Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Félidőben bealudtam, de addig a lényegi dolgok el is dőltek. Foreman jól játszott, TE nélkül jól tudta a bengals mire kell figyelni passz játéknál. Watson nem volt rossz, az volt az érzésem, hogy a TD előtt a védők azt hitték le fog feküdni mikor megvan a 1st down. Igazából ez a győzelem egy meccsel eltolta BoB kivágását.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hát ma sem volt sokkal jobb a csapat, front7 javult talán egyedül. De lényeg a W. Hopkins volt kb az egyetlen célpont akit keresett Watson. 2 CB is lesérült ami gond lehet, JJ meg Kevin Johnson. Kezd sok lenni a sérültből.

Szerkesztette: Sixo

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000844466/article/texans-brian-cushing-suspended-10-games-for-peds ez még hiányzott, mint üveges tótnak a hanyatt esés...
LanceVance
Tartalákolhat a rájátszásra 😀
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sjkobzybbhv3n2flv4cj
Texans' Brian Cushing suspended 10 games for PEDs
Houston Texans linebacker Brian Cushing was suspended 10 games by the NFL on Wednesday for violating the league's policy on performance-enhancing substances.
ez még hiányzott, mint üveges tótnak a hanyatt esés...

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
de gondolom visszetérhet Fido

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Fiedorovicz olyan agyrázkódást kapott, hogy IR-re is került. Jó hogy megkapta az új szerződést.
Kedden nem edzettek kedden:
Jeff Allen (nem is fog játszani)
Cushing
Stephen Anderson
Griffin
Ellington
Kevin Johnson

Még egy TE-t se hoztunk a keretbe, úgyhogy a másik kettő talán játszhat még. Nagyon szenvedős lesz ez a szezon.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Akit esetleg érdekelne snap count a meccsről:  www.pro-football-reference.com/teams/htx/2017-snap-counts.htm

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Houston Texans Top 5 Grades:

LB Zach Cunningham, 82.7 overall grade

TE C.J. Fiedorowicz, 81.2 overall grade

S Marcus Gilchrist, 79.8 overall grade

DI Brandon Dunn, 79.0 overall grade

DI D.J. Reader, 78.2 overall grade

Azért kemény nevek. Egy újonc , egy TE aki 24 snappet volt pályán majd lesérült , egy S akinél az csoda, hogy még NFLben játszik , és egy olyan DL játékos aki eddig 3 éve alatt ritkán kerül pályára.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Közben felkeltek amerikában is.BoB szerint ha Brown nem holdoutol akkor nyernek 😀😀😀D Még nem döntötte ki fog kezdeni csütörtökön. Állítólag Watson összeszedett egy boka sérülést de ezt még senki nem erősítette meg.
Én még mindig Savage-t küldeném fel. Ha őt összetörik a retek fal miatt az nem akkora baj mint akiért a fél draftot odaadtuk.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Nem akarok egy meccs után ilyeneket levonni, de szerintem BoB nem fogja végigtolni ezt a szezont....
Bondi
Ennél Kubiak is jobb volt. BoB a semmiből eljutott a semmibe, úgy, hogy ezalatt sem volt sehol.
Amadeus
jahj, ez nagyon jó XD de amúgy hasonlóan érzem... 10 sacket benyelni meg művészet. Persze lehet az OL falra fogni, de a Jax D# a bika...és ez a következő meccseken is így lesz.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A jags nem emberezett, Bouye jobb, Ramsey bal oldalon volt mindig.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Igazából nem értettem Savage padoztatását. Egyáltalán nem játszott jól, ez tény, de ha legalább egy átlagos teljesítményt nyújt az O-fal már jobbnak tűnt volna. Csak egy célpontja volt, Hopkins. A Jax tudta, hogy ha őt kiveszik bedől a támadósor, ezért gondolom Bouye-t úgy állították rá, hogy - int láttuk bármi áron- tegyen meg mindent hogy ne jusson el hozzá a labda.
Azt észrevettem Savage-en hogy a végsőkig kivárt. Halál nyugodtan állt a zsebben, és inkább benyelte a sacket ha nem talált célpontot. Tanult Osi hibájából, hogy inkább ez, mint feleslegesen eladni a labdát.
Ami viszont a támadó falnál is jobban aggaszt az a védelem teljesítménye. Háneb@sszamármegak@rvaélet hogy az újonc Cam Robinson még csak nyomást se engedett az irányítóra Watt vagy Clowney ellen. Vagy nagyon félvállról vették ezt a meccset vagy Vrabel teljesen elbaszta a taktikát. Van négy napjuk hogy összeszedjék magukat és megmutassák hogy Houston tényleg strong
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Watson ad okot egy kis reményre, de amúgy ez az O-line.... rakhattak volna oda 5 széket kb azok többet csináltak volna, szerencsétlen Savage meg annyira mobilis mint az oroszlánok a Lánchídon.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Emlékezzünk csak vissza még 3-4 éve milyen jó kis OL volt itt. És nem az van ,hogy azok a játékosok most szarok lennének ,csak nem itt játszanak hála Rick Smithnek, mert hát inkább jöjjön Jeff Allen.
Sixo
A legjobb az egészben, hogy jövőre harmadik körben választunk leghamarabb, és - nem mintha annyira kellenének - Chris Clark Su'a-Filo is FA lesz.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Emlékezzünk csak vissza még 3-4 éve milyen jó kis OL volt itt. És nem az van ,hogy azok a játékosok most szarok lennének ,csak nem itt játszanak hála Rick Smithnek, mert hát inkább jöjjön Jeff Allen.

