NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
HOU: @IND JAX CIN @TEN --> 1W
IND: HOU @MIN @OAK JAX -->2W
TEN: DEN @KC @JAX HOU --> 2W

Lehet, hogy pesszimista vagyok, de szerintem a fenti forgatókönyv a legesélyesebb. Mindhárom csapatnak van még egy lutri meccse (CIN,MIN,DEN), de ezt tartom a leginkább valószínűnek, akkor pedig a tie miatt Colts div győzelem.
undisputedly
Jó.. ha a jelenlegi 4-7-1-est Bengalst nem verjük meg otthon, akkor nyilván nem érdemlünk PO-t. Megjegyzem, még ha ezt be is írnánk a te forgatókönyvedbe, akkor is Colts jönne ki csopigyőztesnek (azt hiszem)...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
HOU: @IND JAX CIN @TEN
IND: HOU @MIN @OAK JAX
TEN: DEN @KC @JAX HOU
H_Marko
Talán sem Colts sem Titans nem fog 4W-t hozni ezekből (Colts-nál a Raiders, Titans-nál a Chiefs mindenképpen necces).
Részünkről Jaguars/Bengals duót illene otthon elkapni. Ha másik kettőből hoznánk egyet (lécci-lécci), akkor meg lehetne a csopigyőzelem (5-1-es csoporton belüli állással).
H_Marko
Pedig mennyire örültem, hogy a legunszimpatikusabb csapat a ligában nem jut rájátszásba 😀 Aztán tessék, a mai győzelemmel kb meg is nyerte a csoportot.
Szerintem az utolsó 4 meccsből elég a két hazai csoportmeccset nyerniük, és övék a divízió.

Az én olvasatomban, ha jövő héten nem veritek meg őket hazai pályán, akkor 100%, hogy elveszett a csoport. Ti amúgy hogy ítélitek meg a QB kérdésen kívül BoB tevékenységét?
undisputedly
Sztem ezt nem lehet ignorálni. 9 qb 3 év alatt, ráadásul egyik szarabb volt mint a másik. Sokkal kevesebbe is buktak már bele hc-k. Mondjuk a gm felelősségét is firtatnám ebben, pláne, hogy muszáj jövőre is oswival karcolni. Sztem ha ugyanezt hozzák, akkor mehet mind3 amerre lát. Legalábbis én így döntenék. Igaz, nem tartozok a "ti"khez 😊
peach
Alátámassza a történetet az, hogy Broki szerződését úgy struktúrálták, hogy a 2018-as szezonban már nem okoz cap hellt a kivágása.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
HOU: @IND JAX CIN @TEN --> 1W
IND: HOU @MIN @OAK JAX -->2W
TEN: DEN @KC @JAX HOU --> 2W

Lehet, hogy pesszimista vagyok, de szerintem a fenti forgatókönyv a legesélyesebb. Mindhárom csapatnak van még egy lutri meccse (CIN,MIN,DEN), de ezt tartom a leginkább valószínűnek, akkor pedig a tie miatt Colts div győzelem.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
HOU: @IND JAX CIN @TEN
IND: HOU @MIN @OAK JAX
TEN: DEN @KC @JAX HOU
H_Marko
Talán sem Colts sem Titans nem fog 4W-t hozni ezekből (Colts-nál a Raiders, Titans-nál a Chiefs mindenképpen necces).
Részünkről Jaguars/Bengals duót illene otthon elkapni. Ha másik kettőből hoznánk egyet (lécci-lécci), akkor meg lehetne a csopigyőzelem (5-1-es csoporton belüli állással).
H_Marko
Pedig mennyire örültem, hogy a legunszimpatikusabb csapat a ligában nem jut rájátszásba 😀 Aztán tessék, a mai győzelemmel kb meg is nyerte a csoportot.
Szerintem az utolsó 4 meccsből elég a két hazai csoportmeccset nyerniük, és övék a divízió.

