Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Defenseből 1 ember ment el aki játszott is Crick de szerintem őt simán 2-3. körbe lehet pótolni.
swatt99
Ahogyan ő játszott tavaly, annak a pótlását egy UDFA is hozná 😀

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
OL-ből sem ártana még pár...
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Defenseből 1 ember ment el aki játszott is Crick de szerintem őt simán 2-3. körbe lehet pótolni. Célpont kell Brocknak ha már ennyit invesztáltak bele. TE nincs WR Hopkinson kivül kevés. Shorts tavaly is sérült volt folyamatosan. Strong nagy kérdés...1 hónap még draftig kiváncsi vagyok a vezetőség hogy gondolja.
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Valamiért nem tudtam beleírni az excelbe, de igazából nem is érdekes, mert elég egyértelmű, hogy Corey Coleman lesz a választásunk, és én is rá szavaztam volna 😊
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Sziasztok! Itt a húsvét itt a lehetőség a szurkolói Mock drafton, hogy megtegyétek a tippeteket vajon ki érkezik hozzátok a 22. pickkel?

Egyszerű szabályok, nicknév zárójelbe a pick mögé. Olyat ne válasszatok, aki már ki van választva. (gy.k: H oszlop végső pick)

Aktivizálódjatok, hogy minél gyorsabban megszülessen a pick! Jó szórakozást!
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Nate Washington a Patsnél, nekem nem fog hiányozni.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
HBD Justin James Watt.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/12328050_473064559545407_782734033_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_cmp485_dst-jpg_s640x640_u&_nc_cat=100&cb=51254e2e-57b2a0c6&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=23gAWHzUb9gQ7kNvgGQz_ht&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCMYiKHhDHVUxEsuID5x0K_FVmPKhYn44AuKRPmyFshiw&oe=670ED0F1
JJ Watt on Instagram: "Can't ask for much better of a birthday than being surrounded by over 20 of your teammates and closest friends, everyone wanting and willing to work towards one common goal. Putting in the work in the morning, then some tactical laser tag tonight like some little kids. Can't beat it. Surround yourself with good people, be good to them and everyone lifts each other to new heights. Be willing to put in he work to get where you want to be, don't forget to have some fun along the way and live a life you can both enjoy and be proud of. Fortunate to have so many good people in my life."
56K likes, 1,626 comments - jjwatt on March 22, 2016: "Can't ask for much better of a birthday than being surrounded by over 20 of your teammates and closest friends, everyone wanting and willing to work towards one common goal. Putting in the work in the morning, then some tactical laser tag tonight like some little kids. Can't beat it. Surround yourself with good people, be good to them and everyone lifts each other to new heights. Be willing to put in he work to get where you want to be, don't forget to have some fun along the way and live a life you can both enjoy and be proud of. Fortunate to have so many good people in my life.".
Wattnak egész jó edzőterme van.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Az NRG Stadiumban újra cserélik a gyepet. Legalább most nem szezon közben jut eszükbe. Mondjuk nem sokat ért az a műfű ha fél év után cserélni kell. McNair arra hivatkozott, hogy college és high school meccseket is játszottak rajta. Vagy csak egyet értettek Radoseviccsel, hogy ilyen pályán nem lehet meccset rendezni 😀

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mondom én, hogy a Houston vezetésének South Carolina fétise van 😀
Sixo
Pedig eddig nem nagyon jöttek be
samu09
Ne sértegess ...
Sixo
Úgy értettem hogy a Houstonnál nem jöttek be 😉
samu09
JoJo is a South Carolina-ra járt, vele mi a gond? 😀
LanceVance
Ő a kivétel : D
samu09
Mind kivétel ,csak türelmetlen vagy.
Sixo
Swearingerre csak nem várok mar 😃
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mondom én, hogy a Houston vezetésének South Carolina fétise van 😀
Sixo
Pedig eddig nem nagyon jöttek be
samu09
Ne sértegess ...
Sixo
Úgy értettem hogy a Houstonnál nem jöttek be 😉
samu09
JoJo is a South Carolina-ra járt, vele mi a gond? 😀
LanceVance
Ő a kivétel : D
samu09
Mind kivétel ,csak türelmetlen vagy.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mondom én, hogy a Houston vezetésének South Carolina fétise van 😀
Sixo
Pedig eddig nem nagyon jöttek be
samu09
Ne sértegess ...
Sixo
Úgy értettem hogy a Houstonnál nem jöttek be 😉
samu09
JoJo is a South Carolina-ra járt, vele mi a gond? 😀
LanceVance
Ő a kivétel : D
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Mondom én, hogy a Houston vezetésének South Carolina fétise van 😀
Sixo
Pedig eddig nem nagyon jöttek be
samu09
Ne sértegess ...
Sixo
Úgy értettem hogy a Houstonnál nem jöttek be 😉
samu09
JoJo is a South Carolina-ra járt, vele mi a gond? 😀

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mondom én, hogy a Houston vezetésének South Carolina fétise van 😀
Sixo
Pedig eddig nem nagyon jöttek be
samu09
Ne sértegess ...
Sixo
Úgy értettem hogy a Houstonnál nem jöttek be 😉
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mondom én, hogy a Houston vezetésének South Carolina fétise van 😀
Sixo
Pedig eddig nem nagyon jöttek be
samu09
Ne sértegess ...

