Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Watson amúgy szerintem nagyon jól indított, nem is értem ,hogy miért Savage kezdett. Azt se lehet mondani, hogy Watsont védenék ezen OL mögött, nagyon jól érezte a nyomást, nem pánikolt és sokszor jól oldotta meg az állandó siettetést. Jól volt az összhang Hopkins-al, bár ők még egyetemen nem játszottak együtt, Hopkins hamarabb jött NFL-be. Aki még szerintem jó volt az Kareem Jackson, ott volt mindenhol CB létére.

Ami még gázos lehet az az 5 agyrázkódás, abból a TE depth chart első 3ja is és Cushing illetve Ellington. Csütörtök este új meccs, nem sok idejük lesz felgyógyulni.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Az még magyarázható, hogy az OL miért lett ennyire tönkre verve ( Jags 10 sack-el franchise rekordot döntött) , nem is tudom van-e egy NFl szintet megközelítő játékos az OLben, de az ,hogy a front7 , hogy lett ennyire takonyba verve az már jó kérdés. Se Watt , se Clowney, se Mercizlus, valami itt nagyon el lett baszva.
Sixo
Azt hittem azzal hogy Vrabel lett a D edző Crennel még odafér. Ezek szerint tévedtem.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Az még magyarázható, hogy az OL miért lett ennyire tönkre verve ( Jags 10 sack-el franchise rekordot döntött) , nem is tudom van-e egy NFl szintet megközelítő játékos az OLben, de az ,hogy a front7 , hogy lett ennyire takonyba verve az már jó kérdés. Se Watt , se Clowney, se Mercilus, valami itt nagyon el lett baszva.

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Hát erre lehet kettőt is aludnom kell. Eddig csak az jut eszembe hogy kurva gyenge! Nincs sack a jax ellen? Ezért volt a nagy fogadkozás? Hogy Houston városáért játszanak a szezonban? Hát így inkabb ki se álljanak. BoB megcsinálta Savagel ugyanazt mint Hoyerrel. Nem alkalmas ez az ember edzőnek.
samu09
Nem voltam gépközelben. Félidőben néztem rá telefonon az állásra. 19-0. Hazaértem, már Watson dobált. Persze viccelődtem én még múlt héten, hogy már második negyedben beállítja BoB, de azért ez már tényleg durva. Meg kell néznem majd legalább az összefoglalót az első félidőről amikor még volt tétje a dolognak, de nem nyűgözött le a defense sem...

Idén ebből a 9-7 sem lesz meg...

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát erre lehet kettőt is aludnom kell. Eddig csak az jut eszembe hogy kurva gyenge! Nincs sack a jax ellen? Ezért volt a nagy fogadkozás? Hogy Houston városáért játszanak a szezonban? Hát így inkabb ki se álljanak. BoB megcsinálta Savagel ugyanazt mint Hoyerrel. Nem alkalmas ez az ember edzőnek.
samu09
Watson azért biztatónak tűnt, de kb ő volt minden pozitívum. Meg Hopkins Bouyen. De hol volt a védőfal? Clowney és Mercilus nevét nem is nagyon hallottam.

Csütörtökre próbáljátok összekapni magatokat. És egy kis bíztatás: Watsonból szerintem a legjobb QB lesz, aki Texans mezben játszott. Csak BoB el ne csessze őt.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hát erre lehet kettőt is aludnom kell. Eddig csak az jut eszembe hogy kurva gyenge! Nincs sack a jax ellen? Ezért volt a nagy fogadkozás? Hogy Houston városáért játszanak a szezonban? Hát így inkabb ki se álljanak. BoB megcsinálta Savagel ugyanazt mint Hoyerrel. Nem alkalmas ez az ember edzőnek.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.first-down.hu/szubjektiv/mi-maradt-nekunk-houstonbol/
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egyébként nem tudom mitől fél, ha megsérül a teljes fizetése garantálttá válik, amúgy meg instant kezdő.samu09
Csak a szokásos... 32 éves és van egy olyan szerződése amiből bármikor kiléphet a csapata, ezért akar még egy újat, amikor még meghatározó teljesítményt tud nyújtani és ez alapján szeretné, ha megfizetnék a következő 5 évben.

