NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Gondoljunk csak bele milyen front7 lesz itt jövőre , Watt Clowney Mercilus McKinney Simon , még ha találna a csapat egy jó NT-t.
Sixo
Ha a Covington projekt beválik, még lehet futás elleni védelem középen.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Top offensive grades:

TE C.J. Fiedorowicz, 78.6
C Greg Mancz, 78.4
G Jeff Allen, 77.3
WR DeAndre Hopkins, 75.8
T Duane Brown, 59.1

Top defensive grades

ED Jadaveon Clowney 84.9
S Andre Hal 76.2
S Eddie Pleasant 75.6
S Corey Moore 75.5
CB Jonathan Joseph 73.9

Texans final TE snap count: CJ Fiedorowicz 55, Ryan Griffin 35, Stephen Anderson 3. Out of 75
Texans final WR snap count: DeAndre Hopkins 73, Braxton Miller 65, Will Fuller 40, Keith Mumphery 9. Out of 75
Texans final HB snap count: Lamar Miller 56, Akeem Hunt 16

 twitter.com/PFF_NateJahnke/status/800929301365485568
 twitter.com/PFF_NateJahnke/status/800929826823606272

Gondoljunk csak bele milyen front7 lesz itt jövőre , Watt Clowney Mercilus McKinney Simon , még ha találna a csapat egy jó NT-t.

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Habár úgy gondolom, hogy komoly bírói hibák történtek ezen a meccsen ( elvett TD kilépés miatt, 2x first down meg nem adása) de összességében hoztuk a tőlünk elvárhatót. Továbbra sem tudunk megverni jó csapatot, illetve olyat aki meccs előtt esélyesebb nálunk. Ez gyakorlatilag a 3. szezon óta így megy, amiben semmi előre lépés nem tapasztalható. Osweiler ma nem volt rossz, de ezt a szintet szerintem Savage és Weeden is hozná. Védelem is tipikusan játszik, tartják magukat 3 negyeden keresztül és a végén kapitulálnak, holott a Raiders védelme majdnem kétszer annyi időt töltött a pályán, ők mégis megállították a támadókat kulcsszituációban, míg mi meg "simán" átengedtük őket.
Ez a meccs sorsfordító lehet a szezon vége felé. Colts jön fölfele, Titans is erős. Nagyon szoros lesz ez a csoport a szezon végére.
Bondi
Korrekt, valóban voltak nagy bírói hibák!
3\4 det siman nyertetek, èn spec tartottam tőletek, jól is játszottatok. Csapjátok ki Osw és királyok lesztek . Sok szerencsét. 👍✌✊

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Habár úgy gondolom, hogy komoly bírói hibák történtek ezen a meccsen ( elvett TD kilépés miatt, 2x first down meg nem adása) de összességében hoztuk a tőlünk elvárhatót. Továbbra sem tudunk megverni jó csapatot, illetve olyat aki meccs előtt esélyesebb nálunk. Ez gyakorlatilag a 3. szezon óta így megy, amiben semmi előre lépés nem tapasztalható. Osweiler ma nem volt rossz, de ezt a szintet szerintem Savage és Weeden is hozná. Védelem is tipikusan játszik, tartják magukat 3 negyeden keresztül és a végén kapitulálnak, holott a Raiders védelme majdnem kétszer annyi időt töltött a pályán, ők mégis megállították a támadókat kulcsszituációban, míg mi meg "simán" átengedtük őket.
Ez a meccs sorsfordító lehet a szezon vége felé. Colts jön fölfele, Titans is erős. Nagyon szoros lesz ez a csoport a szezon végére.

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Első 3 negyed liga top3 D-nak tűnt az osztag, viszont nagyon elfogytak a végére.
Ki ez a Fiedorowicz és mit csinált azzal a Fiedorowicz-el akit draftol a csapat !

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Reméljük Osi végre lehoz egy értelmes meccset, bár eddigiek alapján erre túl sok remény nincs. Valószínű game plan is inkább futásra fog építeni, meg kemény defense-re, azt vagy kibrusztolunk egy verejtékes győzelmet, vagy simán kikapunk.
DC
Kedvetlenül állítottam be reggelre az ébresztőt. Attól tartok, hogy a raiders csinál 24 pontot, mi pedig nem :S

több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Reméljük Osi végre lehoz egy értelmes meccset, bár eddigiek alapján erre túl sok remény nincs. Valószínű game plan is inkább futásra fog építeni, meg kemény defense-re, azt vagy kibrusztolunk egy verejtékes győzelmet, vagy simán kikapunk.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!


