Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Hopkins holdoutol, nem tetszik neki hogy kevés dellát kap :\
Borbinho
Jön a kérdés tett annyit, hogy nagy lóvét szakítson?
ThundersNFL
többet mint eric fisher
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Hopkins holdoutol, nem tetszik neki hogy kevés dellát kap :\
Borbinho
Jön a kérdés tett annyit, hogy nagy lóvét szakítson?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hopkins holdoutol, nem tetszik neki hogy kevés dellát kap :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Andre Johnson Signs With Tennessee Titans.
Jövőre Jaguars?
swatt99
Tudni kb mennyiért?
LanceVance
Spotrac még nem írja.
Sixo
már hogy ne írná?!
 s31.postimg.org/6oq71jl0b/Andre_Johnson_Contract_Salary_Cap_Details_Bre.png
Borbinho
Akkor magyarul egy mínusz jelet fog keresni?

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Andre Johnson Signs With Tennessee Titans.
Jövőre Jaguars?
swatt99
Tudni kb mennyiért?
LanceVance
Spotrac még nem írja.
Sixo
már hogy ne írná?!
 s31.postimg.org/6oq71jl0b/Andre_Johnson_Contract_Salary_Cap_Details_Bre.png

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Andre Johnson Signs With Tennessee Titans.
Jövőre Jaguars?
swatt99
Tudni kb mennyiért?
LanceVance
Spotrac még nem írja.

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Andre Johnson Signs With Tennessee Titans.
Jövőre Jaguars?
swatt99
Tudni kb mennyiért?

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Andre Johnson Signs With Tennessee Titans.
Jövőre Jaguars?
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
A TC 5 nyilvános edzésére 3 perc alatt fogytak el a jegyek 😀 Pedig Watt ott se lesz.
samu09
Texasban szeretik a focit na 😀

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A TC 5 nyilvános edzésére 3 perc alatt fogytak el a jegyek 😀 Pedig Watt ott se lesz.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000676105/article/jj-watt-undergoes-back-surgery?campaign=fb-nf-sf31493299-sf31493299
LanceVance
Csak hogy tiszta legyen: herniated disc a porckorong sérv? Az elég szopó és nem tuti hogy szezon kezdetére jól lesz.
samu09
elvileg legalább 8 hét a felépülése, és ahogy a cikkben is le van írva PUP listán kezdheti meg a szezont.


több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000676105/article/jj-watt-undergoes-back-surgery?campaign=fb-nf-sf31493299-sf31493299
LanceVance
Csak hogy tiszta legyen: herniated disc a porckorong sérv? Az elég szopó és nem tuti hogy szezon kezdetére jól lesz.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000676105/article/jj-watt-undergoes-back-surgery?campaign=fb-nf-sf31493299-sf31493299

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Foster Miamiban.
LanceVance
Helycsere Millerrel
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Foster Miamiban.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak zavarná (:
Tessék, Watt-hír (fogjuk rá (: )
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xgfng7gi4o3poxsetz1b
J.J. Watt, Rob Gronkowski top NFL's best non-QBs
J.J. Watt and Rob Gronkowski are the NFL's most valuable non-quarterbacks, writes Chris Wesseling. Where does Super Bowl 50 MVP Von Miller rank?

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Wattról valami hír?
LanceVance
Elvileg felépült és a minicamp-et a csapattal edzve töltötte.
samu09
Király, köszi, bár szerintem a csávó egyetem óta soha nem volt teljesen egészséges.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Wattról valami hír?
LanceVance
Elvileg felépült és a minicamp-et a csapattal edzve töltötte.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Wattról valami hír?

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A mini-camp első napja elég jól telt:
Mercilus Fiedorowicz Wendall Williams (harmstring)
JoJo James2 Adams Mancz (knee)
Ervin Brown (quad)
Griffin (achilles)
Kevin Johnson (wrist)
Szinte fél csapattal kellett edzeni, de Mullaney Lenz és Bullough sem edzett. Viszon Clowney továbbra is pályán van.
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
7 meccsből csak óvatosan lehet leszűrni következtetéseket. Ez alatt a 7 meccs alatt Játszott úgy mint fr. QB és úgy is mint akinek helye sincs a ligában, mindezt akár egy meccsen belül.
Az talán jelent valamit, hogy aki legjobban ismeri az akár 16 millióig is elment volna, ha igazak a hírek, azt persze nem tudjuk h csak akkor ha Super Bowl MVP lesz vagy elég megjelenni hozzá az OTAkon (nyílvánvalóan a 2 között vhol). Ja igen, ez nagyon nem olyan ajánlat volt, h jövőre címvédés veled, vagy mész a levesbe, 3 éves szerződés elég nagy pénzzel...

