Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
House, Davon CB Shoulder LP LP - -
Jennings, Greg WR Groin DNP DNP - -
Lattimore, Jamari LB Ankle LP LP - -
Manning, Terrell LB Concussion DNP DNP - -
Starks, James RB Toe DNP DNP - -
Wilson, C.J. DE Groin DNP LP -

Manning úgy fest kihagyja a hetet, ellenben Wilson aggaszt, csak nem Merling lesz a kezdő?
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Amúgy Hayward nem sérült ugye? Jó lenne, ha tudna bizonyítani.
Bízom abban, hogy mentálisan feljavul a csapat, meglesz a koncentráció. Remélem a kiélezett szituációk a csapat jobbik énjét hozza majd elő.Gergőbácsi
szerintem nem, csak új, és 1-2 hibája volt a PS meccseken, ezért jegelheti MMLN
100%-ig biztos vagyok benne, hogy Bushtól jobb. Meg gondolom akik nézték a meccsünket (meg ismerik JB-t 😀 ) azok is.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amúgy Hayward nem sérült ugye? Jó lenne, ha tudna bizonyítani.
Bízom abban, hogy mentálisan feljavul a csapat, meglesz a koncentráció. Remélem a kiélezett szituációk a csapat jobbik énjét hozza majd elő.Gergőbácsi
szerintem nem, csak új, és 1-2 hibája volt a PS meccseken, ezért jegelheti MM
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Amúgy Hayward nem sérült ugye? Jó lenne, ha tudna bizonyítani.
Bízom abban, hogy mentálisan feljavul a csapat, meglesz a koncentráció. Remélem a kiélezett szituációk a csapat jobbik énjét hozza majd elő.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
itt addig felesleges bármiről beszélni, amíg ez a secondarynk.. egészen biztos vagyok benne, hogy Jarrett a leggyengébb kezdő CB az egész ligában...Hurka
Intézd el, hogy csak ST playa elgyen pls 😊
LN
de egyébként pont ez az érdekes, mintha nem is Bush lenne már az a gunner, aki puntok után odaér elsőként a returnerhez, mint eddig, hanem Shields
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem tudom pontosan ki csinálja közületek a  www.cheesebowl.blogspot.hu/ oldalt, de ment válasz a 2 hónappal ezelőtti facebook üzenetre. Sajnos csak most került a szemem elé. Bocsánat érte!Shawn84
Fogalmam sincs ki csinálja.
Szerintem nem innen valaki. Szóltam a design ellen kicsit (szerintem majdnem olvashatatlan). Azóta is dolgoznak az ügyön 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Nem tudom pontosan ki csinálja közületek a  www.cheesebowl.blogspot.hu/ oldalt, de ment válasz a 2 hónappal ezelőtti facebook üzenetre. Sajnos csak most került a szemem elé. Bocsánat érte!
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
itt addig felesleges bármiről beszélni, amíg ez a secondarynk.. egészen biztos vagyok benne, hogy Jarrett a leggyengébb kezdő CB az egész ligában...Hurka
Intézd el, hogy csak ST playa elgyen pls 😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
itt addig felesleges bármiről beszélni, amíg ez a secondarynk.. egészen biztos vagyok benne, hogy Jarrett a leggyengébb kezdő CB az egész ligában...
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sztem, annyira nem volt tragédia a hétvégi meccs. Én inkább azt éreztem,h még kicsit szét van esve a játékunk így a szezon elején. A 2.félidőben helyenként azért jobb volt a defense és az offense is. Főleg a védelemben bízokm, h kicsit összeszoknak a srácok. Habár az látszik, h a 2 évvel ezelőtti színvonaltól messze vagyunk, de azért innen még lehet javaulni. Ha újra meg lesz a meccsenkénti 300 bekapott yard akkor viszont sok jóban nem reménykedhetünk. Pár forduló múlva sztem kiderül. Bár ebben a sportban nincs olyan h biztos.bebop
Konkrétan 377 yardot engedtünk (186 futott és 191 passzolt).
A futott a nagyon sok, egy átlagos/jó irányító dob ennyit meccsenként.
a runD az nagyon kuka, a sec meg amíg Bush ott virít, ketyegő bomba.
House nagyon kellene, vagy Hayward. 1-2 labdát elnézett a PS meccseken, de ha felveszi a tempót, nem lesz vele baj.
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Sztem, annyira nem volt tragédia a hétvégi meccs. Én inkább azt éreztem,h még kicsit szét van esve a játékunk így a szezon elején. A 2.félidőben helyenként azért jobb volt a defense és az offense is. Főleg a védelemben bízokm, h kicsit összeszoknak a srácok. Habár az látszik, h a 2 évvel ezelőtti színvonaltól messze vagyunk, de azért innen még lehet javaulni. Ha újra meg lesz a meccsenkénti 300 bekapott yard akkor viszont sok jóban nem reménykedhetünk. Pár forduló múlva sztem kiderül. Bár ebben a sportban nincs olyan h biztos.

