NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000706332/article/nfl-power-rankings-week-3-redhot-steelers-claim-no-1-spot kicsit azért erős nem?
LanceVance
A védelem fasza, az irányító csak a negyedik passzra adja el a labdát, nem elsőre, még feljebb is lehetnénk 😊
No #NFL WR has seen more targets 20+ yards downfield this season than @Will_Fuller7, with 10.

 www.profootballfocus.com/pro-top-10-rookies-through-nfl-week-2/?utm_content=bufferd79fa&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
Sixo
Azért hozták ide, hogy a büféig dobott labdát is beérje 😀
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
No #NFL WR has seen more targets 20+ yards downfield this season than @Will_Fuller7, with 10.

 www.profootballfocus.com/pro-top-10-rookies-through-nfl-week-2/?utm_content=bufferd79fa&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/eufhcklr85dqjbktyyal
NFL Power Rankings, Week 3: Red-hot Steelers claim No. 1 spot
Talk about a shakeup in the pecking order ... Elliot Harrison has 31 of 32 teams on the move in this week's edition of the Power Rankings -- including a change at the very top of the board.
kicsit azért erős nem?

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A Titans-en kívül minden csoport rivális még nyeretlen. Elég kemény meccs volt ez. Brokinak le kellene szoknia a meccs eleji int-ekről. A védelemnek legalább ilyen formát kell hoznia hogy tudjunk nyerni a Pats ellen.
De remélem azért egy 3. számú irányítóval felálló Pats nem ver meg minket.

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nagyon kemény eddig ez a védelem, ma is 4(5?) szerzett labda. Mondjuk azt ki gondoltam volna, hogy John Simon fogja vinni a prímet sack-ek terén.

Texans Top 3 Graded Players on Defense
OLB John Simon 85.1 OLB Whitney Mercilus 81.9 S A.J. Bouye 81.3

Texans Top 3 Graded Players on Offense
WR DeAndre Hopkins 86.8 T Derek Newton 77.0 WR Will Fuller 76.9

Texans full game WR snap counts (out of 72): DeAndre Hopkins - 72 Will Fuller - 65 Jaelen Strong - 42 Braxton Miller - 20

 twitter.com/PFF_NateJahnke/status/777618391272198144

 twitter.com/PFF/status/777589220256862208

Szerkesztette: Sixo

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Cushing kiesésével McKinney fogja tartani rádión a kapcsolatot Crennel-lel.
Bondi
Múlt héten Bullough-on volt a zöld matrica mikor Cush kiszállt.
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jön a Kansas elleni meccs. Igen kemény lesz, előző héten a Chargers ellen hozták vissza a meccset szinte a visszahozhatatlanból. Remélem idén megfogjuk őket és visszavágunk a tavalyiért.

Cushing kiesésével McKinney fogja tartani rádión a kapcsolatot Crennel-lel.

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Mercilus named AFC Defensive Player of the Week
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem az egyik legjobb a mi color rush mezünk, talán a Ramsé tetszett még ennyire. 😊
adam8
Nekem nem tetszik. A kék meg a fehér alap szinek, de a battle red day miatt lehetett volna piros ruha piros sisakkal.
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szerintem az egyik legjobb a mi color rush mezünk, talán a Ramsé tetszett még ennyire. 😊

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Ilyen lett a Color Rush mezünk idén nem fogjuk látni mert a 3.héten a Pats ellen lett volna , de a Patsnek hasonló a meze és mivel ők lesznek otthon ezért Texans fehérbe fog játszani.

swatt99
Nem rossz, de nekem valami régi Oilers kék cucc jobban bejött volna.

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ilyen lett a Color Rush mezünk idén nem fogjuk látni mert a 3.héten a Pats ellen lett volna , de a Patsnek hasonló a meze és mivel ők lesznek otthon ezért Texans fehérbe fog játszani.
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hát úgy látszik ti többet tudtok, mint a fanbase többsége 😊
DC
Ha Watt és Clowney egészséges marad, akár egy #vonmillert is hozhat Merci 😀
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Hát úgy látszik ti többet tudtok, mint a fanbase többsége 😊
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
és 2-3 éve ki gondolta volna, hogy Mercilus lesz a sack mester a csapatban?
DC
több mint két éve...
 scontent.xx.fbcdn.net/v/t35.0-12/14339222_1075929142482763_502194165_o.jpg?_nc_ad=z-m&oh=eeb86aacbf07dae6206110356afb4138&oe=57D9521C
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
és 2-3 éve ki gondolta volna, hogy Mercilus lesz a sack mester a csapatban?
DC
Én, GM játékban drafoltam. 😀

több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Amikor a Bears neki készült a 4. és 1-nek, gondoltam, hogy ez lehet a fordulat, mert addig kb. minden a medvéknek állt (egyébként ezt nem szeretem a konzervatív edzőkben - Fox, Kubiak - hogy gyakorlatilag mindig a biztonságra mennek, aztán néha kockáztatnak egy nagyot, hogy megmutassák milyen tökösek, azt persze jól beszopják)

