CB: Williams, House, Shields, Hayward, Bush

S: Woodson, Burnett, McMillian, M.D. Jennings,

ST: Goode, Crosby, Masthay


Esetleg Gurley vagy Merling helyett Datko vagy Sherrod, bár lehet utóbbi kettő PUP-on kezd, akárcsak Starks.
PS: Coleman, Tyler, Cooper, Draheim, Genus, Guy, Merrill, Richardson, Van Roten, Boykin csapatból lesznek benne páran.LN
Nem Wells helyett hoztuk Saturdayt? Vagy ő másik Wells lenne?

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Hát valami ilyesmi:

QB : Rodgers, Harrell

RB/FB: Benson, Green, Saine, Starks, Kuhn

WR: Jennings, Nelson, Cobb, Driver, Jones, Gurley

TE: Finley, D.J. Williams, Crabtree, Taylor

OL: Newhouse, T.J. Lang, Saturday, Sitton, Bulaga, Dietrich-Smith, Wells

DL: Raji, Pickett, Wilson, Worthy, Daniels, Muir, Merling

OLB: Matthews, Perry, Moses, Walden, Jones

ILB: Hawk, D.J. Smith, Francios, Lattimore, Manning

CB: Williams, House, Shields, Hayward, Bush

S: Woodson, Burnett, McMillian, M.D. Jennings,

ST: Goode, Crosby, Masthay


Esetleg Gurley vagy Merling helyett Datko vagy Sherrod, bár lehet utóbbi kettő PUP-on kezd, akárcsak Starks.

PS: Coleman, Tyler, Cooper, Draheim, Genus, Guy, Merrill, Richardson, Van Roten, Boykin csapatból lesznek benne páran.LN
KÖsz. Eggyel több O-line és eggyel kevesebb ILB és aláírom 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hánykor lesz ma a meccs? Packers.com optimista, 29 perc múlva kickoff 😀JayB
01:00, NFL network, már a múlt héten is megviccelt minket 😀gamerkr
Az elmúlt 2 meccsen mutatott hülyeséget 😊
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hánykor lesz ma a meccs? Packers.com optimista, 29 perc múlva kickoff 😀JayB
01:00, NFL network, már a múlt héten is megviccelt minket 😀

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Hánykor lesz ma a meccs? Packers.com optimista, 29 perc múlva kickoff 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hát valami ilyesmi:

QB : Rodgers, Harrell

RB/FB: Benson, Green, Saine, Starks, Kuhn

WR: Jennings, Nelson, Cobb, Driver, Jones, Gurley

TE: Finley, D.J. Williams, Crabtree, Taylor

OL: Newhouse, T.J. Lang, Saturday, Sitton, Bulaga, Dietrich-Smith, Wells

DL: Raji, Pickett, Wilson, Worthy, Daniels, Muir, Merling

OLB: Matthews, Perry, Moses, Walden, Jones

ILB: Hawk, D.J. Smith, Francios, Lattimore, Manning

CB: Williams, House, Shields, Hayward, Bush

S: Woodson, Burnett, McMillian, M.D. Jennings,

ST: Goode, Crosby, Masthay


Esetleg Gurley vagy Merling helyett Datko vagy Sherrod, bár lehet utóbbi kettő PUP-on kezd, akárcsak Starks.

PS: Coleman, Tyler, Cooper, Draheim, Genus, Guy, Merrill, Richardson, Van Roten, Boykin csapatból lesznek benne páran.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Valaki aki végigkövette az előszezont, írhatna egy roster-tippet az utolsó meccs előtt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
olvasom hogy So'oto TE-ként is kap szerepet edzéseken.

Viszont Starks szerintem IR lesz, jobb esetben PUP. :/gamerkr
LB-ből TE nem is olyan rossza hagyomány nálunk, Havner elég jó volt
LN
Nem is ő volt az egyetlen, ha jól emlékszem, Smithnek vagy Mosesnek is volt elkapása. csak azért edzettek ott, mert durva TE-hiány voltSzobi22
Ja, van 5, de az egyetlen teljesen egészséges talán Finley, aki meg babázik 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
olvasom hogy So'oto TE-ként is kap szerepet edzéseken.

