Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha valamikor, akkor ma nagy meccse lehet Finleynek. Én azért elfogadnék egy ilyen jó kezű TE-t bármikor. A Bears D vesszőparipája, hogy megvannak lőve a TE-k ellen, amit Finley rendre bizonyít is. Ma is 6-7 elkapást és 100 yard környékét várok tőle. Sajnos.tüsi91
Remélem dropja nem lesz, az első meccsen 4 volt. Kicsit dekoncentrált volt.LN
nem hiszem hogy lenne zsinórban 2 meccse ennyi droppal. valószínűleg helyre lett rakva az öltözőben a csapatotok, nem nagyon bízom egy bears győzelemben így hogy muszáj nyernetek.davemayer
így legyen
bár valahol olvastam valami statot, hogy neki volt a legtöbb dropja a TE-k között tavaly
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Ha valamikor, akkor ma nagy meccse lehet Finleynek. Én azért elfogadnék egy ilyen jó kezű TE-t bármikor. A Bears D vesszőparipája, hogy megvannak lőve a TE-k ellen, amit Finley rendre bizonyít is. Ma is 6-7 elkapást és 100 yard környékét várok tőle. Sajnos.tüsi91
Remélem dropja nem lesz, az első meccsen 4 volt. Kicsit dekoncentrált volt.LN
nem hiszem hogy lenne zsinórban 2 meccse ennyi droppal. valószínűleg helyre lett rakva az öltözőben a csapatotok, nem nagyon bízom egy bears győzelemben így hogy muszáj nyernetek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Ha valamikor, akkor ma nagy meccse lehet Finleynek. Én azért elfogadnék egy ilyen jó kezű TE-t bármikor. A Bears D vesszőparipája, hogy megvannak lőve a TE-k ellen, amit Finley rendre bizonyít is. Ma is 6-7 elkapást és 100 yard környékét várok tőle. Sajnos.tüsi91
Remélem dropja nem lesz, az első meccsen 4 volt. Kicsit dekoncentrált volt.LN
Ha megint elkap 3 TD-t, akkor lehet felőlem 4 dropja. Legyen tüsinek igaza. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha valamikor, akkor ma nagy meccse lehet Finleynek. Én azért elfogadnék egy ilyen jó kezű TE-t bármikor. A Bears D vesszőparipája, hogy megvannak lőve a TE-k ellen, amit Finley rendre bizonyít is. Ma is 6-7 elkapást és 100 yard környékét várok tőle. Sajnos.tüsi91
Remélem dropja nem lesz, az első meccsen 4 volt. Kicsit dekoncentrált volt.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha valamikor, akkor ma nagy meccse lehet Finleynek. Én azért elfogadnék egy ilyen jó kezű TE-t bármikor. A Bears D vesszőparipája, hogy megvannak lőve a TE-k ellen, amit Finley rendre bizonyít is. Ma is 6-7 elkapást és 100 yard környékét várok tőle. Sajnos.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
House, Davon CB Shoulder LP LP LP Doubtful
Jennings, Greg WR Groin DNP DNP DNP Doubtful
Lattimore, Jamari LB Ankle LP LP LP Questionable
Manning, Terrell LB Concussion DNP DNP DNP Out
Starks, James RB Toe DNP DNP LP Doubtful
Wilson, C.J. DE Groin DNP LP LP Questionable

Wilson remélem annyira egészséges lesz, hogy játszon, a többiek kimaradnak, tutiLN
bízzunk abban is, hogy lesz hihetőbb futójátékunk és Green is lehetőséget kap, amellett hogy remélem nem szaladnak át rajtunk kényük-kedvük szerint a mackók

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
House, Davon CB Shoulder LP LP LP Doubtful
Jennings, Greg WR Groin DNP DNP DNP Doubtful
Lattimore, Jamari LB Ankle LP LP LP Questionable
Manning, Terrell LB Concussion DNP DNP DNP Out
Starks, James RB Toe DNP DNP LP Doubtful
Wilson, C.J. DE Groin DNP LP LP Questionable

Wilson remélem annyira egészséges lesz, hogy játszon, a többiek kimaradnak, tuti
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt pedzegetik, hogy Jenningset még a trade deadline előtt megpróbálja elcserélni majd a Packers.Stez
szomorúan venném tudomásul, de nagy pénzt akar azt meg itt nem fogja megkapni. Egy használható CB-t kaphatnánk érte 😀. MarioAna
Ha trade lesz, akkor is csak pick. Bár a liga CB-inek 90-95%-a jobb, mint Bush, ebből akkor is csak az lesz
több mint 12 éve
Zoleman 2
Köszi!Remélem jó lesz...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
üdv mindenkinek!nem tud valaki a ma esti meccre valami streamet????Zoleman
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten/214