Magunkról:
Hopkinson kicsit azt látom, hogy kezd arrogáns lenni a srác. Azt az interceptiont simán megakadályozhatta volna, ha jobban küzd. Igaz volt egy szenzációs TD elkapása is, úgyhogy igazán rosszat nem mondhatok rá, de valahogy idén másnak tűnik a hozzáállása. Szerintem belejátszik, hogy nem kapta meg a nagy szerződést, amit szeretett volna.
Fuller a nagy dropján kívül iszonyat király volt. Egyszerűen nem tudnak vele futni a védők. Ha a kezét fel tudja hozni egy jó stabil szintre, akkor Hopkinssal nagyon brutál duot alkothatnak + még ott van Miller is (szegény Strong így meg kakukktojás lehet)
Osi végülis jól játszott, de háááát voltak érdekes megoldásai, néha csak úgy belekurta dupla fedezékbe, ami most nem ütött vissza, de azért vigyáznia kell. Többet kell látnom belőle

Védelem - az első félidős fura secondary taktikán kívül - jól játszott. Remélem JoJo még sokáig tud ilyen szinten produkálni, mert én jelenleg nem látok más első szintű cornert a csapatban (nagyon sok jó 2. számunk van), és 2-3 éve ki gondolta volna, hogy Mercilus lesz a sack mester a csapatban?
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
1-0!!! Defense nagyon jól néz ki, offensenek még kell ídő, de ez bíztatónak nézett ki, Brock 231 yard 2 TD. Fuller gyors. Jó lesz ez!!!
LanceVance
Int.
Gratula a győzelemhez,de szerintem ne vegyétek alapul a tegnapit,mert a secondary-nk ellen lehet jól mutatott az Offense ,de ahol védelem is lesz,na ott ez kevés lesz.
Süsü
Mondjuk a secondary éppen nem játszott rosszul, s úgy alapba a védelem tett annyit, hogy meccset tudjál nyerni.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Gratu a győzelemhez! A jobbik csapat nyert. Sajnos kulcs monentumokban nagyokat hibáztunk, ebben a meccsben bizony több volt nekünk. 4. és pár cm erre a centerünk fumblizta a snapet. 3. downnál AJ elejtett egy sima labdát amivel first down lett volna. White szarul futotta a rootját és abból jött az int... Amikor neki mentetek 3.-nak szerintem nem volt meg Osvinak a first down. A bírók szar helyre tették le a labdát erre Fox nem nézette meg ellenben egy tök egyértelmű elkapásra bedobta a pirosat... Ezek kulcs pillanatok voltak és nagyban köztejátszottak a verességünkben. A D elég brutális nállatok, mondjuk az O line nállunk nagyon gyenge volt és kb egy hetet ha gyakoroltak együtt ebben a felállásban... Fuller és Hopkins sok csapatnak fog kellemetlen perceket okozni. Az elmúlt 2-3 évben igazából egy jó irányítónyira voltatok attól hogy contender csapat legyetek. Oswi nem elit QB, de annyira van jó hogy ezzel az elkapó sorral és védelemmel a PO helyet béreljen a csapat akár hosszabb időre is...Sok sikert a továbbiakban!

több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
1-0!!! Defense nagyon jól néz ki, offensenek még kell ídő, de ez bíztatónak nézett ki, Brock 231 yard 2 TD. Fuller gyors. Jó lesz ez!!!
LanceVance
Int.
Gratula a győzelemhez,de szerintem ne vegyétek alapul a tegnapit,mert a secondary-nk ellen lehet jól mutatott az Offense ,de ahol védelem is lesz,na ott ez kevés lesz.
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Meccs eleje kicsit emlékeztetett a tavalyi szezonra csak ott rögtön az első passzból int lett ott is Hopkinsra dobták, most csak az első drive végén lett int lehet fejlődés jele is😊 A második félidőre a secondary összekapta magát az a int nagyon kellet rögtön az elején kicsit megnyugtatta a csapatot. Brock első meccse szerintem jól sikerült kis paszokkal jól haladtunk. Futás is jól ment.Cushing egy örök igéret marad nekem mindig úgy indul a szezon hogy na majd most visszatér a régi forma aztán mindig jön a sérülés sajnálom a srácot.Fuller jól kezdte az idényt volt egy csúnya dropja de amit utána művelt le a kalappal. Végre lesz kire dobálni a screen passzokat tavaly nem nagyon voltak eredményesek vele. Összeségébe mi nyertünk a többiek a csoportba kikaptak ennyi a lényeg : )
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 twitter.com/RapSheet/status/775056714328596480
empty taxi
Tök jó hogy először eldöntik, nincs szükség műtétre, majd néhány hét mulva pályára küldik hogy rásérüljön majd belátják, hogy műteni kellett volna már az elején.
Amúgy Hopkins hova lett a második félidőben?
Az összes csoportrivális vesztett, úgyhogy jól kezdődött a szezon.

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
1-0!!! Defense nagyon jól néz ki, offensenek még kell ídő, de ez bíztatónak nézett ki, Brock 231 yard 2 TD. Fuller gyors. Jó lesz ez!!!

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 twitter.com/RapSheet/status/775056714328596480
empty taxi
Tök jó hogy a 4. legtöbbet keresi...

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/RapSheet/status/775056714328596480


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...