Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Rodgers is kiállt Cutler mellett. http://msn.foxsports.com/nfl/story/Packers-Aaron-Rodgers-Bears-Jay-Cutler-criticism-disrespectful-012611

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
én nemrég jöttem rá, hogy a nfl.com-os vidiket csak akkor tudom lejátszani, ha kilövöm a vírusírtót.(Kasperski 11)
lehet másnál is ilyen gond vanchvs
Nálam nem ez a megoldás. 😕
Egyébként a mai napig, soha nem volt egy nfl.com-os videó lejátszásával sem gondom, de az sem lehet véletlen, hogy mai napon többen is írták, hogy nem megy.
@tenorx köszi, de nem vagyok beljebb
több mint 13 éve
chvs 86
én nemrég jöttem rá, hogy a nfl.com-os vidiket csak akkor tudom lejátszani, ha kilövöm a vírusírtót.(Kasperski 11)
lehet másnál is ilyen gond van
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem sajnos chrome, firefox ill. explorer alatt sem ment, pedig kár lett volna kihagyni! 😊
Köszönet MaG1Xx! 😊Sanco
Frissíts flasht.tenorx
Hogy ne offoljunk, leírhatnád PM-ben ennek a módját. 😊Sanco
Csak azért írom ide, mert hátha másnak is ez a problémája.

Kb ennyi: http://get.adobe.com/flashplayer/
Sok esetben segíthet, főleg, ha régi van fent.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nekem sajnos chrome, firefox ill. explorer alatt sem ment, pedig kár lett volna kihagyni! 😊
Köszönet MaG1Xx! 😊Sanco
Frissíts flasht.tenorx
Hogy ne offoljunk, leírhatnád PM-ben ennek a módját. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem sajnos chrome, firefox ill. explorer alatt sem ment, pedig kár lett volna kihagyni! 😊
Köszönet MaG1Xx! 😊Sanco
Frissíts flasht.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nekem sajnos chrome, firefox ill. explorer alatt sem ment, pedig kár lett volna kihagyni! 😊
Köszönet MaG1Xx! 😊Sanco
opera, safari? hamar feladtad 😀 😛
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nekem sajnos chrome, firefox ill. explorer alatt sem ment, pedig kár lett volna kihagyni! 😊
Köszönet MaG1Xx! 😊
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
van Sound FX is 😊
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81df0485/Sound-FX-NFC-Championship
4 dolog ami nagyon megmaradt:
- Jennings, amikor azt mondja, hogy nem tudnak 90 yardot megtenni D ellen. milyen jó, hogy így bíznak D-ben, meg amúgy igaz is 😀
- BJ! BJ!
- végén a "Hey Mike, good luck in the SB man. Go get 'em!"
-és persze Woodson beszéde, de azt már ismertük. White House on 3! 1, 2, 3, WHITE HOUSE!.brk
Reggel óta nem tudom megnézni, 1 mp-ként szaggat nekem 😕LN
Dettó! De még a reklám is, bármilyen böngészővel próbálom. Valszeg a hiba az NFL.com készülékében van. Majd MaG1Xx megoldja! 😛 😊Sanco
http://www.megaupload.com/?d=TV95OMX2

😊

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mondjuk ki is jött a labda, meg is őrültem volna ha a Bears még visszaszerzi egy pár másodpercre a végén...
Jennings is jó on-field motivátor 😀 Amúgy meg ha jól olvastam, Freezer is két mínuszt kapott az int TD-nél, egyet azért, mert kitartotta a labdát, a másikat a táncért 😊Gergőbácsi
Ja, meccsen is látszott, hogy kapott Raji, bár inkább tanácsoknak tűntek, mint lebaszásnak.
Shieldsnél meg én is ideges voltam, én is üvöltöttem, hogy "feküdj már le" 😀. meg az ismétléseknél látszott, hogy az egész sideline mutogatta neki
amúgy meg még mindig nem tudom megnézni a videókat, és kezd kiakasztaniSzobi22
Nekem most mentek, chrome alatt. Igaz melóhelyen vagyok, otthon nem ment
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mondjuk ki is jött a labda, meg is őrültem volna ha a Bears még visszaszerzi egy pár másodpercre a végén...
Jennings is jó on-field motivátor 😀 Amúgy meg ha jól olvastam, Freezer is két mínuszt kapott az int TD-nél, egyet azért, mert kitartotta a labdát, a másikat a táncért 😊Gergőbácsi
Ja, meccsen is látszott, hogy kapott Raji, bár inkább tanácsoknak tűntek, mint lebaszásnak.
Shieldsnél meg én is ideges voltam, én is üvöltöttem, hogy "feküdj már le" 😀. meg az ismétléseknél látszott, hogy az egész sideline mutogatta neki
amúgy meg még mindig nem tudom megnézni a videókat, és kezd kiakasztani

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
van Sound FX is 😊
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81df0485/Sound-FX-NFC-Championship
4 dolog ami nagyon megmaradt:
- Jennings, amikor azt mondja, hogy nem tudnak 90 yardot megtenni D ellen. milyen jó, hogy így bíznak D-ben, meg amúgy igaz is 😀
- BJ! BJ!
- végén a "Hey Mike, good luck in the SB man. Go get 'em!"
-és persze Woodson beszéde, de azt már ismertük. White House on 3! 1, 2, 3, WHITE HOUSE!.brk
Rohadt jó. McCarthy milyen idegbeteg volt a végén mikor Shields nem ment le hanem visszafutott 😀JayB

Mondjuk ki is jött a labda, meg is őrültem volna ha a Bears még visszaszerzi egy pár másodpercre a végén...
Jennings is jó on-field motivátor 😀 Amúgy meg ha jól olvastam, Freezer is két mínuszt kapott az int TD-nél, egyet azért, mert kitartotta a labdát, a másikat a táncért 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
van Sound FX is 😊
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81df0485/Sound-FX-NFC-Championship
4 dolog ami nagyon megmaradt:
- Jennings, amikor azt mondja, hogy nem tudnak 90 yardot megtenni D ellen. milyen jó, hogy így bíznak D-ben, meg amúgy igaz is 😀
- BJ! BJ!
- végén a "Hey Mike, good luck in the SB man. Go get 'em!"
-és persze Woodson beszéde, de azt már ismertük. White House on 3! 1, 2, 3, WHITE HOUSE!.brk
Rohadt jó. McCarthy milyen idegbeteg volt a végén mikor Shields nem ment le hanem visszafutott 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
aha nyílván. Akkor a mi offenseünk ellen sem volt ellenszer, csak mi állandóan hibáztunk. Ez is faszság lenne, meg az is amit te írtál.tüsi91
Mielőtt faszságnak nevezed, amit írtam, olvasd is el!
Köszöntem!Sanco
Teljesen jogos. De akkor némi ellentétet érzek a hszedbe... Mindegy hagyjuk. Bocs, hogy paraszt voltam.tüsi91
No problem! 😉
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
van Sound FX is 😊
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81df0485/Sound-FX-NFC-Championship
4 dolog ami nagyon megmaradt:
- Jennings, amikor azt mondja, hogy nem tudnak 90 yardot megtenni D ellen. milyen jó, hogy így bíznak D-ben, meg amúgy igaz is 😀
- BJ! BJ!
- végén a "Hey Mike, good luck in the SB man. Go get 'em!"
-és persze Woodson beszéde, de azt már ismertük. White House on 3! 1, 2, 3, WHITE HOUSE!.brk
Reggel óta nem tudom megnézni, 1 mp-ként szaggat nekem 😕LN
Dettó! De még a reklám is, bármilyen böngészővel próbálom. Valszeg a hiba az NFL.com készülékében van. Majd MaG1Xx megoldja! 😛 😊
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A lényeg a lényeg, hogy nem azért "lett KO-zva" az O#-ünk, mert a D#-etek megtalálta az ellenszert, hanem azért mert sokszor olyankor is hibázott, amikor a D#-etek nem kényszerítette rá Sanco
aha nyílván. Akkor a mi offenseünk ellen sem volt ellenszer, csak mi állandóan hibáztunk. Ez is faszság lenne, meg az is amit te írtál.tüsi91
Mielőtt faszságnak nevezed, amit írtam, olvasd is el!
Köszöntem!Sanco
Teljesen jogos. De akkor némi ellentétet érzek a hszedbe... Mindegy hagyjuk. Bocs, hogy paraszt voltam.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
van Sound FX is 😊
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81df0485/Sound-FX-NFC-Championship
4 dolog ami nagyon megmaradt:
- Jennings, amikor azt mondja, hogy nem tudnak 90 yardot megtenni D ellen. milyen jó, hogy így bíznak D-ben, meg amúgy igaz is 😀
- BJ! BJ!
- végén a "Hey Mike, good luck in the SB man. Go get 'em!"
-és persze Woodson beszéde, de azt már ismertük. White House on 3! 1, 2, 3, WHITE HOUSE!.brk
