Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Elengedtük Collinst... 😕 sajnálom, hogy nem jött össze, de talán jobb is így. Remélem, ahogy egyszer nyilatkozta, edző lesz, persze nálunk.Gergőbácsi
én úgytom azt nyilatkoztam, hogy otthon Floridában akar coach lenni. persze nagyon boldog lennék, ha a mi kispadunkat erősítené 😊
sajnálom, hogy így ér véget egy fantasztikus karrier, szurkolok neki, hogy edzői karrierje sikeres legyen.brk
először nagyon elszomorodtam mikor megláttam, de én is nagyon remélem, hogy nem fog eltűnni a szemünk elől, és talán valamikor visszatér Titletownba edzőként. így is boldog vagyok, nagyon sokat tett ezért a csapatért. 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Elengedtük Collinst... 😕 sajnálom, hogy nem jött össze, de talán jobb is így. Remélem, ahogy egyszer nyilatkozta, edző lesz, persze nálunk.Gergőbácsi
én úgytom azt nyilatkoztam, hogy otthon Floridában akar coach lenni. persze nagyon boldog lennék, ha a mi kispadunkat erősítené 😊
sajnálom, hogy így ér véget egy fantasztikus karrier, szurkolok neki, hogy edzői karrierje sikeres legyen
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Ne felejtsd, hogy lehet olyan, hogy az első köröst odaadjuk valakinek, akivel cserélünk a második körben, plusz ad valami későbbi köröst isLN
Értem (azt hiszem 😊) de ha ott (2.) választunk, ahová hívták Mr. Lambeau Leapet, akkor valamelyik közeli picket bemondhatja (még ha esetleg várnia is kell x órát), vagy "kösz, hogy eljött, de úgy néz ki, nem lesz magára szükség"?

Btw ez tetszene: http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d8288dbda/article/2012-nfl-mock-draft-teambyteam-picks-for-rounds-17Gergőbácsi
Ha ott választunk, akkor tuti Ő jelenti be.
Ha első köröst cserélünk (lefelé persze), akkor lesz második kör. Ha felfelé, akkor szegény potyára lesz ott, hacsak nem a 3. kört jelenti be.LN
Köszönöm.


Elengedtük Collinst... 😕 sajnálom, hogy nem jött össze, de talán jobb is így. Remélem, ahogy egyszer nyilatkozta, edző lesz, persze nálunk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt írják a honlapon, hogy LeRoy Butler fogja bejelenteni a 2. körös picket. Mi van akkor, ha TT esetleg hátratrade-el? A következő választást jelenti be?Gergőbácsi
Ne felejtsd, hogy lehet olyan, hogy az első köröst odaadjuk valakinek, akivel cserélünk a második körben, plusz ad valami későbbi köröst isLN
Értem (azt hiszem 😊) de ha ott (2.) választunk, ahová hívták Mr. Lambeau Leapet, akkor valamelyik közeli picket bemondhatja (még ha esetleg várnia is kell x órát), vagy "kösz, hogy eljött, de úgy néz ki, nem lesz magára szükség"?

Btw ez tetszene: http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d8288dbda/article/2012-nfl-mock-draft-teambyteam-picks-for-rounds-17Gergőbácsi
Ha ott választunk, akkor tuti Ő jelenti be.
Ha első köröst cserélünk (lefelé persze), akkor lesz második kör. Ha felfelé, akkor szegény potyára lesz ott, hacsak nem a 3. kört jelenti be.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Azt írják a honlapon, hogy LeRoy Butler fogja bejelenteni a 2. körös picket. Mi van akkor, ha TT esetleg hátratrade-el? A következő választást jelenti be?Gergőbácsi
Ne felejtsd, hogy lehet olyan, hogy az első köröst odaadjuk valakinek, akivel cserélünk a második körben, plusz ad valami későbbi köröst isLN
Értem (azt hiszem 😊) de ha ott (2.) választunk, ahová hívták Mr. Lambeau Leapet, akkor valamelyik közeli picket bemondhatja (még ha esetleg várnia is kell x órát), vagy "kösz, hogy eljött, de úgy néz ki, nem lesz magára szükség"?

