NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Akkor Osweilernek tényleg lefőtt a kávé? A PO-ban is inkább Savage-el kezdenétek?
Persze nem mondom, hogy Brock sokat tett le az asztalra, de talán észhez tért miután látta, hogy közel sem beton biztos a helye, a gigantikus szerződése ellenére sem a kezdőben. Ti hogy látjátok, kinek kell kezdenie a rájátszásban? Vagy ez már nem is kérdés?

Szerkesztette: Awesome88
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Azt nem mondom, hogy szép volt fiúk,de gratulálok a címvédéshez.
Höri
Köszönjük, talán több Szerencsével jártok jövőre 😊
DC
Egy Luck épp elég nekik😃
Amúgy benne van hogy Bullock direkt lőtte mellé, és az is hogy az edző utasítására. Ők már úgy se jutnak tovabb.
több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Azt nem mondom, hogy szép volt fiúk,de gratulálok a címvédéshez.
Höri
Köszönjük, talán több Szerencsével jártok jövőre 😊
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt nem mondom, hogy szép volt fiúk,de gratulálok a címvédéshez.

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A fal nem volt a segítségére és a Bengals D is elég jó volt. Nem volt nagy meccse, de nyertünk és ez a lényeg. Mindenesetre 2 meccs alatt voltak olyan dobásai amilyen osweilernek sohasem.

Tom Savage in 2nd Half: 16-22, 163 yds, 93.6 QB rating

több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Ezt a battleredblog fórumáról másoltam:

Újságíró: "When you were limping, what was wrong?"
Savage: "Nothing, I’m just un-athletic."
😀

Első évében pont ezt hiányoltam Savageből, Az interjúk során is, hogy is fogalmazzam...lassú észjárásúnak tűnt. De idén...már egy Einstein 😊
Komolyra fordítva, szerintem szolid volt az is, amit tegnap mutatott, ahhoz képest, hogy kb. se a fal, se az elkapók, se pedig a futójáték sem segítette ki igazán. Volt egy - két passza, ami lehetett volna pontosabb, de nehéz amikor az embernek 1 másodperce van dobni. Titans ellen játsszon csak, kell neki a játékidő. Azért remélhetőleg nem sok kezdő fal játékost pihentetünk, nehogy rásérüljön az un-atlétikusságára 😊

Szerkesztette: DC
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Savage super bowl mvp lesz, meglássátok.
ano92
Jah akkor amikor kijózanodsz.

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Savage super bowl mvp lesz, meglássátok.

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Randy a végén kicsit nosztalgiázott és velünk volt 😊
Borzasztó volt a meccs mindenesetre, főleg az első félidő, de a lényeg, hogy a W behúzva és megvan a South.
Szerencsére belefér, hogy az utolsó fordulóban pihenjenek páran. Aztán figyelhetjük, hogy kit fogunk kapni. Jelenleg Chiefs....Jó lenne visszavágni a tavalyiért.

több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Köszönjük Randy!
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Megköszönhetjük a kis segítséget a Jaxnek, most a mi dolgounkat kell tökéletesen megcsinálni, és lehet rápihenni a PO-ra
több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
...
Vagy erősebb a karja, mint Brokinak, vagy Savage-re rá merték hívni azokat a játékokat amikhez ilyen rakéták kellenek.
...
samu09
A meccs közben egyértelműen az volt a benyomásom, hogy olyan playeket is ráhívnak Savage-re, amit Osweiler-nél nem mernek már..
H_Marko
Egyetértek. Az utolsó pár hétben már alig - alig hívtunk mély vagy szélső passzt, inkább csak a középre dobott, tight-end passzok működtek. Ez teljesen megváltozott Savage becserélésével, aki sokkal ívesebben és pontosabban dobott.

Más: Clowney be lett szavazva a pro bowlba. Megérdemli (főleg az utolsó pár meccs alapján).

Szerkesztette: DC
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
...
Vagy erősebb a karja, mint Brokinak, vagy Savage-re rá merték hívni azokat a játékokat amikhez ilyen rakéták kellenek.
...
samu09
A meccs közben egyértelműen az volt a benyomásom, hogy olyan playeket is ráhívnak Savage-re, amit Osweiler-nél nem mernek már..

