Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Nem tudom eldönteni hogy kit hibáztassak, osweilert rick smith-t vagy BOB-ot de rettenet volt nézni. A D emberfelettit teljesít ( a liga legjobb védője nélkül) erre jön ez a kretén broki és pofánszarja az egészet. Alszok egyet erre a rettenetre mindenképpen. Akkor jöhet az off-season...
LanceVance
Nem tudtam nézni a meccset (kb jövőhéten tudom csak pótolni), de most vagyok túl az összefoglalón. A 10 perces highlights alapján Osi-ra annyira nem vagyok mérges. Talán azért mert már megszoktam. De volt 2 olyan labdája is, ami lehúzható lett volna TD-re, és a 2. INT talán nem az ő hibája volt.

A D# az hihetetlen. Most sem engedtük 300yard fölé az irányítót, aki ráadásul most egy Brady volt.
A kickoff return TD pedig no comment. Újabb kapott pontok ami nem a D# hibája...

több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Nem tudom eldönteni hogy kit hibáztassak, osweilert rick smith-t vagy BOB-ot de rettenet volt nézni. A D emberfelettit teljesít ( a liga legjobb védője nélkül) erre jön ez a kretén broki és pofánszarja az egészet. Alszok egyet erre a rettenetre mindenképpen. Akkor jöhet az off-season...

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
 ftw.usatoday.com/2017/01/aqib-talib-texans-aj-bouye-patriots-tom-brady-notes

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Közben O'brien bizonytalan jövőjéről cikkeznek ismét. Nem tudom, hogy vették elő ismét ezt a sztorit....
Bondi
Mindig kell valami. Tavaly Rick Smith volt a téma, idén BoB, jövőre a kabalafigura...
samu09
Jah , minek cikkezni, inkább csak ki kéne baszni mind2őt. Nem tudom mit kellene még elbaszniuk , ahhoz, hogy végre a vezetés észre vegye, hogy szarok. A liga leggyengébb csoportja meg megmenti az állásuk.
Sixo
zsinórban két éve nyerik azt a csoportot, ahol 1/1 és 1/2 az irányító... már-már dinasztia épül itt szép csendben, csak senki nem veszi észre 😊
batyu
És 1/3 😊

több mint 7 éve
batyu New England Patriots 630
Közben O'brien bizonytalan jövőjéről cikkeznek ismét. Nem tudom, hogy vették elő ismét ezt a sztorit....
Bondi
Mindig kell valami. Tavaly Rick Smith volt a téma, idén BoB, jövőre a kabalafigura...
samu09
Jah , minek cikkezni, inkább csak ki kéne baszni mind2őt. Nem tudom mit kellene még elbaszniuk , ahhoz, hogy végre a vezetés észre vegye, hogy szarok. A liga leggyengébb csoportja meg megmenti az állásuk.
Sixo
zsinórban két éve nyerik azt a csoportot, ahol 1/1 és 1/2 az irányító... már-már dinasztia épül itt szép csendben, csak senki nem veszi észre 😊

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 fuzovelkifele.com/2017/01/13/osweiler-brady-patriots-texans-beharangozo/

Nincs több kérdés
samu09
Jesszus...nem tudom, hogy mennyire ironikus a dolog....

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Közben O'brien bizonytalan jövőjéről cikkeznek ismét. Nem tudom, hogy vették elő ismét ezt a sztorit....
Bondi
Mindig kell valami. Tavaly Rick Smith volt a téma, idén BoB, jövőre a kabalafigura...
samu09
Jah , minek cikkezni, inkább csak ki kéne baszni mind2őt. Nem tudom mit kellene még elbaszniuk , ahhoz, hogy végre a vezetés észre vegye, hogy szarok. A liga leggyengébb csoportja meg megmenti az állásuk.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 fuzovelkifele.com/2017/01/13/osweiler-brady-patriots-texans-beharangozo/

Nincs több kérdés
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Közben O'brien bizonytalan jövőjéről cikkeznek ismét. Nem tudom, hogy vették elő ismét ezt a sztorit....
Bondi
Mindig kell valami. Tavaly Rick Smith volt a téma, idén BoB, jövőre a kabalafigura...
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Közben O'brien bizonytalan jövőjéről cikkeznek ismét. Nem tudom, hogy vették elő ismét ezt a sztorit....

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Már csak a 49ers nem talált magának főedzőt. Ők Vrabelt tavaly is hívták DC-nek. Mondjuk szerintem sok csapat látná szívesen.

Szerkesztette: Bondi

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Mike Vrabelt várja interjúra a Rams. Nem szeretném, ha elmenne, de ha DC-nek hívják akkor esélyes. Rengeteget foglalkozott Clowneyval a sérülése alatt, nagy veszteség lenne ha távozna.
samu09
Wade Phillips DC lesz Rams-ben, tehát Vrabel oda már valószínűleg nem megy. Kis megnyugvás...

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mike Vrabelt várja interjúra a Rams. Nem szeretném, ha elmenne, de ha DC-nek hívják akkor esélyes. Rengeteget foglalkozott Clowneyval a sérülése alatt, nagy veszteség lenne ha távozna.
samu09
Jöhetne haza is, ha Patricia elmegy az L.A. Chargershez. (Na ezt is meg kell még szokni...)
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Parades 😀
Amugy mar az elso pont jo. A vedelem nyeri a bajnoksagot. Lehet, szolni kene a szerzonek, hogy magasan a Patriots kapta a legkevesebb pontot 😀
Wyatt
Bradytől nem kell félni, Gerappa és Brisett megmutatta hogy csak egy szisztemqb 😀 Figyelni kell nehogy kiüssük Bradyt mert akkor jön valamelyik csere és tuti kikapunk 😀
samu09
Persze, mert ők ugye még nem égtek ki teljesen 😀
Wyatt
Minél tovább pályán kell tartani Bradyt.
samu09
Azt elfárad és föladja - okos taktika, ha nem megy így, majd meglepjük az úggyal. Ellestétek a Raiderstől a lefekszemafődre azt majdcsakelmúlik valamikor playbookot
sutianap
Elég egyértelműen látjuk a dolgokat. Ha Belichick nézi ezt a topikot simán fel tud készülni az ellenfélből
Parades 😀
Amugy mar az elso pont jo. A vedelem nyeri a bajnoksagot. Lehet, szolni kene a szerzonek, hogy magasan a Patriots kapta a legkevesebb pontot 😀
Wyatt
Bradytől nem kell félni, Gerappa és Brisett megmutatta hogy csak egy szisztemqb 😀 Figyelni kell nehogy kiüssük Bradyt mert akkor jön valamelyik csere és tuti kikapunk 😀
samu09
Persze, mert ők ugye még nem égtek ki teljesen 😀
Wyatt
Minél tovább pályán kell tartani Bradyt. Mondjuk ezt Osi megoldja majd a sok 3outtal 😀
samu09
Az is jó pont, hogy Osweiler kevésszer adta el a labdát az utóbbi meccseken. Brady egész szezonban kétszer 😀 Egyébként ez is igazolja a teóriátok, ugyanis Garoppolo + Brissett egyszer sem 😀
winston
Plusz Osi játszott idén PO meccset, Brady meg nem. Kinél is van az előny? 😀
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Parades 😀
Amugy mar az elso pont jo. A vedelem nyeri a bajnoksagot. Lehet, szolni kene a szerzonek, hogy magasan a Patriots kapta a legkevesebb pontot 😀
Wyatt
Bradytől nem kell félni, Gerappa és Brisett megmutatta hogy csak egy szisztemqb 😀 Figyelni kell nehogy kiüssük Bradyt mert akkor jön valamelyik csere és tuti kikapunk 😀
samu09
Persze, mert ők ugye még nem égtek ki teljesen 😀
Wyatt
Minél tovább pályán kell tartani Bradyt. Mondjuk ezt Osi megoldja majd a sok 3outtal 😀
samu09
Az is jó pont, hogy Osweiler kevésszer adta el a labdát az utóbbi meccseken. Brady egész szezonban kétszer 😀 Egyébként ez is igazolja a teóriátok, ugyanis Garoppolo + Brissett egyszer sem 😀
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Parades 😀
Amugy mar az elso pont jo. A vedelem nyeri a bajnoksagot. Lehet, szolni kene a szerzonek, hogy magasan a Patriots kapta a legkevesebb pontot 😀
Wyatt
Bradytől nem kell félni, Gerappa és Brisett megmutatta hogy csak egy szisztemqb 😀 Figyelni kell nehogy kiüssük Bradyt mert akkor jön valamelyik csere és tuti kikapunk 😀
samu09
Persze, mert ők ugye még nem égtek ki teljesen 😀
Wyatt
Minél tovább pályán kell tartani Bradyt.
samu09
Azt elfárad és föladja - okos taktika, ha nem megy így, majd meglepjük az úggyal. Ellestétek a Raiderstől a lefekszemafődre azt majdcsakelmúlik valamikor playbookot