De csak, hogy legyen mivel vitatkozni, itt az akkor írt véleményem (annyira megalapozott amennyire egy laikus szurkoló véleménye lehet 7 meccs alapján, de van elképzelése a 2015-ös Broncos támadósémáról, és hogy milyen szerepet tölt be abban a QB):
Pár gondolat Osziról

3,5 évet padozott, felet játszott. Azáltal h játszott fél évet, nagyobb rálátása lett a csapatnak h mit várhat tőle és mit nem. Anélkül h mélyebben belemennénk elemzésekbe is egyértelműen látszik, h 2× tudott fordítani -14-ről PO csapat ellen, ugyanakkor 3 egymást követő meccsen 0-ra esett a produkciója a 2. félidőben. Szóval van upside-ja, de még nem elég konzisztens. Ez egy rookietól nagyon biztató lenne, az h ez padról tanulható-e azt nem tudom. Lehet bízni benne, h a pályán javul benne és akkor ahogy előbb is írtam egy legit NFL kezdő.

Egy legit NFL kezdő irányító meg is érhet 18 milliót ahogy szaladnak fel az árak. Főleg ha a további opciók teli vannak redflaggel... Na de ahhoz, h legit NFL kezdő legyen ahhoz azért még ki kéne nőni a 1st down mentes második félidőket. Erre van esély, lehetőség, mód, de még meg kell történnie. Odaadod előre a 18-at vagy nem? Ha csak 1 QB kell, akkor igen, ha egyébként baromi nehéz egyben tartani a csapatot, akkor nem. A Texansnak csak egy QB kell évek óta, nekünk meg most más posztokra is kellett gondolnunk.

Akartam írni TC előtt arról, h mi lehet az oka a 2. félidős leeresztéseknek, de nem lesz aktuális. A gondolat, aminek utána akartam járni, h Oszi elég jó volt abban, h a betanult szkriptet végrehajtsa, megfelelő sebességgel. Meccs előtt felkészültek, látta a védelmet ismerős volt tape-ról, tudta mit kell csinálni, és megcsinálta. Ahogy változtak a dolgok, szerintem jelentősen lassult az ahogy proecesszálta az információkat. Túl sokáig tarotta a labdát, jöttek a sackek.

Egy vészjósló stat róla, h hogyan teljesít negyedekre bontva:
 www.pro-football-reference.com/players/O/OsweBr00/splits//
1st: 72,22%, 5TD, 1INT, 131,0 rate
2nd: 70,42%, 1TD, 2INT, 80,8 rate
3rd: 57,58%, 1TD, 1INT, 74,6 rate
4th 53,40%, 4TD, 2INT, 76,8 rate
2 nagyjából ugyanúgy teljesítő QB-ból az egyik lehet MVP, HOF, a másik meg bust, attól függően, h mikor teljsít hogy. Sokkal-sokkal-sokkal fontosabb h a végén hogy játszol, minth az elején. Kikaptunk a Steelers ellen, pedig az egész meccset nézve nem voltunk rosszabbak, de a végén rosszabbak voltunk. Finish strong > start strong.
De nem azzal van a baj, h a végén összeszarja magát, hanem h a 2. félidőben többször kikerült a komfort zónájából, és ez ilyen jelentős visszaeséssel jár.

A visszaesésről az én verzióm, h kezdjük az előre begyakorolt playekkel, azt tudja gyorsan és jól csinálni. A 2. féliőben jön az ellenfél D# adjustmentje, többé már nem működik amit begyakorolt edzésen, visszaesik a játéka. Ha nem váltunk azért nem működik, mert a védelem tudja mit csináljon ellene, ha váltunk azért nem működik, mert sokkal lassabban dönt.
Ellenben trailing <2 min 99,0 rate, trailing <4 min 88,4 rate. Szóval a clutchság az nem probléma.