több mint 7 éve
Hulk93 Houston Texans Oregon Ducks 8
Nem akarok egy meccs után ilyeneket levonni, de szerintem BoB nem fogja végigtolni ezt a szezont....
Bondi
Ennél Kubiak is jobb volt. BoB a semmiből eljutott a semmibe, úgy, hogy ezalatt sem volt sehol.
Amadeus
Szerintem Rick Smith-el kellene kezdeni a takarítást. Ez a csoda O fal egyértelműen az ő sara.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyen rossz OL játékot én még életemben nem láttam (pedig már 10 éve nézek nfl-t).
DC
Jól figyelj majd péntek hajnalban, mert ugyan a ti meccseteket nem láttam, de elképzelhetetlennek tartom, hogy a mienknél katasztrofálisabb volt. Fasza kis roncsderbi lesz.
megyerikrisz
Early bold prediction: Chris Smithnek lesz 2 sackje.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ilyen rossz OL játékot én még életemben nem láttam (pedig már 10 éve nézek nfl-t).
DC
Jól figyelj majd péntek hajnalban, mert ugyan a ti meccseteket nem láttam, de elképzelhetetlennek tartom, hogy a mienknél katasztrofálisabb volt. Fasza kis roncsderbi lesz.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nem akarok egy meccs után ilyeneket levonni, de szerintem BoB nem fogja végigtolni ezt a szezont....
Bondi
Ennél Kubiak is jobb volt. BoB a semmiből eljutott a semmibe, úgy, hogy ezalatt sem volt sehol.
Amadeus
Nagy plusz 1. Én soha nem értettem, miért ilyen töretlen a bizalom felé, amikor szerintem egy teljesen színtelen-szagtalan edző, aki ezzel az NFL jelenleg leggyengébb csoportjában éppenhogy be tud jutni ezzel a kerettel PO-ba, hogy ott az első lendülettel toljon egy Marvin Lewist (róla hasonlóan vélekedek, bár ő talán egy szinttel jobb).
A QB szituációk kezelési módja pedig egészen komikus, holott elméletileg nagy QB mágusnak tartják...hát, lehet hogy QB coachnak jó, dehogy nem HC material, az annyira biztos, mint ahogy Gus Bradley személye sem.
PEEtör
Nem tudom tudatosan-e, de BoB remekül bebiztosította, hogy szezon közben ne tudják elküldeni. Tuti Crennel venné át a HC posztot a szezon végéig legalább, de akkor ki foglalkozna a támadókkal? OC nincs, Pat O'hara és Sean Ryan aki odaférhetne, de akkor már mindegy ha BoB marad.
Nem akarok egy meccs után ilyeneket levonni, de szerintem BoB nem fogja végigtolni ezt a szezont....
Bondi
Ennél Kubiak is jobb volt. BoB a semmiből eljutott a semmibe, úgy, hogy ezalatt sem volt sehol.
Amadeus
Ennél szebben még senki sem foglalta össze a Houston elmúlt 3 évét 😀
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem akarok egy meccs után ilyeneket levonni, de szerintem BoB nem fogja végigtolni ezt a szezont....
Bondi
Ennél Kubiak is jobb volt. BoB a semmiből eljutott a semmibe, úgy, hogy ezalatt sem volt sehol.
Amadeus
Nagy plusz 1. Én soha nem értettem, miért ilyen töretlen a bizalom felé, amikor szerintem egy teljesen színtelen-szagtalan edző, aki ezzel az NFL jelenleg leggyengébb csoportjában éppenhogy be tud jutni ezzel a kerettel PO-ba, hogy ott az első lendülettel toljon egy Marvin Lewist (róla hasonlóan vélekedek, bár ő talán egy szinttel jobb).
A QB szituációk kezelési módja pedig egészen komikus, holott elméletileg nagy QB mágusnak tartják...hát, lehet hogy QB coachnak jó, dehogy nem HC material, az annyira biztos, mint ahogy Gus Bradley személye sem.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Nem akarok egy meccs után ilyeneket levonni, de szerintem BoB nem fogja végigtolni ezt a szezont....
Bondi
Ennél Kubiak is jobb volt. BoB a semmiből eljutott a semmibe, úgy, hogy ezalatt sem volt sehol.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Ilyen rossz OL játékot én még életemben nem láttam (pedig már 10 éve nézek nfl-t). Minden playen nyomás alatt volt az irányítónk, még amiből nem lett sack, azoknál is folyamatosan hátrálni vagy menekülni kellett neki(k). Persze ezért a Jagsnek is jár az elismerés.

