Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Na ne már, hogy inkább Kaepernick, mint Cutler 😮
Wyatt
Erre fele a fehér irányítókkal csak a baj van.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elfogytak azok a Pats irányítók akikkel BoB dolgozott
samu09
Akkor jöhet egykori Pens irányító bizonyos Hackenberg vagy McGloin 😛 😉
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Elfogytak azok a Pats irányítók akikkel BoB dolgozott
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ne már, hogy inkább Kaepernick, mint Cutler 😮

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ha nem jönne össze Romo, akkor ez a Kaepernick variáció nem is hangzik annyira rosszul. Mahones, Cutler vagy Savage opcióknál mindenképp jobban.

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Állítólag Romo úgy van vele, hogy vagy Texans vagy visszavonul. A Broncos már nem opció nála.
samu09
Ez a sztori sokáig elhúzodhat. A Dallas szeretne picket, mi nem akarunk többet feláldozni. Szerintem ez a draft napján fog kiderülni, hogy bent lesz e az az irányító akit akarunk húzni vagy sem.
Bondi
Hát ha már van olyan az idei felhozatalból akit akar a csapat akkor az már rég rossz 😀

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Állítólag Romo úgy van vele, hogy vagy Texans vagy visszavonul. A Broncos már nem opció nála.
samu09
Ez a sztori sokáig elhúzodhat. A Dallas szeretne picket, mi nem akarunk többet feláldozni. Szerintem ez a draft napján fog kiderülni, hogy bent lesz e az az irányító akit akarunk húzni vagy sem.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Állítólag Romo úgy van vele, hogy vagy Texans vagy visszavonul. A Broncos már nem opció nála.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Kéz Dani lesz az emberetek?

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hidd el, nekünk is fájt, hogy így alakult. Ettől még a Tony Romo nevű sztory egy sikertörténet, ha az Oilers-nél folytatódik, akkor hajrá!!
Charlie Firpo
Az Oilersben már ott van Mariota. 😊
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Viccet félretéve, ha Romo idekerül, akkor és nem törik össze az 5. meccsen, akkor ki merem jelenteni, hogy a Texans Superbowl contenderré lép elő.
iktriad
Viccet félretéve ez az ember több mint 10 éves NFL pályafutása alatt kemény 2 (kettő) playoff győzelemmel rendelkezik. Dallasban is csak azért húzott ki 10 évet, mert az Aikman visszavonulása utáni (QB-k szempontjából nyomorúságos) évekhez képest ő legalább egy valamennyire biztos pont volt a Cowboysnál.
Kampman
Ez max viccnek lenne jó pedig. A balta nem ecset. Lehet a GB drukkereknek alaposan kinyalta a fenekét a sors egy Favre-Rodgers kombinációval, de a liga háromnegyede összetenné a kezét egy Romoért. És meg se próbáld kijátszani a sérülékeny kártyát, mert a maradék hiteled is elveszted a szememben. 😉
gyeek
A helyzet az, hogy éveken át volt a liga egyik legjobban fizetett irányítója, miközben kritikus helyzetekben

| 2006 wild card meccs Seattle ellen
2007 divisional meccs Giants ellen
2008 utolsó forduló Phily ellen, ahol a playoff volt a tét
2009 divisional meccs Vikings ellen
2011-2012 utolsó fordulós meccsek, ahol szintén a playoff volt a tét
|

mindig felsült. Kifejezetten ő, bár sokszor a csapat is. Persze, ezt mondtam én is, vannak csapatok ahol ez a statisztika nem is olyan gáz, a Cleveland-Buffalo-Rams hármas pl. tényleg összetette volna a kezét egy ilyenért, mint ahogy Dallasban is értékelték, hogy a 2000-es évek elejéhez képest Romo legalább egy stabil pontot jelent.

Persze, hogy nem fair csesztetni őt, Persze, hogy a média, ahogy felkapta a 2006-os berobbanásakor, a Seattle elleni elejtett snap után rögtön beletaposták a sárba és azóta is utaztak rá. De a végeredmény akkor is az, hogy Romo egy 37 éves, sérülékeny, clutch helyzetekben kifejezetten szar irányító.
Kampman
Akkor - ha ez így van - teljesen véletlenül szerepel a PFF listáján a 17. helyen azok között, akik (1960 óta!) meccsnyerő utolsó drive-t vezettek, mondjuk úgy: kulcsszituációban? És igen, a 4. helyen az isteni Favre, a 15-en meg valami Joe Montana.
 www.pro-football-reference.com/leaders/gwd_career.htm

