Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Bocs, ezek a quote dolgok nem az én műfajom 😀
több mint 7 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
[/quote]Értem, és a te szemszögödből van is értelme a dolognak. Csak hogy amilyen jövőt marcee és te felvázoltál, annak valószínüleg az élet be fog inteni rendesen. Tegyük fel, hogy Watt trade útján máshova kerül, és a szurkolók nem döntik rá a stadiont Smithre. A védelem ugye ugyanolyan erős marad, a támadókat sikerül megerősíteni újoncokkal, FA-ről, illetve felépülnek a sérültek. Aztán elkezdődik a szezon, és hopp, Clowney megsérül....Mercilus megsérül...akárki megsérül, egyből nem volt okos Wattot elengedni.
Abban bízok, hogy Crennel előléptetésével lesz egy kis beleszólása az egész csapat operatív irányításába, nem csak a védelembe.
[/quote]Meglátjuk... Bár sérülésre alapozni szerintem az ilyen gondolkodások alatt nem szabad... mert mivan ha meg Watt sérül le, és kiüli a kövi szezont is, ahelyett h tradeltük volna .. érted két oldalú a dolog 😊

Meglátjuk.. Én abban reménykedem, leginkább amúgy (ha már trade-eknél vagyunk), hogy JOJO lesz eltradelve, hogy bouye maradását megkönnyítsük...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Az O megerősítését nem a D gyengítésével kellene kezdeni. Az OL-t kell első sorban megerősíteni. Osi idén még nem megy sehova, ezért szerintem adnak még egy esélyt neki. Két instant kezdő falembert kell hozni draftról vagy FA-ről és máris jobb lesz a helyzet.
samu09
Pont ezt mondom, hogy a D nem gyengül ha Watt nincs... Ez a védelem idén nélküle volt ilyen...
AKkor már inkább maradjon ilyen a D... és erősödhessen az O...
Ne a D erősödjön tovább, mert minek.. most már nem azon múlik...

Ezen a szemléleten mennek azon emberek gondolatai, akiktől olvastam/hallottam ezeket a trade ötleteket.
sevarafa
Értem, és a te szemszögödből van is értelme a dolognak. Csak hogy amilyen jövőt marcee és te felvázoltál, annak valószínüleg az élet be fog inteni rendesen. Tegyük fel, hogy Watt trade útján máshova kerül, és a szurkolók nem döntik rá a stadiont Smithre. A védelem ugye ugyanolyan erős marad, a támadókat sikerül megerősíteni újoncokkal, FA-ről, illetve felépülnek a sérültek. Aztán elkezdődik a szezon, és hopp, Clowney megsérül....Mercilus megsérül...akárki megsérül, egyből nem volt okos Wattot elengedni.
Abban bízok, hogy Crennel előléptetésével lesz egy kis beleszólása az egész csapat operatív irányításába, nem csak a védelembe.
több mint 7 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Az O megerősítését nem a D gyengítésével kellene kezdeni. Az OL-t kell első sorban megerősíteni. Osi idén még nem megy sehova, ezért szerintem adnak még egy esélyt neki. Két instant kezdő falembert kell hozni draftról vagy FA-ről és máris jobb lesz a helyzet.
samu09
Pont ezt mondom, hogy a D nem gyengül ha Watt nincs... Ez a védelem idén nélküle volt ilyen...
AKkor már inkább maradjon ilyen a D... és erősödhessen az O...
Ne a D erősödjön tovább, mert minek.. most már nem azon múlik...