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Egyszer már bejött 😛
H_Marko
Ha ilyen egyszerű lenne 😀 Ahogy tegnapelőtt írtam, a Jax nem készült Savage-re, nem is tudnának miből, viszont Tom egész héten készült, elemezte a Jax védelmét, ami fordítva nem volt igaz, így hendiből indult. Meg is lett az eredménye. Ráadásul, mint csereirányító, jóval többet videózott és elemezte az ellenfelet, hogy fel tudja hívni Osi figyelmét a legkisebb dolgokra is.
Már vagy ötször megnéztem a vasárnapi gama tepe-et róla, és látszanak elég nyilvánvaló dolgok:
Vagy erősebb a karja, mint Brokinak, vagy Savage-re rá merték hívni azokat a játékokat amikhez ilyen rakéták kellenek.
Osihoz képest feltűnően nyugodt volt, ami nem jellemző a Houstoni irányítókra 😀
Nem tűnt pontosabbnak, m int Broki, csak volt annyi esze, ha már rá kellett dobnia valakire, akkor túldobja, vagy oldalra.
Amúgy kétszer mázlija volt, mert ugyanannyi esélye volt az INT-nek, mint hogy elejtik a labdáját.
Hogy szerintem mitől volt ma jobb Osweilernél? Úgy, hogy csere. Fel volt teljesen készülve, és mi történt volna, ha nem nyernek vele? Megy vissza a padra, eddig is ott volt. 0-13-nál állt be, úgy, hogy az előtte lévőnél már rosszabb nem lehet. Minek izgult volna?
A Bengals fekvése már más lesz. Kezdőként, győzelmi kényszerrel fog felmenni a pályára.
Keenumot, Mallett-et és Osit megoldásnak láttam már mielőtt mutattak volna valamit élesben. Ezért Savage-ben most nem bízok, amíg meg nem mutatja mit tud igazából.
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Savage a kezdő!
DC
Én a Bengals ellen Osi-t nyomatnám, hogy Titans ne tudja kielemezni Savage-t...

Egyébként én is sajnálom Osi-t, de nagyon kulturáltan nyilatkozott már meccs után is. (Látszólag) semmi sértődés. Ebből a szempontból nem egy Mallett, az biztos 😊
H_Marko
Van egy 37 milliós garantálttal bíró szerződése. Még szép, hogy nem sértődik meg, ha nem is kell teljesítenie érte. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Savage a kezdő!
DC
Én a Bengals ellen Osi-t nyomatnám, hogy Titans ne tudja kielemezni Savage-t...
H_Marko
Savage meg nulla játékperccel menjen neki a Titans-nek és a PO-nak 😀 Nagy taktika lenne, de inkább megkockáztatják, minthogy elveszítsék az utolsó két meccset.
samu09
Egyszer már bejött 😛

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Savage a kezdő!
DC
Én a Bengals ellen Osi-t nyomatnám, hogy Titans ne tudja kielemezni Savage-t...
H_Marko
Savage meg nulla játékperccel menjen neki a Titans-nek és a PO-nak 😀 Nagy taktika lenne, de inkább megkockáztatják, minthogy elveszítsék az utolsó két meccset.
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Savage a kezdő!
DC
Én a Bengals ellen Osi-t nyomatnám, hogy Titans ne tudja kielemezni Savage-t...

Egyébként én is sajnálom Osi-t, de nagyon kulturáltan nyilatkozott már meccs után is. (Látszólag) semmi sértődés. Ebből a szempontból nem egy Mallett, az biztos 😊

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Savage a kezdő!
DC
Már régóta várjuk itt a csoportban, hogy szóhoz jusson, de idén se sikerült egy irányítóval végigvinni a szezont. Osit azért sajnálom, egy éven belül kétszer ültetik a padra mikor jönne a rájátszás. Már ha meglesz persze 😀
több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Savage a kezdő!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Brockot ellehet valahogyan küldeni amúg első év után?
nagymarceee
Spórolni csak úgy lehet rajta ha elcserélitek vhova. Az meg kb. lehetetlen.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Brockot ellehet valahogyan küldeni amúg első év után?

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én már azt kalkulálom hogy tudnánk legalább a Houstont magunk mögé utasítani 😀
Höri
Lol. Ha nem nyerjük meg a csoportot, akkor pont nem érdekel hol végzünk. Illetve de: minél jobb draftcetli, annál jobb 😉
H_Marko
ez nálunk nem faktor, Philip Dorsett unokatestvére az 1/20-on is bent lesz.

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
a Bengals ellen igen nagy nyomás alatt kell majd játszani, főleg ha visszarakják Osweilert a kezdőbe. Sokat elmond majd a csapatról, hogy arra a helyzetre hogyan reagál.

tegnap az Oakland továbbjutott, őket megpróbáljuk majd mindenképp megbundázni.
Höri
Abban megegyezhetünk, hogy Titans valószínűleg veri Jaguars-t. Ebben az esetben viszont nem számít a Bengals elleni meccs, hiszen a Titans-t mindenképp verni kell a csoport elsőségért...
H_Marko
jó kis 16.heti SNF, mindkét csapatnak tét nélkül 😀
braxa88
Flexible schedule miatt talán az SNF még változhat, nem?

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
én már azt kalkulálom hogy tudnánk legalább a Houstont magunk mögé utasítani 😀
Höri
Lol. Ha nem nyerjük meg a csoportot, akkor pont nem érdekel hol végzünk. Illetve de: minél jobb draftcetli, annál jobb 😉

Szerkesztette: H_Marko