Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nagyon örülök ami a Defense oldalon zajlik. Vrabel sokra hivatott edző. Örülök, hogy továbbra is nálunk fog dolgozni. És, hogy Crennel is marad, csodálatos.
Offense oldalnak nem igazán tudok örülni. Pont, hogy egy kis vérfrissítés kellett volna egy új OC-val. Erre egy kicsit adunk a szarnak egy pofont. Tűz és víz ami a két oldalon zajlik.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nem értem. Első évében BoB nem alkalmazott OC-t, mondván majd ő lesz az is. Akkor még kivancsi voltam mi lesz ebből mert elvileg QB whisperként jött ide. Aztán nem ment jól neki, következő szezonra kinevezte Godseyt mert hogy milyen jo QB edző volt, majd ezt is megoldja. Nem tette, ezert BoB hívta egy ideig a játékokat helyette. Aztán következő szezonra megint Godsey tette meg ezt csak hogy az 4-5. forduló utan ujra elvegye tőle Billie. Most pedig kirúgja és nem tanulva korábbi hibájából megint nem vesz fel OC-t. Lehet csak senki nem akar Osival dolgozni...
A Vrabel ügy meg érthető. Kivancsi vagyok hogy osztják meg majd a munkát Crennellel.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000775863/article/texans-promote-mike-vrabel-to-defensive-coordinator?campaign=fb-nf-sf51553380-sf51553380&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral
Vrabel marad, Crennel pedig mint "senior advisor" tevékenykedik tovább. Valaki elmagyarázhatná pontosan mit takar ez.
LanceVance
Annyit h nem akarták elengedni Vrabelt, ezért előléptették, Crennel pedig túl jó ahhoz, hogy elküldjék így kapott egy tanácsadói állást.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000775863/article/texans-promote-mike-vrabel-to-defensive-coordinator?campaign=fb-nf-sf51553380-sf51553380&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral
Vrabel marad, Crennel pedig mint "senior advisor" tevékenykedik tovább. Valaki elmagyarázhatná pontosan mit takar ez.

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
Lesz két koordinátor, csak mind a kettő DC lesz.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Úgy fest BOB maga fogja az O# playeket hívni, ezért nem lesz OC-tek.
Beki
Ez fura, szinte mindenütt van OC akkor is ha a HC az offenzív play caller.
empty taxi
lásd: pl nálunk.


több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Úgy fest BOB maga fogja az O# playeket hívni, ezért nem lesz OC-tek.
Beki
Ez fura, szinte mindenütt van OC akkor is ha a HC az offenzív play caller.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Úgy fest BOB maga fogja az O# playeket hívni, ezért nem lesz OC-tek.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/AlbertBreer/status/821721488214540288
empty taxi
Jól hangzik.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AlbertBreer/status/821721488214540288


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Gratulálok, szépen tartottátok magatokat, idegenben, még úgy is, hogy a fekete-fehér mezesek is tolták az ellenfél szekerét. Ami fájó lehet, hogy egy erősebb támadójátékkal esélyetek is lett volna és akkor a "minden idők legjobb irányítója" otthonról nézhetné a hátralévő meccseket.....
csi77
Ez a vak utálatot sosem tudtam megérteni. Sosem tudnám így utálni a Bearst (már csak Kovács Sanyi meg a Jim szerint világ miatt sem. 😊 ) Rossz lehet így élni...

A bírók tegnap kifejezetten rossz napot fogtak ki és több volt a Patset sújtó hibás döntés (vagy annak elmaradása) mint a kedvező. Lewis letaglózásának nem szankcionált volta vagy Solder "holdingja", - ami egy nagy játék elvesztését jelentette - csak hogy rögtön kettőt mondjak. De Brady esetében is többször egyértelmű volt a labda eldobása utáni nevelő vagy sérülésokozási szándék a védők részéről, amire szintén nem reagáltak a bírók.
Burkus
Ezt a "vak utálatot" nem a csapat, hanem egyes hazai drukkerek stílusa, írogatása váltotta ki bennem. Azt gondolom, itt a fórumon (és Mo-n) a drukkerek 98-99 %-a max 12-13 éve (a Sport tv jóvoltából) követi az NFL eseményeit, amely nagyjából egybeesik a Pats sikerszériájával. Így a magyar Pats tábornak csak a tejnek a föle jutott eddig, míg a kintiek legalább "megszenvedtek" pár évtizedet a sikerért......

Érdekes, hogy ez a stílus alábbhagyott mára, ráadásul, akik reagáltak a mondataimra, azokkal pont nincs ilyen gond (Wyatt, tomi.tomi - bocs téged még nem ismerlek), de azért még előfordul egy-egy hasonló. Érdekes, hogy amost vasárnapi ellenfeleteket szintén hasonló okból nem kedvelem. Így tólem nem olvashatjátok, hogy azt írom nekik, hogy legalább a Pats-et győzzétek le..... 😊

Béke 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Megváltunk Godsey-tól. Halleluja. Nagyon kíváncsi vagyok ki fog jönni helyette.
Bondi
Azért ez se lehetett könnyű BoB számára. Kirúgni a jó barátodat. De megtette.
DC
Majd hoz valakit a Pats-től ahogy ismerjük. Vagy ott van Chip Kelly, állítólag szívesen lenne OC 😀😀😀
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én egyébként kedvelem BoB-ot, viszont ideje lenne a váltásnak. Őt kvázi QB suttogóként hozták ide, viszont ezen a területes égvilágon semmit nem tudott alkotni. Abból a csoportból pedig a PO sem akkora nagy fegyvertény. A Jaguars évek óta nem tényező, a Titans idén lehetett volna (ha nincs MM sérülése, szerintem ők nyerték volna) Colts pedig ha nem lövi lábon magát 5 lövéssel a szezonban, csak a biztonság kedvéért, akkor simán behúzza a csoportot. BoB szerencséje, hogy Pagano még nála is bénább.

Én nem tartom Oszit sem ligaalja irányítónak egyébként, de feltűnő, hogy mennyire nincs önbizalma a srácnak. És ahogy tavaly is kezelte BoB az irányító kérdést, könnyen eltudom képzelni, hogy ő építette le ennyire őt.

Mindenesetre a draftról érdemes lenne egy irányítóval beújítani.
ervinator
Mariota sérülése már nem befolyásolta a PO kérdést, mert amikor megtörtént a dolog, akkor már totál bukásra álltunk a Jaguars ellen. Ha Bullock berúgta volna azt a bizonyos FG-t, akkor számíthatott volna, hogy van-e MM, de ez már csak fikció.

Music City Miracle
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 676
Én egyébként kedvelem BoB-ot, viszont ideje lenne a váltásnak. Őt kvázi QB suttogóként hozták ide, viszont ezen a területes égvilágon semmit nem tudott alkotni. Abból a csoportból pedig a PO sem akkora nagy fegyvertény. A Jaguars évek óta nem tényező, a Titans idén lehetett volna (ha nincs MM sérülése, szerintem ők nyerték volna) Colts pedig ha nem lövi lábon magát 5 lövéssel a szezonban, csak a biztonság kedvéért, akkor simán behúzza a csoportot. BoB szerencséje, hogy Pagano még nála is bénább.

Én nem tartom Oszit sem ligaalja irányítónak egyébként, de feltűnő, hogy mennyire nincs önbizalma a srácnak. És ahogy tavaly is kezelte BoB az irányító kérdést, könnyen eltudom képzelni, hogy ő építette le ennyire őt.

Mindenesetre a draftról érdemes lenne egy irányítóval beújítani.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
No offense, ...
Stez
Ebben a topicban ez fokozottan igaz
mustaine
Like-kurva

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Megváltunk Godsey-tól. Halleluja. Nagyon kíváncsi vagyok ki fog jönni helyette.
Bondi
Azért ez se lehetett könnyű BoB számára. Kirúgni a jó barátodat. De megtette.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Megváltunk Godsey-tól. Halleluja. Nagyon kíváncsi vagyok ki fog jönni helyette.

több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Szerintem ne hasonlítsuk Paganot meg Obrient. Paganonak a liga egyik legjobb irányítójával kell dolgoznia, míg BoB-nak a legrosszabb(ak)al, és még így is jobb eredményeket ér el.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
No offense, ...
Stez
Ebben a topicban ez fokozottan igaz
mustaine
Ilyent ne, fiatalok is olvassák a topikot.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
No offense, ...
Stez
Ebben a topicban ez fokozottan igaz
mustaine
BOOM
samu09
Herron lenne a megoldás?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
No offense, ...
Stez
Ebben a topicban ez fokozottan igaz
mustaine
BOOM
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
No offense, ...
Stez
Ebben a topicban ez fokozottan igaz

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A D nagyon jó volt, talán az eddigi legjobb volt idén amit a Texanstól láttam bármikor is. Mi lett volna még, ha van egy jó formában lévő Watt-unk. Remélem jövőre Clowney továbbra is DE poszton fog maradni. Wilfork kérdéses hogy befejezi e vagy sem. Én remélem marad még egy évet.
Van pár FA a defense-ben, Wilfork, Bouye, Demps. Bouye megtartása fontos lenne, de szerintem nem lesz annyi helyünk a sapkában, hogy ezt megtegyük.
Kérdés, hogy Vrabelt meg tudjuk e tartani még egy évre? Remélem nagyjából egybe tudjuk tartani ezt a D-t.
A baj, hogy offense-ben nem nagyon látom a potenciált, hogy előrébb tudjunk lépni. Mi a bajunk a támadóknál? Az irányító. De sajnos Osweiler be van betonozva a kezdő pozícióba. De tegnap tökéletesen láthattuk amit egész évben. 4,5 yardos passzok maximum. Középtávoli, távoli passzok egyáltalán nem mennek neki. Lehet egy kézen meg lehetne számolni hány ilyen sikerült neki. A legnagyobb baj, hogy nem is lát a pályán. Többször volt üresen álló célpont, de hiába, csak azt az embert figyelte akit már a play elején akart. Illetve 0 mozgás a zsebben.
Tegnap ha egy közepes irányítónk lett volna akkor meglehetett volna verni a Patset. A D tényleg mindent megtett ( vagyis hát majdnem mindent, mert az INTket nem hordták vissza).
Nem tudom mennyit tud fejlődni Osweiler jövőre, de jövőre könnyen elképzelhető, hogy ha nem szedi össze magát akkor az utolsó éve lesz nálunk. Savage-ről már kiderült, hogy sajnos nem tud 2 meccset egymás után sérülés nélkül lejátszani, így ő sem lehet megoldás. Sajnos ebben a tekintetben ugyan ott vagyunk, mint 3 éve, kilátástalan az irányítóhelyzetünk, pedig tényleg csak egy jobb irányítóra vagyunk attól, hogy egy 12-4 körüli csapat legyünk.
Ha nem fog vátlozni semmi akkor könnyen el tudom képzelni, hogy BoB utolsó szezonja lehet a következő Houstonban.
Bondi
Bejutottatok kétszer egymás után a rájátszásba, idén mentetek egy kört és kikaptatok a Super Bowl első számú favoritjától úgy, hogy az eredmény egyáltalán nem tükrözi a játékot. A D Watt nélkül is első osztályú, csináltatok három TO-t, a gameplan remek volt. Ha nincs Osweiler lélektelen játéka, aki 47,7-es ratinget hoz, hanem van egy Alex Smith szintű game manager irányítótok (pld. Garoppolo), akkor ez a meccs legalábbis kétesélyes. Osweilerről meg az a hír járja, hogy a management forszírozza a játékát a HC-al szemben.

Miért is kellene ezért o'Briennek repülnie?
Burkus
No offense, de ez a kérdés ilyen formában kissé olyan, mintha egy vak ember tenné fel, aki a számokon kívül semmit nem néz. Oké, persze, ha csak a „papírt” nézzük, van itt rájátszás meg ilyenek, de ha jobban megnézzük, akkor a helyzet kb. ugyanaz, mint a Coltsnál Pagano esetében, aki HC-ként nálunk PO-kat és 11–5-ös szezonokat tud felmutatni, de mégis tisztában van vele mindenki, hogy ezek azért eléggé árnyalt dolgok, mert Pagano főedzőnek egyszerűen szar.