Azért egy játékos megítélésénél legyen már szempont hogy kikkel és hogy játszott. Az NFC East általában négy erős csapatot feltételez, itt meg kell küzdeni a rájátszásért is.
Hidd el, nekünk is fájt, hogy így alakult. Ettől még a Tony Romo nevű sztory egy sikertörténet, ha az Oilers-nél folytatódik, akkor hajrá!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Houstonban idén tényleg hamarabb jött a karácsony 😀
Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar megszabadulunk Osweilertől. FO gyorsan belátta, hogy nagy mellényúlás volt. Az irányító mizéria tovább folytatódik. Kíváncsi vagyok, hogy Romot idehozzuk e valóban illetve, hogy a drafton hol fogunk QB-t húzni, remélem, hogy magasan mert nem nagyon érünk rá projektezni.
Bondi
Ez azért nem semmi, csodálom hogy nem vágtátok ki ott rögtön...

Brock Osweiler - QB - Browns
According to Pro Football Talk's Mike Florio, the Texans decided to move on from Brock Osweiler following a halftime altercation with coach Bill O'Brien in Week 17.
Osweiler's tiff with O'Brien had been mentioned in passing, but apparently it was the deciding factor in Houston's decision to find a new quarterback. Tom Savage started against the Titans in Week 17 but was ruled out in the second quarter after suffering a concussion. Osweiler lashed out at O'Brien after he was told that he'd be finishing the game, ripping O'Brien for using him only because he had to. As the conflict escalated, Osweiler accused O'Brien of holding him hostage after O'Brien blocked him from walking away. Eventually the two had to be separated. It's common for stories to leak out like this after a messy divorce, but clearly Osweiler was never right for Houston.

Castleai01
Sok pénzt nyeltek volna be. Osi meg azt hitte a nagy caphit miatt még nem tudják elküldeni, úgyhogy mert emberkedni. Mi szar lehet most neki.
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Houstonban idén tényleg hamarabb jött a karácsony 😀
Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar megszabadulunk Osweilertől. FO gyorsan belátta, hogy nagy mellényúlás volt. Az irányító mizéria tovább folytatódik. Kíváncsi vagyok, hogy Romot idehozzuk e valóban illetve, hogy a drafton hol fogunk QB-t húzni, remélem, hogy magasan mert nem nagyon érünk rá projektezni.
Bondi
Ez azért nem semmi, csodálom hogy nem vágtátok ki ott rögtön...

Brock Osweiler - QB - Browns
According to Pro Football Talk's Mike Florio, the Texans decided to move on from Brock Osweiler following a halftime altercation with coach Bill O'Brien in Week 17.
Osweiler's tiff with O'Brien had been mentioned in passing, but apparently it was the deciding factor in Houston's decision to find a new quarterback. Tom Savage started against the Titans in Week 17 but was ruled out in the second quarter after suffering a concussion. Osweiler lashed out at O'Brien after he was told that he'd be finishing the game, ripping O'Brien for using him only because he had to. As the conflict escalated, Osweiler accused O'Brien of holding him hostage after O'Brien blocked him from walking away. Eventually the two had to be separated. It's common for stories to leak out like this after a messy divorce, but clearly Osweiler was never right for Houston.

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ryan Griffint viszont sikerült megtartanunk. 3 éves szerződést kapott, 9 milliót fog keresni ez alatt.

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Houstonban idén tényleg hamarabb jött a karácsony 😀
Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar megszabadulunk Osweilertől. FO gyorsan belátta, hogy nagy mellényúlás volt. Az irányító mizéria tovább folytatódik. Kíváncsi vagyok, hogy Romot idehozzuk e valóban illetve, hogy a drafton hol fogunk QB-t húzni, remélem, hogy magasan mert nem nagyon érünk rá projektezni.

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy az elmúlt 20 hozzászólásnak ki köze van a Texanshoz?
Sixo
Éppen a franchise jövőjét vitatjuk meg.
Kampman
+1

Romo múltja a jelen megítélésében elég nagy befolyással van. Kampman szerint nem tolna nagyot a Texanson, szerintem meg hatalmasat.

