Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/NFLInjuryNws/status/816302379809132544
empty taxi
Savage-ről is jó lenne ugyanezt hallani
samu09
Itt már nincsenek ilyen jó híreim 😊
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/816313520870539267


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 twitter.com/NFLInjuryNws/status/816302379809132544
empty taxi
Savage-ről is jó lenne ugyanezt hallani
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/NFLInjuryNws/status/816302379809132544


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Egyre nagyobb az ellentát Smith és Obrien között az írások szerint. Ebből a konfliktusból kifolyólag sincsen még mindig megoldva a QB kérdés. A 14-es drafton Bob Garoppolot akarta 2/1-re, de Smith Sua-Filot húzta, mondván, hogy 3/1-re is bent lesz még Garoppolo.
És Osweilert is Smith akarta állítólag....
Bondi
Ha ez igaz az ultra gáz. A hc akar egy qb-t! aki elérhető 2/1-en, de a gm inkább pickel egy guardot. Az wtf???



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Igen, erre gondoltam én is, hogy amióta itt van csak pozitív szezonokat hoztunk. De BoB-t azért hozták, hogy építsen fel egy életképes irányítót. Azért 3 év alatt illene. Crennelt azért hozták hogy tegye rendbe a védelmet, idén Watt nélkül első is lett a D. Többet már nem tud tenni egy csapatrész.
Annyi jelenleg az előnyünk Raidersszel szemben, hogy a játékosaik nagy része először lesz rájátszásban. Nem mintha nálunk Osi vagy Savage valaha is pályára lépett volna PO-n, de legalább ott voltak.
Ha megnézzük, Mexikóban az utolsó 10 percig vezettünk. Azon buktuk el, hogy az addig fasdzán működő passz védelem valamiért megszűnt, illetve a bírókon kívűl mindenki látta, hogy Hopkins szabályos TD-t szerzett még a meccs elején, valamint 4&inch-re Miller átért a labdával a vonalon, de ez se tűnt fel a bíróknak. Szóval most nekünk kell, hogy álljon a szerencse. És akkor Osi sem volt reménytelen, több, mint 200 yardot dobott és két first downt futott meg. Úgyhogy mivel Carr tuti nem lesz, egyenlő erejűnek nézem a két csapatot. Meglátjuk mi lesz.
samu09
Azon fog múlni szvsz h a rush D-tek mit kezd a brutál Raiders OL-lel, ha nem műxik a futójáték náluk, akkor aránylag simán is nyerhettek (persze ehhez kéne h az O-tok ne produkáljon sok turnovert).
empty taxi
Ez fordítva is igaz. Mivel passz játék elég gyenge, futásra kell támaszkodni nálunk is.
samu09
Igen, de összességében a ti védelmetek jobban teljesít ebben az idényben, mint az övék, a Raiders inkább a támadósora miatt jutott rájátszásba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Igen, erre gondoltam én is, hogy amióta itt van csak pozitív szezonokat hoztunk. De BoB-t azért hozták, hogy építsen fel egy életképes irányítót. Azért 3 év alatt illene. Crennelt azért hozták hogy tegye rendbe a védelmet, idén Watt nélkül első is lett a D. Többet már nem tud tenni egy csapatrész.
Annyi jelenleg az előnyünk Raidersszel szemben, hogy a játékosaik nagy része először lesz rájátszásban. Nem mintha nálunk Osi vagy Savage valaha is pályára lépett volna PO-n, de legalább ott voltak.
Ha megnézzük, Mexikóban az utolsó 10 percig vezettünk. Azon buktuk el, hogy az addig fasdzán működő passz védelem valamiért megszűnt, illetve a bírókon kívűl mindenki látta, hogy Hopkins szabályos TD-t szerzett még a meccs elején, valamint 4&inch-re Miller átért a labdával a vonalon, de ez se tűnt fel a bíróknak. Szóval most nekünk kell, hogy álljon a szerencse. És akkor Osi sem volt reménytelen, több, mint 200 yardot dobott és két first downt futott meg. Úgyhogy mivel Carr tuti nem lesz, egyenlő erejűnek nézem a két csapatot. Meglátjuk mi lesz.
samu09
Azon fog múlni szvsz h a rush D-tek mit kezd a brutál Raiders OL-lel, ha nem műxik a futójáték náluk, akkor aránylag simán is nyerhettek (persze ehhez kéne h az O-tok ne produkáljon sok turnovert).
empty taxi
Ez fordítva is igaz. Mivel passz játék elég gyenge, futásra kell támaszkodni nálunk is.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A 14-es drafton Bob Garoppolot akarta 2/1-re, de Smith Sua-Filot húzta, mondván, hogy 3/1-re is bent lesz még Garoppolo.
Bondi
És akkor még Carr is bent volt.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egyre nagyobb az ellentát Smith és Obrien között az írások szerint. Ebből a konfliktusból kifolyólag sincsen még mindig megoldva a QB kérdés. A 14-es drafton Bob Garoppolot akarta 2/1-re, de Smith Sua-Filot húzta, mondván, hogy 3/1-re is bent lesz még Garoppolo.
És Osweilert is Smith akarta állítólag....

