Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
(Aztán jön még Clowney is, ha kifut a rookie kontraktból...)
undisputedly
Mondjuk Clowneynak (egyelőre) inkább néz ki egy FA mint egy nagy contract

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
Felmerult par helyen Willkerson trade ötlet...
Janek
Igen, és a sapka 50%-át két D-lineman foglalja majd el (Aztán jön még Clowney is, ha kifut a rookie kontraktból...). Egészséges cap management 😀 Főleg úgy, hogy idén vastag a védekező falember class. Elég agyament ötlet lenne.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Felmerult par helyen Willkerson trade ötlet...
Janek
meg a francokat!
watt mellé még wilkerson is? Mercilussal nem is számolok, Bandi egy snapet nem maradna életben :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Felmerult par helyen Willkerson trade ötlet...

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Itt egy video Oswiról, még a '12-es draft előtt készült. Meg lehet ismerni a srác emberi oldalát, és ki-ki döntse el maga, hogy túl nagy az arca, vagy hatalmas önbizalom van benne 😀
 www.youtube.com/watch?v=TlNq-5Bowmg
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kiraktuk Hoyert. Ezzel valamivel több, mint 5 milliót spóroltunk a sapka alatt.

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Én egy 8-8 körülit várok idén, eléggé erős schedule.

több mint 8 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 337
Jó kis nyitó mérkőzés lesz..: egy FULL új Texans O# (mármint a futó irányító helyzetbe) illetve egy Majdnem teljesen kicserélt Bears D# (Y) jó kis mérkőzés lesz

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
1 vs Bears
2 vs Chiefs
3 at Patriots
4 vs Titans
5 at Vikings
6 vs Colts
7 at Broncos
8 vs Lions
9 BYE
10 at Jaguars
11 at Raiders
12 vs Chargers
13 at Packers
14 at Colts
15 vs Jaguars
16 vs Bengals
17 at Titans

Kemény sorsolás lett. Főleg az időzítés miatt. A bye week előtt egy colts-broncos-lions buli, az első kettő idegenben, ráadásul bye week után két meccs idegenben. A Raiders szerintem PO-ba jut, a Titans meg ki tudja hogy fog teljesíteni. Nem lesz egy könnyű menet.
több mint 8 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Idén én vittem a Houstont a bowlhu-s mock draft játékban:

1/22: Corey Coleman, WR (Baylor) | Treadwell még bent volt 😀 |
2/21 (53): Nick Martin C/G (Notre Dame)
3/22 (85): Shawn Oakman, DE (Baylor)
4/21 (119): Jayron Kearse, S (Clemson)
5/22 (159):Graham Glasgow, G (Michigan)
5/29 (166): De'Vondre Campbell, OLB (Minnesota)
6/20 (195): Josh Ferguson, RB (Illinois)

Elsőre valamelyik nagy nevű DT vagy DE lett volna, de már nem volt senki. Martin nem maradt volna már bent sokáig, így 3. körben jött DL. Még jó lett volna egy DT is, de egyiket se láttam jobbnak Covingtonnál.
samu09
Teljesen jó választások és hasonlóan gondolkozom én is.Van azért rengeteg lyuk amit érdeme lenne befoltozni. Fontos lenne a LoS-on erősödni,mind támadó,mind védekező oldalon. WR2 vagy WR3 megtalálása..stb. Szerintem 22.helyen a BPA alapon kell foltoznunk és szerintem is Wr lesz az.Egyszerűen a mostani drafton annyira mindenki szeretne támadó vagy védő falember húzni,hogy jobban járunk a Wr-class talán legjobbjával,mint a pass-rush 5.-6.-7. legjobbjával. Corey Coleman tetszik nekem is a legjobban,mert más játékstílust képvisel,mint Hopkins,vagy épp Strong(akit én Wr2-nek gondolok). Az Oline-ba tényleg jó lenne az első három kör valamelyikébe húzni, a DE-el is ki vagyok békülve. Jó lenne egy ilyen draft.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Idén én vittem a Houstont a bowlhu-s mock draft játékban:

1/22: Corey Coleman, WR (Baylor) | Treadwell még bent volt 😀 |
2/21 (53): Nick Martin C/G (Notre Dame)
3/22 (85): Shawn Oakman, DE (Baylor)
4/21 (119): Jayron Kearse, S (Clemson)
5/22 (159):Graham Glasgow, G (Michigan)
5/29 (166): De'Vondre Campbell, OLB (Minnesota)
6/20 (195): Josh Ferguson, RB (Illinois)

