Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálatok az volt az elmúlt években? 😛

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 bleacherreport.com/articles/2711597-brock-osweiler-says-he-can-be-browns-starting-qb-says-proof-is-in-the-film Ez az ember miről beszél?
LanceVance
Brownsba nem nehéz kezdőnek lenni
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 bleacherreport.com/articles/2711597-brock-osweiler-says-he-can-be-browns-starting-qb-says-proof-is-in-the-film Ez az ember miről beszél?

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Elkezdődtek az önkéntes edzések. Brown nem lesz ott, holdoutol, mert új szerződést szeretne, mivel a mostaniban már nincs garantált tartalom. Newton szerződését átstrukturálták, idén kevesebb pénzt kap, a következő két évben viszont sokat de ezek teljesítményhez kötöttek tehát nem garantált (érthető).
Quesseberry visszatért, teljes értékű edzést végzett a társakkal. Kivancsi vagyok lesz e még belőle valaki.
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/18580304_304380520001025_3836420498531549184_n.jpg?stp=c409.0.1229.1228a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=-wgG7yip9-QQ7kNvgGc1rzT&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYC_HUgQNKZiE61479Tf7zz_eX78xBxf6RcuMvXl17supQ&oe=670BC0C8
Houston Texans on Instagram: "Nice to see this guy back on the field. 😄 #TexansOTAs #WeAreTexans"
25K likes, 101 comments - houstontexans on May 23, 2017: "Nice to see this guy back on the field. 😄 #TexansOTAs #WeAreTexans".

Guess Who's Back?!?!

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Szerintem Garoppolo Texansba tradelése nem is volt opció... Tavaly a PO-ban is bebizonyosodott mennyire erős ez a csapat legit irányító nélkül is, akkor miért adnád neki oda a vélhetően utolsó hiányzó darabot ezzel erősítve egy már most is komoly riválist (ha a stábunk nem tartaná sokra Jimmy-t akkor már rég Brownsban lenne 1+2 körösért).

Watsonnal jól jártatok, nálam ő áll legközelebb az "NFL kezdő QB" státuszhoz, nem volt olcsó, de manapság vagy hatalmas mázlival vagy drágán szerzel irányítót és attól mert nem jött össze Osweilerrel nem szabad feladni a kockáztatást, tökös húzás volt, nekem tetszik.
Két első körös pick meg abszolút nem all-in kategória (a Goff trade akkor mi volt?).

Egy "QB guru" HC-val szerintem elvárás, hogy értelmes playbookot tegyenek Watson alá, ami megkönnyíti neki az átállást és ha nem is lesz belőle Prescott (azért az ő dolgát rendesen megsegítette egy elit RB) egy tisztességes teljesítmény elvárható lenne. Viszont ha ez nem jön össze, akkor véglegesen megdől a BoB körüli "irányító suttogó" mítosz (bár én most is inkább afelé hajlok, hogy ennek nagyobb a füstje mint a lángja).
Végre kapott a keze közé egy minőségi tehetséget, ha így se megy akkor nincs miről beszélni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Bullogh 4 meccs eltiltás. Úgy gondolta hendibe rakja magát Cunninghammel szemben.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A vót a lényeg, hogy Smith már megégette magát egy gyerekkel, aki egy másik csapatban nézett ki valakinek. A másik lényeg meg, hogy aki eddig Brady mögött ült, csak azért tudott egyszer kétszer jól játszani ha véletlenül pályára került, mert be voltak szarva Bill bácsitól.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, az valahol véletlenül 0. lépésben kiesett. De a jól játszott résznél amúgy is kiesett volna 😀

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Osweilerre
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Te most kire gondolsz? Mert Mallett sajna kutyaszar volt, pedig én nagyon bíztam benne 😊
Hoyer meg ennyi tehetségből hozott össze 16 kezdő meccsén 9–7-et a Brownsnál, jutott PO-ba a Texansszal, és a Bearsnél sem volt rossz. Nála lényegesen jobb képességűek is voltak szarabbak nála 😊