Ezen a szemléleten mennek azon emberek gondolatai, akiktől olvastam/hallottam ezeket a trade ötleteket.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Az O megerősítését nem a D gyengítésével kellene kezdeni. Az OL-t kell első sorban megerősíteni. Osi idén még nem megy sehova, ezért szerintem adnak még egy esélyt neki. Két instant kezdő falembert kell hozni draftról vagy FA-ről és máris jobb lesz a helyzet.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
D forgatókönyv, Mario visszatér - kitalálják az új focit


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 676
És mit gondoltok a Watt trade scenariokról?

a. kaphat érte a texans 2 első kört
b. Romo + draft pickek
c. Gronkowski és egy első körös
d. Gronkowski, Garoppolo és egy második kör
sevarafa
a, 2 első kör szerintem meredek, még akkor is ha egy Watt szintű játékosról beszélünk. Nem hiszem, hogy bármelyik GM beáldozná az első köreit.

b, Romo túl sok értéket nem képviselne ebben a tradeben, így gyakorlatilag vissza is kanyarodhatunk egy A ponthoz. Bár Jerry Jones lehetne az egyik elvetemült akiből kinézek egy ilyen lépést, viszont Texans szempontjából nem tartanám jó lépésnek ezt a tradet.

c, nem hiszem hogy egy ilyen trade ebben a formában létrejöhetne. És itt most az első kör az, ami irreális szerintem. Gronk és Watt értéke között (szerintem) nincs olyan nagy különbség. Mindkettő a legjobb a posztján, Gronk sérülékenyebb, viszont Watt is IR-ről jön vissza, ami rontja a Houston tárgyalási poziját. Gronk + 3. kör viszont már sokkal jobban tetszene és a 4 scenario közül ezt tartom a legvalószínűbbnek. win-win mindkét csapat számára.

d, ez a scenario több sebből is vérzik. Egyrészt a mérleg közel sincs egyensúlyban, ha a második kört a Houston adja, akkor úgy okés lehet ez a része. A másik viszont, hogy bármennyire is azt gondolom, hogy Jimmy be fog válni, a Texans nem lépheti meg másodjára is, hogy egy legenda mögül hoz csereirányítót, azok után, amennyire befürödtek Osival. Ráadásul Garoppolonak is szerződést kell adni hamarosan. Én azt gondolom, hogy Osinak adni kell mégegy évet, hozni kell neki fegyvert, aztán meglátjuk mi sül ki belőle. Ezért is gondolom a módosított C pontot a legreálisabbnak.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Azért Watt elcserélése elég cink lenne.Mármint persze egy évet sérült a játékos elég könnyen elfelejt az ember dolgokat és tény,hogy jól mutatott a statisztika,hogy number one D. De na azért egy JJ Watt. Fantasyban tuti megpróbálnák egy páran,de van egy háromszoros defensive player of the year-öd,aki remélem vitán kivül a legjobb védekező játékos a ligában kb.2. szezonja óta. Ezenkívűl az öltöző királya,ha valaki után mennek a srácok akkor az ő. Franchise player.Nem olyan Suh-féle. A leg brusztosabb játékos ha egészséges. Számomra megkérdőjelezhetetlen,ogy amíg JJ akar játszani,addig Texansos legyen. Szerintem ő pontosan az a játékos aki nem száll el,de látszik rajta és tudja a helyét. Ezen kívűl pedig egy "one in a lifetime" player,ha a sérülés miatt csorbult volna a sebessége,ereje,tudomisén(amit nem igazán hiszek) akkor is Top10 DE.
Miért cheat code JJ Watt egyébként még ebben a védelemben? Crennelről tudjuk,hogy imádja a száz blitzes kreatív dolgokat. Vrabel alatt nem várok nagy változást,maximum a LB sor erősödését. De,hogy tökösek lesznek az biztos. tehát tegyük fel,hogy 3-4-ben(dime nickel is persze) a következőképp állnak fel elől. Clowney-Reader-Watt a helyzet az,hogy ebben a falban kit fogsz amúgy duplázni? Mert Clowneyt duplázni kell az biztos. Wattot duplázni kell az biztos. A Nose tackle esetén pedig azért ha jól tudom ajánlott duplázni. Tehát már ez is egy rémálom kb. Namost vegyük még hozzá csak ehhez a sorhoz,ha egymás mellett vannak. Mondjuk Clowney-Watt-Covington. Ez meg az abszolút cheat,mert,hogy 4 falembert nem küldöl egy oldalra és valamelyik a kettő közül egy egyezni fog az biiztos. Folytassam?
Add hozzá azokat a lehetőségeket,amikor a vonalról négyen indulnak és lemegy még Mercilus.
Add hozzá azt a lehetőséget,hogy van egy tök jó kis Mckinneyd aki nem volt rossz tavaly és ugyanúgy mehet az irányítóra.Vagy Cush.Vagy bárki OLB-ből.
De eleve egy passzjátéknál már az első hármas nightmare nem,hogy további blitzek.
És eddig csak a blitzről beszéltem. Az megvan,hogy Clowney és JJ is szeret labdát lefelé ütögetni(azért írom,mert tendencia volt JJ elől dobni a másikm oldalra)
De ha futás Clowney jól öli a futást. Sokáig ő vezette a TFL-t,ha jól tudom. JJ is elég jól öli a futást.
Tehát,ha szeretnéd akkor JJ-s védelem mellett napestig tudom sorolni az érveket,de szerintem azt,hogy a GM és a scout gárda el.b.ssza az irányító posztot és túlfizeti Bazsi Józsit,elengedi a kezdő guardot és centert emiatt az offense gyakorlatilag olyan mintha agyalott lenne és csak a lélegeztető gép tartja életbe.Tehát ezeket a hibákat nem úgy kell megoldani,hogy elcseréled lutrira a legjobb játékosod.
nagymarceee
Simán lehetséges. Ez csak egy felvetés.

