NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Pont miután az off szezonban ment az összehasonlítás LT56 és közötte ,felvetődött hogy milyen szerencsés, hogy a komoly sérülések elkerülték, és nem hátráltatták a pályafutását. iDáiG...
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Visszatérős IR-en van, tuti ami ziher. Meglátják hogy alakul a szezon, és ha kell, egy esetleges PO meccsre visszatér.
samu09
Egész évre vége
Amadeus91
Most már
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Visszatérős IR-en van, tuti ami ziher. Meglátják hogy alakul a szezon, és ha kell, egy esetleges PO meccsre visszatér.
samu09
Egész évre vége

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Battlereden van egy jó cikk McKinney-ről |  www.battleredblog.com/2016/9/28/13088222/houston-texans-rising-benardrick-mckinney | Az elég érdekes, hogy gimis végzős évében irányítót és LB-t játszott, és összedobált 2000 yardot 22 TD-ért. Leaglább nálunk is van opció ha az irányítóink nyomnak egy #patriotsot...
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Heathről a battleredblogon asszem írtak jókat nyáron amúgy

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
(Személyes mázlim, hogy bár a korábbi években minden IDP ligámban behúztam őt - olykor nagyon korai picket rááldozva -, és minden évben az egyik volt aki stabilan megmentette a s*ggemet, idén minden draftom úgy jött ki, hogy lemaradtam róla. Majd jövőre ismét behúzim, nálam ő nem sérül le. 😊 )
peterk2005
Szabotőr 😀

Amúgy meglepődtem, hogy Antonio Smith még űzi ezt a sportot, biztos nagyon enm tud bánni a pénzzel 😊
adam8
Még Joel Heath is megelőzi, bárki legyen is az.
samu09
baze így lenézni egy Spártány DT-t


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
(Személyes mázlim, hogy bár a korábbi években minden IDP ligámban behúztam őt - olykor nagyon korai picket rááldozva -, és minden évben az egyik volt aki stabilan megmentette a s*ggemet, idén minden draftom úgy jött ki, hogy lemaradtam róla. Majd jövőre ismét behúzim, nálam ő nem sérül le. 😊 )
peterk2005
Szabotőr 😀

Amúgy meglepődtem, hogy Antonio Smith még űzi ezt a sportot, biztos nagyon enm tud bánni a pénzzel 😊
adam8
DC-n 5. DE-nek van írva. ( www.rosterresource.com/nfl-houston-texans/) Még Joel Heath is megelőzi, bárki legyen is az. Ettől függetlenül még kezdhet vasárnap, mondjuk az csalódás lenne nekem hogy Covington még most se tudná beverekedni magát a kezdőbe.
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
(Személyes mázlim, hogy bár a korábbi években minden IDP ligámban behúztam őt - olykor nagyon korai picket rááldozva -, és minden évben az egyik volt aki stabilan megmentette a s*ggemet, idén minden draftom úgy jött ki, hogy lemaradtam róla. Majd jövőre ismét behúzim, nálam ő nem sérül le. 😊 )
peterk2005
Szabotőr 😀

Amúgy meglepődtem, hogy Antonio Smith még űzi ezt a sportot, biztos nagyon enm tud bánni a pénzzel 😊

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Watt rásérült a hátára és IR-re is tette a csapat. Azt hiszem az NFL idén nem lesz olyan szines, mint vele lett volna. Óriási jelenség a fickó! Remélhetőleg így viszont jövőre és még utána jó pár éven keresztül 100%auchan léphet pályára. Antonio Smith érkezett a helyére.
peterbadbone
Sajnálom őt, generációnként akad egy ilyen védő, élmény nézni a játékát. De talán így a jobb, a hátsérülésekkel "nagy embereknél" nagyon óvatosan kell bánni, az egyik ami véget tud vetni egy karriernek. Inkább jöjjön rendbe teljesen, kerül amennyi időbe kerül. Végülis még csak 27 éves, még 5-6 év kényelmesen benne van a pályafutásában akkor is, ha most hosszabb időt kihagy.

peterk2005
én félek tőle h ő hamar visszavonul, idő előtt. legalábbis nyári nyilatkozata alapján simán benne van h nem akar 30éves kora után már nagyon erőlködni

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Watt rásérült a hátára és IR-re is tette a csapat. Azt hiszem az NFL idén nem lesz olyan szines, mint vele lett volna. Óriási jelenség a fickó! Remélhetőleg így viszont jövőre és még utána jó pár éven keresztül 100%auchan léphet pályára. Antonio Smith érkezett a helyére.
peterbadbone
Sajnálom őt, generációnként akad egy ilyen védő, élmény nézni a játékát. De talán így a jobb, a hátsérülésekkel "nagy embereknél" nagyon óvatosan kell bánni, az egyik ami véget tud vetni egy karriernek. Inkább jöjjön rendbe teljesen, kerül amennyi időbe kerül. Végülis még csak 27 éves, még 5-6 év kényelmesen benne van a pályafutásában akkor is, ha most hosszabb időt kihagy.