16 milliót nem kínáltunk volna, ha nem hinnénk, h ez a képessége fejleszthető. Tegyük hozzá, hogy a playbook PMre készült, lehet h a kidolgozott plan B-k, nem feküdtek az ő stílusának és azzal is baj volt. De 18 milliót úgy érne, ha az 1. félidős teljesítménye lenne a 2. félidős.
Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Visszamentem a Denver topicban pár hónappal ezelőttig, amikor Osi aláírt Houstonba. Inkább negatív dolgokat írtak róla, pl hogy attól, hogy nagy szerződést kapott, még nem lesz elit irányító (újdonság), vagy hogy örülnek hogy elment mert amúgy se bírták stb. Nyilván nem lesz senkiből jó irányító csak mert jó szerződést kap. Itt a hangsúly inkább az irányítón van. Jelenleg Sanchez Siemian és Lynch van a Denver rosterén, és szerintem ezek közül egyik se jobb mint Hoyer vagy Fitzi. "Elkényelmesedtek" Manning alatt, viszont mi tudjuk milyen évekig potens irányító nélkül vergődni, még ha brutál vedelem is rendelkezésre áll. Plusz pont Kubiak volt az, aki 1/1-ig vitte a Houstont mert nem volt aki vezesse a csapatot.
Visszatérve Osi-ra. Csak annyira követtem a Broncos szezonját, hogy megnéztem az eredményt, meg egy két mondatot az értékelésből. Annyi jött le, hogy Manning rossz formában van, és sokszor csak a védelem menti meg a seggét. Osi végül október közepén állt be, egy vesztésre álló meccsen, ahol Manning már 4 INT-et dobott. Ezt fordítsd meg k@csög! Nem sikerült, viszont a következő 7 meccsből 5öt megnyert, megverték vele a Pats-t is. Nem játszott mindig jól Osweiler, de legalább stabilitást hozott Manning akkori formájához képest. Aztán leültették a padra a rájátszásban. Lehet már ott eldöntötte, hogy nem hosszabbít. Biztos szar érzés volt, hogy vele jutnak rájátszásba, aztán küldik cserébe (ami amúgy várható volt). De valószínűleg Manning sokkal többet jelent a csapatnak ha pályán van. Mondjuk a Steelers ellen összesen nulla TD-t dobott, és McManusnak köszönhetik, hogy felnyomott 15 pontot FG-ből a táblára és azzal nyertek. A döntőben meg csak egy INT sikerült neki, azt a meccset is a védelem hozta nekik a megszeppent Cam-mel szemben.
Nem azt akarom ezzel mondani, hogy Osweilerrel is megnyerték volna az egészet (valószínűleg nem), mivel Manningnek több tapasztalata volt a rájátszásban. De attól szerintem meg lehet érteni, hogy rosszul esett neki a lecserélése, mikor már elhitte, hogy övé a csapat, már-már összeszoktak, és eszébe nem jutott volna, hogy ezek után padoztatják. Van ego a srácban, na, legalább képesnek érzi magát egy komoly csapat vezetésére.
Ezek után Manning visszavonul, és ödalövik neki, hogy na akkor veled jövőre címvédés, ha meg nem jön össze mész a levesbe. Ki akarna így játszani? Houstonban lesz 1-2 éve bizonyítani. Ha nem jön be, ráértek akkor szidni őt, de előre tök felesleges, főleg úgy, senki nincs itt aki ne ment volna el a nagy pénzért hanem marad és megpróbálja megmászni a manning-hegyet.
samu09
Amúgy eddigi munkája miatt nekem nagyon szimpatikus a srác, kb ő érkezik először és ő megy el utoljára, rengeteg melót beletesz és bizonyítani akar, reméljük meghálálja a bizalmat.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk annyi, hogy az utolsó fordulóban Oswi volt a kezdő, de elég gyatrán tolta, 13–7-es Chargers-előnynél beküldték Manninget és nyertek vele 27–20-ra. Mondjuk akkor sem volt valami kiemelkedő, de amennyire rémlik így visszagondolva, azért biztatóbbnak tűnt a csapat, és lehet, hogy PM mellett azért akármennyire is szar, jobban fosik az ellenfél a passzoktól még mindig, mint Oswitól, ami segítheti azért a futójátékot is, meg az ellenfél lélektanának sem mindegy, hogy egy HoF-játékos, vagy egy néhány meccses kezdő ellen kell készülni. Szal ez a rész szerintem kicsit sarkos lett így 😊

