Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Érdekesnek tartom, hogy Cobb már a Niners ellen is volt fent egyedüli futóként, ezen a meccsen meg már futott is. Szerintetek ez kényszer megoldás vagy látnak benne potenciált az edzők? Megjegyzem a tackle-ök lerázásához ért.Dzsékob
kizártnak tartom, hogy kényszermegoldás. egyszerűen csak jó kis mismatcheket lehet vele kreálni, ahogy a 9ers ellen láthattuk a passzoknál. viszont ha mindig passz lenne, amikor ő áll ott, túl átlátszó lenne, ezért néha futnia is kell. szerintem legalábbis ez a helyzetSzobi22
Percy Harvint is ugyanígy használták a Vikingsnál, rengeteg mismatch lehet így belőle.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Érdekesnek tartom, hogy Cobb már a Niners ellen is volt fent egyedüli futóként, ezen a meccsen meg már futott is. Szerintetek ez kényszer megoldás vagy látnak benne potenciált az edzők? Megjegyzem a tackle-ök lerázásához ért.Dzsékob
kizártnak tartom, hogy kényszermegoldás. egyszerűen csak jó kis mismatcheket lehet vele kreálni, ahogy a 9ers ellen láthattuk a passzoknál. viszont ha mindig passz lenne, amikor ő áll ott, túl átlátszó lenne, ezért néha futnia is kell. szerintem legalábbis ez a helyzet

több mint 12 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
Érdekesnek tartom, hogy Cobb már a Niners ellen is volt fent egyedüli futóként, ezen a meccsen meg már futott is. Szerintetek ez kényszer megoldás vagy látnak benne potenciált az edzők? Megjegyzem a tackle-ök lerázásához ért.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Woodson aláz:

“Heard some talk out of the Bears: Packers secondary not working coverage, bigger receivers … we heard about it. We understand that Jay is excited about his new weapons, but it’s the same-old Jay. We don’t need luck; Jay will throw us the ball.”deyell
meccs közben is ment vele a trash-talk rendesen, egyszer össze is kaptak 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 599
Woodson aláz:

“Heard some talk out of the Bears: Packers secondary not working coverage, bigger receivers … we heard about it. We understand that Jay is excited about his new weapons, but it’s the same-old Jay. We don’t need luck; Jay will throw us the ball.”

choose life
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Elég döcögős volt bár jórészt kontrolláltuk a meccset. Offense 2 meccs távlatában közel sem olyan gyilkos mint az utóbbi években. Javulni kell.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rodgers eléggé mérges volt Jones-ra az INT után, nem tudom, hogy vagy nem jól futotta meg a route-ot, vagy rosszkor fordult vissza, jelezve, hogy üres, passz, ha lejön a meccs, megnézem (persze ha felteszik végre 😊 )
LN
A route-jának már vége volt, szvsz azért kapta a lebaszást, mert a forgolódása után a CB mögé helyezkedett, Rodgers meg joggal gondolta, hogy elé fog lépni - lehetősége megvolt rá.tomi-tomi
Lehet. Fel kell javulnia, mert Jennings helyzete bizonytalan.
Trade - tag(honnan lenne rá pénz?) - esetleg végigcsinálja a szezont, aztán ingyen megy -- ezek a variációk vannak jelenleg.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Rodgers eléggé mérges volt Jones-ra az INT után, nem tudom, hogy vagy nem jól futotta meg a route-ot, vagy rosszkor fordult vissza, jelezve, hogy üres, passz, ha lejön a meccs, megnézem (persze ha felteszik végre 😊 )
LN
A route-jának már vége volt, szvsz azért kapta a lebaszást, mert a forgolódása után a CB mögé helyezkedett, Rodgers meg joggal gondolta, hogy elé fog lépni - lehetősége megvolt rá.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Cobb nagy varázsló lesz itt 😀 gamerkr
nekem is pont ez jutott eszembe, örülök, hogy egyre több feladatot adnak neki 😊 tavaly emlékszem még passzolt is, remélem idén is bedobunk majd néha ilyen playeket..brk
Cobb és Starks is QB volt középsuliban, ha jól tudom, szóval a trükkös playek lehetősége adott.


A fal baloldala tényleg sokszor volt bajban, így Áron is, Jones meg nem Jennings, valahogy nem értették meg egymást. Finley tényleg igazi hullámvasút, nem tudom meddig élvezi az edzők bizalmát. Driver táncot meg sokszor akarunk még látni idén!!!