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Zoleman 2
üdv mindenkinek!nem tud valaki a ma esti meccre valami streamet????
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Azt pedzegetik, hogy Jenningset még a trade deadline előtt megpróbálja elcserélni majd a Packers.Stez
minimum második körért, vagy kettőért adnám csak. persze fájó szívvel 😕

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Azt pedzegetik, hogy Jenningset még a trade deadline előtt megpróbálja elcserélni majd a Packers.Stez
szomorúan venném tudomásul, de nagy pénzt akar azt meg itt nem fogja megkapni. Egy használható CB-t kaphatnánk érte 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt pedzegetik, hogy Jenningset még a trade deadline előtt megpróbálja elcserélni majd a Packers.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
csak nálam baszta ki a biztosítékot amikor JB fogta Moss-t? Lehet rosszul láttam (remélem igen..), de még egy 4. számú WR-t sem képes megfogni, nem hogy egy Moss-t.Nem értem egyszerűen mit látnak benne..És amíg ő a kezdő CB tényleg nincs miről beszélni. Így meg hogy a futás ellen is szarok vagyunk tényleg akármit csinálhatnak velünk támadásban. Talán ha feljavulna a rush D akkor feljavulna a sec is, mert a pass rush-al szerintem nem lesz gond.
Jó lenne ha Woods visszamenne CB-nek, de nem sok esély van rá szerintem..így viszont szurkoljunk Haywardnak és várjuk epekedve House-t..
Hall Of Green
Woodson ne nagyon jöjjön vissza CB-be szvsz, borzasztó lassú már oda sajnos(láthattuk, hogy sikerült megFOGnia Davist..), bár a futás ellen jó eséllyel hatékonyabb lenne, mint a most látottak.

Finley meg nem volt rossz szerintem, csak kicsit sok volt az arcból. Nekem egy igazi drop rémlik, azon túl összeszedte a dolgokat, és belefeküdt az ütközésekbeSzobi22
Jól láttad. Mármint JB volt Mosson, nem egyszer.
Woodson maradjon S, jöjjön fel Hayward.
Finley 11 felé menő lasztiból 7et fogott meg...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak nálam baszta ki a biztosítékot amikor JB fogta Moss-t? Lehet rosszul láttam (remélem igen..), de még egy 4. számú WR-t sem képes megfogni, nem hogy egy Moss-t.Nem értem egyszerűen mit látnak benne..És amíg ő a kezdő CB tényleg nincs miről beszélni. Így meg hogy a futás ellen is szarok vagyunk tényleg akármit csinálhatnak velünk támadásban. Talán ha feljavulna a rush D akkor feljavulna a sec is, mert a pass rush-al szerintem nem lesz gond.
Jó lenne ha Woods visszamenne CB-nek, de nem sok esély van rá szerintem..így viszont szurkoljunk Haywardnak és várjuk epekedve House-t..
Hall Of Green
Woodson ne nagyon jöjjön vissza CB-be szvsz, borzasztó lassú már oda sajnos(láthattuk, hogy sikerült megFOGnia Davist..), bár a futás ellen jó eséllyel hatékonyabb lenne, mint a most látottak.

Finley meg nem volt rossz szerintem, csak kicsit sok volt az arcból. Nekem egy igazi drop rémlik, azon túl összeszedte a dolgokat, és belefeküdt az ütközésekbe

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
csak nálam baszta ki a biztosítékot amikor JB fogta Moss-t? Lehet rosszul láttam (remélem igen..), de még egy 4. számú WR-t sem képes megfogni, nem hogy egy Moss-t.Nem értem egyszerűen mit látnak benne..És amíg ő a kezdő CB tényleg nincs miről beszélni. Így meg hogy a futás ellen is szarok vagyunk tényleg akármit csinálhatnak velünk támadásban. Talán ha feljavulna a rush D akkor feljavulna a sec is, mert a pass rush-al szerintem nem lesz gond.
Jó lenne ha Woods visszamenne CB-nek, de nem sok esély van rá szerintem..így viszont szurkoljunk Haywardnak és várjuk epekedve House-t..