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Visszamentem a Denver topicban pár hónappal ezelőttig, amikor Osi aláírt Houstonba. Inkább negatív dolgokat írtak róla, pl hogy attól, hogy nagy szerződést kapott, még nem lesz elit irányító (újdonság), vagy hogy örülnek hogy elment mert amúgy se bírták stb. Nyilván nem lesz senkiből jó irányító csak mert jó szerződést kap. Itt a hangsúly inkább az irányítón van. Jelenleg Sanchez Siemian és Lynch van a Denver rosterén, és szerintem ezek közül egyik se jobb mint Hoyer vagy Fitzi. "Elkényelmesedtek" Manning alatt, viszont mi tudjuk milyen évekig potens irányító nélkül vergődni, még ha brutál vedelem is rendelkezésre áll. Plusz pont Kubiak volt az, aki 1/1-ig vitte a Houstont mert nem volt aki vezesse a csapatot.
Visszatérve Osi-ra. Csak annyira követtem a Broncos szezonját, hogy megnéztem az eredményt, meg egy két mondatot az értékelésből. Annyi jött le, hogy Manning rossz formában van, és sokszor csak a védelem menti meg a seggét. Osi végül október közepén állt be, egy vesztésre álló meccsen, ahol Manning már 4 INT-et dobott. Ezt fordítsd meg k@csög! Nem sikerült, viszont a következő 7 meccsből 5öt megnyert, megverték vele a Pats-t is. Nem játszott mindig jól Osweiler, de legalább stabilitást hozott Manning akkori formájához képest. Aztán leültették a padra a rájátszásban. Lehet már ott eldöntötte, hogy nem hosszabbít. Biztos szar érzés volt, hogy vele jutnak rájátszásba, aztán küldik cserébe (ami amúgy várható volt). De valószínűleg Manning sokkal többet jelent a csapatnak ha pályán van. Mondjuk a Steelers ellen összesen nulla TD-t dobott, és McManusnak köszönhetik, hogy felnyomott 15 pontot FG-ből a táblára és azzal nyertek. A döntőben meg csak egy INT sikerült neki, azt a meccset is a védelem hozta nekik a megszeppent Cam-mel szemben.
Nem azt akarom ezzel mondani, hogy Osweilerrel is megnyerték volna az egészet (valószínűleg nem), mivel Manningnek több tapasztalata volt a rájátszásban. De attól szerintem meg lehet érteni, hogy rosszul esett neki a lecserélése, mikor már elhitte, hogy övé a csapat, már-már összeszoktak, és eszébe nem jutott volna, hogy ezek után padoztatják. Van ego a srácban, na, legalább képesnek érzi magát egy komoly csapat vezetésére.
Ezek után Manning visszavonul, és ödalövik neki, hogy na akkor veled jövőre címvédés, ha meg nem jön össze mész a levesbe. Ki akarna így játszani? Houstonban lesz 1-2 éve bizonyítani. Ha nem jön be, ráértek akkor szidni őt, de előre tök felesleges, főleg úgy, senki nincs itt aki ne ment volna el a nagy pénzért hanem marad és megpróbálja megmászni a manning-hegyet.

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.houstontexans.com/news/article-2/Texans-claim-CB-Terrance-Mitchell/d48a7eb8-cb99-4a90-8875-87a53096328d
LanceVance
A CB depth-tel nem is volt gond, viszont egy jó S nem ártana már. Érdekes, hogy Kareem-ot 3. CB-nek írják Kevin Johnson mögött, de valószínűleg ő fogja majd a slot WR-t nagyrészt.
Amúgy John Simon-t mikor küldték el? Én úgy tudtam új szerződést kapott.