Reggel óta nem tudom megnézni, 1 mp-ként szaggat nekem 😕
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A lényeg a lényeg, hogy nem azért "lett KO-zva" az O#-ünk, mert a D#-etek megtalálta az ellenszert, hanem azért mert sokszor olyankor is hibázott, amikor a D#-etek nem kényszerítette rá Sanco
aha nyílván. Akkor a mi offenseünk ellen sem volt ellenszer, csak mi állandóan hibáztunk. Ez is faszság lenne, meg az is amit te írtál.tüsi91
Mielőtt faszságnak nevezed, amit írtam, olvasd is el!
Köszöntem!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A lényeg a lényeg, hogy nem azért "lett KO-zva" az O#-ünk, mert a D#-etek megtalálta az ellenszert, hanem azért mert sokszor olyankor is hibázott, amikor a D#-etek nem kényszerítette rá Sanco
aha nyílván. Akkor a mi offenseünk ellen sem volt ellenszer, csak mi állandóan hibáztunk. Ez is faszság lenne, meg az is amit te írtál.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Srácok....nem a bírókra fogjuk, hogy kikaptunk....nagyjából 2 TD-vel kellett volna győznünk ez ellen a Packs ellen, ha nem impotens az offense 3 negyeden keresztül, de mivel az volt, ezért vesztettünk....ez ilyen egyszerű....ti sem voltatok túl meggyőzőek a meccs 2. felében O-ban....meg azért def-ben sem (a 2 int ellenére), Bear
Már megbocsáss, de ennek semmi értelme! Ennyi erővel 3 TD-vel kellett volna nyernünk ez ellen a Bears ellen, ha nem ilyen impotens az O# 2 negyeden keresztül.
Az, hogy az O#-etek ennyire impotens volt, ahhoz kellett egy Packers D# és fordítva.Sanco
Nem egészen....már a Bears-topicban is kifejtettem: szerintem kifejezetten fostunk (már előre a Packs sec-től), és nem mertünk váltani...az, h Martz, vagy Lovie, vagy mindketten az tök mindegy, de semmi nem történt...aztán Mike a végén elkezdett kultúr módon playhívni (eltekintve az idióta 3és3tól), amire a GB nem tudott mit válaszolni...Hanie odadobta Rajinak (jelzem, Raji kva nagy volt...) aztán átrongyolt a Packs D-n...nálunk pont fordítva volt...kerestük a fogást D-ben, ez 14 pontba került, de utána KO az O-nak....ezért írtam, hogy igazából elcsesztük az egészet...
Ez semmit nem von le abból a teljesítményből, amit összességében nyújtott a Packs, de mint ahogy néhányan írták is közületek, igen hajszálon múlott....én így látom...Bear
Elfogadom, hogy maciszemmel így láttad, de nem értek vele egyet. A 3 TD különbséget csak a Te 2 TD-s hsz-edre reagálva írtam, nem gondolom, hogy reális lett volna. Szoros volt, de azért nem hajszálon múlt.
Az 1. TD-tekhez nem Martz tökös playhívásai kellettek, hanem Forte, - aki hozott 34 yardot 4 futásból úgy, hogy az egyiknél Bishop megfoghatta volna 8y helyett -3y-on, vagy a másiknál Hawknak kellett volna 1 yardnál megfognia, ehelyett csinált belőle 11 yardot - meg Knox(nagyon szépen csinálta), aki megverte Williamst és egy 10 yardos passzhoz hozzátett még 20-at.
2. TD "átrongyolás": itt szépen ültek a passzok, de azt Te sem gondolhatod, hogy a TD egy zseniális playhívás után született. Kevés az olyan zseniális playhívás, ami megállásra készteti a CB-t és a Safety, mint ahogy történt ebben az esetben. 😉
Capers nyilatkozta, hogy mivel gyakorlatilag semmit sem tudott Hanieről, ezért megpróbált minél nagyobb nyomást gyakorolni rá. Az kétségtelen, hogy ezt a helyzetet viszonylag jól kezelte Hanie, ez mindenképp őt dicséri.