Finley meg kapja már össze magát..nálam úgy jött le mintha kb félgőzzel menne. Most hogy nem lesz Jennings elő kéne lépnie egy kicsit, mert nem kaphat el mindent Cobb. Nelsonra meg így, hogy nem lesz 85 biztos jobban figyelnek majd a macik. Talán Jones lehet a kulcs, Bears ellen nem szokott szarul játszani ahogy emlékszem..csak ne egyen sültkrumplit a meccs előtt 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyertek Ti is okosakat mondani az NFC North csevegőbe.
Kezd beindulni az élet ahogy közeleg a csütörtök.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
House, Davon CB Shoulder LP LP - -
Jennings, Greg WR Groin DNP DNP - -
Lattimore, Jamari LB Ankle LP LP - -
Manning, Terrell LB Concussion DNP DNP - -
Starks, James RB Toe DNP DNP - -
Wilson, C.J. DE Groin DNP LP -

Manning úgy fest kihagyja a hetet, ellenben Wilson aggaszt, csak nem Merling lesz a kezdő?LN
nagyon elfogult vagyok, tudom, de hátha Worthy 😊Hurka
Futás ellen még van mit fejlődnie, de szerintem valamikor a 6-8. kör körül már simán kezdhet
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
House, Davon CB Shoulder LP LP - -
Jennings, Greg WR Groin DNP DNP - -
Lattimore, Jamari LB Ankle LP LP - -
Manning, Terrell LB Concussion DNP DNP - -
Starks, James RB Toe DNP DNP - -
Wilson, C.J. DE Groin DNP LP -

Manning úgy fest kihagyja a hetet, ellenben Wilson aggaszt, csak nem Merling lesz a kezdő?LN
nagyon elfogult vagyok, tudom, de hátha Worthy 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Értem. Nincs túl jó előérzetem a meccsel kapcsolatban, szerintem szoros lesz.
Alex Green-nel mi a helyzet LN?Gergőbácsi
Elvileg teljes edzésmunkát végez. Jeleneg a második számú futónk, Starks felépüléséig biztosan.
Nem értettem, miért nem tettük fel a 49ers ellen a pályára, jobban blokkol, mint Benson, vele jobban el lehetett volna adni pár futást, és elkapni is tud, lehett volna 1-2 screen is.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Értem. Nincs túl jó előérzetem a meccsel kapcsolatban, szerintem szoros lesz.
Alex Green-nel mi a helyzet LN?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amúgy Hayward nem sérült ugye? Jó lenne, ha tudna bizonyítani.
Bízom abban, hogy mentálisan feljavul a csapat, meglesz a koncentráció. Remélem a kiélezett szituációk a csapat jobbik énjét hozza majd elő.Gergőbácsi
szerintem nem, csak új, és 1-2 hibája volt a PS meccseken, ezért jegelheti MMLN
100%-ig biztos vagyok benne, hogy Bushtól jobb. Meg gondolom akik nézték a meccsünket (meg ismerik JB-t 😀 ) azok is.MarioAna
akkor már ketten vagyunk.
remélem hamar felengedi a pályára.
LN
már hárman vagyunk.
Merlingen kívül még Daniels, már ha meccsnapi keretbe kerül... érdekes lesz a Bush, Forte elleni védekezés.Gergőbácsi
Azért Merlingre gondoltam mert talán Vick vagy Mike Spofford írt olyasmit, hogy Daniels legjobb esélye pályára kerülni nickel formációnál van Raji, neadjisten Worthy mellett.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Amúgy Hayward nem sérült ugye? Jó lenne, ha tudna bizonyítani.
Bízom abban, hogy mentálisan feljavul a csapat, meglesz a koncentráció. Remélem a kiélezett szituációk a csapat jobbik énjét hozza majd elő.Gergőbácsi
szerintem nem, csak új, és 1-2 hibája volt a PS meccseken, ezért jegelheti MMLN
100%-ig biztos vagyok benne, hogy Bushtól jobb. Meg gondolom akik nézték a meccsünket (meg ismerik JB-t 😀 ) azok is.MarioAna
akkor már ketten vagyunk.
remélem hamar felengedi a pályára.
LN
már hárman vagyunk.
Merlingen kívül még Daniels, már ha meccsnapi keretbe kerül... érdekes lesz a Bush, Forte elleni védekezés.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amúgy Hayward nem sérült ugye? Jó lenne, ha tudna bizonyítani.
Bízom abban, hogy mentálisan feljavul a csapat, meglesz a koncentráció. Remélem a kiélezett szituációk a csapat jobbik énjét hozza majd elő.Gergőbácsi
szerintem nem, csak új, és 1-2 hibája volt a PS meccseken, ezért jegelheti MMLN
100%-ig biztos vagyok benne, hogy Bushtól jobb. Meg gondolom akik nézték a meccsünket (meg ismerik JB-t 😀 ) azok is.MarioAna
akkor már ketten vagyunk.
remélem hamar felengedi a pályára.