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Érkezett safety posztra Antonio Allen. Cserének jó lehet. A tavalyik szezont IR-en töltötte.
Bondi
ki mögött lenne csere? szerintem kezdhetne, ha nem lassult be IR-en mégjobban

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mondom én, hogy a Houston vezetésének South Carolina fétise van 😀
Sixo
Pedig eddig nem nagyon jöttek be
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mondom én, hogy a Houston vezetésének South Carolina fétise van 😀

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Érkezett safety posztra Antonio Allen. Cserének jó lehet. A tavalyik szezont IR-en töltötte.

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Azért ne tartsunk már mentorokat 4 milláért D Arra ott van BoB, Crannel vagy Vrabel.
samu09
Természetesen azért még játszana is, de - a tavalyi év végéhez hasonlóan - csak limitált snap számban. Egyébként 4 milla a mai fociban nem sok, a felsorolt okokból szerintem ennyit meg fog érni a vezetésnek + a tény, hogy most már szívesen jönnek hozzánk a free agent játékosok, és ez amiatt is van, mert nem szoktuk - nyomós ok nélkül - a szerződésük lejárata előtt elküldeni az FA játékosokat

(de persze abban igazad van, hogy csak pusztán a pályán nyújtott teljesítménye alapján Wilfork már nem ér 4 millát)
DC
Kb 5 millió lesz az összes draftolt játékos fizetése erre az évre. Wilfork fizetéséből kijönne rotációs safety. Mondjuk lehet azért gondolom így mert nagyon csalódtam Wilfork tavalyi teljesítményében 😊
samu09
Nem csak te

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Azért ne tartsunk már mentorokat 4 milláért D Arra ott van BoB, Crannel vagy Vrabel.
samu09
Természetesen azért még játszana is, de - a tavalyi év végéhez hasonlóan - csak limitált snap számban. Egyébként 4 milla a mai fociban nem sok, a felsorolt okokból szerintem ennyit meg fog érni a vezetésnek + a tény, hogy most már szívesen jönnek hozzánk a free agent játékosok, és ez amiatt is van, mert nem szoktuk - nyomós ok nélkül - a szerződésük lejárata előtt elküldeni az FA játékosokat

(de persze abban igazad van, hogy csak pusztán a pályán nyújtott teljesítménye alapján Wilfork már nem ér 4 millát)
DC
Kb 5 millió lesz az összes draftolt játékos fizetése erre az évre. Wilfork fizetéséből kijönne rotációs safety. Mondjuk lehet azért gondolom így mert nagyon csalódtam Wilfork tavalyi teljesítményében 😊
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Azért ne tartsunk már mentorokat 4 milláért D Arra ott van BoB, Crannel vagy Vrabel.
samu09
Természetesen azért még játszana is, de - a tavalyi év végéhez hasonlóan - csak limitált snap számban. Egyébként 4 milla a mai fociban nem sok, a felsorolt okokból szerintem ennyit meg fog érni a vezetésnek + a tény, hogy most már szívesen jönnek hozzánk a free agent játékosok, és ez amiatt is van, mert nem szoktuk - nyomós ok nélkül - a szerződésük lejárata előtt elküldeni az FA játékosokat

(de persze abban igazad van, hogy csak pusztán a pályán nyújtott teljesítménye alapján Wilfork már nem ér 4 millát)

Szerkesztette: DC
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Sokan gondolják úgy,hogy Vince-t is elengedik,vagy mennie kéne,de erről vannak hírek egyébként?
nagymarceee
lehet még ilyen mentor féleségnek is meghagyják idénre
DC
Azért ne tartsunk már mentorokat 4 milláért D Arra ott van BoB, Crannel vagy Vrabel.
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Sokan gondolják úgy,hogy Vince-t is elengedik,vagy mennie kéne,de erről vannak hírek egyébként?
nagymarceee
Wilfork valóban nem volt túl jó tavaly, és a korából adódóan kétlem, hogy javulna, de úgy gondolom 2 okból is biztonságba van:
1. rajta kívűl nincs igazi nose tackle a rosteren
2. nagy nevű FA-kat nem szoktunk kirakni a szerződésük lejárata előtt, kivéve sérülés vagy tényleg nagyon pocsék teljesítmény miatt

Az viszont könnyen elképzelhető, hogy draftolunk valakit, hisz ez azon ritka évek egyike, ahol sok minőségi NT játékos lesz a drafton. De ez se különösebben veszélyeztetné Wilforkot, lehet még ilyen mentor féleségnek is meghagyják idénre
több mint 8 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Sokan gondolják úgy,hogy Vince-t is elengedik,vagy mennie kéne,de erről vannak hírek egyébként?