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Parades 😀
Amugy mar az elso pont jo. A vedelem nyeri a bajnoksagot. Lehet, szolni kene a szerzonek, hogy magasan a Patriots kapta a legkevesebb pontot 😀
Wyatt
Bradytől nem kell félni, Gerappa és Brisett megmutatta hogy csak egy szisztemqb 😀 Figyelni kell nehogy kiüssük Bradyt mert akkor jön valamelyik csere és tuti kikapunk 😀
samu09
Persze, mert ők ugye még nem égtek ki teljesen 😀
Wyatt
Minél tovább pályán kell tartani Bradyt. Mondjuk ezt Osi megoldja majd a sok 3outtal 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parades 😀
Amugy mar az elso pont jo. A vedelem nyeri a bajnoksagot. Lehet, szolni kene a szerzonek, hogy magasan a Patriots kapta a legkevesebb pontot 😀
Wyatt
Bradytől nem kell félni, Gerappa és Brisett megmutatta hogy csak egy szisztemqb 😀 Figyelni kell nehogy kiüssük Bradyt mert akkor jön valamelyik csere és tuti kikapunk 😀
samu09
Persze, mert ők ugye még nem égtek ki teljesen 😀

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Parades 😀
Amugy mar az elso pont jo. A vedelem nyeri a bajnoksagot. Lehet, szolni kene a szerzonek, hogy magasan a Patriots kapta a legkevesebb pontot 😀
Wyatt
Bradytől nem kell félni, Gerappa és Brisett megmutatta hogy csak egy szisztemqb 😀 Figyelni kell nehogy kiüssük Bradyt mert akkor jön valamelyik csere és tuti kikapunk 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parades 😀
Amugy mar az elso pont jo. A vedelem nyeri a bajnoksagot. Lehet, szolni kene a szerzonek, hogy magasan a Patriots kapta a legkevesebb pontot 😀

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Van itt egy lista, hogy miért tudjuk megverni a Pats-t: http://www.chron.com/sports/texans/article/Don-t-laugh-How-the-Texans-could-beat-the-Patriots-10849356.php

A kedvencem a negyedik:
Bill Belichick was on a boat

On Sunday, Bill Belichick was photographed relaxing on a boat. Let’s be real, that means absolutely nothing. Does anyone actually think Belichick won’t have his team fully prepared? But, the Giants spent an off day on a boat and ended up losing in Green Bay. It’s a boat jinx. Let’s go with it. The Patriots will be undone by a boat jinx. www.chron.com/sports/texans/article/Don-t-laugh-How-the-Texans-could-beat-the-Patriots-10849356.php

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
John Butler pedig ha igazak a hírek a frissen kinevezett új Bills HC McDermott stábjához csatlakozhatna, mint DC.
Nem örülnék, ha 2 edző is elmenne egyszerre, de persze ezek benne vannak a paklban.

több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Mike Vrabelt várja interjúra a Rams. Nem szeretném, ha elmenne, de ha DC-nek hívják akkor esélyes. Rengeteget foglalkozott Clowneyval a sérülése alatt, nagy veszteség lenne ha távozna.
samu09
Hát ez nagyon nem jó hír 😕

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mike Vrabelt várja interjúra a Rams. Nem szeretném, ha elmenne, de ha DC-nek hívják akkor esélyes. Rengeteget foglalkozott Clowneyval a sérülése alatt, nagy veszteség lenne ha távozna.