(Személyes mázlim, hogy bár a korábbi években minden IDP ligámban behúztam őt - olykor nagyon korai picket rááldozva -, és minden évben az egyik volt aki stabilan megmentette a s*ggemet, idén minden draftom úgy jött ki, hogy lemaradtam róla. Majd jövőre ismét behúzim, nálam ő nem sérül le. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Visszatérős IR-en van, tuti ami ziher. Meglátják hogy alakul a szezon, és ha kell, egy esetleges PO meccsre visszatér.
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nagyon nem jó hír....Remélem nem fog sokkal visszább esni a D, bár ha egy ilyen játékos kiesik az hatalmas veszteség.
Közben Antonio Smith igazoltuk a helyére.

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Watt rásérült a hátára és IR-re is tette a csapat. Azt hiszem az NFL idén nem lesz olyan szines, mint vele lett volna. Óriási jelenség a fickó! Remélhetőleg így viszont jövőre és még utána jó pár éven keresztül 100%auchan léphet pályára. Antonio Smith érkezett a helyére.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Megírtam a Texans 2015ös idényét, Höri jóvoltából már fel is került a csapattörténetekhez.
 bowl.one/houston-texans

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ezen a meccsen tényleg a momentumok számítottak. Mert a statok alapján nem állapítasz meg semmit.
Houston 19 first down Pats 15. Texansnak 15 3rd downból 6 lett 1st down, Patsnek 14ből 4. Houston total yard 284, Pats 282. Broki 175 yardot passzolt, Brissett 97et. Houston 32 percig birtokolta a labdát, a Pats 28.
Ebből mondd meg hogy 27-0 lett a vége. A legfontosabb adat az, hogy Houstonnál 2 fumble volt, mindkettőt elvesztette, Patsnél egy, de azt visszaszerezték. Ilyen statokkal 0-0 is lehetett volna. Egyszerűen BoB-ék nem tudták lemenedzselni a meccset. Plusz a két fumble...
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mindenki a ST meg az O nyakába varrja a vereséget, ami nagy részbe igaz is, de azért a front7 katasztrófa volt (leszámítva JD-t persze, mert ő mindig all-pro). Nulla nyomás volt egész meccsen egy olyan OL-en, ahonnan 2 kezdő hiányzott, és egyébként sem lenne világverő. Ez volt az első értelmesebb OL amivel a védelem találkozott, (Bear vagy a Chiefs fala azért liga alsó harmada) és egyből terített betli, szubkontrával. Ráadásul akkor futott 1st down-t a pecc amikor akart. Szerintem Krennel nem hozza ki a D-ből azt ami nevek alapján benne van.

több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Hát ez a meccs nagyon ciki volt, és nagyrészt a edzői stáb a hibás érte. Először is mi bűnbánatot akartunk játszani? Meglepődtünk, hogy duplázták Hokinst és Fullert, az első két hét után, és az volt a terv, hogy na majd akkor futunk? Ez marhára nem jött össze, mert amig számított az átlagunk 2.7 yard volt, míg a Patsé 5.5!
Az se tudom kinek jutott eszébe, hogy 0-3 -nál egy olyan játékos - Charles James - hordja vissza kickoffot, aki még életébe nem tett ilyet tétmeccsen. Ráadásul, ezután nem azt mondtuk, na jó, hagyjuk a picsába a kickoff visszahordást jöjjünk 25 yardról, hanem folytattuk a baromságot a rookie Ervinnel. Ekkora butaságot csinálni, el se hiszem milliós fizetésű profi edzők ilyeneket tudnak kitalálni.
Aztán a védelem, egy fokkal jobb volt, mint a támadó egység, de ott se értettem a felfogást. 3 és 15, Edelman a line of scrimagenél kapja a check downt és 10 yardra sehol senki tőle. Simán megcsinálta a first downt. Közbe a futásokat is szopkodtuk be, pedig mire számítottunk egy rookie QB -s csapat ellen?