GB
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Sztem, annyira nem volt tragédia a hétvégi meccs. Én inkább azt éreztem,h még kicsit szét van esve a játékunk így a szezon elején. A 2.félidőben helyenként azért jobb volt a defense és az offense is. Főleg a védelemben bízokm, h kicsit összeszoknak a srácok. Habár az látszik, h a 2 évvel ezelőtti színvonaltól messze vagyunk, de azért innen még lehet javaulni. Ha újra meg lesz a meccsenkénti 300 bekapott yard akkor viszont sok jóban nem reménykedhetünk. Pár forduló múlva sztem kiderül. Bár ebben a sportban nincs olyan h biztos.

GB
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Annyira el vannak kenődve a népek, hogy fel sem került még a tízyardosra a meccs 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
No mondjuk nem sírnám tele a zsepit, ha Jennings ellenünk nem lépne pályára. Bár így is van bőven célpont.
Éles meccsre számítok, nem olyanokra, mint tavaly. (Mindkettő sima volt). Abban biztos vagyok, hogy mindkét gárda jobban fog játszani a vasárnapinál.
Passrush terén, ha sikerül javulnotok szokás szerint nehéz napja lesz Cutlernak, akit még a Packers ellen jól nem láttam játszani.tüsi91
Pont a passrush kb az egyetlen dolog, amiben jobbak vagyunk, mint tavaly.
Forte nagy napja lehet, váltogatva a futást és a rövidpasszos játékot. Azért nem a hosszú labdákat mondom, mert a falat ismerve, addigra odaér CM, Perry, Raji vagy Worthy.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
No mondjuk nem sírnám tele a zsepit, ha Jennings ellenünk nem lépne pályára. Bár így is van bőven célpont.
Éles meccsre számítok, nem olyanokra, mint tavaly. (Mindkettő sima volt). Abban biztos vagyok, hogy mindkét gárda jobban fog játszani a vasárnapinál.
Passrush terén, ha sikerül javulnotok szokás szerint nehéz napja lesz Cutlernak, akit még a Packers ellen jól nem láttam játszani.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
MM szerint igencsak kétséges Jennings játéka a Bears ellen... Pont írni akartam, hogy legalább nem sérült meg senki, ezekszerint tévedtem.

Walden aktiválva lett, Brandian Ross waiverre került.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000060381/article/packers-jarrett-bush-says-49ers-really-didnt-beat-us

Bush szerint magunkat vertük meg. Matthews is ezt mondta a Giants meccs után. Pedig a 49ers és a Giants is jobb volt nálunk minden szinten.

Szerintem igaza van a cikkírónak: "We're starting to think Green Bay's attitude that no team can actually beat them is part of the problem."Kampman
miért baj az, ha egy csapat azt gondolja, hogy a legjobb? abszolút egészséges mentalitás, enélkül nem lehet. és ez nem azt jelenti, hogy ne ismernénk el, hogy jobbak voltak, csak annyit, hogy ha maximális tudásunk szerint játszunk, máshogy alakulhatnak a dolgok. Ha ugyanis nem így van, akkor a későbbiekben csak akkor lenne esélyünk, ha ők rossz napot fognak ki. Így meg kemény nekimenni egy meccsnek.

több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hury5m6sbduwztnjmlod
Packers' Jarrett Bush says 49ers 'really didn't beat us'
The Green Bay Packers were dominated at home again Sunday, but they still wouldn't give opponents credit. Jarrett Bush says the Packers were beaten by themselves, not the San Francisco 49ers.


Bush szerint magunkat vertük meg. Matthews is ezt mondta a Giants meccs után. Pedig a 49ers és a Giants is jobb volt nálunk minden szinten.