Mondjuk szép, hogy egy olyan fórumozó védi a topikot aki az eredménykövetőket rendre szokás szinten szétoffolta.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Amúgy az elmúlt 20 hozzászólásnak ki köze van a Texanshoz?
Sixo
Nekem 😀

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Amúgy az elmúlt 20 hozzászólásnak ki köze van a Texanshoz?
Sixo
+1
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Amúgy az elmúlt 20 hozzászólásnak ki köze van a Texanshoz?
Sixo
Éppen a franchise jövőjét vitatjuk meg.
Kampman
Akkor bocs, csak nekem tűnt úgy , hogy Romo múltját taglaljátok.
Sixo
Mizú Tixo? Admin lettél?😁
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Amúgy az elmúlt 20 hozzászólásnak ki köze van a Texanshoz?
Sixo
Éppen a franchise jövőjét vitatjuk meg.
Kampman
Akkor bocs, csak nekem tűnt úgy , hogy Romo múltját taglaljátok.

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Amúgy az elmúlt 20 hozzászólásnak ki köze van a Texanshoz?
Sixo
Éppen a franchise jövőjét vitatjuk meg.

Szerkesztette: Kampman
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Amúgy az elmúlt 20 hozzászólásnak ki köze van a Texanshoz?
Sixo
Több mint a tiédnek 😊 vagy ennek :\
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Amúgy az elmúlt 20 hozzászólásnak ki köze van a Texanshoz?

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Viccet félretéve, ha Romo idekerül, akkor és nem törik össze az 5. meccsen, akkor ki merem jelenteni, hogy a Texans Superbowl contenderré lép elő.
iktriad
Viccet félretéve ez az ember több mint 10 éves NFL pályafutása alatt kemény 2 (kettő) playoff győzelemmel rendelkezik. Dallasban is csak azért húzott ki 10 évet, mert az Aikman visszavonulása utáni (QB-k szempontjából nyomorúságos) évekhez képest ő legalább egy valamennyire biztos pont volt a Cowboysnál.
Kampman
Ez max viccnek lenne jó pedig. A balta nem ecset. Lehet a GB drukkereknek alaposan kinyalta a fenekét a sors egy Favre-Rodgers kombinációval, de a liga háromnegyede összetenné a kezét egy Romoért. És meg se próbáld kijátszani a sérülékeny kártyát, mert a maradék hiteled is elveszted a szememben. 😉
gyeek
A helyzet az, hogy éveken át volt a liga egyik legjobban fizetett irányítója, miközben kritikus helyzetekben

| 2006 wild card meccs Seattle ellen
2007 divisional meccs Giants ellen
2008 utolsó forduló Phily ellen, ahol a playoff volt a tét
2009 divisional meccs Vikings ellen
2011-2012 utolsó fordulós meccsek, ahol szintén a playoff volt a tét
|

mindig felsült. Kifejezetten ő, bár sokszor a csapat is. Persze, ezt mondtam én is, vannak csapatok ahol ez a statisztika nem is olyan gáz, a Cleveland-Buffalo-Rams hármas pl. tényleg összetette volna a kezét egy ilyenért, mint ahogy Dallasban is értékelték, hogy a 2000-es évek elejéhez képest Romo legalább egy stabil pontot jelent.

Persze, hogy nem fair csesztetni őt, Persze, hogy a média, ahogy felkapta a 2006-os berobbanásakor, a Seattle elleni elejtett snap után rögtön beletaposták a sárba és azóta is utaztak rá. De a végeredmény akkor is az, hogy Romo egy 37 éves, sérülékeny, clutch helyzetekben kifejezetten szar irányító.
Kampman
Szép kis lista. 😀 "Felsült." Bocs, de ez tényleg röhej. Az is elég ironikus, hogy a "Dez caught it!" meccset a Packers ellen szintén Romo számlájára írod. Íme emberek, ha valakinek van egy rögeszméje, akkor úgy csoportosítja köré az érveket, hogy az őt támassza alá, akár homlok-egyenest szembe menve a tényekkel.
gyeek
Nem, a "Dez caught it" meccset nem írtam a számlájára, nem is szerepelt a listában. Romo ott sérülten és hősiesen játszott, nem miatta kapott ki a Cowboys. A többit továbbra is tartom, aztán valaki egyetért vele, valaki nem.
Kampman
Ja, akkor a "Dez Caught it!" meccset nem a számlájára írtad, elnézést. Mert akkor kemény csávó volt. Meg mondjuk 2007ben bizonyos Partick Crayton ejtett el egy ajtó-ablak 3rd down passzt amiből fordult a Giants és a védelem nem tudott semmit se tenni. Meg 2009ben sem rajta ment el a meccs, de ez is mindegy. Hosszú a lista. Hagyjuk inkább, vitatkozzunk azon, hogy a csík tolja-e a repülőt vagy sem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Romo es ha tutit akar az FO Cutler a backup.