A ST-TD-ről meg sokat fognak még beszélni! 😀gamerkr
Szerintem lassan el lehetne gondolkozni azon, hogy Williams és Taylor is kapjon több lasztit. Jobban is blokkolnak, mint Finley (bár volt 1-2 jó blokkja, de volt, hogy simán levált róla a CB és megcsinálta a tackle-t Nelsonon minuszban).
Rodgers eléggé mérges volt Jones-ra az INT után, nem tudom, hogy vagy nem jól futotta meg a route-ot, vagy rosszkor fordult vissza, jelezve, hogy üres, passz, ha lejön a meccs, megnézem (persze ha felteszik végre 😊 )
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Cobb nagy varázsló lesz itt 😀 gamerkr
nekem is pont ez jutott eszembe, örülök, hogy egyre több feladatot adnak neki 😊 tavaly emlékszem még passzolt is, remélem idén is bedobunk majd néha ilyen playeket.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Fejlődőképes egységeink vannak, Bears O-line ide vagy oda, jó volt látni a dominanciát 😊 Raji sérüléséről nem írtak semmit ha jól látom.

A futó játék megléte azért sokat lendített a szekeren, Cobb nagy varázsló lesz itt 😀 Kicsit lassan indult be az O, de a Bears ellen igencsak szenvedve haladtunk eddig is. A fal baloldala tényleg sokszor volt bajban, így Áron is, Jones meg nem Jennings, valahogy nem értették meg egymást. Finley tényleg igazi hullámvasút, nem tudom meddig élvezi az edzők bizalmát. Driver táncot meg sokszor akarunk még látni idén!!!

A ST-TD-ről meg sokat fognak még beszélni! 😀

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Clay egy nagyon durva idényt fog produkálni ha ezt így folytatja 2 meccs 6 sack! Durva 😀ParadSEC
Na igen, de mondjuk lehet, hogy lesznek olyan ellenfelek, ahol van támadófal is 😀Wyatt
ha jól emlékszem, 2 éve is 6 sackje volt 2 meccs után. elfogadnék egy hasonló szezont

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Clay egy nagyon durva idényt fog produkálni ha ezt így folytatja 2 meccs 6 sack! Durva 😀ParadSEC
Na igen, de mondjuk lehet, hogy lesznek olyan ellenfelek, ahol van támadófal is 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Élveztem a meccset, a D végre karcolt 😊. Igaz Cutler dobott sok homályt, szerencsénk volt, hogy ebből ennyi INT lett. CM3 nagyon durva volt, de ne feledjük hogy J'Webb talán a liga legrosszabb LT-je. Ellenben Perrytől talán többet vártam volna, nem igazán hallottam a nevét meccsen.
Viszont ezek a dropok még mindig nagyon sokba kerülhetnek!
Finley-t meg kezdem kinézni a csapatból, néha villan egyet-egyet, de hihetetlen inkonzisztens. MarioAna
Szerintem Newhouse sincs messze attól a szinttől.
Az első adandó alkalommal remélem Sherrod jön, mert csak jobb lehet.

Finley meg.. kirinyált magának egy 2 éves 15 milkás papírt, de ugyanolyan maradt. 1-1 villanás, majd drop.
Ha jól számolom 5 drop, 1 FF eddig a mérlege. 11 elkapás mellé
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sokat javult a csapat az előző meccshez képest, főleg a védelem. Ma mintha egy teljesen más secondaryt láttunk volna a pályán, mint vasárnap. DODO92
részben igaz, Bush nem volt fent, még nickelben sem, amennyire emlékszem. Vagyis a leggyengébb embert (Mosst fogni, hééééló) nem engedte fel MM a D-ben
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Élveztem a meccset, a D végre karcolt 😊. Igaz Cutler dobott sok homályt, szerencsénk volt, hogy ebből ennyi INT lett. CM3 nagyon durva volt, de ne feledjük hogy J'Webb talán a liga legrosszabb LT-je. Ellenben Perrytől talán többet vártam volna, nem igazán hallottam a nevét meccsen.
Viszont ezek a dropok még mindig nagyon sokba kerülhetnek!
Finley-t meg kezdem kinézni a csapatból, néha villan egyet-egyet, de hihetetlen inkonzisztens. MarioAna
Perry helyett Walden játszott nagyrészt elvileg, ezért nem hallhattad a nevét

és nagy örömömre megvan McMillian első pickje, remélem, hozza a playeket, és megragad a csapatnál