Az egész csapat játéka elég ad-hocnak tűnik, de már a bears és chief ellen is az volt. Nem tudom ez lenne e BoB szuper flexibilis gameplan rendszere, de őszintén ez eddig egy kalap sz*r (mármint az offense, a deffense hozta az első két meccset).
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Egyetértek sokakkal, amik nekem szemet szúrtak a meccsen, azok a missed tackle-ök voltak, ezen mindenképp javítani kellene, a fumble-ökkel nem lehetett számítani, az két fontos momentum volt, ami az összezuhanáshoz vezetett szerintem. A tavaly KC elleni PO meccs eszembe jutott, azt is fájt nézni, és ott is volt a véletlennek párszor szerepe. De két ilyen meccs 10 hónapon belül, biztos hogy az edző számlájára írható.

Azt nem osztom viszont, hogy Osweiler fék lenne, nem véletlen, hogy minden újonc elkapóról és Strongról is csak jó híreket hallottunk és a bizonyítékokat is látjuk időnként, ami nekem hiányzik az egy jó elkapó TE, ami Garrett Graham első éve óta nincs, nem tudom mennyit változtatna a csapat játékán-a fal teljesítményén ha kivennék a Fiedorowicz-féle blokkolást, mert ahhoz egyáltalán nem értek, de talán megérhetne egy próbát jövő offseasonban akár egy magasan draftolt TE, vagy jónevű FA.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Keret alapján ez a Texans simán meg kell, hogy nyerje a csoportot, és meg is fogja, de végig az jön le nekem, hogy minden ellenére BOB ebben a csapatban egy fék.
Stez
Valószínűleg az. És ezzel kb. kimondtunk egy ahhoz hasonló nyilvánvalót, hogy ebben a csapatban Osweiler is egy fék, ha Rodgers-el hasonlítom össze. Márpedig BoB se tud SB-t nyerni anélkül, hogy legyőzné Belichick-et, Carroll-t, Harbaugh-t. És ahogy a Rodgers féléket nem lehet csak úgy leakasztani a fáról, a Harbaugh féléket se nagyon.

Ráadásul sose tudni, hogy mikor válik valakiből Carroll. Caroll is végigedzősködött kb 30 évet, mire a Seattle-vel egyszer csak oda jutott ahova jutott. Vagy pl. Kubiak. Pont itt Houstonban volt előtte HC, és kb. ugyanazt tudta amit most BoB. Egy jó rostert összerakva tisztességesen szerepelni, de többre nem jutott. Aztán elment - 1 év kitérő után - Denverbe és egyből superbowl-t nyert. Amit valószínűleg nagyban Wade Philipsnek köszönhet. Annak a Philipsnek, aki szintén végig-edzősködött 30+ évet, közben HC-ként többször megbukott. És pont itt Houstonban már volt Kubiak DC-je is, és bár DC jó védelmet rakott össze, nem jutottak különösebben messzire. együtt sem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Amúgy én sem értettem sokszor a harmadik&hosszúra hívott futásokat, különösen úgy, hogy Ryan láthatóan nem tudta tartani Hopkinst , az első félidőben mindkét rá játszott 3rd down sikeres volt és a TE hívásokat sem tudta nagyon limitálni a csapat. (10/8 talán?) De ettől függetlenül az egész Pats olyan ihletetten játszott, ahogy régen láttam, egyszerűen jobb volt. Ahogy Clowneyt és Wattot limitálták, az is impozáns volt (amúgy nem emlékszem arra, hogy Watt valaha alkotott volna ellenünk maradandót.)
Burkus
Jó a memóriád, volt arról egy tweet, hogy Wattnak eddig 0.5 sack jött össze összesen a pályafutása során a NE ellen.
empty taxi
Egyre inkább nem tudom komolyan venni őt. . Stez
Az ideit majd meglátjuk.
peterk2005
Azért nem csak az ő nyakába kell varrni az egészet. Első két héten egy szó nem volt ellene. Bátrabb is lehetett volna az O, de nem egyedül BoB hívja a játékokat. Egyszerűen beszartak a Patstől. 1-2 veszélyes passzt engedett csak Broki, Hopkins azokat be is húzta, szerintem a többit is elkapta volna ha rá merik hívni a playt.
Na mindegy. Gyenge a csoport, a wild card meglesz, csak mostmár onnan kéne tovább lépni, hogy azt mondhassák hogy volt fejlődés az előző két évhez képest.
samu09
A két fumble-el nem lehetett előre számolni (hacsak azt nem mondja előre, hogy térdeljenek le rögtön, de amennyire nem ment előre az O, nem csodálom, hogy nem mondta). Mindkettő short field positiont eredményezett és mindkettőt TD-re váltotta a Pats, ezekkel meg a FG-okkal el is dőlt a meccs.