Ha jobban megnézzük a Houstonban zajló dolgokat, azt látni, hogy azért 2-3 éve konstansan kibökkennek BOB butaságai, rossz döntései, hibái, kezdve a tavalyi irányítócirkusztól, meg ahogyan kezelte ezt az egészet, a meccsek managelésétől, rossz gameplanektől a háttérben elkövetett hibákig (amikhez mondjuk persze lehet, hogy sok köze nincs, de minden máshoz igen).

És én pont azt látom, hogy az FO-val való rosszabb kapcsolat ide, Osweiler oda, amíg BOB a HC-ja a Houstonnak, nyerheti az amúgy bivaly fos csoportunkat, Colts-drukkerként mégsem tudom komolyan venni ezt a csapatot, nem tudom PO-contendernek látni, amellyel komolyan kell számolni. Erre rátesz egy lapáttal, hogy az egymás elleni meccseket is rendre gyökérségekkel bukjuk el, de Luck például „nem igazán szokott megizzadni”, Pagano viszont mindig rajta van, hogy elszórakozza ezeket a rangadókat, amik szinte folyton már megnyert meccsek.

A Pats elleni meccsről meg igazából bármit el tudok mondani, csak azt nem, hogy a gameplan remek lett volna. A Texans kapta a labdákat a Patstől sorra, ezekből vért pisálva felrakott pár pontot, de a játékhívás szar volt, Osweiler még szarabb, totális impotencia. Ha a Pats nem veszti el ezeket a labdákat, akkor ez a meccs olyan 40–7 lett volna, maximum, még így is, hogy a védelem kinyírta Bradyt. Most szépítheted, meg mondhatod magadnak, hogy ez a New England részéről kiizzadt, nehéz W volt, nyugtathatod magad, áltathatod magad, de a játék képe alapján erről szó sincs.

Tök szép és jó, hogy a védelem ténylegesen elitté nőtte ki magát, hogy a keret egyébként rohadt erős, de valahogy mégis az van, hogy nem. Amikor kéne, nem jön össze. Sem Osweilerrel, sem mással. Hétről hétre szenved a csapat, évek óta nem áll össze az offense, a halftime adjustmentben sem ad semmit BOB, nincs meg az a plusz, aminek meg kéne lennie. Amikor kell, csődöt mond támadásban a gárda, amivel BOB, aki papíron állatólag csodálatosan nagy offense-elme nem tud mit kezdeni. Most, eddig, sosem.

Innentől az, hogy rájátszás, számomra nem mérvadó. Ha a Colts idén beszenvedi magát a rájátszásba, attól Pagano ne lenne egy kurva gyenge edző? De, ugyanúgy az. A csoportgyőzelmekhez meg tegyük hozzá, hogy ennek a Texansnak, ezzel a kerettel még Osweilerrel is röhögve kéne nyernie az AFC South-ot, ehelyett itt is vért pisálnak. Pont azt érzem, hogy nem tudnak átlépni a saját árnyékukon, amiben BOB-nak óriási szerepe van. Mentegethetjük, mondván Osweilert nem akarta, nem az ő döntése volt, de ő mindegyik kúbéval impotens volt, pedig válogathatott azért.

BOB-nak látszólag túl nagy falat egy ilyen csapat elmenedzselése, a kötelezőt azt nagy nehezen hozza, de semmi plusz, amikor kell, megint lekókad a kuki. Ez az a helyzet, amikor szerintem igenis szükség van a váltásra. Ha pedig BOB folyton perel az FO-val, az rátesz erre egy lapáttal, az ilyen bulikáknak sosincs jó végük, függetlenül attól, hogy lehet, BOB-nak ezekben a vitákban igaza van, de ha ennyire nincs befolyása HC-ként abba, hogy is nézzen ki a csapat, az szerintem fura, sőt, gáz.