Sajnos sokminden van az o-ban ami egy szar.
A falat szétkúrták... sérülnek állandóan. A play hívás néha már már nevetséges. Hogy kit fizetünk meg, és mennyire az is szánalmas. Igazából a fene se tudja milyen változtatás kellene, hogy vége legyen ennek a puhapöcs offense időszaknak. Már gecire kezdem unni ezt...
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Azért Watt elcserélése elég cink lenne.Mármint persze egy évet sérült a játékos elég könnyen elfelejt az ember dolgokat és tény,hogy jól mutatott a statisztika,hogy number one D. De na azért egy JJ Watt. Fantasyban tuti megpróbálnák egy páran,de van egy háromszoros defensive player of the year-öd,aki remélem vitán kivül a legjobb védekező játékos a ligában kb.2. szezonja óta. Ezenkívűl az öltöző királya,ha valaki után mennek a srácok akkor az ő. Franchise player.Nem olyan Suh-féle. A leg brusztosabb játékos ha egészséges. Számomra megkérdőjelezhetetlen,ogy amíg JJ akar játszani,addig Texansos legyen. Szerintem ő pontosan az a játékos aki nem száll el,de látszik rajta és tudja a helyét. Ezen kívűl pedig egy "one in a lifetime" player,ha a sérülés miatt csorbult volna a sebessége,ereje,tudomisén(amit nem igazán hiszek) akkor is Top10 DE.
Miért cheat code JJ Watt egyébként még ebben a védelemben? Crennelről tudjuk,hogy imádja a száz blitzes kreatív dolgokat. Vrabel alatt nem várok nagy változást,maximum a LB sor erősödését. De,hogy tökösek lesznek az biztos. tehát tegyük fel,hogy 3-4-ben(dime nickel is persze) a következőképp állnak fel elől. Clowney-Reader-Watt a helyzet az,hogy ebben a falban kit fogsz amúgy duplázni? Mert Clowneyt duplázni kell az biztos. Wattot duplázni kell az biztos. A Nose tackle esetén pedig azért ha jól tudom ajánlott duplázni. Tehát már ez is egy rémálom kb. Namost vegyük még hozzá csak ehhez a sorhoz,ha egymás mellett vannak. Mondjuk Clowney-Watt-Covington. Ez meg az abszolút cheat,mert,hogy 4 falembert nem küldöl egy oldalra és valamelyik a kettő közül egy egyezni fog az biiztos. Folytassam?
Add hozzá azokat a lehetőségeket,amikor a vonalról négyen indulnak és lemegy még Mercilus.
Add hozzá azt a lehetőséget,hogy van egy tök jó kis Mckinneyd aki nem volt rossz tavaly és ugyanúgy mehet az irányítóra.Vagy Cush.Vagy bárki OLB-ből.
De eleve egy passzjátéknál már az első hármas nightmare nem,hogy további blitzek.
És eddig csak a blitzről beszéltem. Az megvan,hogy Clowney és JJ is szeret labdát lefelé ütögetni(azért írom,mert tendencia volt JJ elől dobni a másikm oldalra)
De ha futás Clowney jól öli a futást. Sokáig ő vezette a TFL-t,ha jól tudom. JJ is elég jól öli a futást.
Tehát,ha szeretnéd akkor JJ-s védelem mellett napestig tudom sorolni az érveket,de szerintem azt,hogy a GM és a scout gárda el.b.ssza az irányító posztot és túlfizeti Bazsi Józsit,elengedi a kezdő guardot és centert emiatt az offense gyakorlatilag olyan mintha agyalott lenne és csak a lélegeztető gép tartja életbe.Tehát ezeket a hibákat nem úgy kell megoldani,hogy elcseréled lutrira a legjobb játékosod.