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Élveztem a meccset, a D végre karcolt 😊. Igaz Cutler dobott sok homályt, szerencsénk volt, hogy ebből ennyi INT lett. CM3 nagyon durva volt, de ne feledjük hogy J'Webb talán a liga legrosszabb LT-je. Ellenben Perrytől talán többet vártam volna, nem igazán hallottam a nevét meccsen.
Viszont ezek a dropok még mindig nagyon sokba kerülhetnek!
Finley-t meg kezdem kinézni a csapatból, néha villan egyet-egyet, de hihetetlen inkonzisztens.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Sokat javult a csapat az előző meccshez képest, főleg a védelem. Ma mintha egy teljesen más secondaryt láttunk volna a pályán, mint vasárnap. Tramon teljesen leszedte a pályáról Marshallt, talán csak egyszer csúszott el, de akkor Marshall elejtette a labdát. Nagyon jók voltak a váltások, sokszor esélye se volt Cutlernek, hogy megtalálja az elkapóját. Nagyon jól passzolt egymáshoz a pass rush és a secondary, remélem az elkövetkezendőkben is tudják ezt a teljesítményt tartani. Ami a támadókat illeti, végre volt futójátékunk, igaz most nem a 49ers D volt az ellenfél, de a Bears védelme se olyan rossz. Driver TD-jének nagyon örültem, jó, hogy éles helyzetekben is bevetik mert nagy szükség lesz a tapasztalatára, főleg, így, hogy Jennings sérült volt. Masthay lassan ligaelit punter lesz, folyamatosan rúgja az I20-akat megbízható hosszúsággal, plusz most egy TD passzt is adott. 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gratulálok a Whez. Jó edzőitek vannak, becsüljétek meg őket.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 033 — Patriots fan
Clay egy nagyon durva idényt fog produkálni ha ezt így folytatja 2 meccs 6 sack! Durva 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
megvan.
a játék nyomokban tartalmazott jó elemeket.
szokásos dropok megvoltak, a D viszont karcolt, főleg az első félidőben.
ami nyugtalanító lehet (főleg Jennings trade esetén) hogy nincs rendes kapcsolat Rodgers és Jones között.
az INT is ennek tudható be.

az OL bal fele szar, köszönhetően Newhousenak.
több mint 12 éve
Májköl New Orleans Saints 153
mindegy csak rodgers dobjon 400 yardot és adjon 3-4 td passzt, vagy valahogy kaparjon össze 30 fantasy pontot 😊
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Tippek ma estére? Hall Of Green
Szívrohamos meccsen nyerünk 3-4 ponttal. De ha a futójátékunk nem mozdul el a kvázi nulláról, akkor hasonlóra számítok, mint a Niners ellen. Küszködés egész meccsen, majd egy semmit se érő negyedik negyedes feltámadás.
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000061851/article/should-green-bay-packers-weigh-greg-jennings-trade?module=HP11_headline_stack
egész jó kis cikk a lehetséges opciókról Jennings ügyileg.

Tippek ma estére? Szerintem a W meg lesz de iszonyat nehezen..Defense sok yardot fog engedni de valahogy azt érzem hogy egy INT vagy fumble fogja eldönteni a mi oldalunkra a meccset.És CM-nek nagy estéje lesz 😊

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
csak nálam baszta ki a biztosítékot amikor JB fogta Moss-t? Lehet rosszul láttam (remélem igen..), de még egy 4. számú WR-t sem képes megfogni, nem hogy egy Moss-t.Nem értem egyszerűen mit látnak benne..És amíg ő a kezdő CB tényleg nincs miről beszélni. Így meg hogy a futás ellen is szarok vagyunk tényleg akármit csinálhatnak velünk támadásban. Talán ha feljavulna a rush D akkor feljavulna a sec is, mert a pass rush-al szerintem nem lesz gond.
Jó lenne ha Woods visszamenne CB-nek, de nem sok esély van rá szerintem..így viszont szurkoljunk Haywardnak és várjuk epekedve House-t..
Hall Of Green
Woodson ne nagyon jöjjön vissza CB-be szvsz, borzasztó lassú már oda sajnos(láthattuk, hogy sikerült megFOGnia Davist..), bár a futás ellen jó eséllyel hatékonyabb lenne, mint a most látottak.

Finley meg nem volt rossz szerintem, csak kicsit sok volt az arcból. Nekem egy igazi drop rémlik, azon túl összeszedte a dolgokat, és belefeküdt az ütközésekbeSzobi22
Igen, valóban nem volt rossz csak rosszul fejeztem ki magam. Én is az arcra gondoltam, hogy lehet máshogy kéne a dolgokhoz állni. De majd ma bizonyít remélhetőleg 😊