Az FO is tuti hülye, de nyilván a GM nem fogja kivágni magát.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Rossz lehet így élni...
Burkus
Fel kéne már nőni...
Lewis letaglózásának nem szankcionált volta
Burkus
A TV-n nem látszott, hogy 5 yardon belül volt-e, Ricsiék se tudták eldönteni, de te ott álltál a pálya szélén és láttad.
vagy Solder "holdingja"
Burkus
Akármit befújhatnak holdingnak, senki nem fogja megmagyarázni, hogy nem volt az.
De Brady esetében is többször egyértelmű volt a labda eldobása utáni nevelő vagy sérülésokozási szándék a védők részéről, amire szintén nem reagáltak a bírók.
Burkus
Először akkor akadt ki Brady, mikor Clowney nem engedte el, hanem befejezte a tekkölt. Aztán már a legközelebbi ilyennél, ami tényleg szabálytalan volt, már ment a zászló. Amúgy ha egy 120 kilós ember aki lendületből érkezik, és megpróbálja megállítani a mozdulatsort, az lett volna az eredménye, hogy kontrollálatlanul esik az irányítóra, akinek nagyobb baja is lehetett volna mint hogy a bírók nem értenek egyet vele. De a védő befejezte a szerelést és keményen de tudatosan vitte le.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Értem, köszönöm, ennyire nem látok bele. És akkor inkább kirúgja azt az edzőt, aki két év alatt kétszer nyeri meg a csoportot és jut rájátszásba? Lojális vele szemben ahhoz, aki a 72 milliós szerződéssel lehetetlen pályára küldte a csapatot? Furcsa. Amúgy menni lenne a dead money, ha Osweilert elküldenék? Ennyi pénzért a padoztatás elfogadhatatlan lenne?
Burkus
Sajnos ennyire nem látunk bele, hogy a színfalak mögött, hogy játszódnak le az események. McNair kinek az oldalán van. Nehéz is eldönteni, mert Ő akarta Obrient 3 éve és nem Smith. De kérdés, hogy milyen véleménnyel van róla azóta. Az az edző aki lehetetlen QB szituáció ellenére 2 csoportgyőzelmet behúzott vagy pedig az aki azért lett idehozva, hogy pont ezt a hiányt megoldja és a mai napig nem bírta.
Érdekes egy kicsit számomra, mikor felmerültek ezek a pletykák, hogy Mcnair miért csak a Raiders elleni győzelem után nyilatkozta, hogy BoB nem megy sehova. De mi van akkor ha BoB önhibáján kívül van ebben a helyzetben, mivel 2014 ápriliásában 2/1-re Garoppolo-t akarta húzni Bill, de Smith azt mondta, hogy bent lesz a 3. körben is és így kihúztuk Sua-Filot. Neked meg pont nem kell mondani Jimmyt ki húzott ki a 2. kör végén 😊
Ha belegondolunk van ennek realitása. Jimmy helyett B tervként érkezett Savage. Akkor hoztuk Fitzpatrickot, egy évre jó lesz alapon.2. évre Savage nem kész még, hogy kezdő legyen, de IR-re is került. Hoyer jó lesz egy évre alapon érkezett. Majd jött a 3. szezon. A terv állítólag a következő volt. Savage a kezdő és Weeden a backup. De Smith ( és Mcnair?) közbeszólt, hogy idehozzuk Osweilert. Nagy csomó pénzt kifizetünk neki, úgyhogy ő a franchise irányító. De aztán Brock lehetetlen játéka miatt lecserélésre került a 15. héten. És Savage kezdett a következő héten, Obrien pedig azt nyilatkozta, hogy ő kezd, mert vele van esélyünk a győzelemre. Aztán saját hülyeségükből a Titans elleni tét nélküli meccsen 4. és 1-re QB sneak, amiben Savage állítólag agyrázkódást szenvedett, csakhogy az első vizsgálat után visszakerült a pályára, majd a szünet után mégiscsak megállapították, hogy nem nem, itt bizony agyrázkódás van.
Szóval így állunk most itt. Osweiler szerződése miatt kivághatatlan idén. Jövőre már meg lehet ezt tenni.
Csak nagy kérdés mi fog zajlani az offseasonben.