több mint 7 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
BoB: - Te, Bill, elcserélnénk ezt a Watt gyereket.
BB: - OK, küldjétek. Majd elugrál itt a balettben rotációban.
BoB: - Kérnénk JimmyG-t és RobGronk-ot.
BB: -Visszahívlak. Öt perc.

A Texans a támadói miatt nem igazán komoly ellenfél a PO-ban. Tőlem kérnek Oszinál jobb irányítót (ilyenből egyébként van bőven) és egy AllPro tight end-et. Biztos én leszek az első, aki megoldja a gondjaikat.

BB: - Hali, elég volt fél perc is. A régi ismeretségre való tekintettel minden cifraság nélkül: Nem.
BoB: - De kár!
tomi-tomi
Tudom amíg nem történik meg mégis, addig mindenki így gondolja.. : - )
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
BoB: - Te, Bill, elcserélnénk ezt a Watt gyereket.
BB: - OK, küldjétek. Majd elugrál itt a balettben rotációban.
BoB: - Kérnénk JimmyG-t és RobGronk-ot.
BB: -Visszahívlak. Öt perc.

A Texans a támadói miatt nem igazán komoly ellenfél a PO-ban. Tőlem kérnek Oszinál jobb irányítót (ilyenből egyébként van bőven) és egy AllPro tight end-et. Biztos én leszek az első, aki megoldja a gondjaikat.

BB: - Hali, elég volt fél perc is. A régi ismeretségre való tekintettel minden cifraság nélkül: Nem.
BoB: - De kár!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Az komoly. Egy évek óta irányító válságban lévő csapatban JJ Watt nem olyan fontos láncszem. Akkor az Atlantában kb értéktelen lenne? 😀 Jó hogy kell egy irányító, de Watt elcserélése szerintem senkinek nem fordult meg a fejében Houstonban. Amúgy azért is lehetetlen a dolog mert 2017-ben 20 500 000$ dead money maradna utána szóval egy rendes irányítót nem tudnánk megfizetni.
samu09
overthecap nekem azt dobta ki h trade esetén még 6 misi fel is szabadulna...
meg nem most kell feltétlen qbt szerezni azonnal... hanem majd a pikkekből amit kapunk érte.

Nálunk pont nem azért olyan fontos lánccszem amit írtam, nélküle ugyanolyan jó volt a védelem. A védelem a mostani szinten super bowl szintű... Watt nélkül...
Akkor miért ne lehetne eladni olyan csapatnak ahol meg a védelem a gond...és még perkálnak is érte jól..

