Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Én bízom a vezetőségben és Bobban. Ahogy már írtam,meg akarták oldani a irányítókérdést,mégpedig úgy szerintem,hogy melyik a NFL-re legkészebb játékos. Draftról nehéz lett volna feltradelni és a mostani Qb projectek nem Marcus Marioták vagy Andrew Luck fajta projectek,ha minden igaz. Osweiler tetszett O'Brienéknek és 2 év irányító tökölés után szerintem olyat választottak,akiben biztosabbak,mint eddig bárkiben. Remélhetőleg Osweiler él a bizalommal,nyakában egy irányító guruval.
Kedvez neki a run-heavy offensünk,ami szerintem Miller érkezésével,mellette Blueval,Polkkal,Grimes-al....stb. visszaáll. Van egy Deandre Hopkins neki és szerintem fogunk még elkapó/Te posztra hozni játékost.Kérdés persze a előtte lévő fal minősége...hát draftról vagy FA-ról még csak hozunk játékost,de egyenlőre se mélységben,se minőségben nem elég.
Összességében pedig Osweilertől nem kérek mást,mint konzisztens játékot. Nem gondolom,hogy hirtelen miénk lesz a legjobb offense,de a D-nek ne 2 percenként kelljen már pályán lennie.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Azért BoB összeszedett két 9-7es szezont értelmes irányító nélkül. samu09
Ebben továbbra sem látok változást.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Megmondom őszintén én kicsit tartok ettől az Osweiler igazolástól. Évi közel 20 milliót adunk egy irányítónak, aki eddig hétszer volt kezdő, és akinek tavaly statisztikailag gyengébb éve volt, mint Hoyernek. Ezt azért nehéz megemészteni.
Persze Isten őrizz, hogy Hoyer maradjon a kezdő, de talán ideje lett volna végre megpróbálni egy saját fiatal qb-t kinevelni. Ezek a rövid utas, Free agencys megoldások nagyon-nagyon ritkán jönnek be (így fejből, összesen Brees meg Kurt Warner jut eszembe, akik FA irányítóként beváltak). No mindegy, reméljük a legjobbakat. Azért remélem nem megy rá BoB - akit nagyon bírok - állása, ha nem jönne össze.
DC
Azért BoB összeszedett két 9-7es szezont értelmes irányító nélkül. Most kérdés nélkül úgy készülhetnek az előszezonban, hogy tudják ki fog kezdeni az első héten. És BoB tuti nem fogja lecserélni majd az első drive után 😊 Millerrel együtt, rosszabb nem lehet ez az offense a tavalyinál.
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Megmondom őszintén én kicsit tartok ettől az Osweiler igazolástól. Évi közel 20 milliót adunk egy irányítónak, aki eddig hétszer volt kezdő, és akinek tavaly statisztikailag gyengébb éve volt, mint Hoyernek. Ezt azért nehéz megemészteni.
Persze Isten őrizz, hogy Hoyer maradjon a kezdő, de talán ideje lett volna végre megpróbálni egy saját fiatal qb-t kinevelni. Ezek a rövid utas, Free agencys megoldások nagyon-nagyon ritkán jönnek be (így fejből, összesen Brees meg Kurt Warner jut eszembe, akik FA irányítóként beváltak). No mindegy, reméljük a legjobbakat. Azért remélem nem megy rá BoB - akit nagyon bírok - állása, ha nem jönne össze.

Szerkesztette: DC
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ez honnan van?
LanceVance
Redditen találtam Texans részen valaki összehasonlitotta BoB előtt és után az irányitókat. A lényeg csak Fitzpatrick meg Hoyer számai.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297

swatt99
Ez honnan van?

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Más lehetőség nem nagyon volt ha a stáb Osweilert akarta meg kellet fizetni még ha kicsit sok is érte, de ha Denverbe jó lett volna idénre kezdőirányitónak akkor nekünk miért ne lenne jó.Miller tavaly szépen szivatott minket 200+ yard : )
Brooksot sajnálom de elvileg 17millát kap idénre az nekünk nem fért volna bele.kb 10 milló maradt még a kasszába egy WR ,TE ,FS jöhetne még.
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Én örülök Osweilernek. Azért csak egy Manning mögött tanult, és amikor beszállt, nem okozott csalódást. Előre megadták neki a bizalmat egy nagy szerződéssel, de így legalább nem kérdés ki az első számú QB. Nem lesz verseny, egy teljes előszezon lesz a támadósornak hogy összehangolódjanak vele. Ráadásul, ha nem is játszott, de végigment egy PO-n aminek a végén gyűrűt kapott. Legalább már ismeri a légkört.
Miller fiatal, és ami a lényeg, nem sérülékeny. 2013 óta csak egy meccsen nem játszott, a többin mind kezdő volt, és amióta a ligában van 4 yard alatt nem átlagolt.
Jones-t és Grubbs-t mindenképpen pótolni kell. Már van irányítónk és futónk, erre szétmegy a fal. Azokat nem nagyon ismerem akiket most igazoltak. Bergstorm tavaly játszott minden meccsen, de csak háromszor volt kezdő, és nagyon kevés snapet kapott. Allen pedig rotációs ember volt Kansasben.
Nem bánnék egy első körös falember draftot vagy akár első két köröset, mondjuk egy safety-re is szükség van.
A lényeg hogy végre úgy kezdünk egy szezont, hogy nem kell az irányító miatt aggódni.