Btw ez tetszene: http://www.nfl.com/draft/story/09000d5d8288dbda/article/2012-nfl-mock-draft-teambyteam-picks-for-rounds-17

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azt írják a honlapon, hogy LeRoy Butler fogja bejelenteni a 2. körös picket. Mi van akkor, ha TT esetleg hátratrade-el? A következő választást jelenti be?Gergőbácsi
Ne felejtsd, hogy lehet olyan, hogy az első köröst odaadjuk valakinek, akivel cserélünk a második körben, plusz ad valami későbbi köröst is
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Azt írják a honlapon, hogy LeRoy Butler fogja bejelenteni a 2. körös picket. Mi van akkor, ha TT esetleg hátratrade-el? A következő választást jelenti be?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Walden pedig remélhetőleg megbízhatóbb backup lesz, mint volt.Gergőbácsi
Nem hiszem, hogy szeptemberben még rosteren lesz.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Köszönet mindenért, kiváló karrierje volt.
Walden pedig remélhetőleg megbízhatóbb backup lesz, mint volt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Walden újraigazolva.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
El fogjuk ma engedni Cliftont. Nem ment át a fizikai teszten. Állítólag a hátsérülése lehet a dologban.kobalu91
Ez 2 dolgot jelenthet. Elsőre azt, hogy Newhouse és Sherrod (ha felépül teljesen) harcolhat a kezdő LT helyért, másrészt, a felszabaduló pénz (5.6m) jó alap lehet Jennings szerződéséhez, jövőre FA lesz, ha jól rémlik (Lang is, de gondolom Ő olcsóbb lesz).
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
El fogjuk ma engedni Cliftont. Nem ment át a fizikai teszten. Állítólag a hátsérülése lehet a dologban.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Itt az enyém.

1/28 Shea McClellin OLB
2/59 Trumaine Johnson CB
3/90 Trenton Robinson FS
4/123 Omar Bolden CB
4/132* Derek Wolfe DE
4/133* Tom Compton OT
5/163 Nick Foles QB
6/197 Miles Burris OLB
7/224 Michael Smith RB
7/235 Bradie Ewing FB
7/241* Robert Blanton CB
7/243* Kelcie McCray SS
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
több, mint 2 hónap után újra üdv mindenki
teljesen inaktív voltam, nem is figyeltem, mi történik az amerikaifoci világában, inkább csak az NBA-t követtem, dehát mindjárt draft, illik itt lennem 😊 valaki leírhatná, hogy mik történtek a csapat háza táján, előre is köszönömHurka
A távozók:
FA lett: Flynn (Seattle), Grant (épp a Patsnél vizitel), H. Green (?), Wells (Rams), Walden (?), Lee (Raiders).
Akik FA lett és marad, az kedvenc Bush kolléga, 3 évre.
Finley 2 éves szerződést írt alá, gondolom azért, mert utána ugrik egy nagyobbat a cap (idén 120.5 ha jól rémlik).

Érkezett Saturday 2 évre, valamint a DL-be D. Muir és A. Hargrove. Utóbbi lehet egy ideig nem játszhat, érintett lehet a Bounty-gate-ben. Mindemellett Neal 4 meccses eltiltást kapott (tiltott cuccok szedése).
Collins visszatérése még mindig bizonytalan.
Így hirtelen, ami eszembe jut.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
több, mint 2 hónap után újra üdv mindenki
teljesen inaktív voltam, nem is figyeltem, mi történik az amerikaifoci világában, inkább csak az NBA-t követtem, dehát mindjárt draft, illik itt lennem 😊 valaki leírhatná, hogy mik történtek a csapat háza táján, előre is köszönömHurka
Semmi érdemleges, Scott Wells-t elengedtük, helyette jött Jeff Saturday.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
több, mint 2 hónap után újra üdv mindenki
teljesen inaktív voltam, nem is figyeltem, mi történik az amerikaifoci világában, inkább csak az NBA-t követtem, dehát mindjárt draft, illik itt lennem 😊 valaki leírhatná, hogy mik történtek a csapat háza táján, előre is köszönöm
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Lassan összedobhatjuk szerintem a saját mockjainkat, hátha eltalál valaki valamit 😀LN
na ha senki sem írt eddig, akkor itt egy hevenyészett:

1 Nick Perry/Shea McClellin
2 Markelle Martin
3 Derek Wolfe
4 David Molk
4c Jamell Fleming
4c Brandon Lindsey
5 Nicholas Jean-Baptiste
6 Brian Quick
7 Billy Winn
7 Asa Jackson
7c Louis Nzegwu
7c Bobby Rainey

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
😕


LN: megtettem, amit lehetett a témában

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Fel lehet lélegezni.
A Madden borítóért Megatron-Cam Newton csata van.
Ugye nem kérdés, hogy Megatron nyer? 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tavaly is volt.Kampman
Hopsz, ezt az egyet benéztem 😊 akkor volt egy az elmúlt két szezonban. Remélem Rodgersnek előbb meglesz a hazai PO győzelme, mint a következő MNF a Lambeaun.Gergőbácsi
Ámen.

Kicsit attól tartok, hogy a védelem erősítése ráfog menni az offense gyengülésére. Hú de rossz ezt mondani, egy ilyen év után, amit Áronék "lehoztak". Egyszerűen mindkettő nem lehet kifogástalan szerintem. Valahogy szenvedjük be magunkat a PO-ba, aztán lesz ami lesz. Collins-ról a draft után lesz döntés csak. :/ Nagyon szorítok neki!

