Houston Texans
21 feliratkozó
több mint 8 éve
Foreman Achilles szakadást szenvedett...Futóknál ez elég súlyos sérülés... Remélem jövő év sérülésmentes lesz. És az idei Watson előzetesből kiindulva szép szezon elé nézhetünk. Talán már Newton is bevethető lesz. FA piacon secondary-t meg kell erősíteni.
több mint 8 éve
Hát ez meglepett 😀Jó ez a Savage gyerek. | Nem. Nem az. | Mindig is mondtam, hogy BoB-nak van szeme az ilyesmihez. | Nem. Nincsen. |
LanceVance
És az meglepett, hogy Kevin Johnson megint nem tudott egy meccset végignyomni? 😀
több mint 8 éve
Mikor kezdődik a következő szezon?Ezen mocsok nagyot nevettem, bravó 😀 😀 😀 😀 😀
nagymarceee
több mint 8 éve
Mikor kezdődik a következő szezon?Jaguars szurkolóként a tapasztalat az, hogy amikor tavaly: majd jövőre.
nagymarceee
több mint 8 éve
Mikor kezdődik a következő szezon?😀😀😀DDDD
nagymarceee
több mint 8 éve
Elég durva, hogy mennyire két arcú az Offense Watsonnal- és nélküle. Úgy néz ki ennyit tesz egy jó irányító. Már csak azért kell szorítani, hogy rendesen felépüljön, és ne a sérülések határozzák meg a karrierjét, bár lévén szó "scramble" irányítóról és egy kurva gyenge falról, erre nem látok sok esélyt. Bár már legalább azt is tudjuk, hogy egy jó corner/ safety, és egy-két minőségibb O fal hiányzik ahhoz, hogy contender legyen a Texans. Legalább is az én meglátásom szerint.
Fullerről tud valaki valamit? Én nem láttam semmi hírt róla.
Szerkesztette: JohnnyX
több mint 8 éve
Remélem a QB suttogó története Houstonban most már véget ér. Azért 1-2 győzelem még jól jönne, hogy ne adjunk jó draft pozíciót az első két körben a Brownsnak 😀
több mint 8 éve
ennél már az is korrektebb lenne, ha goodell simán csak kiszórna neki egy örökös eltiltástGratulálunk! Tiéd a 8ezredik hozzászólás a topicban! "tüzijáték monokinis csajok meg ami kell"
twitter.com/rodger_sherman/status/928008347160317962
baggio
Nyereményed egy youtube stream a hétvégi rams-texans meccsre amit magad kereshetsz ki!
több mint 8 éve
ennél már az is korrektebb lenne, ha goodell simán csak kiszórna neki egy örökös eltiltást
---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Ő legalább nem elmeroggyant mint mondjuk egyes AFC southos kollegája 😀
több mint 8 éve
pedig lassan hagyomány lesz az AFC South-ban, hogy utódlást kizárólag házon belül szabad megoldani a leggyengébb egység edzőjével, és mivel a HC tapasztalat is szükséges, Crennel tökéletesen illene ebbe a sorbaHa mégis elküldik, Crennelt kell megtenni HC-nek ....En es a fogorvosom nem ajanljuk ezt senkinek.
samu09
ulpianus

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Ha mégis elküldik, Crennelt kell megtenni HC-nek ....En es a fogorvosom nem ajanljuk ezt senkinek.
samu09

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Nem néztem a meccset, mert biztos lerúgtam volna a laptopot az ágyról. Majd este az összefoglalót. Nem vagyok biztos benne, hogy ha nem lesz PO BoB elmegy. McNair türelmes ember. Kubiakot is csak azért küldte el mert "illett". Idén a sok sérülés magyarázat lehet a teljesítményre. Ha mégis elküldik, Crennelt kell megtenni HC-nek, és hozni egy értelmes OC-t és hagyni dolgozni.
több mint 8 éve
Így van, egyszer ti is bejuthattok 😀 😛3 utolsó driveban elbukott meccs,3-6,Nincs JJ,nincs Mercilus,Secondary nem létező,edző az.... és még első körünk sincsen.Mondok 3 okot az optimizmusra: JJ, Mercilus és Watson jövőre visszatér.
www.chicagonow.com/cubs-den/files/2015/06/9ReRvb8.jpg
nagymarceee
iktriad
több mint 8 éve
De legalább BOB így KO lesz, ennek azért örülhetünk, ha már idén nem verjk a Cincyt a PO-ban 😀
több mint 8 éve
3 utolsó driveban elbukott meccs,3-6,Nincs JJ,nincs Mercilus,Secondary nem létező,edző az.... és még első körünk sincsen.Mondok 3 okot az optimizmusra: JJ, Mercilus és Watson jövőre visszatér.
www.chicagonow.com/cubs-den/files/2015/06/9ReRvb8.jpg
nagymarceee
több mint 8 éve
3 utolsó driveban elbukott meccs,3-6,Nincs JJ,nincs Mercilus,Secondary nem létező,edző az.... és még első körünk sincsen.www.chicagonow.com/cubs-den/files/2015/06/9ReRvb8.jpg
több mint 8 éve
Szar érzés lehet ráérezni a vér ízére, aztán visszatérni a facsart citromra :/ Még ellenfélként is rossz ezt nézni.
több mint 8 éve
helyett Savage/TJ Yates/McGloin time!sikerült!
a qb mágus bizonyíthat
baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
under még akkor is ha 4.et mondodover/under 7 negyed mire beáll a 3.Mindenki nyugodjon le a picsába, MANZIEL TIME!helyett Savage/TJ Yates/McGloin time!
Stez
a qb mágus bizonyíthat
baggio
Höri
több mint 8 éve
over/under 7 negyed mire beáll a 3.Mindenki nyugodjon le a picsába, MANZIEL TIME!helyett Savage/TJ Yates/McGloin time!
Stez
a qb mágus bizonyíthat
baggio
több mint 8 éve
Mindenki nyugodjon le a picsába, MANZIEL TIME!helyett Savage/TJ Yates/McGloin time!
Stez
a qb mágus bizonyíthat

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal