Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Osinak a dead moneyja azt hiszem több lenne,mint a köv évi fizuja,ergo nem fogják elküldeni vagy nem is lehet,nincs értelme.32 millió lenne pontosan.....A lényeg az,hogy Osi marad. O'Brien nagy valószínűséggel meg fogja hirdetni az offseasonben amit eddig mindig megtett,hogy a kezdő irányító kérdése nyitott,aztán majd megnyeri azt a posztot,aki megnyeri. A qb problem meg fog nekünk maradni tehát jövőre is.O'Brient nem hiszem,hogy elküldenék. Vannak hatalmas hülyeségei:pl nem Osi játszott volna 100%,ha egy tét nélküli meccsen az utolsó fordulóban nem hív Savage-re egy 4 és 1-nél QB sneaket.,A jó öreg Foster sérülése is garbage time-ban történt és ott ért véget karrierje nálunk. Hatalmas playhívás hülyeségek...stb. De én szeretem O'Brient és nem az ő számlájára írható az,hogy így állunk qb-ileg ahogy. Osi játszatását pedig nyomja az FO,hiszen kb. rajta áll vagy bukik Rick Smith.

Szerkesztette: nagymarceee

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Miért is kellene ezért o'Briennek repülnie?
Burkus
A GM és BoB kapcsolata korántsem felhőtlen. A tulaj egy végtelenül lojális típus. GM Smith az embere. 2006 óta van nálunk. Kubiak után BoB úgy lett ide hozva, hogy nem kell teljes rebuilding, csak egy irányítóra vagyunk, hogy versenyképes csapat legyünk. Eltelt három szezon és gyakorlatilag ugyan ott tartunk. BoB rendkívüli szakember, ha megnézzük a részleteit a munkásságának és egy igazán sikeres pályafutást látok neki nfl HC-ként, de per pillanat sehogy sem látom, hogy tudnánk kilábalni ebből az irányító gödörből. Úgy gondolom, ha a következő szezonban nem úgy alakulnának a dolgok esetleg akkor könnyen váltás lehet a dologból. És McNair nem Smith fogja elővenni, hanem BoB-t, mivel, hogy nem tudta megoldani az irányítókérdést.
Valamint másik dolog, hogy BoB könnyen lehet, hogy már az idei szezon vége után is távozott volna a saját akaratából.Bondi
[/quote]Értem, köszönöm, ennyire nem látok bele. És akkor inkább kirúgja azt az edzőt, aki két év alatt kétszer nyeri meg a csoportot és jut rájátszásba? Lojális vele szemben ahhoz, aki a 72 milliós szerződéssel lehetetlen pályára küldte a csapatot? Furcsa. Amúgy menni lenne a dead money, ha Osweilert elküldenék? Ennyi pénzért a padoztatás elfogadhatatlan lenne?
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gratulálok, szépen tartottátok magatokat, idegenben, még úgy is, hogy a fekete-fehér mezesek is tolták az ellenfél szekerét. Ami fájó lehet, hogy egy erősebb támadójátékkal esélyetek is lett volna és akkor a "minden idők legjobb irányítója" otthonról nézhetné a hátralévő meccseket.....
csi77
Ez a vak utálatot sosem tudtam megérteni. Sosem tudnám így utálni a Bearst (már csak Kovács Sanyi meg a Jim szerint világ miatt sem. 😊 ) Rossz lehet így élni...

A bírók tegnap kifejezetten rossz napot fogtak ki és több volt a Patset sújtó hibás döntés (vagy annak elmaradása) mint a kedvező. Lewis letaglózásának nem szankcionált volta vagy Solder "holdingja", - ami egy nagy játék elvesztését jelentette - csak hogy rögtön kettőt mondjak. De Brady esetében is többször egyértelmű volt a labda eldobása utáni nevelő vagy sérülésokozási szándék a védők részéről, amire szintén nem reagáltak a bírók.
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Az első félidőben egy kamuflag - Td lett utána, utána egy nem bedobott zászló -3 pont. Enélkül is nyertetek volna, éppen ezért dühítő. Ám nem várom, hogy igazat adj nekem.
csi77
Osztom a véleményedet, a Hogan féle DPI eléggé fura volt.
Ahogy számomra az is, hogy Lewis-t egy mély passznál az LB a labda érkezése előtt csapta le - zászló nélkül.

Értem én, hogy a Texans-nak (Pats ellen?) szurkoltál, de ha már veszed a fáradtságot a bírózásra, akkor talán-talán kiegyensúlyozottabb szemüvegen keresztül érdemes.
tomi-tomi
Most ebbe ne menjünk bele, nyilván te sem objektíven nézed. Ahogy írtam, enélkül is nyertetek volna, ezért, még amikor kvázi versenyben van az ellenfél, két ilyen hiba/tévedés jobban szemet szúr. Hidd el, az sem tetszett volna, ha az ellent segítik így....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Gratulálok, szépen tartottátok magatokat, idegenben, még úgy is, hogy a fekete-fehér mezesek is tolták az ellenfél szekerét. Ami fájó lehet, hogy egy erősebb támadójátékkal esélyetek is lett volna és akkor a "minden idők legjobb irányítója" otthonról nézhetné a hátralévő meccseket.....
csi77
Na jól van, megnyugodtam, hogy nekünk fújtak 😊
Wyatt
Az első félidőben egy kamuflag - Td lett utána, utána egy nem bedobott zászló -3 pont. Enélkül is nyertetek volna, éppen ezért dühítő. Ám nem várom, hogy igazat adj nekem.
csi77
Én ezt értem, mondjuk ellenünk is kamuflag, de ez tök mindegy. Ha ezek máshogy alakulnak, akkor lett volna bármi? Értem én, hogy más lehetett volna a pontszám (btw, kb a szentlélek fért volna el a gólvonal és Develin elkapott lasztija között, ott is lehetett volna nekünk plusz négy pont, ha már a mi lett volna ha kérdéskör 😊 )

Én csak azt mondom, hogy szerintem az sem számított semmit, mint ahogy az sem, hogy adott a Patriots 13 pontot ajándékba a Texansnak, mert mindegy volt, mennyi az állás, amikor kellett, akkor megint pontot szerzett a csapat, és egy pillanatig nem engedte ki a kezéből a vezetést, és végül ilyen szorosan (18 ponttal) nyert.

Persze, ha jobban támadott volna a Texans, lehetett volna győzelem (mondjuk ehhez 19 ponttal kellett volna a tegnapi kifejletnél valamilyen formában jobbnak lennie, az pedig nem biztos, hogy megvan annyival, hogy ha kicsit jobban megy a Texans-támadósor), de ha nem játsszuk el a Ravens ellen is megcsodált, hogyan tegyük szorossá a meccset (annál a meccsnél is csak azt vártam, mikor hagyjuk már abba saját magunk szívatását és a pontajándékozást), és mondjuk nem adjuk el háromszor a vörös zónánk környékén a labdát, akkor lehet, hogy nem lett volna ennyire szoros (közte 18 pont).

Úgyhogy én nagyon meglepődtem, hogy csomó helyen arról van szó, hogy milyen kicsin múlt (meg ha kicsit jobb a támadósor meg nem fújnak hazait a bírók), hogy nem nyert a Texans, mert én másik meccset néztem akkor eszerint 😊
Wyatt
Nem, nem kicsin múlt, de másképp is alakulhatott volna, nagy valószínűséggel akkor is nyertek.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Miért is kellene ezért o'Briennek repülnie?
Burkus
A GM és BoB kapcsolata korántsem felhőtlen. A tulaj egy végtelenül lojális típus. GM Smith az embere. 2006 óta van nálunk. Kubiak után BoB úgy lett ide hozva, hogy nem kell teljes rebuilding, csak egy irányítóra vagyunk, hogy versenyképes csapat legyünk. Eltelt három szezon és gyakorlatilag ugyan ott tartunk. BoB rendkívüli szakember, ha megnézzük a részleteit a munkásságának és egy igazán sikeres pályafutást látok neki nfl HC-ként, de per pillanat sehogy sem látom, hogy tudnánk kilábalni ebből az irányító gödörből. Úgy gondolom, ha a következő szezonban nem úgy alakulnának a dolgok esetleg akkor könnyen váltás lehet a dologból. És McNair nem Smith fogja elővenni, hanem BoB-t, mivel, hogy nem tudta megoldani az irányítókérdést.
Valamint másik dolog, hogy BoB könnyen lehet, hogy már az idei szezon vége után is távozott volna a saját akaratából.[/quote]

Szerkesztette: Bondi

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tegnapi meccsből kb. 15 percet láttam csak
peterk2005
Nincs több kérdésem bíró úr 😊
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is végignéztem a meccset, és nem feltétlenül érzem azt, hogy ez Osin ment el.
Nem hozott klasszis szintet, főleg nem olyat, amit ennyi pénzért kellett volna... de szerintem pont az átlagos irányító szintet hozta. Voltak ott azért csúnya dropok, meg a Pats védelem is igen jól dolgozott.
tenorx
Átlagos irányító? Tavaly Hoyernek botrány rossz meccse volt a playoff vereség idején, de még ő is jobb volt...

Oszival nem csak az a baj, hogy hibázik, hanem az, hogy közben még mozgatni sem tudja az offense-et. Egyáltalán semennyire sem. Hoyer, Fitzpatrick legalább ennyit tudnak, mozgatják az offense-t, lehet rájuk passz játékokat hívni, mert legalább passzolnak két hiba között, oda ahova lehet/kell. Oszinak viszont mintha be lenne kötve a szeme. A tegnapi meccsből kb. 15 percet láttam csak, de ennyi is elszomorító volt. Szabadon álló elkapókat nem vesz észre még abban a sávban sem, ahova egyébként néz és dob. A második negyed vége felé volt egy drive, amikor saját 10-ről indult a Texans, futottak kétszer, harmadikra passz, Oszi hátralép, megáll, nézelődik, végül odaér a nyomás, Oszi meg bedobja 10 yardra 3 ember közé, csak Ninkovits-on múlt, hogy nem lett INT. Eközben UGYANABBAN a sávban, 10 yarddal hátrébb (előrébb) Fuller tök üresen futott, 5 yardra nem volt a közelében senki. Csak oda kellett volna löbbölni neki egy 30 yardos passzt - még különösebben pontosnak se kellett volna lenni - és TD, mert senki nem volt előtte.

Na ilyen play volt kb. minden passzhívás. Szerencsétlen fölállt a center mögé, és fogalma se volt, mi jön védelem oldalról. Kiválasztotta az első célpontját, és izzadt homlokkal erőltette felé a labdát. Ha teljesen tiszta volt az elkapó, összejött a passz. Ha szorosan rajta voltak, akkor már ment minden felé, mert félt hogy elrontja. (Igaza is volt, hogy fél, mert tényleg el is rontotta, amint meg kellett próbálni.)

Szóval szörnyű. Ilyen rossz QB játékot bevallom az idényben utoljára Paxton Lynchtől láttam. Maga a reménytelenség. A legjobban akkor járnátok, ha kerül amibe kerül, elzavarnátok és próbálkoznátok inkább valaki mással. Romo, vagy egy középső körös újonc. Hátha betaláltok egy értelmesebb fiatalba, arra is jobbak az esélyek, mint, hogy Osweilerből valaha lesz valami....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Vince bucsuzkodik...

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az első félidőben egy kamuflag - Td lett utána, utána egy nem bedobott zászló -3 pont. Enélkül is nyertetek volna, éppen ezért dühítő. Ám nem várom, hogy igazat adj nekem.
csi77
Osztom a véleményedet, a Hogan féle DPI eléggé fura volt.
Ahogy számomra az is, hogy Lewis-t egy mély passznál az LB a labda érkezése előtt csapta le - zászló nélkül.

Értem én, hogy a Texans-nak (Pats ellen?) szurkoltál, de ha már veszed a fáradtságot a bírózásra, akkor talán-talán kiegyensúlyozottabb szemüvegen keresztül érdemes.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Úgyhogy én nagyon meglepődtem, hogy csomó helyen arról van szó, hogy milyen kicsin múlt (meg ha kicsit jobb a támadósor meg nem fújnak hazait a bírók), hogy nem nyert a Texans, mert én másik meccset néztem akkor eszerint 😊
Ezek csak a Patriots ellendrukkerei. Tulajdonképpen ez is (hogy vannak ilyenek, mégpedig szép számmal vannak) azt jelzi, hogy jó a csapat. Mert ugye, ki lenne ellendrukkere szegény Cleveland Browns-nak, vagy Jacksonville Jaguars-nak? Ilyenformán az ellendrukkerség a tisztelet jele is. "Utállak, mert nagyon jó vagy." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratulálok, szépen tartottátok magatokat, idegenben, még úgy is, hogy a fekete-fehér mezesek is tolták az ellenfél szekerét. Ami fájó lehet, hogy egy erősebb támadójátékkal esélyetek is lett volna és akkor a "minden idők legjobb irányítója" otthonról nézhetné a hátralévő meccseket.....
csi77
Na jól van, megnyugodtam, hogy nekünk fújtak 😊
Wyatt
Az első félidőben egy kamuflag - Td lett utána, utána egy nem bedobott zászló -3 pont. Enélkül is nyertetek volna, éppen ezért dühítő. Ám nem várom, hogy igazat adj nekem.
csi77
Én ezt értem, mondjuk ellenünk is kamuflag, de ez tök mindegy. Ha ezek máshogy alakulnak, akkor lett volna bármi? Értem én, hogy más lehetett volna a pontszám (btw, kb a szentlélek fért volna el a gólvonal és Develin elkapott lasztija között, ott is lehetett volna nekünk plusz négy pont, ha már a mi lett volna ha kérdéskör 😊 )

Én csak azt mondom, hogy szerintem az sem számított semmit, mint ahogy az sem, hogy adott a Patriots 13 pontot ajándékba a Texansnak, mert mindegy volt, mennyi az állás, amikor kellett, akkor megint pontot szerzett a csapat, és egy pillanatig nem engedte ki a kezéből a vezetést, és végül ilyen szorosan (18 ponttal) nyert.

Persze, ha jobban támadott volna a Texans, lehetett volna győzelem (mondjuk ehhez 19 ponttal kellett volna a tegnapi kifejletnél valamilyen formában jobbnak lennie, az pedig nem biztos, hogy megvan annyival, hogy ha kicsit jobban megy a Texans-támadósor), de ha nem játsszuk el a Ravens ellen is megcsodált, hogyan tegyük szorossá a meccset (annál a meccsnél is csak azt vártam, mikor hagyjuk már abba saját magunk szívatását és a pontajándékozást), és mondjuk nem adjuk el háromszor a vörös zónánk környékén a labdát, akkor lehet, hogy nem lett volna ennyire szoros (közte 18 pont).

Úgyhogy én nagyon meglepődtem, hogy csomó helyen arról van szó, hogy milyen kicsin múlt (meg ha kicsit jobb a támadósor meg nem fújnak hazait a bírók), hogy nem nyert a Texans, mert én másik meccset néztem akkor eszerint 😊

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Gratulálok, szépen tartottátok magatokat, idegenben, még úgy is, hogy a fekete-fehér mezesek is tolták az ellenfél szekerét. Ami fájó lehet, hogy egy erősebb támadójátékkal esélyetek is lett volna és akkor a "minden idők legjobb irányítója" otthonról nézhetné a hátralévő meccseket.....
csi77
Na jól van, megnyugodtam, hogy nekünk fújtak 😊
Wyatt
Az első félidőben egy kamuflag - Td lett utána, utána egy nem bedobott zászló -3 pont. Enélkül is nyertetek volna, éppen ezért dühítő. Ám nem várom, hogy igazat adj nekem.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratulálok, szépen tartottátok magatokat, idegenben, még úgy is, hogy a fekete-fehér mezesek is tolták az ellenfél szekerét. Ami fájó lehet, hogy egy erősebb támadójátékkal esélyetek is lett volna és akkor a "minden idők legjobb irányítója" otthonról nézhetné a hátralévő meccseket.....
csi77
Na jól van, megnyugodtam, hogy nekünk fújtak 😊

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Gratulálok, szépen tartottátok magatokat, idegenben, még úgy is, hogy a fekete-fehér mezesek is tolták az ellenfél szekerét. Ami fájó lehet, hogy egy erősebb támadójátékkal esélyetek is lett volna és akkor a "minden idők legjobb irányítója" otthonról nézhetné a hátralévő meccseket.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Az a baj, hogy nem tud stabilan driveokat vezetni az offense. Most is az egyetlen TD-nket abból szereztük, hogy a Pats játékos elejtette a labdát a saját 20 yardosuknál. Ezen kívül - a kedvező field pozíciók ellenére - csak field goalokat szereztünk. És igen a fő ludas Osi, akinek van egy - egy szép megoldása (Fullernek adott labdája), de egyáltalán nem tud konzisztensen, és jól játszani. Mind a három INT-je egy borzadály volt. Az első egy oldal passz Hopkinsnak, de semmi ívet nem rakott bele, nyíl egyenesen izomból, ráadásul Hopkins mögé, szerintem ehhez hasonlóból már láttunk idén vagy 3-at. A második, egy 10 yardos cross routon fél yarddal föl-mögé dobta Hopkinsnak. A harmadiknál meg csak simán túl dobta Fiedorowicz-t. Ebből egy így sok lenne egy meccsre, de három...remélem draftolunk valakit az első két körben, mert ezt a szenvedést nem szeretném nézni még egy idényen keresztül.
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Gratulálok srácok a Defensetek nagyon nagyot játszott!
Nem mondanám, hogy Broki totál vállalhatatlan volt /kivéve a meccs végét/ de azért a meccsetek rajta ment el, ennél sokkal több hibát a Pats nem nagyon szokott elkövetni. A Broki vezette támadósor összesen 3 pontot tudott összehozni saját teljesítményből, a maradék 13 pontot én simán a védelmeteknek adnám. Oké volt még két labda amiből TD lehetett volna, de nekem pl az sem rémlik hogy lett volna 20 yard feletti elkapásotok ez meg nagyon karcsúnak tűnik.
Na mindegy csak azt akartam mondani hogy nagyszerű teljesítményt nyújtottatok hajnalban gratula hozzá!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A D nagyon jó volt, talán az eddigi legjobb volt idén amit a Texanstól láttam bármikor is. Mi lett volna még, ha van egy jó formában lévő Watt-unk. Remélem jövőre Clowney továbbra is DE poszton fog maradni. Wilfork kérdéses hogy befejezi e vagy sem. Én remélem marad még egy évet.
Van pár FA a defense-ben, Wilfork, Bouye, Demps. Bouye megtartása fontos lenne, de szerintem nem lesz annyi helyünk a sapkában, hogy ezt megtegyük.
Kérdés, hogy Vrabelt meg tudjuk e tartani még egy évre? Remélem nagyjából egybe tudjuk tartani ezt a D-t.
A baj, hogy offense-ben nem nagyon látom a potenciált, hogy előrébb tudjunk lépni. Mi a bajunk a támadóknál? Az irányító. De sajnos Osweiler be van betonozva a kezdő pozícióba. De tegnap tökéletesen láthattuk amit egész évben. 4,5 yardos passzok maximum. Középtávoli, távoli passzok egyáltalán nem mennek neki. Lehet egy kézen meg lehetne számolni hány ilyen sikerült neki. A legnagyobb baj, hogy nem is lát a pályán. Többször volt üresen álló célpont, de hiába, csak azt az embert figyelte akit már a play elején akart. Illetve 0 mozgás a zsebben.
Tegnap ha egy közepes irányítónk lett volna akkor meglehetett volna verni a Patset. A D tényleg mindent megtett ( vagyis hát majdnem mindent, mert az INTket nem hordták vissza).
Nem tudom mennyit tud fejlődni Osweiler jövőre, de jövőre könnyen elképzelhető, hogy ha nem szedi össze magát akkor az utolsó éve lesz nálunk. Savage-ről már kiderült, hogy sajnos nem tud 2 meccset egymás után sérülés nélkül lejátszani, így ő sem lehet megoldás. Sajnos ebben a tekintetben ugyan ott vagyunk, mint 3 éve, kilátástalan az irányítóhelyzetünk, pedig tényleg csak egy jobb irányítóra vagyunk attól, hogy egy 12-4 körüli csapat legyünk.
Ha nem fog vátlozni semmi akkor könnyen el tudom képzelni, hogy BoB utolsó szezonja lehet a következő Houstonban.
Bondi
Bejutottatok kétszer egymás után a rájátszásba, idén mentetek egy kört és kikaptatok a Super Bowl első számú favoritjától úgy, hogy az eredmény egyáltalán nem tükrözi a játékot. A D Watt nélkül is első osztályú, csináltatok három TO-t, a gameplan remek volt. Ha nincs Osweiler lélektelen játéka, aki 47,7-es ratinget hoz, hanem van egy Alex Smith szintű game manager irányítótok (pld. Garoppolo), akkor ez a meccs legalábbis kétesélyes. Osweilerről meg az a hír járja, hogy a management forszírozza a játékát a HC-al szemben.

Miért is kellene ezért o'Briennek repülnie?
több mint 7 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Grat srácok, nagyon jó ez a csapat!

Egy embert kivéve, aki természetesen Osweiler. Ilyenkor derül ki, hogy milyen szakember a GM, ha mindent megtesz az upgrade-ért (Romo, feltrade) és beismeri a hibáját, akkor még a horribilis DM-mel együtt is lehettek bajnokok jövőre, ha homokba dugja a fejét, hogy ne rúgják ki még egy hiba esetén, akkor viszont sajnálom a franchise-t, óriási potenciál veszhet el itt is a QB hiány miatt. Sajnos/nem sajnos ez egy QB league, nem megy máshogy. Osweilerrel nem fog menni.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
talán ezért látni néhol qb draftot mockolni hozzátok (bár nem tudom milyen képet festene Osi nagy pénze mellé egy Mahones 1.kör...

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ez a védelem csak 15.6 pontot engedett a szezonban, és most is csak 16-ot, úgyhogy adtunk nektek három labdát a red zone-ban 😊 Amikor éppen nem szopattuk magunkat, azért bőven nagy volt a különbség, úgyhogy a nem érdemeltünk továbbjutás részt én a csalódottság számlájára írom. A védelem tényleg nem tolta rosszul, de ennyi 20+ yardos passzra én nem is emlékszem, volt-e nálunk valaha, olyan természetességgel oldottunk meg 3. és 15+os játékot, hogy öröm volt nézni, pedig ilyenkor egy bünti, nagy sack után azért én már automatikus felkészülök a támadás végére, mert inkább a rövidyardos játékokra vagyunk kitalálva. Ehhez képes folyamatosan jöttek a nagy játékok 😊

Persze, nyerhettetek volna, ha jobban kihasználjátok a lehetőséget, na de azért így is rengeteget kaptatok, és abból sikerült 13 pontot szerezni, és összességében kikapni 18 ponttal úgy, hogy valóban úgy tűnt, hogy valamiért nem pörgünk maxon, ezt a részt adom. | (én mondjuk 14–13-nál azt mondtam, hogy most próbáljunk egy fair catcht, aztán szerezzünk egy TD-t, onnantól megint sima lesz, mint előtte, de azt nem mondom, hogy bármikor úgy éreztem volna, hogy ebből a meccsből vereség lehet. Amikor kellett akkor megint elhúztunk) |

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is végignéztem a meccset, és nem feltétlenül érzem azt, hogy ez Osin ment el.
Nem hozott klasszis szintet, főleg nem olyat, amit ennyi pénzért kellett volna... de szerintem pont az átlagos irányító szintet hozta. Voltak ott azért csúnya dropok, meg a Pats védelem is igen jól dolgozott.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Végig néztem a meccset. A védelem hatalmasat játszott. Két buta büntetés és egy kihagyás az ST-nél. Pedig a Pats megadta az esélyt. Náluk is volt egy hülye hiba, amire büntetést kaptak, és Brady is eladta a labdát. Igazából a New England hibáit nem büntettük meg, és emiatt kaptunk ki. Igazából a PAts játékosai közül csak Brady vette komolyan az egészet és ő akart nyerni. Úgyhogy nem érdemeltek tovább jutást. De mivel a Houston O nem tudott még most se összeállni nem volt esélyünk. Osit most annyira nem lehet hibáztatni, mert rosszabb nem volt mint amit tudtunk hogy hozni tud, viszont két elejtett labda is volt a célterületen és mindkettővel fordítottunk volna.
samu09
Ez az, amit tegnap láttunk az a jobb Osweiler....

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Végig néztem a meccset. A védelem hatalmasat játszott. Két buta büntetés és egy kihagyás az ST-nél. Pedig a Pats megadta az esélyt. Náluk is volt egy hülye hiba, amire büntetést kaptak, és Brady is eladta a labdát. Igazából a New England hibáit nem büntettük meg, és emiatt kaptunk ki. Igazából a PAts játékosai közül csak Brady vette komolyan az egészet és ő akart nyerni. Úgyhogy nem érdemeltek tovább jutást. De mivel a Houston O nem tudott még most se összeállni nem volt esélyünk. Osit most annyira nem lehet hibáztatni, mert rosszabb nem volt mint amit tudtunk hogy hozni tud, viszont két elejtett labda is volt a célterületen és mindkettővel fordítottunk volna.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A D nagyon jó volt, talán az eddigi legjobb volt idén amit a Texanstól láttam bármikor is. Mi lett volna még, ha van egy jó formában lévő Watt-unk. Remélem jövőre Clowney továbbra is DE poszton fog maradni. Wilfork kérdéses hogy befejezi e vagy sem. Én remélem marad még egy évet.
Van pár FA a defense-ben, Wilfork, Bouye, Demps. Bouye megtartása fontos lenne, de szerintem nem lesz annyi helyünk a sapkában, hogy ezt megtegyük.
Kérdés, hogy Vrabelt meg tudjuk e tartani még egy évre? Remélem nagyjából egybe tudjuk tartani ezt a D-t.
A baj, hogy offense-ben nem nagyon látom a potenciált, hogy előrébb tudjunk lépni. Mi a bajunk a támadóknál? Az irányító. De sajnos Osweiler be van betonozva a kezdő pozícióba. De tegnap tökéletesen láthattuk amit egész évben. 4,5 yardos passzok maximum. Középtávoli, távoli passzok egyáltalán nem mennek neki. Lehet egy kézen meg lehetne számolni hány ilyen sikerült neki. A legnagyobb baj, hogy nem is lát a pályán. Többször volt üresen álló célpont, de hiába, csak azt az embert figyelte akit már a play elején akart. Illetve 0 mozgás a zsebben.
Tegnap ha egy közepes irányítónk lett volna akkor meglehetett volna verni a Patset. A D tényleg mindent megtett ( vagyis hát majdnem mindent, mert az INTket nem hordták vissza).
Nem tudom mennyit tud fejlődni Osweiler jövőre, de jövőre könnyen elképzelhető, hogy ha nem szedi össze magát akkor az utolsó éve lesz nálunk. Savage-ről már kiderült, hogy sajnos nem tud 2 meccset egymás után sérülés nélkül lejátszani, így ő sem lehet megoldás. Sajnos ebben a tekintetben ugyan ott vagyunk, mint 3 éve, kilátástalan az irányítóhelyzetünk, pedig tényleg csak egy jobb irányítóra vagyunk attól, hogy egy 12-4 körüli csapat legyünk.
Ha nem fog vátlozni semmi akkor könnyen el tudom képzelni, hogy BoB utolsó szezonja lehet a következő Houstonban.

Szerkesztette: Bondi