én ezen a vonalon gondolkoztam.
Évek óta irányító válságban van a csapat ahogyan írtad, és évek óta itt van Watt is. És nem vagyunk vele előrébb... Ez az év pedig megmutatta azt, hogy akkor sem vagyunk hátrébb ha ő nincs.. akkor meg lehet megérné elpasszolni ha van rá jó kérő...

Szerintem ilyen volumenű trade nem lesz amúgy, de ahogy egyre többen mondogatják, csak elkezdtem rajta gondolkodni...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Az komoly. Egy évek óta irányító válságban lévő csapatban JJ Watt nem olyan fontos láncszem. Akkor az Atlantában kb értéktelen lenne? 😀 Jó hogy kell egy irányító, de Watt elcserélése szerintem senkinek nem fordult meg a fejében Houstonban. Amúgy azért is lehetetlen a dolog mert 2017-ben 20 500 000$ dead money maradna utána szóval egy rendes irányítót nem tudnánk megfizetni.
több mint 7 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
3DPoY ide vagy oda... Mindig ugyanaddig jutunk, ha van ha nincs, sőt... Watt talán legjobb szezonjában, amikor nagyon ott volt az MVP címért folytatott harcban, akkor a texans 2-14 lett...
sevarafa
False. Mikor Watt MVP contender volt akkor volt BoB első szezonja és 9-7-tel épphogy lemaradtunk a PO-ról.
Szerintem sokan elfelejtettétek mennyit jelent Watt a Texansnak. Mikor nulla volt a védelem és az offense Watt hozta a turnovereket és a TD-ket. Attól, hogy #1 volt a védelem tavaly még lehet sokkal de sokkal jobb és ez Watt miatt lesz ha egészséges marad.
samu09
gaz tényleg a 9-7nél volt... de idén is ugyaniígy bejutottunk, és nem a védelmen múlt megint a dolog... ha lett volna watt a PO-bn ha nem... ugyanígy kizúgtunk volna az O miatt...

Én látom a rációt egy ilyen trade-be, sőt egyre inkább meg is húznám, ha perkálnak érte...

A pats-es gronkos trade-nél azt mondta a csóka aki beszélt erről, hogy elvileg a pats-nél már kivan a kuki azzal, hogy gronk mennyire sérülékeny... ezért nem zárnának kis egy gronk tradet...

Meglássuk, én mindenesetre egy évvel ezelőtthöz képest, egyáltalán nem tartom fontos láncszemnek JJ-t.. Bármennyire is szeretem, a csapatnak lehet megérné elcserélni ha van érte jól perkáló vevő...

az a plusz , amit jj adna a csapatnak az lehet kijönne 1-1 meccsen talán, de nem azon fog múlni egy szezon ha nélküle is erre képest a csapat. Mert 1 meccset még lehet nyerne pluszban JJ a PO-ban... de egy meccset már nyerünk vele is, nélküle is... Mi lenne a következő lépés?

Lehet nem JJ-vel kellene... bármennyire is fáj..
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
3DPoY ide vagy oda... Mindig ugyanaddig jutunk, ha van ha nincs, sőt... Watt talán legjobb szezonjában, amikor nagyon ott volt az MVP címért folytatott harcban, akkor a texans 2-14 lett...
sevarafa
False. Mikor Watt MVP contender volt akkor volt BoB első szezonja és 9-7-tel épphogy lemaradtunk a PO-ról.
Szerintem sokan elfelejtettétek mennyit jelent Watt a Texansnak. Mikor nulla volt a védelem és az offense Watt hozta a turnovereket és a TD-ket. Attól, hogy #1 volt a védelem tavaly még lehet sokkal de sokkal jobb és ez Watt miatt lesz ha egészséges marad.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
d. Gronkowski, Garoppolo és egy második kör
sevarafa
Ez kicsit erős, persze Wattról beszélünk, de ennyit a patriots sosem fog kicsengetni érte, az ziher. Na jó, legalábbis remélem.
winston
Dehogynem. Csak jön cserébe Clowney és a Houston első köre is