Viszont Starks szerintem IR lesz, jobb esetben PUP. :/gamerkr
LB-ből TE nem is olyan rossza hagyomány nálunk, Havner elég jó volt
LN
Nem is ő volt az egyetlen, ha jól emlékszem, Smithnek vagy Mosesnek is volt elkapása. csak azért edzettek ott, mert durva TE-hiány volt

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Üdvözlet minden NFL-rajongónak. Külön üdvözlet a Packers-tábornak. Biztos tudjátok, hogy az első heti SF elleni meccset a sport2 élőben adja. Már alig várom.Old Green Bay
Üdv a táborban, OGB. Mi is alig várjuk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 573
Üdvözlet minden NFL-rajongónak. Külön üdvözlet a Packers-tábornak. Biztos tudjátok, hogy az első heti SF elleni meccset a sport2 élőben adja. Már alig várom.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
olvasom hogy So'oto TE-ként is kap szerepet edzéseken.

Viszont Starks szerintem IR lesz, jobb esetben PUP. :/gamerkr
LB-ből TE nem is olyan rossza hagyomány nálunk, Havner elég jó volt
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Viszont ha Starks PUP/IR és neadjisten Benson is kidől valamiért..szarban leszünk futás téren. Kuhn-t lehet RB-ként is használni de az sem megoldás.Hall Of Green
Szerintem Saine is marad a rosteren Benson és Green mellett, plusz Tyler megy majd PS-be. RB lesz, más kérdés a minőség, Benson erősen felfelé lóg ki a sorból 😊
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Offense téren meg tényleg az LT poszt a legnagyobb kérdés..Newhouse sérülése milyen súlyos? Egyébként még talán azt is el tudnám képzelni hogy Bulaga LT és Datko RT, ha Newhouse éppen sérült..mondjuk ez már eléggé C megoldás lenne.

És kérem a kedves elkapókat hogy ne ejtsék a lasztikat, köszöntem 😀Hall Of Green
Momentán nem sérült, ha jól tudom, de volt már egy agyrázkódása idén.


A Front7 szerintem is rendben lesz, csak az a kérdés, hány DL lesz a rosteren. 5-6-7?
LN
akkor Sherroddal összekevertem..késő van már 😀

szerintem max. 6. Raji Worthy Wilson Pickett Neal és talán Merling. Jarvis Green? még a csapatnál van?Hall Of Green
Howard Green :p Nincs.
Sherrodnak meg ugye lábtörése volt tavaly, elvileg már edz.

Mike Spofford szerint:
"On the defensive line, for example, 2011 seventh-round pick Lawrence Guy and veterans Daniel Muir and Phillip Merling could be competing for one roster spot. Jarius Wynn was released on Monday in the cutdown to 75 players."

Vagyis úgy gondolja, hogy Raji-Worthy-Pickett-Wilson-Neal-Daniels adott ha jól nézem a névsort.LN
Howard-ra gondoltam csak nem azt írtam 😀

Viszont ha Starks PUP/IR és neadjisten Benson is kidől valamiért..szarban leszünk futás téren. Kuhn-t lehet RB-ként is használni de az sem megoldás.

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
olvasom hogy So'oto TE-ként is kap szerepet edzéseken.

