NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Bengals ellen igen nagy nyomás alatt kell majd játszani, főleg ha visszarakják Osweilert a kezdőbe. Sokat elmond majd a csapatról, hogy arra a helyzetre hogyan reagál.

tegnap az Oakland továbbjutott, őket megpróbáljuk majd mindenképp megbundázni.
Höri
Abban megegyezhetünk, hogy Titans valószínűleg veri Jaguars-t. Ebben az esetben viszont nem számít a Bengals elleni meccs, hiszen a Titans-t mindenképp verni kell a csoport elsőségért...
H_Marko
a Titans elviszi a csoportot minden bizonnyal (😛), én már azt kalkulálom hogy tudnánk legalább a Houstont magunk mögé utasítani 😀

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
a Bengals ellen igen nagy nyomás alatt kell majd játszani, főleg ha visszarakják Osweilert a kezdőbe. Sokat elmond majd a csapatról, hogy arra a helyzetre hogyan reagál.

tegnap az Oakland továbbjutott, őket megpróbáljuk majd mindenképp megbundázni.
Höri
Abban megegyezhetünk, hogy Titans valószínűleg veri Jaguars-t. Ebben az esetben viszont nem számít a Bengals elleni meccs, hiszen a Titans-t mindenképp verni kell a csoport elsőségért...
H_Marko
jó kis 16.heti SNF, mindkét csapatnak tét nélkül 😀
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
a Bengals ellen igen nagy nyomás alatt kell majd játszani, főleg ha visszarakják Osweilert a kezdőbe. Sokat elmond majd a csapatról, hogy arra a helyzetre hogyan reagál.

tegnap az Oakland továbbjutott, őket megpróbáljuk majd mindenképp megbundázni.
Höri
Abban megegyezhetünk, hogy Titans valószínűleg veri Jaguars-t. Ebben az esetben viszont nem számít a Bengals elleni meccs, hiszen a Titans-t mindenképp verni kell a csoport elsőségért...

szerk.: Sőt, ha már Titans elverné 7kor a Jaguars-t, akkor éjjel Bengals ellen lehetne pihentetni pár játékost...

Szerkesztette: H_Marko

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Bengals ellen igen nagy nyomás alatt kell majd játszani, főleg ha visszarakják Osweilert a kezdőbe. Sokat elmond majd a csapatról, hogy arra a helyzetre hogyan reagál.

tegnap az Oakland továbbjutott, őket megpróbáljuk majd mindenképp megbundázni.

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Itt egy kis összefoglaló a csoportgyőzelemmel kapcsolatban.

HOUvCIN TEN@JAX INDaOAK HOUaTEN INDvJAX

Texans win division (20/32):
--- --- --- HOU --- (Texans: at least 9-7, Titans: at most 9-7)
HOU JAX --- --- --- (Texans: at least 9-7, Titans: at most 9-7)

Titans win division (11/32):
--- TEN --- TEN ---
CIN JAX OAK TEN ---
CIN JAX --- TEN JAX

Colts win division (1/32):
CIN JAX IND TEN IND (Texans: 8-8, Titans: 9-7, Colts: 9-7)

Lényegében:
- A Colts akkor nyeri meg a csoportot, ha 5-ből 5 meccs jól alakul (Titanssal kettesben végeznek 9-7-tel)
- A Titans akkor nyeri meg, ha egyedül végez az élen*
- A Texans akkor nyeri meg, ha (akár holtversenyben) az élen végez*

Tehát ha pénzfeldobással döntenék el a meccseket, akkor elég jó esélyünk volna 😊 Az egyes mérkőzések súlyozását viszont most nem vállalom...

*élen végez: csak a mérleget tekintve

Szerkesztette: H_Marko

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mivel azért az feltehető, hogy jövőhéten a Titans megüti a Jaguarst, ezért a Bengals elleni meccstől függetlenül nyerni kell Nashville-ben. Hát ez nem egyszerű feladat :S és így simán benne van, hogy 5-1-es csoporton belüli mérleggel nem nyerjük meg a divíziót. Wow.
H_Marko
2010-ben volt, hogy a Raiders söpörte a saját csoportját, azonban összességében csak 8-8 jött össze nekik és a csop 3. hely.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Mivel azért az feltehető, hogy jövőhéten a Titans megüti a Jaguarst, ezért a Bengals elleni meccstől függetlenül nyerni kell Nashville-ben. Hát ez nem egyszerű feladat :S és így simán benne van, hogy 5-1-es csoporton belüli mérleggel nem nyerjük meg a divíziót. Wow.

