Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Tegnap fél szemmel néztem a meccset, leginkább a QB-ket figyelve, amit láttam:

A csapat maga jó formában van, sok jó teljesítmény volt: Bruce Ellingtonnak hallottam legtöbbször a nevét (nagyon akartuk a srácot, fura, hogy két gyengébb csapat is elküldte), Strong, Foreman, Blue, Martin, a védelem (Andre Hal összehozott egy fantasztikus INT-et Brady-n, csak visszafújták), a fiatal linebackerek (igaz Burkhead nagyon megetette Cunninghamet, a Patriots klónozza valahol ezeket a fehér slot elkapókat?) mind jól játszottak.
Viszont az irányítók, hááát:

Savage: statja nem rossz 8/9 100 yard, viszont nagyon-nagyon sokáig tartogatja a labdát mielőtt eldobja. Van, hogy 4-5 másodpercig nézelődik mielőtt elengedi a lasztit. Ez nem tudom azért van e, mert senki sincs open, vagy lassan olvassa a playeket, de kétlem, hogy ez regular seasonben működni fog. Neki szerintem több scriptelt play kellene, ahol rögtön tudja, hova kell dobni, mert ez így lassúcska.

Watson: ami tetszik nála, hogy nagyon gyorsan tudja elengedni a lasztit (quick release), ez kellemes meglepetés. Viszont sajnos a 3/10-es stat mindent elárul, picsa pontatlan.
Sokszor yardokkal téveszti el a célpontját. Ami viszont jó hír, hogy a várt ellentétben jellemzően nem alá, hanem túl szokta dobni az elkapóját 😊 A viccet félre téve már olvasom a kinti fórumokon, hogy jaj semmi gond, majd padozik egy évet, és megjavítjuk a dobó mechanikáját bla bla...na ilyenből már annyit láttam/olvastam más csapatoknál (Gabbert, Hackenberg, Bortles, Tebow stb.), és nem emlékszem egyre sem, akiből utána lett is valami. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, csak még mindig nem értem mi olyan borzasztó nagy baj volt Kizerrel, amiért mindenki passzolta, viszont Watsonért rohantunk, hogy odaadhassunk két első köröst.
Egyébként BoB láthatóan a futásokban is elengedte Watsont, de ebből szerintem vissza kellene venni. Először talán próbáljon meg zsebből passzolni, és utána kellene futáson gondolkodni, mert így rossz berögződései lesznek.
No mind1, lehet csak én látom túl borúsan, és a minta is nagyon kicsi, de szerintem most vissza kellene vonulnia Watsonnak a reflektorfényből (TD dance, jaj ki lesz a kezdő nyilatkozatok stb.), és csak a dobásain, meg a zsebből való irányításon kellene dolgoznia, mert ez ezen a szinten ez nem lesz elég.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hogy-hogy nem is volt hír?!

 twitter.com/barstoolsports/status/895614208930435073?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fcolin-kaepernick-look-alike-playing-texans-makes-fans-think-secretly-got-signed%2F

😀😀
Borbinho
Hogy Wendall Williams ott játszik már 3. éve? 😀 Gondolom vicc
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hogy-hogy nem is volt hír?!

 twitter.com/barstoolsports/status/895614208930435073?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fdailysnark.com%2Fcolin-kaepernick-look-alike-playing-texans-makes-fans-think-secretly-got-signed%2F

😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az elso drive-ot inkabb ne nezd meg, ha nem akarsz rosszat almodni 😀

Ez a Dres csòka viszont nem volt rossz. Watson 15+ yardos passzainal meg van lehetoseg javulni... 😊

több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Valahol meg lehet nézni a tegnapi meccset?
LanceVance
 linkshrink.net/7rzBZk

innen le tudod tölteni, hd minőségben angolul.
kapitnono
Kell regelni vagy valami?

Amúgy megnéztem egy összefoglalót, és abban a 17 másodpercben, amíg Savage pályán volt, halál nyugodtnak tűnt amikor jött a nyomás. Watsont meg valszeg ezer darabra törték volna a TD-nél a gólvonalon, ha nem egy előszezon meccs lett volna 😀 Ettől függetlenül jól mozgott a srác.
samu09
nem kell sehova, végigvárod az 5mp-et a reklám eltűnik, és letöltöd a torrent fájlt. De általában ncore-on is fenn szokott lenni, bár ott még nem néztem.
kapitnono
Még nincs csak a Hall of Fame game, köszi szépen!

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Valahol meg lehet nézni a tegnapi meccset?
LanceVance
 linkshrink.net/7rzBZk

innen le tudod tölteni, hd minőségben angolul.
kapitnono
Kell regelni vagy valami?