A másik oldalon, hogy a D-tek KO-zta Rodgerséket, abban sem látom azt, amit Te(lehet, hogy félreértelmezem): hogy 14-0 után a D#-etek megtalálta az O#-ünk ellenszerét, és sikerült teljesen kiiktatnia. A 2.TD-nk előtt is kellett Masthaynak puntolnia, valamint 14-0 után is eljutottunk a RZ-ba egy nem csúnya drive-al (lehet vitatkozni a DPI-n, de előtte már +50yardot tett meg az O# a driveban), ahol azonban Rodgers túlvállalta magát, rossz döntést hozott, Urlacher meg köszönte szépen (a Ti nézőpontotokból nagyot játszott). Ahhoz, hogy ezután már nem nagyon alkotott az O#-ünk, ahhoz kellettek a rosszabb playhívások (eleve halálraítélt futások 8-9 ember ellen), Rodgers érthetetlenül rövid passzai ill. az, hogy amikor jó a passz, akkor meg az elkapó hibázzon (Quarless nem Finley). 😕
A lényeg a lényeg, hogy nem azért "lett KO-zva" az O#-ünk, mert a D#-etek megtalálta az ellenszert, hanem azért mert sokszor olyankor is hibázott, amikor a D#-etek nem kényszerítette rá és Haniék parádéjához is jobban kellettek az egyéni hibák (pl. a már említetteken kívül Shields (3&9-nél) rossz szögben támadta Haniet, amikor sima sack lehetett volna, így 4&18 helyett 1st down lett), mint Martz tökössége.
Én legalábbis így látom, zöld-arany szemüvegen keresztül! 😛 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
van Sound FX is 😊
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81df0485/Sound-FX-NFC-Championship
4 dolog ami nagyon megmaradt:
- Jennings, amikor azt mondja, hogy nem tudnak 90 yardot megtenni D ellen. milyen jó, hogy így bíznak D-ben, meg amúgy igaz is 😀
- BJ! BJ!
- végén a "Hey Mike, good luck in the SB man. Go get 'em!"
-és persze Woodson beszéde, de azt már ismertük. White House on 3! 1, 2, 3, WHITE HOUSE!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Lazán kapcsolódik hsz-edhez (ide rakom, nehogy azpn gyanú árnyéka vetüljön rám, hogy kárörvendeni mentem "délre"): http://www.suntimes.com/sports/football/bears/3469402-419/bears-packers-game-championship-loss.html
Van pár érdekes megállapítás, van, amivel azért nem értek egyet (pl. 10.).Gergőbácsi
Érdekes egy cikk az egyszer biztos. Sok dologgal egyetértek, azzal nem feltétlenül hogy McCarthy sokadszor túljárt Big Lowe eszén. Illetve Martzot is behatárolják a csapat képességei. Egy ilyen brutál jó, nyugodtan kijelenthetem hogy TOP 3as defense ellen ezek végérvényesen kijönnek.
Úgy vélem a védelem látványos szárnyalása mellett az OL konzisztens jó játéka eredményezett SBt. a legnagyobb feladat még azonban csak most jön...
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://blogs.nfl.com/2011/01/26/how-does-this-sit-with-bears-fans/?module=HP_spotlight
😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
RobDemovsky
Packers to take team Super Bowl photo on Friday so that IR players will be included a source just told me.

Barnett postolta twitteren. ez jó hír 😊.brk
sejtettem, hogy ez lesz a vége, és nagyon jó hír, mert az katasztrófával érne fel, ha ezek a játékosok (bár Finley az, akit én jelenleg pótolhatatlannak érzek, de több elképesztően fontos játékos is ott van) franchiseba és MM-ba vetett bizalma megrendülne. jövőre nagy szükség lesz rájuk PackerkéntSzobi22
Állítólag McCarthy inspirációt merített a következőből: http://www.youtube.com/watch?v=52EEzBNn48g , és edzést vezényelt.
Na a viccet félretéve, remélem a sérültek gyógyulnak, kurva sokat videóznak a srácok az ellenfélről.
Ha lehet egy kívánságom: nyugodt hetet, koncentrált, egymásra odafigyelő felkészülést kívánok a csapatnak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Első injury reportok már szállingóznak, bár még nagyon messze a meccs. http://www.macsfootballblog.com/2011/01/steelers-packers-super-bowl-injury.html