Szerintem igaza van a cikkírónak: "We're starting to think Green Bay's attitude that no team can actually beat them is part of the problem."
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
A-Rod egyébként fogadott a Boyz II men zenekarral, hogyha kikapnak, egy hétig egy Alex Smith mezben lesz a hét hátralévő részében. 😕
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Nem vagyok elkeseredve, ez a 49ers bitang jó csapat JayB
ezért sem hiszem hogy nagyon számít nektek ez a vereség, mindenki találkozni fog vele idén, valószínű hogy mind ki is fog kapni tőle. Nektek egy előnyötök volt, a hazai pályás meccs, a Lions-ra és a Bears-re idegenben vár ugyanez.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egyrészt a 49ers abszolút megérdemelte, gratula nekik.

Ami szerintem botrányos volt, az a szélek lezárása. Konkrétan a CB-k olyan hibákat követtek el, amiért tegnap egy junior játékos fejét ordítottam le, pedig nem egy szint kéne hogy legyen ugye..
Középen gyengék vagyunk D-ben.
Rodgers zavarodottnak tűnt, de nem ez volt a fő baj. A fő gond inkább a playhívás volt. Egyszerűen borzasztó kiszámítható, 70-80%-al simán meg lehet tippelni, hogy mit hívunk offenseben.

Ja, és amit még senki nem írt, az első félidő végi time management. Hát az mi a jó ég volt?? Ha ott Rodgers lefekszik a labdával, legalább az időkérésüket el kell lőniük, ehelyett megállítja nekik az órát.

amúgy vicces, pont tegnap fordult meg a fejemben ,hogy tök szívesen néznék meg egy olyan szezont, ahol küzdenünk kell minden egyes győzelemért, és ajándék a PO. ez nem ilyen lesz persze, de érdekes lenne egy olyan

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
egyszerűen jobb volt ma a 49ers, ha ilyen defense lesz nálunk, akkor meg lófasz lesz itt nem championship...az OL harmatgyenge, ahogyan a secondarynk is...Finley meg semmit nem fejlődik és nem is akar szerintem, minden elkapása után ment a frenkizés, de a dropokat azt ugyanúgy hozza...annyi a szerencséje, hogy most társulnak mellé más elkapók is, így nem tűnik ki annyira.
Cobb viszont abszolút man of the match.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem vagyok elkeseredve, ez a 49ers bitang jó csapat, eléggé valószinünek tartom hogy ha komoly dolgokat akarunk idén akkor őket biztos hogy meg kell majd még verni. Gyengültünk tavaly óta ebben biztos vagyok de nem annyit hogy ne legyen keresnivalónk. Bár Bush elég nagy x faktor, AZ ELLENFÉLNEK. JayB
Az a vicc, hogy papíron szerintem nem gyengültünk, csak játékban. Várom vissza Sherrodot, hátha jobb LT-ben.
Ha pedig Bush ilyen "acélos", akkor Woodson lehetne CB, amíg House használható nem lesz, vagy Hayward fel nem veszi a ritmust
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nem vagyok elkeseredve, ez a 49ers bitang jó csapat, eléggé valószinünek tartom hogy ha komoly dolgokat akarunk idén akkor őket biztos hogy meg kell majd még verni. Gyengültünk tavaly óta ebben biztos vagyok de nem annyit hogy ne legyen keresnivalónk. Bár Bush elég nagy x faktor, AZ ELLENFÉLNEK.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A vereségnél jobban zavar az, hogy csak mi kaptunk ki a divből, csütörtökön meg Macik. Na az se lesz egyszerű, szerintem ennél is szenvedősebb meccs lesz.gamerkr
Meglátjuk.
Az, hogy mindenki nyert, csak mi nem, ledolgozható.

Engem inkább az zavart, hogy alig volt screen, futni csak középen akartunk, hogy csak öt(!!!!!) olyan játékos volt, aki elkapott. TE vagy Kuhn alig volt fent a fal mellett blokkolni, pedig kellett volna. Ha Newhouse marad az LT, kelleni fog egy plusz blokkoló egész évben.
A dropok meg... mintha semmit sem javultunk tavaly óta.
Jennings nem is kapott akár csak közepesen hosszú labdákat, a hosszú playek meg nyilvánvalóak voltak.
Rodgers közel sem volt olyan pontos, mint tavaly. Az INT az övé, és volt még 1-2 olyan labdája, amit nem biztos, hogy oda kellett volna dobni, ahova próbálta.

A védelem meg.. ahogy vártam, futás ellen harmatgyenge, passz ellen sem sokkal jobb. 186 yardot engedtünk a földön... tudom, hogy ez az erőssége a 49ersnek, de akkor is..
Ha nem javulunk hamar, nem lesz ebből PO.