Amúgy én sem értettem sokszor a harmadik&hosszúra hívott futásokat, különösen úgy, hogy Ryan láthatóan nem tudta tartani Hopkinst , az első félidőben mindkét rá játszott 3rd down sikeres volt és a TE hívásokat sem tudta nagyon limitálni a csapat. (10/8 talán?) De ettől függetlenül az egész Pats olyan ihletetten játszott, ahogy régen láttam, egyszerűen jobb volt. Ahogy Clowneyt és Wattot limitálták, az is impozáns volt (amúgy nem emlékszem arra, hogy Watt valaha alkotott volna ellenünk maradandót.)
Burkus
Sokszor lehetett látni,hogy kettő ember megy ellene.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy én sem értettem sokszor a harmadik&hosszúra hívott futásokat, különösen úgy, hogy Ryan láthatóan nem tudta tartani Hopkinst , az első félidőben mindkét rá játszott 3rd down sikeres volt és a TE hívásokat sem tudta nagyon limitálni a csapat. (10/8 talán?) De ettől függetlenül az egész Pats olyan ihletetten játszott, ahogy régen láttam, egyszerűen jobb volt. Ahogy Clowneyt és Wattot limitálták, az is impozáns volt (amúgy nem emlékszem arra, hogy Watt valaha alkotott volna ellenünk maradandót.)
Burkus
Jó a memóriád, volt arról egy tweet, hogy Wattnak eddig 0.5 sack jött össze összesen a pályafutása során a NE ellen.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egyre inkább nem tudom komolyan venni őt. . Stez
Az ideit majd meglátjuk.
peterk2005
Azért nem csak az ő nyakába kell varrni az egészet. Első két héten egy szó nem volt ellene. Bátrabb is lehetett volna az O, de nem egyedül BoB hívja a játékokat. Egyszerűen beszartak a Patstől. 1-2 veszélyes passzt engedett csak Broki, Hopkins azokat be is húzta, szerintem a többit is elkapta volna ha rá merik hívni a playt.
Na mindegy. Gyenge a csoport, a wild card meglesz, csak mostmár onnan kéne tovább lépni, hogy azt mondhassák hogy volt fejlődés az előző két évhez képest.
samu09
A két fumble-el nem lehetett előre számolni (hacsak azt nem mondja előre, hogy térdeljenek le rögtön, de amennyire nem ment előre az O, nem csodálom, hogy nem mondta). Mindkettő short field positiont eredményezett és mindkettőt TD-re váltotta a Pats, ezekkel meg a FG-okkal el is dőlt a meccs.

Amúgy én sem értettem sokszor a harmadik&hosszúra hívott futásokat, különösen úgy, hogy Ryan láthatóan nem tudta tartani Hopkinst , az első félidőben mindkét rá játszott 3rd down sikeres volt és a TE hívásokat sem tudta nagyon limitálni a csapat. (10/8 talán?) De ettől függetlenül az egész Pats olyan ihletetten játszott, ahogy régen láttam, egyszerűen jobb volt. Ahogy Clowneyt és Wattot limitálták, az is impozáns volt (amúgy nem emlékszem arra, hogy Watt valaha alkotott volna ellenünk maradandót.)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
O'Brien meg rendre bizonyítja, hogy az állítás, mely szerint ő ért az irányítókhoz, ki tudja belőlük hozni a pluszt és rájuk tudja szabni a playbookot, az egyszerűen téves. Egyre inkább nem tudom komolyan venni őt. Valahogy az az érzésem, hogy az ő edzői tudása leragadt ott, hogy mindenkit elküld a picsába, leosztja az embereket, káromkodik egy sort, aztán ezzel el van intézve minden, majd emiatt tisztelni fogják a játékosai, illetve nála a motiváció is az állandó anyázásból áll. Stez
Nekem a tavalyi Hard Knocks után pontosan ugyanez lett a benyomásom a paliról. Rettentően untimpatikus volt a konstans trágár stílusa, üvöltözése. A futballpálya nyilván nem nyugdíjaskör, megvan a maga nyers világa, de mindennek van határa. A határozottság, keménység, szókimondás rohadtul nem egyenlő a trágársággal. És erre aztán rátett a tavaly idény eleji QB keringő, amit utólag se tudok, és szvsz nem is lehet értelmesen magyarázni. De utána egészen rendbe szedte a csapatot, volt pár bravúr eredmény is (Bengals verés idegenben pl.), és div győzelem, szóval emiatt, ha emberileg nem is, de azt gondoltam szakmailag rendbeszedte magát.