Ranking all 32 NFL offensive lines entering Week 11:

16. Houston Texans (72.4)

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Osit nem jegelik, hanem olyan játékokat hívnak rá, amiket meg tud csinálni. Láttuk mik ezek... Hiányolom a play-actionöket, pedig Fuller pont ezeknél a játékoknál tudná a legjobban kihasználni a sebességét.
Még 3 csoportmeccsünk lesz, ha ebből kettőt behúzunk, meglesz az első hely. Már csak azt kéne elérni hogy WC-nél tovább menjünk.
samu09
Mindig sikerül elérni, hogy 3&hosszú legyen. Ha jól emlékszem olyan statisztikát írtak ki meccs közben, hogy 3. kísérletre átlagban 8.0 yardot kéne megtenni (ezután egyből jött egy 3&13 és még egy hosszabb).
Túl egysíkú a play hívás. Screen játék is csak 3&20-ra jön...

3 csoport meccsből a JAX elleni hazai pályán lesz. Ez elvileg kötelező, de egyáltalán nem vagyok nyugodt ezzel kapcsolatban.
IND ellen idegenben tavaly sikerült először győzni. Most nem bizakodom.
TEN mostanság 30 pontot csinál meccsenként. Ha ellenünk 25+ pontot tesz fel akkor nyertek.

Ha megnyernénk a csopit, akkor pedig OAK, KC, DEN hármasból találkoznánk valakivel hazai pályán. Egy szezon eleji KC-vel kiegyeznék, de mostani formájukat tekintve nem hiszem, hogy tovább mennénk. DEN ellen már 'bizonyítottunk'. OAK ellen meg jövőhéten kiderül mire vagyunk képesek.

To sum up: nem hiszem, hogy 1nél több PO meccset játszunk idén.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Osit nem jegelik, hanem olyan játékokat hívnak rá, amiket meg tud csinálni. Láttuk mik ezek... Hiányolom a play-actionöket, pedig Fuller pont ezeknél a játékoknál tudná a legjobban kihasználni a sebességét.
Még 3 csoportmeccsünk lesz, ha ebből kettőt behúzunk, meglesz az első hely. Már csak azt kéne elérni hogy WC-nél tovább menjünk.
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Az elején megverte magát a Jaguars,mi nem igazán raktunk hozzá sokat.Persze kellett a két Int,volt vagy három sack,de ennyi. Nem igazán eröltetjük meg magunkat,se play hívásokban,se sehogy,persze nem volt Wilfork,Kevin Johnson,Bouye,JJ-ről meg nem is beszélek. Igazából jegelik Osweilert. Alig kell hoznia bármit is,jó ha egyáltalán passzolnia kell vagy valami,de volt egy olyan szériája meccs közben,hogy 9 egymás után szar passz?.....Mindegy. Egyébként újra taps a secondarynek,a futó birgádnak meg talán MLB sorunknak. Egyébként pedig talán újra,ahogy írtam beleültünk az eredményben,aztán jöhetnek a 3 és 15-re futások.

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Köszi, bár személy szerint egy elég gyengus meccset láttam, ahol két szép turnoveren kívül semmit sem tettünk hozzá, sőt...
A neheze csak most jön. Oakland, San Diego, Green Bay, Indianapolis, Jax, Bengals, Titans.
Nagyon nem tűnik egyszerűnek a sorsolás, a szezon második felőle. Tartok tőle, ha nem javul az offense akkor itt sorba fog jönni jó pár vereség.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula Texans a megérdemelt W-hez. Mi vagyunk a legjobb recept az idegenbeli problémák ellen. Decemberben még simább lesz a visszavágó a számotokra, ezt szinte garantálom.
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nemsokára Schaub is szögre akasztja szerintem, nem semmi hármas volt.

 www.youtube.com/watch?v=vxC3udx1Zvs

Itt arról beszélnek, hogy Andre HOF-e, de a legfontosabbat hagyják ki a dologból, hogy 5-6 évig ő egyedül volt a Texans gyakorlatilag. Remélem jó élete lesz a foci után, akárcsak Fosternek.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
1 héttel Arian Foster után ma visszavonult Andre Johnson is.
iktriad
Az kemény, a Texans két ikonikus figurája. Köszönjük nekik a csodálatos éveket, meccseket. Azért hiányoznak nagyon...
Bondi
Kvázi a franchise történetének 2 legjobb támadójátékosa. Andre a csapat 1. évtizedének legikonikusabb játékosa is egyben.
iktriad
Hatalmas kedvencem volt, remelem bejut a HoF-be.

