Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Viccet félretéve, ha Romo idekerül, akkor és nem törik össze az 5. meccsen, akkor ki merem jelenteni, hogy a Texans Superbowl contenderré lép elő.
iktriad
szerintem ehhez elég Cutler is, a védelem nagyon ott van, a támadósor sem rossz, most hogy kiengedték a kéziféket talán megindul a szekér
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viccet félretéve, ha Romo idekerül, akkor és nem törik össze az 5. meccsen, akkor ki merem jelenteni, hogy a Texans Superbowl contenderré lép elő.
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
LOL

Romo is coming?
zsutu
Vagy Cutler. 😊
iktriad
Vagy Jimmy G
Es akkor a jövő évi draft is le lenne tudva. 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
LOL

Romo is coming?
zsutu
A Karácsony már biztos megjött...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL

Romo is coming?
zsutu
Vagy Cutler. 😊
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
LOL

Romo is coming?
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 twitter.com/caplannfl/status/839607777211334656
empty taxi
Novak is.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/caplannfl/status/839607777211334656


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Na BoB ma azt merte nyilatkozni hogy nyílt a verseny az irányító posztért 😀 Tehát ha Savage megsérül Weeden lesz a kezdő. Valószínűleg idén is Osi lesz majd, de ha semmit sem javul kivágják a pitsába
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Én úgy gondolom h Osweiler fizetése mellé nem fognak 10+ millás QB-t hozni, inkább a drafton ruháznak be valakire, akár feltrade árán is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
mivel az elmúlt 2 szezonban összesen 5ször lépett pályára,
ZERO_L
Galoppozó meg másfél meccsen volt kezdő, mégis be van tőle f*sva az egész New England topic, hogy kár lenne egy első körért elherdálni az istenadta tehetségét.
somoskovig
csak Garoppoloban megvan a lehetőség, hogy megoldást jelentsen a köv 10 évre, ha mást nem is akkor Alex Smith szinten, ezzel szemben Romo egy hatalmas kérdőjel, akár le tudna hozni egy sérülés mentes szezont akár nem biztos kéne draftolni egy QB-t a korai körökben
ZERO_L
Csak egyrészt Romo ára nem első kör, másrészt nem 10 évre franchise QB-nak keresik, hanem egy contender kerethez hozzáadva utolsó fogaskerékként, hogy egy SB-run összejöjjön. Nyilván egy Chicago, Cleveland, 49ers számára nem Romo a megoldás. De mondjuk pont egy Denver (vagy egy Houston, hogy ontopic maradjak 😊 ) kerethez egy szezonra kell egy jó irányító. Jelenleg ez Romo, nem Gerappa.
somoskovig
de gondolom nem ártana, ha PO-ra is még az 53as keret tagja lenne, lehet picket nem kell érte adni, viszont Garoppolohoz képest marha sokat keresne, meglepődnék ha 10M alatt aláírna (a 23M-s cap space fele már is el lenne költve, arról nem is beszélve, hogy a többi QB needes csapat sokkal jobban áll a sapkával)


attól mert azonnali megoldásra van szükség a jövőt még ugyan úgy építeniük kell, szóval a drafton illene QB-t húzni, Garoppolo-val ezt egy személyben tudnák le, nyilván ebben is van rizikó, ezt senki nem vitatja, de az én szememben Romo egy időzített bomba