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ott volt például, a Pats, akik tudhatóan azért érkeztek a draft első napjára, hogy Garoppolo-t árulják. Sokat kértek érte, de akármennyi is volt az, annál szinte biztos, hogy kevesebb, amennyibe összességében Watson került. De még ha ugyanannyival is számolok, akkor is felmerül a kérdés, hogy kiért adnék inkább két első kört. Garoppoloért vagy Watsonért. És nekem egyértelműen Garoppolo felé
peterk2005
Ha kevesebbet kértek volna, nem odaadták volna Gerappáért? De.
Volt már egy olyan, hogy valaki nagy tehetségként éveket ült egy hatalmas irányító mögött, csak epizódszerepet kapott, aztán mégis jól játszott egy bejáratott rendszerben amíg az előtte lévő sérült volt. Majd elvitte a Houston és láss csodát, nem vált be. Mi a garancia arra, hogy Gerappa jó lesz majd egy másik csapatban, vagy a Patsben ha egyszer Brady visszavonul? Kevesebb anyag van róla, mint Osweilerről anno, mégis nagy a kereslet iránta (az idei gyér választék miatt valszeg). Bellichick rendszerében egy Brissett megállta a helyét.
Nem hiszem, hogy bele lehet kötni abba, hogy miért nem inkább Gerappáért cseréltek, Ha megnézzük, Watson bajnok csapatból, győztes mentalitással érkezik, Garroppolo pedig 2 éve csak a padon ül, és jól tudjuk mire vitték azok az irányítók, akik Brady mögül kikerülve másik csapathoz mentek.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Sixo mi lesz így veled egyre több a Clemsonos 😀
swatt99
Intézkedni kell vmit, mert ez így nem lesz jó. McNair-t sem értem ,hogy hagyhatja ezt, ő is utálja őket.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hidd el Texans fanként 100%-osan értem a motivációt, azonban, kérdés ezt miért egy gyenge QB classban kell megtenni. Miért egy olyan játékost választunk, akinek hasonló gyengeségei vannak, mint annak, akiért egy 2. köröst fizettünk, hogy megszabaduljunk tőle. Miért úgy kell csinálni ezt az egészet, hogy közben az egész csapat jövőjét feltesszük erre. Lett volna más alternatíva: 1. választhattuk volna Kizer-t az elsőben, vagy más development irányítót a későbbi körökben 2. a jövő évi sokkal jobb QB classban megyünk fel stb., egyáltalán nem volt kötelező all -in-re menni.DC
Nem tudom a kérdésekre a választ. Én csak BoB szempontjából írtam amit írtam. Ezt a QB szappanoperát nem lehetett további évekkel kitolni. A Texans nem Cleveland, ahol moneyball jelszóval elindítottak egy alapjaiban új programot, hosszú távon gondolkohatnak, abszolút nincsenek rászorítva arra, hogy a QB posztot idén oldják meg, kivárhatják az optimális pillanatot. BoB nem várhat éveket, nincs annyi ideje. Ha idén nem oldódik meg a kérdés valahogy, akkor így is meg úgy is minden bizonnyal mennie kell. Úgyhogy az ő szempontjából nem volt értelme értékeket számolgatni, neki egy lehetséges winning scenariot kellett asztalra rakni, kerül amibe kerül.

Szóval magát az all-int teljesen megértem. Az már más kérdés, hogy tényleg ez volt-e a legjobb opció? Nyilván a legjobb Romo lett volna, de azért még csütörtök este se ez volt az egyetlen lehetséges út szerintem. Ott volt például, a Pats, akik tudhatóan azért érkeztek a draft első napjára, hogy Garoppolo-t árulják. Sokat kértek érte, de akármennyi is volt az, annál szinte biztos, hogy kevesebb, amennyibe összességében Watson került. De még ha ugyanannyival is számolok, akkor is felmerül a kérdés, hogy kiért adnék inkább két első kört. Garoppoloért vagy Watsonért. És nekem egyértelműen Garoppolo felé billen a mérleg.