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Igen, erre gondoltam én is, hogy amióta itt van csak pozitív szezonokat hoztunk. De BoB-t azért hozták, hogy építsen fel egy életképes irányítót. Azért 3 év alatt illene. Crennelt azért hozták hogy tegye rendbe a védelmet, idén Watt nélkül első is lett a D. Többet már nem tud tenni egy csapatrész.
Annyi jelenleg az előnyünk Raidersszel szemben, hogy a játékosaik nagy része először lesz rájátszásban. Nem mintha nálunk Osi vagy Savage valaha is pályára lépett volna PO-n, de legalább ott voltak.
Ha megnézzük, Mexikóban az utolsó 10 percig vezettünk. Azon buktuk el, hogy az addig fasdzán működő passz védelem valamiért megszűnt, illetve a bírókon kívűl mindenki látta, hogy Hopkins szabályos TD-t szerzett még a meccs elején, valamint 4&inch-re Miller átért a labdával a vonalon, de ez se tűnt fel a bíróknak. Szóval most nekünk kell, hogy álljon a szerencse. És akkor Osi sem volt reménytelen, több, mint 200 yardot dobott és két first downt futott meg. Úgyhogy mivel Carr tuti nem lesz, egyenlő erejűnek nézem a két csapatot. Meglátjuk mi lesz.
samu09
Azon fog múlni szvsz h a rush D-tek mit kezd a brutál Raiders OL-lel, ha nem műxik a futójáték náluk, akkor aránylag simán is nyerhettek (persze ehhez kéne h az O-tok ne produkáljon sok turnovert).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Igen, erre gondoltam én is, hogy amióta itt van csak pozitív szezonokat hoztunk. De BoB-t azért hozták, hogy építsen fel egy életképes irányítót. Azért 3 év alatt illene. Crennelt azért hozták hogy tegye rendbe a védelmet, idén Watt nélkül első is lett a D. Többet már nem tud tenni egy csapatrész.
Annyi jelenleg az előnyünk Raidersszel szemben, hogy a játékosaik nagy része először lesz rájátszásban. Nem mintha nálunk Osi vagy Savage valaha is pályára lépett volna PO-n, de legalább ott voltak.
Ha megnézzük, Mexikóban az utolsó 10 percig vezettünk. Azon buktuk el, hogy az addig fasdzán működő passz védelem valamiért megszűnt, illetve a bírókon kívűl mindenki látta, hogy Hopkins szabályos TD-t szerzett még a meccs elején, valamint 4&inch-re Miller átért a labdával a vonalon, de ez se tűnt fel a bíróknak. Szóval most nekünk kell, hogy álljon a szerencse. És akkor Osi sem volt reménytelen, több, mint 200 yardot dobott és két first downt futott meg. Úgyhogy mivel Carr tuti nem lesz, egyenlő erejűnek nézem a két csapatot. Meglátjuk mi lesz.

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mostmár akkor hivatalos is, hogy a Raiders-szel játszunk. Vicces szituáció, hogy gyakorlatilag ugyan abban a cipóben járnak. Nem tudják ki lesz a kezdő irányító...Parázs meccs lesz az biztos 😊
Kicsit átgondolva a dolgokat, én nem örülnék ha BoB távozna. Szerintem kicsit magasabban vannak a problémák. Rick Smith kellene már másik pozícióba átrakni illetve én Godsey helyére is szívesen látnék másik OC-t.
Ha belegondolunk, hogy zsinorban 3 pozitív szezonnal zártunk, ilyen még nem volt a franchise történetében, és mindezt úgy, hogy gyakorlatilag a legfontosabb poszton 3 szezon óta nincs fix emberünk.