Az én olvasatomban, ha jövő héten nem veritek meg őket hazai pályán, akkor 100%, hogy elveszett a csoport. Ti amúgy hogy ítélitek meg a QB kérdésen kívül BoB tevékenységét?
undisputedly
Sztem ezt nem lehet ignorálni. 9 qb 3 év alatt, ráadásul egyik szarabb volt mint a másik. Sokkal kevesebbe is buktak már bele hc-k. Mondjuk a gm felelősségét is firtatnám ebben, pláne, hogy muszáj jövőre is oswival karcolni. Sztem ha ugyanezt hozzák, akkor mehet mind3 amerre lát. Legalábbis én így döntenék. Igaz, nem tartozok a "ti"khez 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
HOU: @IND JAX CIN @TEN
IND: HOU @MIN @OAK JAX
TEN: DEN @KC @JAX HOU
H_Marko
Talán sem Colts sem Titans nem fog 4W-t hozni ezekből (Colts-nál a Raiders, Titans-nál a Chiefs mindenképpen necces).
Részünkről Jaguars/Bengals duót illene otthon elkapni. Ha másik kettőből hoznánk egyet (lécci-lécci), akkor meg lehetne a csopigyőzelem (5-1-es csoporton belüli állással).
H_Marko
Pedig mennyire örültem, hogy a legunszimpatikusabb csapat a ligában nem jut rájátszásba 😀 Aztán tessék, a mai győzelemmel kb meg is nyerte a csoportot.
Szerintem az utolsó 4 meccsből elég a két hazai csoportmeccset nyerniük, és övék a divízió.

Az én olvasatomban, ha jövő héten nem veritek meg őket hazai pályán, akkor 100%, hogy elveszett a csoport.

undisputedly
8-8-al még egyáltalán nem biztos a helyük. Ha feltesszük, hogy Texans veri a Jaguars/Bengals duót, a Titans pedig a Denver/Chiefs/Jaguars hármasból kettőt, akkor (hacsak nem lesz az egymás elleni döntetlen) valamelyikük 9 győzelemmel áll a végén.

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
HOU: @IND JAX CIN @TEN
IND: HOU @MIN @OAK JAX
TEN: DEN @KC @JAX HOU
H_Marko
Talán sem Colts sem Titans nem fog 4W-t hozni ezekből (Colts-nál a Raiders, Titans-nál a Chiefs mindenképpen necces).
Részünkről Jaguars/Bengals duót illene otthon elkapni. Ha másik kettőből hoznánk egyet (lécci-lécci), akkor meg lehetne a csopigyőzelem (5-1-es csoporton belüli állással).
H_Marko
Pedig mennyire örültem, hogy a legunszimpatikusabb csapat a ligában nem jut rájátszásba 😀 Aztán tessék, a mai győzelemmel kb meg is nyerte a csoportot.
Szerintem az utolsó 4 meccsből elég a két hazai csoportmeccset nyerniük, és övék a divízió.

Az én olvasatomban, ha jövő héten nem veritek meg őket hazai pályán, akkor 100%, hogy elveszett a csoport. Ti amúgy hogy ítélitek meg a QB kérdésen kívül BoB tevékenységét?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
HOU: @IND JAX CIN @TEN
IND: HOU @MIN @OAK JAX
TEN: DEN @KC @JAX HOU
H_Marko
Talán sem Colts sem Titans nem fog 4W-t hozni ezekből (Colts-nál a Raiders, Titans-nál a Chiefs mindenképpen necces).
Részünkről Jaguars/Bengals duót illene otthon elkapni. Ha másik kettőből hoznánk egyet (lécci-lécci), akkor meg lehetne a csopigyőzelem (5-1-es csoporton belüli állással).

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
HOU: @IND JAX CIN @TEN
IND: HOU @MIN @OAK JAX
TEN: DEN @KC @JAX HOU