egyébként van egy olyan érzésem, hogy egyik se fog összejönni és inkább adnak (főleg a GM, ha tényleg csak ő akarta idehozni) Osweilernek még egy esélyt és bíznak abban, hogy ők is húznak egy Prescott-ot a középső körökben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
mivel az elmúlt 2 szezonban összesen 5ször lépett pályára,
ZERO_L
Galoppozó meg másfél meccsen volt kezdő, mégis be van tőle f*sva az egész New England topic, hogy kár lenne egy első körért elherdálni az istenadta tehetségét.
somoskovig
csak Garoppoloban megvan a lehetőség, hogy megoldást jelentsen a köv 10 évre, ha mást nem is akkor Alex Smith szinten, ezzel szemben Romo egy hatalmas kérdőjel, akár le tudna hozni egy sérülés mentes szezont akár nem biztos kéne draftolni egy QB-t a korai körökben
ZERO_L
Csak egyrészt Romo ára nem első kör, másrészt nem 10 évre franchise QB-nak keresik, hanem egy contender kerethez hozzáadva utolsó fogaskerékként, hogy egy SB-run összejöjjön. Nyilván egy Chicago, Cleveland, 49ers számára nem Romo a megoldás. De mondjuk pont egy Denver (vagy egy Houston, hogy ontopic maradjak 😊 ) kerethez egy szezonra kell egy jó irányító. Jelenleg ez Romo, nem Gerappa.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
mivel az elmúlt 2 szezonban összesen 5ször lépett pályára,
ZERO_L
Galoppozó meg másfél meccsen volt kezdő, mégis be van tőle f*sva az egész New England topic, hogy kár lenne egy első körért elherdálni az istenadta tehetségét.
somoskovig
csak Garoppoloban megvan a lehetőség, hogy megoldást jelentsen a köv 10 évre, ha mást nem is akkor Alex Smith szinten, ezzel szemben Romo egy hatalmas kérdőjel, akár le tudna hozni egy sérülés mentes szezont akár nem biztos kéne draftolni egy QB-t a korai körökben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
mivel az elmúlt 2 szezonban összesen 5ször lépett pályára,
ZERO_L
Galoppozó meg másfél meccsen volt kezdő, mégis be van tőle f*sva az egész New England topic, hogy kár lenne egy első körért elherdálni az istenadta tehetségét.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
mivel az elmúlt 2 szezonban összesen 5ször lépett pályára, így igen, vagy sérülékenynek vagy szerencsétlennek nevezzük az eredménye ugyan az, nulla haszna lesz belőle a csapatnak és ott ahol tényleg csak egy értelmes QB-ra vannak egy AFC döntő és így SB részvételtől, nem ártana kicsit biztosabbra menni
(ahogy egy RB gondokkal küzdő csapatnak sem Charlesban vagy Petersonban kéne látnia a megoldást)

és bizony az NFL-ben elég sűrűn járnak a "teherautók", erről biztos többet tudna mesélni Moore vagy Petty


azt viszont aláírom, hogy még mindig több értelme van Romot ebbe a csoportba hozni, mint mondjuk a Mack-Houston-Bosa által fémjelzett West-be, de azért mindenáron nem kapkodnék érte



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Romot kirakja a boys erte csak az ad picket aki nem akar varni
Janek
Csak most vettem észre ezt a posztot, bocs a kései reakcióért:

Lehet Romo nem mai csibe és párszor már csúnyán összetörték, de most egészséges és szerintem olyan penge mint mondjuk 2014ben. Lehet Garoppolónak mondjuk nagyobb a vélt potenciálja, de minta anyag még nincs és Houstonban nem fognak egy Osweiler bust után reszkírozni. A másik, hogy Romot ismerve 90% (a hasamra ütve), hogy hajlandó lenne belemenni egy fizetéscsökkentésbe, ha így egy jó csapathoz kerülhet ahol lenne esélye egy gyűrűre. Garantált értéket csak idén tartalmaz a szerződése, a Cowboys be tud nyelni néhány milliót a következő két évre és így kaphatnak valamit cserébe Romoért. QB hiányos csapat van bőven, az egyik harapni fog -- és nem fog rosszul járni.
gyeek
aztán az első sack után ugyan ott állnak majd mint most... bomba üzlet
ZERO_L
Ha téged kétszer üt el egy teherautó, akkor kétszer kerülsz kórházba, lehetsz bármilyen kemény. 😊 Ha tudnám se akarnám megváltoztatni a közhelyes trendnek megfelelő véleményed, Ha megint elütné Romot egy teherautó azt mondanád "na ugye!", ha végigjátszana egy teljes szezont akkor "mákja volt".

A Tony Romot övező népszerű jelzők NFL karrierje során:
-- Nem "leader" (2007 - 2009)
-- Choker (2008 - 2014)
-- Sérülékeny (2014 - )

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Romot kirakja a boys erte csak az ad picket aki nem akar varni
Janek
Csak most vettem észre ezt a posztot, bocs a kései reakcióért:

Lehet Romo nem mai csibe és párszor már csúnyán összetörték, de most egészséges és szerintem olyan penge mint mondjuk 2014ben. Lehet Garoppolónak mondjuk nagyobb a vélt potenciálja, de minta anyag még nincs és Houstonban nem fognak egy Osweiler bust után reszkírozni. A másik, hogy Romot ismerve 90% (a hasamra ütve), hogy hajlandó lenne belemenni egy fizetéscsökkentésbe, ha így egy jó csapathoz kerülhet ahol lenne esélye egy gyűrűre. Garantált értéket csak idén tartalmaz a szerződése, a Cowboys be tud nyelni néhány milliót a következő két évre és így kaphatnak valamit cserébe Romoért. QB hiányos csapat van bőven, az egyik harapni fog -- és nem fog rosszul járni.
gyeek
aztán az első sack után ugyan ott állnak majd mint most... bomba üzlet