Egy jó hír mára: Packers LT Chad Clifton is attending offseason workouts and feeling much better after undergoing offseason back surgery.

plusz még egy: Jordy megjelent Facebookon, tessék lájkolni! :cool:gamerkr
Csak aztán egészséges maradjon, tavaly kb 12 meccset hagyott ki, ennyiért 5 milla sok lenne.

MJS: http://www.jsonline.com/sports/packers/smith-has-tools-if-packers-go-safety-first-ba51pgl-147857565.html
Collins visszatérése nem lesz napirenden a draft előtt. Ki lehet a drafton érkező?
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ahogy a packers.com-on egy komment írja: "Bring 'em on. Anybody,anytime,anywhere......." Az is érdekes, hogy már második éve nincs MNF a Lambeau-n.Gergőbácsi
Tavaly is volt.Kampman
Hopsz, ezt az egyet benéztem 😊 akkor volt egy az elmúlt két szezonban. Remélem Rodgersnek előbb meglesz a hazai PO győzelme, mint a következő MNF a Lambeaun.Gergőbácsi
Ámen.

Kicsit attól tartok, hogy a védelem erősítése ráfog menni az offense gyengülésére. Hú de rossz ezt mondani, egy ilyen év után, amit Áronék "lehoztak". Egyszerűen mindkettő nem lehet kifogástalan szerintem. Valahogy szenvedjük be magunkat a PO-ba, aztán lesz ami lesz. Collins-ról a draft után lesz döntés csak. :/ Nagyon szorítok neki!

Egy jó hír mára: Packers LT Chad Clifton is attending offseason workouts and feeling much better after undergoing offseason back surgery.

plusz még egy: Jordy megjelent Facebookon, tessék lájkolni! :cool:

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Ahogy a packers.com-on egy komment írja: "Bring 'em on. Anybody,anytime,anywhere......." Az is érdekes, hogy már második éve nincs MNF a Lambeau-n.Gergőbácsi
Tavaly is volt.Kampman
Hopsz, ezt az egyet benéztem 😊 akkor volt egy az elmúlt két szezonban. Remélem Rodgersnek előbb meglesz a hazai PO győzelme, mint a következő MNF a Lambeaun.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Ahogy a packers.com-on egy komment írja: "Bring 'em on. Anybody,anytime,anywhere......." Az is érdekes, hogy már második éve nincs MNF a Lambeau-n.Gergőbácsi
Tavaly is volt.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Ahogy a packers.com-on egy komment írja: "Bring 'em on. Anybody,anytime,anywhere......." Az is érdekes, hogy már második éve nincs MNF a Lambeau-n.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
na akkor menetrend:

1 Sun, Sept. 9 vs. San Francisco 49ers FOX 4:15 p.m.
2 Thu, Sept. 13 vs. Chicago Bears NFLN 8:20 p.m.
3 Mon, Sept. 24 at Seattle Seahawks ESPN 8:30 p.m.
4 Sun, Sept. 30 vs. New Orleans Saints FOX 4:15 p.m.
5 Sun, Oct. 7 at Indianapolis Colts FOX 1 p.m.
6 Sun, Oct. 14 at Houston Texans NBC 8:20 p.m.
7 Sun, Oct. 21 at St. Louis Rams FOX 1 p.m.
8 Sun, Oct. 28 vs. Jacksonville Jaguars CBS 1 p.m.
9 Sun, Nov. 4 vs. Arizona Cardinals FOX 1 p.m.
10 Bye
11 Sun, Nov. 18 at Detroit Lions FOX 1 p.m.
12 Sun, Nov. 25 at New York Giants NBC 8:20 p.m.
13 Sun, Dec. 2 vs. Minnesota Vikings FOX 1 p.m.
14 Sun, Dec. 9 vs. Detroit Lions NBC 8:20 p.m.
15 Sun, Dec. 16 at Chicago Bears FOX 1 p.m.
16 Sun, Dec. 23 vs. Tennessee Titans CBS 1 p.m.
17 Sun, Dec. 30 at Minnesota Vikings FOX 1 p.m.

szerintem egy 13-3 simán hozható belőle, akár jobb is, de legyen a tippem mondjuk 12-4

ami szopó, hogy 5 esti meccsünk is lesz, meg 2 délutáni, szal 7 hétfőn mosott szar leszek 😕.brk
Azért arra nem gondoltam volna, hogy a Seahawks ellen lesz MNF... 😊
Az viszont durva, hogy a csoportmeccsek nagyja az utolsó 7 fordulóba került, egy Giants elleni idegenbelivel megfűszerezve