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kikaptunk Packerstől, de (kivételesen) ez nem Osin múlt. Ő magához képest jól játszott, de futó játékunk Millerrel nem volt (14 próbából 22 yard, míg Grimes 5/43, Blue pedig 5/38), a defense pedig a remek első 3 negyed utána a 4.-re elfogyott. Rengeteg drop volt (Hopkins is tök üresen ejtett el labdát), Griffinek volt egy elvesztett fumblja is, kb. ezek a hibák meg Jo-jo sérülése meg is pecsételte a sorsunkat.
Ez van, igazából playoff szempontjából ez a meccs nem sokat számított, következő 3 csoport meccsen fog eldőlni a csoport elsőség (jelenleg talán a Titans a legesélyesebb).
DC
Megtisztelő, hogy ezt írtad, de nem hiszem, hogy így lenne. Most két erős csapattal játszunk (Broncos, Chiefs), és benne van, hogy mindkettőtől kikapunk. Szerintem a korábbi évekhez hasonlóan Colts a nagy esélyes, s már 8-8-cal is PO-ba juthat. Bár úgy lenne, hogy a Titans-Texans meccs döntene a csoportgyőzelemről. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Fitzpatrick, Mallett, Savage, Keenum, Hoyer, Mallett, TJ Yates, Weeden, Osweiler
9 db irányítót fogyasztott el eddig Bob 3 szezon alatt. Remélem nem hagytam ki senkit az illusztris társaságból.
Bondi
Savage 17 percet játszott aztán IR : D
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Fitzpatrick, Mallett, Savage, Keenum, Hoyer, Mallett, TJ Yates, Weeden, Osweiler
9 db irányítót fogyasztott el eddig Bob 3 szezon alatt. Remélem nem hagytam ki senkit az illusztris társaságból.

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Szépen lassan a vége felé azért el lehet könyvelni,hogy ha még pozitívba át is csap a mérlegünk azért csapnivalóak az előző nyári tevékenységünk. Offense orientált draft és igazolások,passing yards 30.,rushing yards 5.-total offense 28.....mindezt egy új backel,egy 72 milliós irányítóval,egy ligaátlagnál jobb fallal,egy elit elkapóval,egy újonc(szerintem jó) elkapóval+Braxton Miller,plusz TE-k,plusz Strong és mindezzel még egy offense guru se O'Briennel........Tényleg siralmas,mindezt úgy,hogy a védelemre JJ és néha Clowney(+egy két cb) hiányában sem lehet panasz. ... Majd jövőre......
nagymarceee
Hihetetlen, Schaub volt az utolsó normàlis irányítótok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Szépen lassan a vége felé azért el lehet könyvelni,hogy ha még pozitívba át is csap a mérlegünk azért csapnivalóak az előző nyári tevékenységünk. Offense orientált draft és igazolások,passing yards 30.,rushing yards 5.-total offense 28.....mindezt egy új backel,egy 72 milliós irányítóval,egy ligaátlagnál jobb fallal,egy elit elkapóval,egy újonc(szerintem jó) elkapóval+Braxton Miller,plusz TE-k,plusz Strong és mindezzel még egy offense guru se O'Briennel........Tényleg siralmas,mindezt úgy,hogy a védelemre JJ és néha Clowney(+egy két cb) hiányában sem lehet panasz. ... Majd jövőre......

több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nekem is nagyon tetszett, amit láttam az első 3 negyedben a védelemtől, most tényleg jól játszottunk, kár hogy a hülye hibák miatt nem tudtunk vezetést szerezni.

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Meglepően jól tartottuk magunkat. Kár, hogy a D elfáradt a végére. De szerintem a körülményekhez képest nagyon jól helyt álltak.
Sajnos nagyon nehéz helyzetben vagyunk, Colts jön, ráadásul idegenben...

több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Kikaptunk Packerstől, de (kivételesen) ez nem Osin múlt. Ő magához képest jól játszott, de futó játékunk Millerrel nem volt (14 próbából 22 yard, míg Grimes 5/43, Blue pedig 5/38), a defense pedig a remek első 3 negyed utána a 4.-re elfogyott. Rengeteg drop volt (Hopkins is tök üresen ejtett el labdát), Griffinek volt egy elvesztett fumblja is, kb. ezek a hibák meg Jo-jo sérülése meg is pecsételte a sorsunkat.
Ez van, igazából playoff szempontjából ez a meccs nem sokat számított, következő 3 csoport meccsen fog eldőlni a csoport elsőség (jelenleg talán a Titans a legesélyesebb).
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Clowney nem fog játszani, el sem utazott a csapattal.
alatriste
Lehet most annak örülnénk hogy Osi nem játszik egy ideig 😀
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Clowney nem fog játszani, el sem utazott a csapattal.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
McNair nem az a kapkodós típus. Akkor fogja kirúgni BoB-ot, ha lesz megint egy 1/1-es szezon. Már harmadik éve ugyanazt próbálja csinálni, a saját rendszerét akarja rákényszeríteni az aktuális irányítóra. Kíváncsi vagyok mi történne, ha egyszer rászabná Osira a következő meccstaktikát.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én sem tartom rossz edzőnek BoBot, sőt, de igazából, úgy érzem, hogy ez, hogy az első két évben ( vagy a lehető leghamarabb) nem tett pontot az irányítókérdésre fogja okozni a vesztét. Jövő évet még biztosan meg fogják kapni, ha semmi előre lépés nem lesz akkor egyértelműnek kellene lennie hogy minek kell következnie.