Viszont Starks szerintem IR lesz, jobb esetben PUP. :/

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
végigolvasva a ezt a roster tippet, az összetétel alapján Rodgers nélkül top5pick gyanúsak lennénk... iszonyú gyenge nevek ezek. Bár valaki mindig villant, és eddig beváltak a saját nevelések 😊.MarioAna
...de van Rodgers szerencsére 😀 és én még Harrell-t sem írnám le, ilyen szar fal mögött amilyen mögött a cserékkel van általában PM vagy Brady sem muzsikálna. Ezért kéne megoldani az LT posztot hogy ne érje Aaront vak oldalról valami kellemetlen meglepetés..már megtanult lábbal előre csúszni ha éppen fut, szóval azzal nem lesz gond 😀
Hall Of Green
Itt egy hosszabb cikk erről a Harrell dologról. Az egész coaching staff, sőt még Rodgers is kiáll mellette és inkább a mondjuk ki kurvagyenge #2 offenset hibáztatják.
"Harrell had a chance to lead the number one offense, and he had one of his best practices of the summer."JayB
Csak a linket hagytad ki 😀
Ettől függetlenül, aki látta a meccseket, az láthatta azt is, hogy a #2 OL ritka gyenge volt. Hiába van EDS-nek rutinja, ha a többiek körülötte rettenetesen gyengék. Nem volt véletlen, hogy Herb Taylor már meg sem érte a 75-ös keretszűkítést. Szerintem talán Datko volt a legjobb, a sérülésig.
A top5-n kívüli elkapógárda sem remekelt, sőt, lehet hogy Borel "kijátszotta" magát a 6. WR helyről. Rengeteg passzt ejtettek el. Ráadásul a TE játékot sem lehetett gyakorolni, alig volt épkézláb TE a keretben (Finley előbb sérülés majd a baba, Williams sérülés, Quarless detto, Taylor és Crabtree voltak, de utóbbinak is ki kellett hagynia az utolsó 3 negyedet).
Ehhez képest akár parádézott is.
Meg kéne néznünk a #1 OL mögött is, amikor beleállhat a dobásba, nem lihegnek a képében, vagy nem kell az életéért futni (azért ilyenkor is dobott pár parádésat szerintem).LN
ohh shitt 😀
 www.packersnews.com/article/20120827/PKR01/308270322/Harrell-will-prove-himself-backups?odyssey=tab|topnews|text|FRONTPAGE
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
végigolvasva a ezt a roster tippet, az összetétel alapján Rodgers nélkül top5pick gyanúsak lennénk... iszonyú gyenge nevek ezek. Bár valaki mindig villant, és eddig beváltak a saját nevelések 😊.MarioAna
...de van Rodgers szerencsére 😀 és én még Harrell-t sem írnám le, ilyen szar fal mögött amilyen mögött a cserékkel van általában PM vagy Brady sem muzsikálna. Ezért kéne megoldani az LT posztot hogy ne érje Aaront vak oldalról valami kellemetlen meglepetés..már megtanult lábbal előre csúszni ha éppen fut, szóval azzal nem lesz gond 😀
Hall Of Green
Itt egy hosszabb cikk erről a Harrell dologról. Az egész coaching staff, sőt még Rodgers is kiáll mellette és inkább a mondjuk ki kurvagyenge #2 offenset hibáztatják.
"Harrell had a chance to lead the number one offense, and he had one of his best practices of the summer."JayB
Csak a linket hagytad ki 😀
Ettől függetlenül, aki látta a meccseket, az láthatta azt is, hogy a #2 OL ritka gyenge volt. Hiába van EDS-nek rutinja, ha a többiek körülötte rettenetesen gyengék. Nem volt véletlen, hogy Herb Taylor már meg sem érte a 75-ös keretszűkítést. Szerintem talán Datko volt a legjobb, a sérülésig.
A top5-n kívüli elkapógárda sem remekelt, sőt, lehet hogy Borel "kijátszotta" magát a 6. WR helyről. Rengeteg passzt ejtettek el. Ráadásul a TE játékot sem lehetett gyakorolni, alig volt épkézláb TE a keretben (Finley előbb sérülés majd a baba, Williams sérülés, Quarless detto, Taylor és Crabtree voltak, de utóbbinak is ki kellett hagynia az utolsó 3 negyedet).
Ehhez képest akár parádézott is.
Meg kéne néznünk a #1 OL mögött is, amikor beleállhat a dobásba, nem lihegnek a képében, vagy nem kell az életéért futni (azért ilyenkor is dobott pár parádésat szerintem).
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
végigolvasva a ezt a roster tippet, az összetétel alapján Rodgers nélkül top5pick gyanúsak lennénk... iszonyú gyenge nevek ezek. Bár valaki mindig villant, és eddig beváltak a saját nevelések 😊.MarioAna
...de van Rodgers szerencsére 😀 és én még Harrell-t sem írnám le, ilyen szar fal mögött amilyen mögött a cserékkel van általában PM vagy Brady sem muzsikálna. Ezért kéne megoldani az LT posztot hogy ne érje Aaront vak oldalról valami kellemetlen meglepetés..már megtanult lábbal előre csúszni ha éppen fut, szóval azzal nem lesz gond 😀
Hall Of Green
Itt egy hosszabb cikk erről a Harrell dologról. Az egész coaching staff, sőt még Rodgers is kiáll mellette és inkább a mondjuk ki kurvagyenge #2 offenset hibáztatják.
"Harrell had a chance to lead the number one offense, and he had one of his best practices of the summer."
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rodgerst ha jól láttam Kuhn megajándékozta egy tortával 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000055551/Rodgers-is-a-victim-of-locker-room-hijinks?module=HP11_headline_stackkobalu91
Szerintem is Kuhn volt 😀
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Rodgerst ha jól láttam Kuhn megajándékozta egy tortával 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap2000000055551/Rodgers-is-a-victim-of-locker-room-hijinks?module=HP11_headline_stack