Ha már edzők, Gary bejelentette ( vagy ma fogja) visszavonulását. Sok sikert neki a továbbiakra is, remélem szakiként még vissza fog köszönni a képernyőn 😊

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ilyen játékállománnyal illett volna már legalább WC-ből tovább jutni. De ugye az irányító. Ha úgy nézzük, BoB idejött mint QB guru, hogy stabilizálja az irányító helyzetet. 1/1-es szezon után húzott egy 9-7-et, amiből még nem lett PO, majd következő évben szintén, ami viszont már rájátszást ért. Idén szintén. De döntésképtelen az irányítókkal kapcsolatban. Az idei év más volt, ráerőltettek egy gyereket franchise fizuval, és muszáj volt őt kezdetni amíg már nem volt lejjebb. De vége az alapszakasznak, és nem tudjuk ki a kezdő QB. Szar helyzet.
Ha jön új edző, muszáj lesz egy évet még Osival vinnie, aztán az egész kezdődik előről. Sose lesz vége.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A mai meccset hagyjuk. Nem sok kezdő volt pályán.
Csodálatos play hívások egyike....4&1-ra QB sneak, amiben megsérült (?) Savage. Egyelőre nem megnevezett illetve nem tudni a kezdő QB személyét a PO meccsen. ( Ami a mostani eredmények alapján még az is lehet hogy az oakland lesz, akiknek a szerencséből ismét nem sok jut)

Viszont egy érdekes twitter poszt:

Jay Glazer ‏@JayGlazer
Surprise opening could be Texans, if they lose early in playoffs I can see O'Brien/team agreeing to part ways -- good candidate on market

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tavasszal 11 fontosabb UFA lesz a csapatnál: Wilfork, Akeem Dent, Lechler, Bouye, John Simon, Demps, Novak, Grimes, Quessenberry, Griffin, Hunt.
Wilfork szerintem felejtős, Bouye és Demps valószínűleg nagy pénzt fog most kérni, mivel sokat tesznek hozzá a #1 védelemhez, viszont az idei salary-val számolva kb 4 millió cap space van jelenleg, és várhatóan nem fog 15 ,illió fölé menni, úgyhogy szűkös lesz. A többieket viszont olcsóért meg lehet oldani, csak ez az Osweiler ügy idegesít. Lehet a 4. szezont is új irányítóval kezdjük meg.
samu09
Aztán ugyan mit? 😀
| Amúgy Bouye tényleg pöpecül kinőtte magát 😊 |

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Tavasszal 11 fontosabb UFA lesz a csapatnál: Wilfork, Akeem Dent, Lechler, Bouye, John Simon, Demps, Novak, Grimes, Quessenberry, Griffin, Hunt.
Wilfork szerintem felejtős, Bouye és Demps valószínűleg nagy pénzt fog most kérni, mivel sokat tesznek hozzá a #1 védelemhez, viszont az idei salary-val számolva kb 4 millió cap space van jelenleg, és várhatóan nem fog 15 ,illió fölé menni, úgyhogy szűkös lesz. A többieket viszont olcsóért meg lehet oldani, csak ez az Osweiler ügy idegesít. Lehet a 4. szezont is új irányítóval kezdjük meg.
samu09
Ráfizetés ha kivágjátok.
Elcserélni meg max úgy lehet ha a leendő csapatánál belemegy egy fizucsökkentésbe.
Szal sztem szinte fix h nálatok marad, aztán hogy a TC után ő lesz-e a kezdő, az már más kérdés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Tavasszal 11 fontosabb UFA lesz a csapatnál: Wilfork, Akeem Dent, Lechler, Bouye, John Simon, Demps, Novak, Grimes, Quessenberry, Griffin, Hunt.
Wilfork szerintem felejtős, Bouye és Demps valószínűleg nagy pénzt fog most kérni, mivel sokat tesznek hozzá a #1 védelemhez, viszont az idei salary-val számolva kb 4 millió cap space van jelenleg, és várhatóan nem fog 15 ,illió fölé menni, úgyhogy szűkös lesz. A többieket viszont olcsóért meg lehet oldani, csak ez az Osweiler ügy idegesít. Lehet a 4. szezont is új irányítóval kezdjük meg.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A csapat fennállása óta először végzett 7-1-gyel hazai pályán egy szezonban. Ki mondta hogy Osweiler nem ELIT???!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
DJ Reader milyen volt eddig?
Azt látom sajna a kezdő helyet nem szerezte meg ....
Janek
Egyre tobbet haszbalták szezon vége felé és kipróbálták DE-ben is. Szerintem Covingtonnal rotálva lesz helye a csapatban.
samu09
Thx
Azt gondoltam draftkor,hogy baby Vinc helyére hozták