Amúgy megnéztem egy összefoglalót, és abban a 17 másodpercben, amíg Savage pályán volt, halál nyugodtnak tűnt amikor jött a nyomás. Watsont meg valszeg ezer darabra törték volna a TD-nél a gólvonalon, ha nem egy előszezon meccs lett volna 😀 Ettől függetlenül jól mozgott a srác.
samu09
nem kell sehova, végigvárod az 5mp-et a reklám eltűnik, és letöltöd a torrent fájlt. De általában ncore-on is fenn szokott lenni, bár ott még nem néztem.


több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Valahol meg lehet nézni a tegnapi meccset?
LanceVance
 linkshrink.net/7rzBZk

innen le tudod tölteni, hd minőségben angolul.
kapitnono
Kell regelni vagy valami?

Amúgy megnéztem egy összefoglalót, és abban a 17 másodpercben, amíg Savage pályán volt, halál nyugodtnak tűnt amikor jött a nyomás. Watsont meg valszeg ezer darabra törték volna a TD-nél a gólvonalon, ha nem egy előszezon meccs lett volna 😀 Ettől függetlenül jól mozgott a srác.
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Valahol meg lehet nézni a tegnapi meccset?
LanceVance
 linkshrink.net/7rzBZk

innen le tudod tölteni, hd minőségben angolul.


több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Valahol meg lehet nézni a tegnapi meccset?

több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
3 éve mondják, hogy erősödik a Jax és a Titans. Ez szezon közben eddig abban mutatkozott meg, hogy semmit sem fejlődtek (Mariotával a Titans tavaly igen, de na...). A Colts-nak meg Luck-al egyelőre nincs szerencséje...az irónia. Nincs itt underdog. Tavaly egy Osival nyertünk csoportot, és igen, kellett a szerencse is, de hát anélkül senki nem lehet sikeres. Be kell húzni a csoportot idén is ennyi.
samu09
Ezt ki mondta? 😊 Még tavaly is negatívba vártak minket, ám kellemes meglepetésre nem így történt. Ezt a "de na"-t se értem. A két csapat gyakorlatilag egálban volt egymással, a Jags győzelmének és egy kihagyott FG-nek köszönhető, hogy az utolsó fordulóban nem kellett ki-ki meccset játszani a PO-ért. Pláne, hogy nemcsak Mariotán múlt a dolog, hanem az egész O-n, mert elég szépen össze lett rakva mind az OL, mind a futójáték. Félreértés ne essék, nem mondom, hogy elvisszük a csoportot, de szerintem idén érdemes lesz figyelni az AFC Southt, mert (akárcsak tavaly) többesélyes versenyfutást várok a csoportgyőzelemért.
Nandito
Ugyanmár, mind a 4 csapat elég szar évek óta, nálunk a D nem és ki is fújt. 😀

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Bad news

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000824455/article/texans-wr-will-fuller-breaks-his-collarbone-in-practice
Janek
2-3 hónapot írnak, de azért csak nem annyi.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Bad news

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xfg5xoxz6heoaconjobb
Texans WR Will Fuller breaks his collarbone in practice
The Texans are going to be without one of their deep threats for the foreseeable future. Wide receiver Will Fuller suffered a broken collarbone Wednesday, NFL Network Insider Ian Rapoport reported.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Marcus Gilchrist S érkezett 1 évre.
Beki
Vele mi volt a gond a Jetsnél?
LanceVance
A fizetése leginkább, az, hogy teljes újjáépítés van, és draftoltak két újoncot a posztjára az első két körben, 28 évesen már nem benne látták a jövőt. Amúgy a teljesítményt illetően voltak lényegesen rosszabbak is. PFF-nél középmezőny volt

több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Marcus Gilchrist S érkezett 1 évre.
Beki
Vele mi volt a gond a Jetsnél?

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Marcus Gilchrist S érkezett 1 évre.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
3 éve mondják, hogy erősödik a Jax és a Titans. Ez szezon közben eddig abban mutatkozott meg, hogy semmit sem fejlődtek (Mariotával a Titans tavaly igen, de na...). A Colts-nak meg Luck-al egyelőre nincs szerencséje...az irónia. Nincs itt underdog. Tavaly egy Osival nyertünk csoportot, és igen, kellett a szerencse is, de hát anélkül senki nem lehet sikeres. Be kell húzni a csoportot idén is ennyi.
samu09
Ezt ki mondta? 😊 Még tavaly is negatívba vártak minket, ám kellemes meglepetésre nem így történt. Ezt a "de na"-t se értem.
Nandito
de na... nem nehéz egy Mariotával fejlődést produkálni. Nem azt írtam, hogy nem lesz verseny csoporton belül, hanem hogy meg kell nyerni, ha szerencsével is, ahogy tavaly, mert Bullock FG-ját Fortuna pofozta a kapu mellé.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
3 éve mondják, hogy erősödik a Jax és a Titans. Ez szezon közben eddig abban mutatkozott meg, hogy semmit sem fejlődtek (Mariotával a Titans tavaly igen, de na...). A Colts-nak meg Luck-al egyelőre nincs szerencséje...az irónia. Nincs itt underdog. Tavaly egy Osival nyertünk csoportot, és igen, kellett a szerencse is, de hát anélkül senki nem lehet sikeres. Be kell húzni a csoportot idén is ennyi.
samu09
Ezt ki mondta? 😊 Még tavaly is negatívba vártak minket, ám kellemes meglepetésre nem így történt. Ezt a "de na"-t se értem. A két csapat gyakorlatilag egálban volt egymással, a Jags győzelmének és egy kihagyott FG-nek köszönhető, hogy az utolsó fordulóban nem kellett ki-ki meccset játszani a PO-ért. Pláne, hogy nemcsak Mariotán múlt a dolog, hanem az egész O-n, mert elég szépen össze lett rakva mind az OL, mind a futójáték. Félreértés ne essék, nem mondom, hogy elvisszük a csoportot, de szerintem idén érdemes lesz figyelni az AFC Southt, mert (akárcsak tavaly) többesélyes versenyfutást várok a csoportgyőzelemért.