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az a pénz amit Allen kapott nem lett volna elég Brooksnak?
Sixo
Szerintem nem sajnos, azért 5 év 40 milla az Eaglesnél, gyanítom jóval magasabb garantálttal vonzóbb, de szerintem szignifikánsan nem gyengült a fal ezzel, Allen is átlagfeletti, ha nem is Brooks-szint. 😊
A többi eddig nagyon jónak tűnik számomra.
adam8
hell no.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erről az Allen milyen jó, kérdezd meg Ulpit vagy esetleg Kovács Sanyit ( Alex Sm.....). 😉 Azért Brock érdekében is reménykedjetek, hogy itt jobb lesz 😊
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Osweiler gets $21M in 2016 ($12M signing bonus, $5M roster bonus, $4M salary). His $16M base salary in 2017 is also fully guaranteed.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 10, 2016

The rest of Osweiler's money is non-guaranteed: $18M salary in 2018, $4M roster bonus trigger due March 2019 and $13M salary in 2019.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 10, 2016

That puts Brock Osweiler's cap numbers at: $12 million in 2016, $19M in 2017, $21M in 2018 and $20M in 2019.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 10, 2016

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Az a pénz amit Allen kapott nem lett volna elég Brooksnak?
Sixo
Szerintem nem sajnos, azért 5 év 40 milla az Eaglesnél, gyanítom jóval magasabb garantálttal vonzóbb, de szerintem szignifikánsan nem gyengült a fal ezzel, Allen is átlagfeletti, ha nem is Brooks-szint. 😊
A többi eddig nagyon jónak tűnik számomra.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Az a pénz amit Allen kapott nem lett volna elég Brooksnak?

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Háááát , nekem eddig ezek az igazolások, nagyon de nagyon nem jöttek be.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AlbertBreer/status/707692434197766144


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
tex 150
Kiváncsi leszek Osweilerre, főleg, hogy BOB mit tud vele kezdeni. Nekem egyelőre úgy tűnik, hogy nem gyengült a csapat, viszont tavalyhoz képest plussz potenciál van benne.
A pénz meg soknak tűnik, de úgy látszik, hogy McNair tényleg megunta, hogy "csak" egy QB hiányzik a sikerhez és a jelenlegi piacon talán ő volt a legjobb megoldás. Ha meg nem jön be, akkor jövőre cut és jön egy újabb jó draft pozíció...😀
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Brandon Brooks-t pedig nagyon sajnálom, hogy elment. Sok sikert neki Phillyben.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/MikeGarafolo/status/707669028693798912

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ez az, örülök Osweiler-nek, mondjuk a pénzt kicsit sokallom, de Smith-ék biztosan kiszámolták mi fér bele és mi nem. Még jó, hogy idén vettem le az Ozi sigem, lehet előbb kellett volna 😀
Miller-rel pótoljuk Foster-t, reméljük beválik.

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Rohadtul likolnám ha végre találna ez a csapat egy frencsi qb-t, 14 év után már kijárna...
peach
Mi időtlen idők óta 😀
zsutu
Nálatok volt egy évre 2007(8?). Meg tavaly is elég jó volt McCown amikor egészséges volt.
Sixo
mondjuk nálam nem ez nem meríti ki a FR QB fogalmát de hát te tudod ...
más
72 milla... OMG 😀

több mint 8 éve
nfl_lover 912
4 év 72 millió dolcsi Brocknak
Höri
Én nem igazán értem, mire fel kap ennyi dellát, de hajrá, szeretnék már egy potens Texanst látni.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 twitter.com/ESPNNFL/status/707663597858586624/photo/1

több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
 twitter.com/AdamSchefter/status/707664771198357504

 twitter.com/TroyRenck/status/707664753301127168
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Jejejejeje!!
adam8
Egyetertek, csak elirtad.
Ejejejej!


Állat vagyok, ami enni kér...