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
DJ Reader milyen volt eddig?
Azt látom sajna a kezdő helyet nem szerezte meg ....
Janek
Egyre tobbet haszbalták szezon vége felé és kipróbálták DE-ben is. Szerintem Covingtonnal rotálva lesz helye a csapatban.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
DJ Reader milyen volt eddig?
Azt látom sajna a kezdő helyet nem szerezte meg ....

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
2017-es ellenfelek..

Home:
Colts
Titans
Jags
Browns
Steelers
Cardinals
49ers
Chiefs or Raiders

Away:
Colts
Titans
Jags
Ravens
Bengals
Rams
Seahawks
Patriots
Bondi
12-4 / 13-3

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
2017-es ellenfelek..

Home:
Colts
Titans
Jags
Browns
Steelers
Cardinals
49ers
Chiefs or Raiders

Away:
Colts
Titans
Jags
Ravens
Bengals
Rams
Seahawks
Patriots
Bondi
Kapásból megint 9 győzelmet nézek ki ebből
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
2017-es ellenfelek..

Home:
Colts
Titans
Jags
Browns
Steelers
Cardinals
49ers
Chiefs or Raiders

Away:
Colts
Titans
Jags
Ravens
Bengals
Rams
Seahawks
Patriots

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Az interjúi/videó alapján én úgy látom, hogy Osweiler egy nagyon alázatos játékos
H_Marko
Minden egyes alkalommal ugyanazt mondja el. Vigyáznom kell a labdára, sokat kell tanulnunk, minden nap egyre jobb lesz az offense
Csak azt mondja amit ilyenkor elvárnak, hol érdekli őt ki mit kérdez, a háta közepére se kívánja az újságírókat meccs után pláne ha szarul játszott.
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Akkor Osweilernek tényleg lefőtt a kávé? A PO-ban is inkább Savage-el kezdenétek?
Persze nem mondom, hogy Brock sokat tett le az asztalra, de talán észhez tért miután látta, hogy közel sem beton biztos a helye, a gigantikus szerződése ellenére sem a kezdőben. Ti hogy látjátok, kinek kell kezdenie a rájátszásban? Vagy ez már nem is kérdés?
Awesome88
Nem hiszem, hogy észhez kellene térnie, egyszerűen jól kellene játszania. Az interjúi/videó alapján én úgy látom, hogy Osweiler egy nagyon alázatos játékos, de egyelőre sajnos ennyit tud hozzátenni a játékhoz.

BoB-t ismerve (és ahogy amúgy természetes) az fog kezdeni, akivel nagyobb az esély a győzelemre. A Jaguars elleni meccs és a Bengals elleni meccs 2. félideje alapján Savage teljesen rendben van. Tulajdonképpen a legfontosabb dolgot teljesíti, ami egy elit defense-sel rendelkező csapat irányítójától elvárható: vigyáz a labdára: 2 meccs alatt nem adott el labdát. Osi-nak talán 1 olyan meccse van idén ahol nem csinált turnovert. Ráadásul pont emiatt Osi-ra már csak kiszámítható, konzervatív játékokat hívtunk, de Savage-re bevállalósabb play-eket is rábíztunk és jól teljesített.

Tehát szerintem egyértelmű, hogy PO-ban Savage-gel kezdünk, de utána, a következő szezonkezdésig megint nyílt lesz a verseny.

Szerkesztette: H_Marko