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
d. Gronkowski, Garoppolo és egy második kör
sevarafa
Ez kicsit erős, persze Wattról beszélünk, de ennyit a patriots sosem fog kicsengetni érte, az ziher. Na jó, legalábbis remélem.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Romot kirakja a boys erte csak az ad picket aki nem akar varni

több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Néhány 'szaki' odaát good fitnek mondja Romonak a Texanst. Ha véletlenül ide keveredne az kb egy most vagy soha szitu lenne mind BoBnak és Romonak is. Ha Watt teljesen felépül és Romo is megadná azt a kis pluszt lenne esely talan komolyabb dolgokra is. Plusz mekkora irónia lenne ha Romo fel életet Dallasban töltve végül Houstonban nyer gyűrűt 😃
samu09
Taláááán??? Tavaly Brocki-val és a liga legjobb védőjátékosa nélkül mentetek el konferencia elődöntőig, ahol csak a későbbi győztes Pats tudott megállítani titeket (kis barokkos túlzással persze 😀).

Szóval Texans + Watt + Romo = SB, egyedül az egészség lenne az ami kérdéses, bár látva a csoportot ez sem jelenthetne feltétlen gondot...
több mint 7 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
És mit gondoltok a Watt trade scenariokról?

Egyre több olyan scifi véleményt olvasok, hogy Watt-ot kire kellene elcserélni, és hogy ezek az ötletek miért nem butaságok és realisztikusak. Miért nem érdemes elhessegetni annyival, hogy Túl jó játékos hogy tradeljék... vagy a texans hülye lenne eladni a legjobbját stb...

Az elmúlt 4-5 hétben ezeket olvastam kb:

a. kaphat érte a texans 2 első kört
b. Romo + draft pickek
c. Gronkowski és egy első körös
d. Gronkowski, Garoppolo és egy második kör

Igazából nem is az a kérdés, hogy mi lehet az ellenérték, hanem az, hogy tényleg megtörténhet-e?
A Texans Watt nélkül is nr 1. védelem volt, ezért azt mondják (hiába hangzik hülyén) de nem kell a houstonnak Watt ahhoz, hogy jó védelem legyen.

Ellenben az offense-be komoly invesztálásra lenne szükség. Nincs előrébb a Texans Watttal, offense rebuld-del pedig előrébb lenne.

Bármennyire is nem örülnék egy ilyen cserének, mert imádom Wattot... de amióta ezeket olvasgatom, sajnos be kell vallanom, nem tartom hülye ötletnek, ha valaki kifizet sokat Wattért..

3DPoY ide vagy oda... Mindig ugyanaddig jutunk, ha van ha nincs, sőt... Watt talán legjobb szezonjában, amikor nagyon ott volt az MVP címért folytatott harcban, akkor a texans 2-14 lett...
Idén nem volt szinte egész szezonban, a védelem pöpec volt nem kis mértékben.

Tehát adott a kérdés..
Mivel van előrébb aTexans?

Watt-tal?

Vagy...

Watt nélkül DE:
plusz két első körrel,
Gronkowskival és Garoppolóval,
Romoval??? (release után persze még szóba jöhet a texans olcsón, wattel rosteren, de ezt vessük el a latolgatás idejéig) .