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
3 éve mondják, hogy erősödik a Jax és a Titans. Ez szezon közben eddig abban mutatkozott meg, hogy semmit sem fejlődtek (Mariotával a Titans tavaly igen, de na...). A Colts-nak meg Luck-al egyelőre nincs szerencséje...az irónia. Nincs itt underdog. Tavaly egy Osival nyertünk csoportot, és igen, kellett a szerencse is, de hát anélkül senki nem lehet sikeres. Be kell húzni a csoportot idén is ennyi.
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Olyan félév eltünés után visszatértem 😀 Jobb későn mint soha.
A helyzet az,hogy én szeretem az underdog szerepet,márpedig a Houston Texanst jelenleg éppen underdognak állítanak be elég sok fórumon,hogy meggyengültek,ellenfelek erősödtek...stb. Én szeretem az underdog szerepet. Nem kell esélyesnek lennünk és nem kell nagy elvárásokkal nekimenni. Bizonyítani kell az underdog szerepből.
Védelmünket én nem féltem attól,hogy nincs Aj Bouye és nincs Demps. Nem tudom, a védelemben a secondaryben mindig "összekukáztak" használható és jól teljesítő játékosokat egy két kivétellel persze.Én ebben bízom. Front 7 meg..na igen. Nem igazán tudok olyan pozíciót mondani ahol gyengék lennénk. JJ Watt visszatér,egy hasonló kaliberű Clowneyhoz és egy csendben elit pass rusher Mercilushoz. És ott van Reader akit meg csak dícsérnek. Persze kérdés mennyit fog alakítani a Crennel féle blitzeken Vrabel,de én bízom benne.
Az Offense meg azt hiszem csak jobb lehet. Ami aggaszt és nagyon kíváncsi leszek az az O-Line ami évről évre gyengül,gyenge O line mögött az idő is kevés és a futónak sem épp egyszerű. Őszintén remélem hogy az egység fejlődik. Mert a tavalyihoz képest ez az offense tényleg csak jobb lehet. Nem bánom egy percig sem ha Watson csak néhány rep-et kap Savage mögött,amíg Savage jól teljesít. Tanuljon és ne kelljen félkészen beállnia csak azért mert nyomás van az edzői stábunkon. Savage és Hopkins érzi egymást. Van egy 3.-ad éves Strongunk aki most vagy soha módban kell,hogy legyen. Van egy Fullerünk aki két elképesztő meccs után csendesebb módban játszott.Sokan játszanak ProveIt módban.Remélhetőleg meg is fogják ezt mutatni.
Futóegység pedig még egy taggal bővült ez azt jelenti hogy van még egy ember aki 3 és 12-re bejöhet megpróbálni a lehetetlent.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Foremant letartóztatták, volt nála fű meg engedély nélküli fegyver.
empty taxi
Jól kezdi a szezont... igazi agysebész lehet a srác!
LanceVance
Megérte a harmadik kört
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Foremant letartóztatták, volt nála fű meg engedély nélküli fegyver.
empty taxi
Jól kezdi a szezont... igazi agysebész lehet a srác!

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Foremant letartóztatták, volt nála fű meg engedély nélküli fegyver.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Kicsit off. A hotelban ahol báros vagyok a héten van pár houstoni vendég, elég sokat beszélgetek velük fociról, kicsit meglepődtek hogy angliában találtak egy magyart aki Houston fan. Tegnap ezzel vártak.
 scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/19239502_10207731554046063_1591495040_n.jpg?oh=b37d1e26c5be2bf762082d72b6305615&oe=5943B8B1

több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.houstontexans.com/news/article-2/OFFICIAL-Texans-sign-Dres-Anderson-Sio-Moore/894c48f9-65d9-406c-a8e4-85eb05cd04aa

több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Nálatok az volt az elmúlt években? 😛
Wyatt
Osweiler Savage Hoyer Mallett Yates Weeden Fitzpatrick Keenum. 3 év alatt ez nem olyan sok 😀😀😀