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Romot kirakja a boys erte csak az ad picket aki nem akar varni
Janek
Csak most vettem észre ezt a posztot, bocs a kései reakcióért:

Lehet Romo nem mai csibe és párszor már csúnyán összetörték, de most egészséges és szerintem olyan penge mint mondjuk 2014ben. Lehet Garoppolónak mondjuk nagyobb a vélt potenciálja, de minta anyag még nincs és Houstonban nem fognak egy Osweiler bust után reszkírozni. A másik, hogy Romot ismerve 90% (a hasamra ütve), hogy hajlandó lenne belemenni egy fizetéscsökkentésbe, ha így egy jó csapathoz kerülhet ahol lenne esélye egy gyűrűre. Garantált értéket csak idén tartalmaz a szerződése, a Cowboys be tud nyelni néhány milliót a következő két évre és így kaphatnak valamit cserébe Romoért. QB hiányos csapat van bőven, az egyik harapni fog -- és nem fog rosszul járni.
gyeek
Kb ezt mondom én is.
Tul jó ahhoz hogy padozzon és draga is.
De ezt tudja minden csapat.
Persze ha lemegy a fizuval es benyeli a dalllas akkor dobalhat barhol.
Janek
A különbség, hogy szerintem nem fogják egyszerűen cutolni. Most még nagy a csend értelemszerűen, nem akarja egyik csapat se nagy dobra verni, hogy még a szerződésével is jó lenne nekik, korán menne fel az ára. Lowball. Draft után más lesz a gyermek helyzete.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Romot kirakja a boys erte csak az ad picket aki nem akar varni
Janek
Csak most vettem észre ezt a posztot, bocs a kései reakcióért:

Lehet Romo nem mai csibe és párszor már csúnyán összetörték, de most egészséges és szerintem olyan penge mint mondjuk 2014ben. Lehet Garoppolónak mondjuk nagyobb a vélt potenciálja, de minta anyag még nincs és Houstonban nem fognak egy Osweiler bust után reszkírozni. A másik, hogy Romot ismerve 90% (a hasamra ütve), hogy hajlandó lenne belemenni egy fizetéscsökkentésbe, ha így egy jó csapathoz kerülhet ahol lenne esélye egy gyűrűre. Garantált értéket csak idén tartalmaz a szerződése, a Cowboys be tud nyelni néhány milliót a következő két évre és így kaphatnak valamit cserébe Romoért. QB hiányos csapat van bőven, az egyik harapni fog -- és nem fog rosszul járni.
gyeek
Kb ezt mondom én is.
Tul jó ahhoz hogy padozzon és draga is.
De ezt tudja minden csapat.
Persze ha lemegy a fizuval es benyeli a dalllas akkor dobalhat barhol.

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Romot kirakja a boys erte csak az ad picket aki nem akar varni
Janek
Csak most vettem észre ezt a posztot, bocs a kései reakcióért:

Lehet Romo nem mai csibe és párszor már csúnyán összetörték, de most egészséges és szerintem olyan penge mint mondjuk 2014ben. Lehet Garoppolónak mondjuk nagyobb a vélt potenciálja, de minta anyag még nincs és Houstonban nem fognak egy Osweiler bust után reszkírozni. A másik, hogy Romot ismerve 90% (a hasamra ütve), hogy hajlandó lenne belemenni egy fizetéscsökkentésbe, ha így egy jó csapathoz kerülhet ahol lenne esélye egy gyűrűre. Garantált értéket csak idén tartalmaz a szerződése, a Cowboys be tud nyelni néhány milliót a következő két évre és így kaphatnak valamit cserébe Romoért. QB hiányos csapat van bőven, az egyik harapni fog -- és nem fog rosszul járni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bouye nem lesz Tagelve, de dolgoztok a szerződésen. Ha nem jön össze Gilmore mellett már 2 komoly CB menne piacra. És T. Johnson is esélyes.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Én ellőnék egy közhelyet, ami még nem hangzott el (pedig a közhely attól közhely, hogy általában igaz!): az NFL világa állandóan változik, reagálnak a csapatok egymás rendszerére. Amit tavaly volt, az elmúlt. A következő szezonra újat kell kitalálni. Persze az alapok változatlanok maradnak, de mindig kell valami plusz, valami apróság és ezek döntik el a meccseket. Azzal, hogy Watt megjelenik, máris megvan a plusz. Ezt vétek lenne eldobni, főleg ha olyan edződ van, mint Crennel: ő tudja és akarja is használni a játékosait!