Az ideit majd meglátjuk. Azért még nagyon idény elején vagyunk. Múlt héten is nagyon az elején voltuk amikor minden szép volt, és most is amikor nem annyira. Csak, hát.... azért ezek a leolvadások elég csúnyák. Ez a keret ilyesmit nem indokolna. Vereség az jöhet, de nulla pont? Mondjuk a Pats ellen még meg is értem, Belichick valószínűleg előbb tudja, hogy BOB mit akar, mint maga BOB. 😀
peterk2005
Szezon eleje, semmi sem dőlt el, sőt... Ez tény, amit írsz.
De azért ha belegondolsz, az utóbbi X évben csapatnak szerintem nem volt ekkora szerencséje, hogy egy sérültekkel telelévő, Brady, ennek tetejében még Garoppolo sérülésével is tüzdelt Pats ellen játszhat, a védelemmel szemben egy Brissettel.

Egy dolog, ha ezt valaki nem tudja kihasználni, de szerintem megint egy másik, hogy egy pontot nem képed felrakni a táblára és totál nullát mutat fel. Egy ilyen zakónál megítélésem szerint egyenesen kötelező elővenni a teljes edzői stábot, mert itt a felkészülésről kezdve a gameplanig mindennep gond volt. BOB-ra meg kiváltképp lehet mutogatni, mert állítólagos O-guru létére nem először szerepel le a támadósor.

Állandóan azt érzem, hogy ennek a faszinak megvan a határa, a léc pedig nem túl magas, a jobb csapatok ellen pedig vért pisál. Persze, egy-egy fontos W becsúszik (lásd tavaly a Jets, Bengals doó ellen), ám ha ezen kívül megnézzük, kiket győzött le ez a Houston, nem túl acélos a lista. Kicsit úgy érzem, a KC ellen is az volt a mázli, hogy a Chiefs ebben a szezonban ennyire összeszedetlen volt egyelőre.

Keret alapján ez a Texans simán meg kell, hogy nyerje a csoportot, és meg is fogja, de végig az jön le nekem, hogy minden ellenére BOB ebben a csapatban egy fék.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Egyre inkább nem tudom komolyan venni őt. . Stez
Az ideit majd meglátjuk.
peterk2005
Azért nem csak az ő nyakába kell varrni az egészet. Első két héten egy szó nem volt ellene. Bátrabb is lehetett volna az O, de nem egyedül BoB hívja a játékokat. Egyszerűen beszartak a Patstől. 1-2 veszélyes passzt engedett csak Broki, Hopkins azokat be is húzta, szerintem a többit is elkapta volna ha rá merik hívni a playt.
Na mindegy. Gyenge a csoport, a wild card meglesz, csak mostmár onnan kéne tovább lépni, hogy azt mondhassák hogy volt fejlődés az előző két évhez képest.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
O'Brien meg rendre bizonyítja, hogy az állítás, mely szerint ő ért az irányítókhoz, ki tudja belőlük hozni a pluszt és rájuk tudja szabni a playbookot, az egyszerűen téves. Egyre inkább nem tudom komolyan venni őt. Valahogy az az érzésem, hogy az ő edzői tudása leragadt ott, hogy mindenkit elküld a picsába, leosztja az embereket, káromkodik egy sort, aztán ezzel el van intézve minden, majd emiatt tisztelni fogják a játékosai, illetve nála a motiváció is az állandó anyázásból áll. Stez
Nekem a tavalyi Hard Knocks után pontosan ugyanez lett a benyomásom a paliról. Rettentően untimpatikus volt a konstans trágár stílusa, üvöltözése. A futballpálya nyilván nem nyugdíjaskör, megvan a maga nyers világa, de mindennek van határa. A határozottság, keménység, szókimondás rohadtul nem egyenlő a trágársággal. És erre aztán rátett a tavaly idény eleji QB keringő, amit utólag se tudok, és szvsz nem is lehet értelmesen magyarázni. De utána egészen rendbe szedte a csapatot, volt pár bravúr eredmény is (Bengals verés idegenben pl.), és div győzelem, szóval emiatt, ha emberileg nem is, de azt gondoltam szakmailag rendbeszedte magát.

Az ideit majd meglátjuk. Azért még nagyon idény elején vagyunk. Múlt héten is nagyon az elején voltuk amikor minden szép volt, és most is amikor nem annyira. Csak, hát.... azért ezek a leolvadások elég csúnyák. Ez a keret ilyesmit nem indokolna. Vereség az jöhet, de nulla pont? Mondjuk a Pats ellen még meg is értem, Belichick valószínűleg előbb tudja, hogy BOB mit akar, mint maga BOB. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)