Nincs ebben semmi meglepő, sőt bevett szokás ez, viszont a holdout-ot kezelni kell, meg kell mutatni, hogy nem feltétlenül ő diktál. Azt kell közvetíteni, hogy ha megjelenik, akkor lehet beszélni az új szerződésről. Ő ezzel jelezte, hogy elszánt ezzel kapcsolatban, de nem szabad túltolnia, mert akkor abból makacskodás és faszméregetés lesz.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Brown folytatja a hodoutot, valószínűleg Hopkins megaszerződése csak felhergelte. Ennek ellenére Smith azt mondta, nem büntetik meg, mivel fontos tagja a csapatnak (szombattól kezdve 40ezerrel vághatnák meg naponta, mert nem megy edzésre). Kíváncsi vagyok mikor jön el az a pont, amikor azt mondják neki hogy kvára vonszolja be a seggét mert kivágni nem fogják de új szerződést se kap csak a bünti csekkeket.
Brown 9,4, jövőre 9,75 milliót keresne, de ebből semmi sem garantált. Mondjuk ha tovább marad távol ebből se kap meg mindent. A vége valószínűleg az lesz, hogy átstrukturálják a szerződését, hogy idén kapjon valami garit is. Egyébként nem tudom mitől fél, ha megsérül a teljes fizetése garantálttá válik, amúgy meg instant kezdő.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Csak számomra meglepő, hogy 2 irányítóval akarunk nekivágni a szezonnak, ismerve Savage-t.....
Illetve csodálkozom a Novak cuton is. Fairbairn meggyőző lehetett a felkészülés során.
Bondi
Idén divatt lett úgy tűnik a 2 QB. Fairbairn tavaly is meggyőző volt csak IR lett a gyerekből.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Csak számomra meglepő, hogy 2 irányítóval akarunk nekivágni a szezonnak, ismerve Savage-t.....
Illetve csodálkozom a Novak cuton is. Fairbairn meggyőző lehetett a felkészülés során.

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Jelenleg SuaFilo, Jeff Allen és Mancz tud guardot játszani. Merész...
samu09
Azt, hogy tudnak költői túlzásnak érzem 😀

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Meglepő cut-ok eddig:
G Quessenberry
G Chad Slade
G Josh Walker
Jelenleg SuaFilo, Jeff Allen és Mancz tud guardot játszani. Merész...
QB Brandon Weeden. 2 irányító, egyre merészebb...
S Ballentine
S Dilion
S Smith
Wardra gyúrunk.
Meglepne ha Ques és Slade nem kerülne PS-be.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hahó Texans topic, jó reggelt: Hopkins kapott 5 évre 81 millát 49 garival. Már csak QB kéne hozzá.
dande
Ha már Watsonért odaadták a jövő évi draftot, csak ő lesz az.
Prosch, Fiedorovicz, Hopkins új szerződést kapott, Brown meg falnak megy otthon 😀

update: Andre Hal-t is megkínálták egy 3 éves, 15 milliós szerződéssel.

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hahó Texans topic, jó reggelt: Hopkins kapott 5 évre 81 millát 49 garival. Már csak QB kéne hozzá.
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Fullernek még lehet jó szezonja,ha normálisan felépül,de szerintem offense oldalon Foreman jobb lesz,mint Miller.
Védelemből meg sem tudom jósolni. Mckinney-Cunningham-Kevin Johnson hármas közül valakit mondanék,de jobb lenne ha a breakout az a secondaryben lenne,mert front7 így is elég jól néz ki.
Egyébként Cunningham botrányos ugyan zonában,de futás ellen nagyon jó volt. Arra számítok,hogy a futás elleni védekezésünk jobb lesz,a passz elleni az pedig csak a secondaryn fog múlni,feltéve ha lesz egyáltalán ideje a qb-nak watték előtt elpasszolni.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Idei breakout playák szerintetek? Támadóktól Fullert mondtam volna, de idén ez elmarad, így talán Miller...Védelemnél Reader vagy Covington. Utóbbi inkább, mert őt többet küldik blitzre, és a Watt-Clowney-Mercilus passz siettető triót így is nehéz megállítani, pláne ha Covingtonnak jó szezonja lesz.
több mint 7 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Watt már az előszezonban behúzta a Walter Payton díjat?
samu09
Remélem hamar utcát neveznek el róla a városban! Megérdemelné!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Dallasban. A Boys új edzőkozpontjában szerintem négy csapat tudna teljes felkészülést csinálni úgy, hogy nem is találkoznak egymással.
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
2 nap alatt 5 milló, és ki tudja hol a vége  www.youcaring.com/victimsofhurricaneharvey-915053
A srácok amúgy hol edzenek? Borzalmas lehet így készülni :/

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Watt már az előszezonban behúzta a Walter Payton díjat?
több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
az hiányozna csak.. 😀

több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Mindenesetre Savage kapja a kezdő pozíciót az első héten.
dande
Lehet egy félidőre csak , láttunk már ilyet 😀

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre Savage kapja a kezdő pozíciót az első héten.
több mint 7 éve
Hulk93 Houston Texans Oregon Ducks 8
Watson: ... Viszont sajnos a 3/10-es stat mindent elárul, picsa pontatlan.
DC
A statisztika ezt mutatja, de nem értek egyet. 1 passza volt, amikor látványosany túldobta az elkapóját, 1 leütött és 1 levédekezett passza. A maradék 4 meg kb. drop volt, amit nem az ő számlájára írnék.

 www.youtube.com/watch?v=LZsbAn7l9uw&index=5&list=PLRdw3IjKY2gmtIUZ8Z3GwXJIgfgRU49mx