És még egy apró megjegyzés: az a franchise, amelyik elcseréli az arcát, az egy sikertelen franchise. Legalább is a tartósan topcsapatok nem nagyon csinálnak ilyeneket (Tudom, vannak kivételek, de azok csak azért, hogy erősítsék a szabályt! 😊 ).
Szokol
Egy franchise akkor sikeres ha azt teszi ami a legjobb a csapatnak. Ha kell elengedi a fr arcát, ha kell eltradel pro bowlereket vagy kiengedi őket a piacra mert nem egyénekben hanem csapazrészekben gondolkodik. De a legfontosabb, hogy mindenki, az FO tól a vizesfiúkig egy irányba megy. A gm nem mondja meg a hc nek, hogy az általa kinézett qb bent lesz még a következő körben, aztán mégsem...nem hoz a nyakára egy One year wondert, hogy ittvan, old meg az offense gondjait..
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az amúgy megvan, hogy nem a yardok miatt lesz #1 egy védelem?
Tök szép, hogy alig 300 yardot mentek a csapat ellen, de ezzel együtt sem volt top 10-ben, az engedett pontokat tekintve.

Persze, jó volt, mindenben, az irányítók ellen a 7. legjobb, a futásoknál átlagot tekintve a 12. legjobb (kísérleteknél és yardoknál is), sackekben a 24.

Na ez utóbbit tuti meg tudja segíteni Watt, a futás ellen is hozzá tud tenni bőven, hogy top 10-be kerüljön a csapat, az engedett pontokat tekintve meg pláne

Engem nem zavar, ha elcserélitek 😀

Persze, kellene valami támadósor is, mert meghal a végére a D, meg ha sokszor adja el rossz helyen az O, akkor hiába a viszonylag kevés engedett yard, ha sok a pont. Úgyhogy ne jöjjön normális támadósor se 😊

több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Én ellőnék egy közhelyet, ami még nem hangzott el (pedig a közhely attól közhely, hogy általában igaz!): az NFL világa állandóan változik, reagálnak a csapatok egymás rendszerére. Amit tavaly volt, az elmúlt. A következő szezonra újat kell kitalálni. Persze az alapok változatlanok maradnak, de mindig kell valami plusz, valami apróság és ezek döntik el a meccseket. Azzal, hogy Watt megjelenik, máris megvan a plusz. Ezt vétek lenne eldobni, főleg ha olyan edződ van, mint Crennel: ő tudja és akarja is használni a játékosait!

És még egy apró megjegyzés: az a franchise, amelyik elcseréli az arcát, az egy sikertelen franchise. Legalább is a tartósan topcsapatok nem nagyon csinálnak ilyeneket (Tudom, vannak kivételek, de azok csak azért, hogy erősítsék a szabályt! 😊 ).
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az igaz, és teljesen jogos, hogy a Houston Watt nélkül is király védelemmel rendelkezett. De az ő helye „üres”, oda abszolút nem robbant senki a DL-ből, aki kiemelkedő plusz rusht hozott volna, vagy run defet. Így ez a védelem egy egészséges Wattal igenis jobb lehetne. Gondoljunk csak bele, milyen az, amikor nem csak a két OLB-től kell fosnod, mert a rush rengeteg irányból jöhet, és jönni is fog.

Nem mellesleg, én Clowneytól sem ájultam el. Jobb, egyre jobb, futás ellen óriásit javult, de a passz ellen nem érzek egyenes arányosan nagy fejlődést, és ami fontos, konzisztenciát. Zavar, hogy meccsekre képes eltűnni. És ha pedig ezen is gondolkozunk, akkor az a Watt, aki viszont minden héten írtott és öldökölt, hát, végképp óriási pluszt jelentene. És már csak azért is, mert ez egy dolog, de ha Watt csak álldogál a pályán, akkor is annyira fosnak tőle, hogy duplázzák, Clowneynak pedig sokkal több helye lenne (és akkor nem említettem Mercilust).

És megnézném, hogy egy Clowney mire lenne képes így. Ha nem törik megint ketté a térde, akkor szerintem a következő évben robbantani fog abban az esetben, ha Watt is egészséges tud maradni. Mondjuk vannak kétségeim, súlyos sérülése volt Wattnak, azért a derék/hát rész is olyan, ami kényes, teljes mértékig benne van a pakliban, hogy Watt a második héten megint IR-re megy, mert egyszerűen a teste nem bírja el azt a nyomást, amit kap. Mert hát a 290 fontos Watt esetében ez sem kevés, illetve pihenni sem fog sokat, látástól vakulásig a pályán tartják, ha zöld utat adnak neki.

Vannak félelmeim Watt jövőjével kapcsolatban, de afelől nincs kétségem, hogy a védelem tud javulni. #1 volt, de az nem jelenti azt, hogy nem lehet jobb.