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos elég nehéz a helyzet. Titans megverte a Chiefst....Hát...nem egyszerű és ráadásul Bengals ellen a köv meccs, az ő teljesítményük is hullámzó idén.
Bondi
Szerintem ha kikapunk a Bengals ellen, vagy ha a Tits és mi is nyerünk jövő héten, akkor mindenképp nyernünk kell Tennesseeben. Akkor nem tudom, hogy mi van, ha jövő héten kikap a Titans (mondjuk a Jags ellen játszanak, szóval erre kicsi az esély), és mi nyerünk. Akkor már csoport elsők vagyunk?
DC
Igen, ha mindkét csapat 9-7-tel végez, akkor az nektek jó. Tehát, ha jövő héten nyertek, mi meg kikapunk, akkor elvittétek a csoportgyőzelmet az utolsó fordulótól függetlenül.

Music City Miracle
több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Sajnos elég nehéz a helyzet. Titans megverte a Chiefst....Hát...nem egyszerű és ráadásul Bengals ellen a köv meccs, az ő teljesítményük is hullámzó idén.
Bondi
Szerintem ha kikapunk a Bengals ellen, vagy ha a Tits és mi is nyerünk jövő héten, akkor mindenképp nyernünk kell Tennesseeben. Akkor nem tudom, hogy mi van, ha jövő héten kikap a Titans (mondjuk a Jags ellen játszanak, szóval erre kicsi az esély), és mi nyerünk. Akkor már csoport elsők vagyunk?

Szerkesztette: DC
több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Húha, ez épphogy meglett, pedig nagyon kellett a győzelem, ugyanis a Tits és Colts is nyert.
A meccs nagy story-ja, hogy Obrien lecserélte Osweilert a 2. interceptionje után Savage-re, akinek a szolid játékával sikerült is megfordítani a meccset 0-13-ról 21-20-ra.
Savage persze nem volt egy Rodgers, vagy Brady szint, de engem egy ilyen jó kis Schaub szintre emlékeztetett, ami azért sokkal jobban annál, mint amit eddig Osi tudott mutatni. Ettől függetlenül elképzelhetőnek tartom, hogy utóbbi fog a Cinci ellen kezdeni, mégiscsak ő kapja a franchise pénzt. Aztán persze meglátjuk, de az biztos, hogy nem lesz unalmas hetünk 😊
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem gondoltam volna, hogy meghúzza ezt a cserét BoB. Sokkal jobban működött az offense, mint ozival. Kár, hogy a következő meccsen megint Osweiler lesz a kezdő, nem fogja BoB merni meghúzni már ezt. Jön majd az ilyenkor szokásos duma a sajtótájékoztatón.
Sajnos elég nehéz a helyzet. Titans megverte a Chiefst....Hát...nem egyszerű és ráadásul Bengals ellen a köv meccs, az ő teljesítményük is hullámzó idén.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
szeretném megkérdezni, hogy milyen érzés kering most bennetek, hogy a csapatotok jövendőbeli FR. QB ja már csak jövőre játszik rookie szerződéssel? :d :d :d 😀
ano92
Ezt még nem szabad túlgondolni. Savage-ről nem sok anyag van amiből felkészülhettek volna ellene, és valószínűleg a Jaxnek meg sem fordult a fejében hogy pályára lép, ezért nem is figyelték különösebben.
A 260 yardját nem lehet elvenni tőle, de TD-t nem dobott, pedig ugyanazok a fegyverei mint Brokinak.
A másik oldalról viszont, megüzenték Osinak, hogy 75 millió ide vagy oda, ő is padra kerülhet. Az is lehet, hogy a következő meccsen ugyanúgy Broki kezd, de már meg lesz mondva neki, hogy egy hiba és pápá. Hátha összeszedi magát. Savage előléptetése pedig annyiból érné meg, hogy még mindig nem sok kielemezni való van róla. Plusz ő az első QB akit BoB draftolt (meg az utolsó is).
Szóval meg kell várni a következő meccset, vagy a szezon végét, utána ítélkezni. Savage-nek jó napja volt, remélem állandósítja.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
szeretném megkérdezni, hogy milyen érzés kering most bennetek, hogy a csapatotok jövendőbeli FR. QB ja már csak jövőre játszik rookie szerződéssel? :d :d :d 😀
ano92
Tök mindegy, csak találjuk már meg....

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
szeretném megkérdezni, hogy milyen érzés kering most bennetek, hogy a csapatotok jövendőbeli FR. QB ja már csak jövőre játszik rookie szerződéssel? :d :d :d 😀

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Whitney Mercilus sem játszik ma :/
H_Marko
Nyugi, így is nyertek.
iktriad
Próbálod jinx-elni, mi? 😛
H_Marko
A jaxet nem tudja. Ezert is tartanak ott ahol.
ulpianus
A Jags azért tart ott ahol, mert nekik drukkolok. Az az ultimiate jinxem. 😊


Igazából semmit sem tud, 100ból 1szer bejön neki, azt lescreeneli és évekig mutogatja, a többi 99 a múlt homályába vész 😀
Sixo
100/30 mondjuk az arányom. És vannak csapatok, akik különösen érzékenyek a jinxjeimre, lásd Pats (és a mostsani MNF).