Ami defenset illeti, voltak jó pillanataik, például amikor majdnem levédekeztek 4 egymás követő futást az 5 yardosunkról, de ugyanakkor egyáltalán nem voltak olyan félelmetesek, mint azt várni lehetett volna. A legnagyobb csalódás Clowney volt, akinek egész meccsen a nevét nem lehetett hallani, a legrosszabb meg Kevin Johnson, akin szerintem több, mint 100+ yardot csinált a Jags (az elejétől őt nézték ki maguknak, mint gyenge láncszemet, és hát igazuk lett).

Ha egyébként BoB megy, akkor menjen Rick Smith is, a teljes offseason alatt azt nyilatkozta szerinte nincs hold out, mert Brown szerződés alatt van...ez ilyen semmit nem érő, politikus duma volt, és jól beszopta vele az egész csapat (persze ezért maga Brown is hibás, de a GM azért van, hogy az ilyet kezelje).

Ami a kövi meccset illeti, maradjon Watson, egyértelmű, hogy Savage - aki mindig is kicsit lassú volt - és ez a hulladék fal nem kompatibilis.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nagyon nem csípem, amikor játékosok élő szerződéssel új szerződésért holdout-olnak. Pláne ha még 2 év van abból a szerződésből és hát nem karrierje legjobb évei vannak maga mögött. De ami van, volt a fal bal oldalán az finoman szólva is vicces. Én se látok más utat , mint hogy Rick Smith összeszedje magát és pénzt adjon Brown-nak. 3-4 különböző játékost is kipróbáltak meccs közben LT poszton, de Ngakoue, Fowler vagy éppen Campbell azt verte takonyba aki éppen ott állt, de nagyon nagyon csúnyán. Sua Filo meg hát szerintem CFl-ben sem képviselne kezdőd szintet. A fal baloldala a 3 évvel ezelőtti, Cann nélküli Jags-t idézi.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy DeShaun Watsonnak annyi szerelése volt ma, mint Wattnak és Clowneynak(1)?. És az egyből TD mentő volt.

Watson amúgy szerintem nagyon jól indított, nem is értem ,hogy miért Savage kezdett. Azt se lehet mondani, hogy Watsont védenék ezen OL mögött, nagyon jól érezte a nyomást, nem pánikolt és sokszor jól oldotta meg az állandó siettetést. Jól volt az összhang Hopkins-al, bár ők még egyetemen nem játszottak együtt, Hopkins hamarabb jött NFL-be. Aki még szerintem jó volt az Kareem Jackson, ott volt mindenhol CB létére.

Sixo
Osztom Sixo véleményét, ami nagyon ritka dolog, szóval becsüljétek meg. Watson első driveja után fostam, hogy megint jön egy 2014-es comeback az ellenféltől, mikor az Eagles jött vissza 0.17-ről. Sokkal veszélyesebbé vált az O vele. És nagyon magabiztosnak tűnt. A turnoverek még megbocsáthatóak neki. Ez egy ilyen nap volt.

Duane Brown nagyon gazdag ember lesz rövid időn belül.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem akarok egy meccs után ilyeneket levonni, de szerintem BoB nem fogja végigtolni ezt a szezont....