Sajnos az utolso 2 evben mar nagyon hirtelen megoregedett, jobban mint egy-ket masik kortarsa (foleg Fitz-re gondolok, pedig kb. ugyanazt a karriert futottak be, bar Fitz mellett altalaban volt mas dominans celpont), es a csoportban valo turnezasra mar nem lett volna szukseg... de ettol fuggetlenul jo egeszseget es minden jot neki az NFL utan is.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 héttel Arian Foster után ma visszavonult Andre Johnson is.
iktriad
Az kemény, a Texans két ikonikus figurája. Köszönjük nekik a csodálatos éveket, meccseket. Azért hiányoznak nagyon...
Bondi
Kvázi a franchise történetének 2 legjobb támadójátékosa. Andre a csapat 1. évtizedének legikonikusabb játékosa is egyben.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
1 héttel Arian Foster után ma visszavonult Andre Johnson is.
iktriad
Az kemény, a Texans két ikonikus figurája. Köszönjük nekik a csodálatos éveket, meccseket. Azért hiányoznak nagyon...

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 héttel Arian Foster után ma visszavonult Andre Johnson is.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Fullerről van vmi hír?
ThundersNFL
Strongra gondolsz szerintem, őt kellett levinni. Nem láttam róla semmit, valszeg bye alatt kiheveri. Fullerről meg nem hallottam hogy baja lett volna
samu09
Elvileg kiesett a meccsből láb sérülés miatt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Fullerről van vmi hír?
ThundersNFL
Strongra gondolsz szerintem, őt kellett levinni. Nem láttam róla semmit, valszeg bye alatt kiheveri. Fullerről meg nem hallottam hogy baja lett volna
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Fullerről van vmi hír?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Egy W a zsebben. Semmi extra. A védelem szerintem jól teljesített,ahogy szokott. Kifejezetten erős a Pass Protectionünk,mindez úgy,hogy szerintem a pass rush nem megy annyira. 1 sack Clowney-tól,aki a mai meccsen is csendben jól játszott. A.J Bouye-t remélem megtartjuk. Elég jól néz ki a Secondary amúgy.
Offense az első félidő gyakorlatilag arról szólt,hogy 10 passzból melyik lesz az az egy amelyiket nem az egyik TE fogja megkapni,hanem valamelyik elkapó.Csendes meccs amúgy Hopkinstól,Millertől. Osi összeszedettnek tűnt,bár a nyomást kb ugyanúgy kezeli mint egy elmebajos,de most nem omlott össze. Interception egy erős miss communication volt amúgy...És jó lenne ha Hopkins és Osweiler egy picit elmennének szórakozni,mert kegyetlenül nem használjuk ki a potenciált(vagy direkt akarják Hop statját rontani,hogy kisebbet kelljen a zsebbe nyúlni?) Csendes W. Bye week után tavaly is jók voltunk,ne változzon ez meg most sem!

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
hatalmas 😀
 www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/53/31/95/cikk_2533195/texans.jpg
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Top defensive grades:

CB A.J. Bouye, 96.6
S Andre Hal, 78.7
OLB Whitney Mercilus, 77.4
ILB Brian Cushing, 75.9
OLB John Simon, 69.1

Top offensive players

LG Xavier Su’a Filo, 87.1
C Greg Mancz, 84.6
LT Duane Brown, 77.4
WR Jaelen Strong, 64.3
WR Deandre Hopkins, 59.0

Quarterback grade: Brock Osweiler, 33.8

"Chris Clark allowed 10 QB pressures on 40 pass block snaps after replacing injured Derek Newton at RT for the Texans."

final Texans WR/TE snaps Hopkins 70 Fuller 66 Strong 32 Miller 5 Fiedorowicz 52 Griffin 22 Anderson 13 Lamm 13 Prosch 7 (FB)

final Texans RB snaps vs Broncos Blue 35 Miller 32 Ervin 3

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/DeepSlant/status/791723477816315904