Elsőre valamelyik nagy nevű DT vagy DE lett volna, de már nem volt senki. Martin nem maradt volna már bent sokáig, így 3. körben jött DL. Még jó lett volna egy DT is, de egyiket se láttam jobbnak Covingtonnál.
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Preseason meccsek:
Week 1 (August 11-15, 2016): Houston Texans at San Francisco 49ers
Week 2 (August 18-22, 2016): New Orleans Saints at Houston Texans
Week 3 (Sunday, August 28, 2016 at 3 p.m. CDT on FOX): Arizona Cardinals at Houston Texans
Week 4 (September 1-2, 2016): Houston Texans at Dallas Cowboys
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Fuller fiú ügyes, pedig highlights alapján nehezítette a dolgát, hogy sosem tudhatta melyik kezével dob az irányító... 😀
adam8
Az lenne a triple-thread irányító? D Hogy sose tudod melyik kezével fog dobni. Nem lehet nehezebb megtanulni, mint fociban hogy mindkét lábadat tudd használni.
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Fuller fiú ügyes, pedig highlights alapján nehezítette a dolgát, hogy sosem tudhatta melyik kezével dob az irányító... 😀

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000650800/article/could-jj-watt-retire-from-nfl-early?campaign=fb-nf-sf23854647-sf23854647
Baszki
LanceVance
Ha behúz egy gyűrűt, felőlem 28 évesen is visszavonulhat 😀
Egyre több mockban olvasom hogy Fuller nevét nálunk, megnéztem a srácot elég ügyesnek tűnik, és jó volt a combine-one is.Vélemények?
LanceVance
Nem tudom miért elkapót jósolnak, DL vagy OL most nagyobb need szerintem, már ha nem tölteléket keresünk a posztokra. Amúgy Osweiler most rakott ki egy képet instára, hogy az arizonai egyetemen edz hopkinsszal, shorts-cal és stronggal. Komolyan gondolja a gyerek 😀
samu09
Azért kell elkapó mert Shorts tavaly is a fele meccsen sérült volt, Strong nem mutatott még semmit. Mumpheryből meg nem hiszem hogy lesz egy cserénél több .TE úgy szintén semmi valakinek dobni kell a labdát.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000650800/article/could-jj-watt-retire-from-nfl-early?campaign=fb-nf-sf23854647-sf23854647
Baszki
LanceVance
Ha behúz egy gyűrűt, felőlem 28 évesen is visszavonulhat 😀
Egyre több mockban olvasom hogy Fuller nevét nálunk, megnéztem a srácot elég ügyesnek tűnik, és jó volt a combine-one is.Vélemények?
LanceVance
Nem tudom miért elkapót jósolnak, DL vagy OL most nagyobb need szerintem, már ha nem tölteléket keresünk a posztokra. Amúgy Osweiler most rakott ki egy képet instára, hogy az arizonai egyetemen edz hopkinsszal, shorts-cal és stronggal. Komolyan gondolja a gyerek 😀
samu09
Ennyi pénzért gondolja is komolyan. Strongnak örülök, idén talán normálisa állapotban érkezik a campbe.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000650800/article/could-jj-watt-retire-from-nfl-early?campaign=fb-nf-sf23854647-sf23854647
Baszki
LanceVance
Ha behúz egy gyűrűt, felőlem 28 évesen is visszavonulhat 😀
Egyre több mockban olvasom hogy Fuller nevét nálunk, megnéztem a srácot elég ügyesnek tűnik, és jó volt a combine-one is.Vélemények?
LanceVance
Nem tudom miért elkapót jósolnak, DL vagy OL most nagyobb need szerintem, már ha nem tölteléket keresünk a posztokra. Amúgy Osweiler most rakott ki egy képet instára, hogy az arizonai egyetemen edz hopkinsszal, shorts-cal és stronggal. Komolyan gondolja a gyerek 😀
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Egyre több mockban olvasom hogy Fuller nevét nálunk, megnéztem a srácot elég ügyesnek tűnik, és jó volt a combine-one is.Vélemények?
 www.youtube.com/watch?v=x6kMOB0WFA8

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Én kinézem belőle, hogy még 7-8 szezonon keresztül ilyen szinten tolja. De, ha 30 évesen visszavonul, én azt mondom örülök neki, social media és egyebek alapján nemcsak nagyszerű játékos, de nagyszerű ember is, szeretném ha "saját lábán" távozna a ligából.