több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Sokan akarják levenni a keresztvizet BoB-ról - kint is -, de én jó edzőnek tartom. Minden meccsen keményen játszik a csapat, (általában) kevés szabálytalanságunk van, és alapvetően jó döntéseket hoz, de persze azért ő is hibázik.
A csapat messze legnagyobb baja, hogy Osi nagyon pontatlan, és lehet valaki, akár milyen jó edző, pontosságot nem lehet tanítani (max. valamennyit csiszolni rajta). Az hogy ki akarta, hogy Osi ide jöjjön, egy más kérdés. Nekem az az érzésem, hogy ezt legjobban McNair forszírozta, de persze ez soha nem fogjuk megtudni.
Amit szerintem be kell fejeznünk, hogy menekülünk ebbe sok futás, game manager QB taktikába. Ebben nem nagyon fog fejlődni Osi (ha törik, ha szakad jövőre még tuti ő fog kezdeni). Lássuk mit tud, legyenek nagy passzok és kiegyensúlyozott offense. Ha az ellenfél csapata futás ellen áll fel, akkor passzoljunk. Ma ezt csak akkor kezdtük el csinálni, amikor már 11 pont hátrányban voltunk, pedig amikor átálltunk pass heavy offensere egész jól meneteltünk (kicsi hiba, hogy Osi közbe dobott egy intet, meg Miller nem tudott elkapni egy tök alap labdát 4th down-nál).

Igazából még a szezon "izgalmas" része hátra van. Az elkövetkező pár meccsen fog eldőlni a csoport elsőség. Remélem BoB-ék is bevállalosabbak lesznek, és végre elkezdünk normális passzjátékot játszani.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Próbáltam kitartani, ámítani magam, de azt hiszem fölösleges tovább. Remélem minél hamarabb menesztik Obrient és viszi magával Osweilert.
Borzalom, rettenet amit idén látunk. Egyszerűen nézhetetlen ez az egész. Hogy lehet ennyire gyenge a támadójáték. Mi kellene még? Támadófal rendben van, vannak elkapóink, futókkal is jól állunk. Ja, hogy irányítóposzton nem vagyunk meg még mindig....a harmadik évre sem.....

több mint 7 éve
gedam 5 805
Habár úgy gondolom, hogy komoly bírói hibák történtek ezen a meccsen ( elvett TD kilépés miatt, 2x first down meg nem adása) de összességében hoztuk a tőlünk elvárhatót. Továbbra sem tudunk megverni jó csapatot, illetve olyat aki meccs előtt esélyesebb nálunk. Ez gyakorlatilag a 3. szezon óta így megy, amiben semmi előre lépés nem tapasztalható. Osweiler ma nem volt rossz, de ezt a szintet szerintem Savage és Weeden is hozná. Védelem is tipikusan játszik, tartják magukat 3 negyeden keresztül és a végén kapitulálnak, holott a Raiders védelme majdnem kétszer annyi időt töltött a pályán, ők mégis megállították a támadókat kulcsszituációban, míg mi meg "simán" átengedtük őket.
Ez a meccs sorsfordító lehet a szezon vége felé. Colts jön fölfele, Titans is erős. Nagyon szoros lesz ez a csoport a szezon végére.
Bondi
sztem ozi nem hogy nem volt rossz, de jobb volt, mint a derék derek. a két emberkéhez kár hasonlítani.
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
JJ Watt őszintén a visszavonulásról:
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/akkor-most-itt-a-vege-j-j-watt-oszinten-a-visszavonulasrol
Sugar611
Ha ezután csak feleannyit fog tudni hozni, mint eddig, akkor még vagy két DPoY cím kinéz neki.
több mint 7 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
JJ Watt őszintén a visszavonulásról:
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/akkor-most-itt-a-vege-j-j-watt-oszinten-a-visszavonulasrol