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Whitney Mercilus sem játszik ma :/
H_Marko
Nyugi, így is nyertek.
iktriad
Próbálod jinx-elni, mi? 😛
H_Marko
A jaxet nem tudja. Ezert is tartanak ott ahol.
ulpianus
Igazából semmit sem tud, 100ból 1szer bejön neki, azt lescreeneli és évekig mutogatja, a többi 99 a múlt homályába vész 😀

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Whitney Mercilus sem játszik ma :/
H_Marko
Nyugi, így is nyertek.
iktriad
Próbálod jinx-elni, mi? 😛
H_Marko
A jaxet nem tudja. Ezert is tartanak ott ahol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Whitney Mercilus sem játszik ma :/
H_Marko
Nyugi, így is nyertek.
iktriad
Próbálod jinx-elni, mi? 😛

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Whitney Mercilus sem játszik ma :/
H_Marko
Nyugi, így is nyertek.
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Whitney Mercilus sem játszik ma :/

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Felőlem maradhat Clowney DE-ben (én ezt mondtam egyébként szezon élőtt is,hogy több időt kaphatna ott) jól játszik ott. Nagyon utopisztikus,de ha Watt visszatér,akkor badass pass rushunk lesz...Kire kettőznek majd? 😀
Bouye pedig a Pro Football focus szerint az egyik legjobb Corner ha jól emlékszem,nem gondolnám,hogy Safety lenne a főposztja,ezért gondoltam S-t a drafton.
Viszont Tackle-ben nem hiszem hogy vitatkozunk. Muszáj lenne szerintem egy normális Tackle-t Brown másik oldalára,mert Newton nem Tackle,hanem guard és a jobb oldalunk annyira gyenge,hogy arra futást se hívnak.....
(De én ILB-t húznék elsőnek)
nagymarceee
Derek Newton 4 éve a Houston RT-je. Sose volt guard. De valszeg már az se lesz, mert ha ebből a sérüléséből felépül, akkor is max a 2018as szezonban lát pályát, amikor lejár a szerződése. Viszont jövőre lehet egy nagy visszatérőnk, mert Quessenberry már egészséges. Őt anno jó RG-nek tartottam, mielőtt rákot kapott. De hátha most már egészséges lesz.
Bouye meg Johnson sérülése óta száll be cornerként is, de S-ként kezdte a szezont, és jobban teljesít azon a poszton. De elsősorban Hal-ra gondoltam.
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Felőlem maradhat Clowney DE-ben (én ezt mondtam egyébként szezon élőtt is,hogy több időt kaphatna ott) jól játszik ott. Nagyon utopisztikus,de ha Watt visszatér,akkor badass pass rushunk lesz...Kire kettőznek majd? 😀
Bouye pedig a Pro Football focus szerint az egyik legjobb Corner ha jól emlékszem,nem gondolnám,hogy Safety lenne a főposztja,ezért gondoltam S-t a drafton.
Viszont Tackle-ben nem hiszem hogy vitatkozunk. Muszáj lenne szerintem egy normális Tackle-t Brown másik oldalára,mert Newton nem Tackle,hanem guard és a jobb oldalunk annyira gyenge,hogy arra futást se hívnak.....
(De én ILB-t húznék elsőnek)

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Szerintem amire szükségünk van az OT,ILB,és S(esetleg DE).
nagymarceee
S nem biztos, Hal és Bouye kezd beválni, DE ami fontosabb.
samu09
Clowney, Watt ás Covington mellé még DE?
Sixo
Clowney azért lett DE mert Watt sérült, Covington meg NT lesz Wolfork után
samu09
Hát de 100szor jobb volt, mint OLBben, azok után ahogy játszik én Crennel helyébe tuti nem raknám vissza, ráadásul van 2 erős kezdő szintű OLB. Már a draft után se lehetett érteni ,hogy miért akarják OLBben játszatni, ha 3-4es OLB akartak volna, arra ott lett volna Mack.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem amire szükségünk van az OT,ILB,és S(esetleg DE).
nagymarceee
S nem biztos, Hal és Bouye kezd beválni, DE ami fontosabb.
samu09
Clowney, Watt ás Covington mellé még DE?
Sixo
Clowney azért lett DE mert Watt sérült, Covington meg NT lesz Wolfork után
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Szerintem amire szükségünk van az OT,ILB,és S(esetleg DE).
nagymarceee
S nem biztos, Hal és Bouye kezd beválni, DE ami fontosabb.
samu09
Clowney, Watt ás Covington mellé még DE?