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nkkpblj6ov9oaa7ls0mg
Could J.J. Watt retire from NFL early?
J.J. Watt won't hang on to an NFL career if his skills begin to diminish. The Houston Texans defensive lineman said he'd walk away first.

Baszki

több mint 8 éve
Gabriel Houston Texans 525
Defense:
DE:
Carl Nassib, Penn State, 2-3.
Shawn Oakman, Baylor, 3.
Jihad Ward, Illinois, 4.
NT:
Jarran Reed, Alabama, 1.
A'Shawn Robinson, Alabama, 1.
Vernon Butler, Louisiana Tech, 1-2.
ILB:
Jaylon Smith, Notre Dame, 1-2.
Su'a Cravens, USC, 2.
Elandon Roberts, Houston, 7-UDFA
OLB:
Yannick Ngakoue, Maryland, 6.
Ryan Brown, Mississippi State, UDFA
CB:
William Jackson, Houston, 1-2.
Eric Murray, Minnesota, 4.
Briean Boddy-Calhoun, Minnesota, 4-5.
Mike Jordan, Missouri Western State, 7-UDFA
S:
Jayron Kearse, Clemson, 4-5.
Lee Hightower, Houston, UDFA
Michael Mudoh, Tulsa, UDFA
több mint 8 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sziasztok!
Íme egy lista posztok szerint az újoncokról, akikkel eddig kapcsolatba lépett a csapat:
Offense:
QB:
Carson Wentz, North Dakota State, 1.
Jared Goff, California, 1.
Paxton Lynch, Memphis, 1-2.
Connor Cook, Michigan State, 1-2.
Christian Hackenberg, Penn State, 2-3.
Dak Prescott, Mississippi State, 3-4.
Cody Kessler, USC, 7.
Nate Sudfeld, Indiana, 7-UDFA
Chuckie Keeton, Utah State, UDFA
RB:
Daniel Lasco, California, 4.
Tyler Ervin, San Jose State, 4-5.
Josh Ferguson, Illinois, 5.
Tra Carson, Texas A&M, UDFA
Zac Brooks, Clemson, UDFA
Don Jackson, Nevada, UDFA
Kenneth Farrow, Houston, UDFA
WR:
Corey Coleman, Baylor, 1.
Bralon Addison, Oregon, 3-4.
Devon Cajuste, Stanford, 7-UDFA
Demarcus Ayers, Houston, 7-UDFA
Jeremy Cornelius, Lock Haven, UDFA
Stephen Anderson, California, UDFA
Kyle Washington, Angelo State, UDFA
Shane Williams-Rhodes, Boise State, UDFA
TE:
Austin Hooper, Stanford, 2-3.
Nick Vannett, Ohio State, 3.
Tyler Higbee, Western Kentucky, 4.
Ben Braunecker, Harvard, 5.
Chris Loving, North Texas, UDFA
OT:
Jack Conklin, Michigan State, 1.
Le'Raven Clark, Texas Tech, 2.
Germain Ifedi, Texas A&M, 2.
John Theus, Georgia, 3.
Fahn Cooper, Ole Miss, 4-5.
Zach Sterup, Nebraska, UDFA
John Weidenaar, Montana State, UDFA
OG:
Joshua Garnett, Stanford, 2.
Spencer Drango, Baylor, 4.
Joe Thuney, North Carolina State, 6-7.
C:
Mike Matthews, Texas A&M, 7-UDFA
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Brandon Weedent újraigazoltuk. Hoyer-t pedig minden bizonnyal eltradeljük.

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Amúgy érdekes, hogy még mindig FA, mert azért a 14-es szezonja alapján egy rotációs játékos simán lehet belőle.

több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Defenseből 1 ember ment el aki játszott is Crick de szerintem őt simán 2-3. körbe lehet pótolni.
swatt99
Ahogyan ő játszott tavaly, annak a pótlását egy UDFA is hozná 😀
Sixo
Igen, a tavalyi éve az visszalépés volt 2014-hez képest, meg úgy általában nem látni nála a fejlődést. Ettől függetlenül lehet újra igazoljuk veterán minimum körüli összegért, ugyanis rajta kívül csak Watt maradt, mint klasszikus 3-4 defensive end.