Szóval maga a döntés akárhonnan is nézzük, erősen megkérdőjelezhető. Ugyanakkor teljesen érthető, hogy miért mondtak all-in-t. Ha nem válik be, tök mindegy, rontani már nem tud az amúgy is utolsó esélyes helyzeten. Ha meg beválik, senkit nem fog érdekelni utólag, hogy mennyibe került.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
7. kör Kyle Fuller C Baylor
több mint 7 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
5.kör
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Utána olvasgattam a külföldi oldalakon hogy miért áldozhattak ennyit Watsonért. Mikor viziten volt Houstonban, együtt reggelizett BoB-bal, Smith-szel, illetve az OL WR QB és RB edzőkkel és asszisztensekkel. Összesen kilencen ültek Watsonnal szemben, és folyamatosan keresztbe kérdeztek neki. Állítólag nem jött zavarba és minden kérdést meg tudott válaszolni.
Talán azért őt választották, mert mind Smith-nek, mind BoBnak tetszett a kölyök, a többiekről megosztottak voltak. Vagy csak ő maradt nekik...
Csütörtökön, ahogy elkezdődött a draft, megkeresték az összes top10ben választó csapatot, tehát nem pánik reakció volt, hogy felcseréltek. Állítólag minden csapat túl sokat kért, így Smith kivárt. Aztán mikor 10re kiment Mahomes, felhívták a Browns-t és nekik elég volt a 25. választás mellett "csak" egy jövő évi első, a második úgyis már náluk volt. Eléggé lehúztak minket a Barnák, de ha ez az ára hogy végre jó irányító legyen Houstonban, hát üsse kavics. Mondjuk ha besül, és menesztik a staff felét, elég szar helyzetbe hozzák a következő edzői stábot 😀

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 7 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
4. körös választásaink:
Julie'n Davenport T Bucknell
Carlos Watkins DT Clemson
Sixo mi lesz így veled egyre több a Clemsonos 😀
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nem vártam a QB draftot első körben, de ha már 1/12re lett húzva nem lenne baj ha kiszorítaná Savage-t szezon kezdetre. Mondjuk most megint kezdodik az hogy kompetisön van. Valszeg bepánikolt a staff mikor a chiefs felcserélt Mahomesért úgyhogy lépniük kellett. A jövő évi drafton legalább nem kell izgulni.
Kivancsi leszek, vajon nflben is akkor nyújtja Watson a legjobb teljesítményt, mikor nagyon kell. Én BoB helyében leigazolnám az irányító edzőjét, hátha ugy hamarabb belerazodik a dologba.
Cunningham szerintem kellett, mert középre csak Bullock az egyetlen csere, ő pedig nem lett az a vezér mint a Michiganen. Foremanről pedig még nem is hallottam 😃
Még safety és OL kell depthbe aztán kezdődhet a szezon.

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 7 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade



Szerkesztette: swatt99
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.youtube.com/watch?v=WgyniASkQKQ
Azért ez kemény :/

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Azon agyaltam ,hogy Cunningham cserének jött vagy tudja-e azt játszani amit tavaly Simon?

több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Az elmúlt 3 évben mindíg húztunk RB-t ,ez valami fetish lehet a coaching staffban???

több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
több év alatt nem tudta megoldani a legnagyobb problémát, pedig közben a hajmeresztőig is elment kockázatvállalásban. Ezt nem lehet tovább simogatni, kenegetni. Ebbe vagy bele kell állni és húzni 19-re egy utolsó lapot..
peterk2005
Hidd el Texans fanként 100%-osan értem a motivációt, azonban, kérdés ezt miért egy gyenge QB classban kell megtenni. Miért egy olyan játékost választunk, akinek hasonló gyengeségei vannak, mint annak, akiért egy 2. köröst fizettünk, hogy megszabaduljunk tőle. Miért úgy kell csinálni ezt az egészet, hogy közben az egész csapat jövőjét feltesszük erre. Lett volna más alternatíva: 1. választhattuk volna Kizer-t az elsőben, vagy más development irányítót a későbbi körökben 2. a jövő évi sokkal jobb QB classban megyünk fel stb., egyáltalán nem volt kötelező all -in-re menni.
Az is látszik, hogyha ez nem jön össze, akkor BoB fogja elvinni a balhét. Mindenki azt fogja mondani ő nem tudja összerakni az offenset, miközben Osweilert egyértelműen ráerőltették, és nekem azért vannak kétségeim, hogy ez a mostani választás is az övé e.

Mind1 ez volt az utolsó, hogy erről írtam. Most már Watson a mi emberünk, neki kell szurkolni, és támogatni, az biztos, hogy így sokkal érdekesebb lesz a következő szezon 😊

Szerkesztette: DC
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.ajc.com/sports/fans-react-texans-drafting-gainesville-deshaun-watson/KHO8mmCL39Fem7O1ItdhWO/