stb stb stb...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Néhány 'szaki' odaát good fitnek mondja Romonak a Texanst. Ha véletlenül ide keveredne az kb egy most vagy soha szitu lenne mind BoBnak és Romonak is. Ha Watt teljesen felépül és Romo is megadná azt a kis pluszt lenne esely talan komolyabb dolgokra is. Plusz mekkora irónia lenne ha Romo fel életet Dallasban töltve végül Houstonban nyer gyűrűt 😃
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Fejtsd ki légyszi.
samu09
Többször lenyilatkozta már , hogy nem fog 35 éves koráig játszani. Valahogy azt lehet rajta érezni ,hogy fiatalon akar visszavonulni. Nekem az jött le, hogy nem akarja a testét a végtelenségig sanyargatni , elég sok pénzt szedett már össze amiből vígan meg lesz. Pláne most ,hogy elérték a sérülések , ki tudja, hogy 2-3 év múlva fog-e még játszani, szerintem nem. Idén is sérülése után jelentősen lefogyott, amiről az egykori chargers center Hardwick esete jutott eszembe, aki szezon közben IR-re került(nem volt annyira idős, hogy kora indokolta volna a visszavonulását ) , aztán csak azt vettük észre, hogy egyre durván vékonyabb ahogy szezon közben interjúkon és twitter képeken lehetett látni. A szezon végén meg bejelentette, hogy neki ennyi volt. Én félek ,hogy Watt karrierjéből már nem sok van hátra,
Sixo
Nyilván addig fog játszani, amíg úgy érzi segíteni tud. De az akaratereje elképesztő. Ezért is lett 3xDPoY. Ha csak 2-3 év jut neki Clowney-val az oldalán, hát legyen. De addig is büntetni fognak
samu09
Nem. Ő szerintem tipikusan az, aki pont addig fog játszani, amíg ÉLVEZI a játékot. Ha ezt 1/1-es csapatban teszi, ott játszik, ha SB-győztesben, ott, nekem a lényeg az ő esetében a szenvedélyen, játék élvezetén van.

És igen, az ilyen játékosoknál bőven benne van, hogy 29 évesen hagyják az egészet a fenébe.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 730
Mondjuk lassan a tavalyi 'slágertéma' is okafogyottá válik. A LT56 és az ő osszehasonlítására gondolok.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Fejtsd ki légyszi.
samu09
Többször lenyilatkozta már , hogy nem fog 35 éves koráig játszani. Valahogy azt lehet rajta érezni ,hogy fiatalon akar visszavonulni. Nekem az jött le, hogy nem akarja a testét a végtelenségig sanyargatni , elég sok pénzt szedett már össze amiből vígan meg lesz. Pláne most ,hogy elérték a sérülések , ki tudja, hogy 2-3 év múlva fog-e még játszani, szerintem nem. Idén is sérülése után jelentősen lefogyott, amiről az egykori chargers center Hardwick esete jutott eszembe, aki szezon közben IR-re került(nem volt annyira idős, hogy kora indokolta volna a visszavonulását ) , aztán csak azt vettük észre, hogy egyre durván vékonyabb ahogy szezon közben interjúkon és twitter képeken lehetett látni. A szezon végén meg bejelentette, hogy neki ennyi volt. Én félek ,hogy Watt karrierjéből már nem sok van hátra,
Sixo
Nyilván addig fog játszani, amíg úgy érzi segíteni tud. De az akaratereje elképesztő. Ezért is lett 3xDPoY. Ha csak 2-3 év jut neki Clowney-val az oldalán, hát legyen. De addig is büntetni fognak
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Fejtsd ki légyszi.
samu09
Többször lenyilatkozta már , hogy nem fog 35 éves koráig játszani. Valahogy azt lehet rajta érezni ,hogy fiatalon akar visszavonulni. Nekem az jött le, hogy nem akarja a testét a végtelenségig sanyargatni , elég sok pénzt szedett már össze amiből vígan meg lesz. Pláne most ,hogy elérték a sérülések , ki tudja, hogy 2-3 év múlva fog-e még játszani, szerintem nem. Idén is sérülése után jelentősen lefogyott, amiről az egykori chargers center Hardwick esete jutott eszembe, aki szezon közben IR-re került(nem volt annyira idős, hogy kora indokolta volna a visszavonulását ) , aztán csak azt vettük észre, hogy egyre durván vékonyabb ahogy szezon közben interjúkon és twitter képeken lehetett látni. A szezon végén meg bejelentette, hogy neki ennyi volt. Én félek ,hogy Watt karrierjéből már nem sok van hátra,