NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem amire szükségünk van az OT,ILB,és S(esetleg DE).
nagymarceee
S nem biztos, Hal és Bouye kezd beválni, DE ami fontosabb.
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Szerintem amire szükségünk van az OT,ILB,és S(esetleg DE).

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aki előtte egyet elejtett, amiből pontot szerzett az ellenfél 😊

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Nincs igazság. Novák nem lett legjobb special team játékos a héten, mert holmi biszem-baszom 78 yardos punt return TD-t futott valaki :/

25. Houston Texans
2016 record: 7-6 (.538)
Top needs: QB, ILB, OL
Analysis: Brock Osweiler has not proven that he's the long-term answer at QB. There's a major upgrade needed in speed and cover ability at inside linebacker. Will Duane Brown be back? The guard play is erratic at best.

Team needs nfl.comon....esküszöm ezek buzi részegek. Broki idén az átlagos szar szintet se tudta hozni, de ő lesz évek óta az első irányítónk, aki egymás utáni két évben is kezdő lesz. Ha csak kicsit javul jövőre akkor a szaron feletti szintet megüti. Plusz ott van Savage, akit eddig nem láthattunk bizonyítani, így nem értem a QB needet.
Brown? Tudják egyáltalán, hogy ki ő? Mert még a szezon elején visszatért és hozza is az elvárt szintet. Szerintem Newtonra gondoltak de arra nem képesek hogy utána nézzenek...
samu09
A 'Brock Osweiler has not proven that he's the long-term answer at QB.' mondat mondjuk jogos, de mivel a fizu miatt biztosan long-term QB - és ahogy említetted itt van Savage (aki mondjuk nem tudom mikor volt legutóbb 100%-os...) -, a 'need' valóban érthetetlen.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
25. Houston Texans
2016 record: 7-6 (.538)
Top needs: QB, ILB, OL
Analysis: Brock Osweiler has not proven that he's the long-term answer at QB. There's a major upgrade needed in speed and cover ability at inside linebacker. Will Duane Brown be back? The guard play is erratic at best.

Team needs nfl.comon....esküszöm ezek buzi részegek. Broki idén az átlagos szar szintet se tudta hozni, de ő lesz évek óta az első irányítónk, aki egymás utáni két évben is kezdő lesz. Ha csak kicsit javul jövőre akkor a szaron feletti szintet megüti. Plusz ott van Savage, akit eddig nem láthattunk bizonyítani, így nem értem a QB needet.
Brown? Tudják egyáltalán, hogy ki ő? Mert még a szezon elején visszatért és hozza is az elvárt szintet. Szerintem Newtonra gondoltak de arra nem képesek hogy utána nézzenek...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Így, hogy a Titans megverte a Denvert, a két csoport meccset be kell húzni. Ha viszont meg tudjuk verni a Jax után a Bengalst is, az uccsó fordulóban lehet pihentetni, a Titansnek meg legyen még egy győzelme.
samu09
Ha a Titans megveri a Chiefst és a Jagst is, akkor az utolsó fordulóban nem pihenhet a Texans, hanem ki-ki meccs jön a csoportgyőzelemért. Nem túl valószínű, hogy ez lesz (a Chiefs túl erős nekünk szerintem), de azért adjuk meg az esélyt. 😊
Nandito
Arra gondoltam, hogy közbe bukik a Titans a Kansas ellen, csak gondolatban előbbre jártam, mint ahogy írtam, ezért lemaradt 😀
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Így, hogy a Titans megverte a Denvert, a két csoport meccset be kell húzni. Ha viszont meg tudjuk verni a Jax után a Bengalst is, az uccsó fordulóban lehet pihentetni, a Titansnek meg legyen még egy győzelme.
samu09
Ha a Titans megveri a Chiefst és a Jagst is, akkor az utolsó fordulóban nem pihenhet a Texans, hanem ki-ki meccs jön a csoportgyőzelemért. Nem túl valószínű, hogy ez lesz (a Chiefs túl erős nekünk szerintem), de azért adjuk meg az esélyt. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Így, hogy a Titans megverte a Denvert, a két csoport meccset be kell húzni. Ha viszont meg tudjuk verni a Jax után a Bengalst is, az uccsó fordulóban lehet pihentetni, a Titansnek meg legyen még egy győzelme.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Volt már olyan, hogy egy szezonban oda-vissza vertük acoltst?
Bondi
tavaly volt az első W Indy-ben szóval nem

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Volt már olyan, hogy egy szezonban oda-vissza vertük acoltst?

több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Nelson kijfezetten jól játszott a Coltsnak,valami 70 yardot hozott nekik össze PI-ból,ami nem rossz,rajta kívűl szerintem a D az hasított. Clowney strip sackje clutch volt nagyon.Kellett ehhez a W-hez szerencse is,de a run game az megy rendesen nekünk. Arian Fosteres Ground and Pound Texans,lehet hogy nem lenne rossz,ha a fal jobb oldala is olyan lenne,hogy lehessen rá futást hívni.Fájó,hogy ennyire nincs viszont passz játékunk....Mindegy a W a lényeg,jövőhétre mindenki kicsit regenerálódjon,aztán így tovább. Osweiler meg ahogy mindig is elmondja tanul egy kicsit addig.

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Hát ez nem volt egy szép meccs, és amikor a Colts megkapta 3 és fél perccel a vége előtt a lasztit, akkor nem adtam magunknak sok esélyt, de szerencsére Pagano megint húzott egy ordatlan hülyeséget. 4. és 1.-nél screennel próbálkozott, miközben a secondaryban kb. a 8. számú cornernek (Nelson) kellett játszania Hiltonon (kaptuk is belőle 1 TD-t meg vagy 80 yard büntetést), a sok sérülés miatt. Nem sikerült, és ezzel a Colts el is vesztette a meccset.
Persze mi sem panaszkodhatunk, nálunk is sok edzői hiba volt. Például a defense-nek meg a futásoknak köszönhetően eljutunk kétszer a Colts 5 yardosig, aztán erre elkezdjük dobálni a labdát, amiből persze semmi nem lett (csak egy majdnem interception, amit Osi pont a szeme közé dobott a védőnek), és maradtak a FG-ok.
Érdekes csávó ez a Osweiler is. 147 yard és 1 interception, ami megint egy borzasztó gyenge egy valami, ugyanakkor néha vannak nagyon szép dobásai is (Fiedorowicz-nak dobott back shoulder passza például). Nem is tudok rá most mit mondani.

A defense (különösen Clowney) viszont nagy dicséretet érdemel. Nekik köszönhetjük ezt a meccset (meg Millernek, akinek talán ez volt az eddig legjobb Texans meccse). Reméljük egyszer eljutunk oda, hogy nem nekik kell mindig az offenset kihúzni a ***-ból, mert ez így hosszú távon szerintem nem tartható.
DC
Vérnyomásom az egekben volt. Nagyon örülök, de lehet, hogy nem nekem való a meccsnézés 😀

Defense remek. DE ennyi büntetést nem lehet benyelni. Igaz, hogy a defense nyerte meg a meccset, de tegyük hozzá, hogy partiban is tartotta a Colts-t...
Offense so-so. Osweiler az INT-jét leszámítva (mi volt az a play hívás?) teljesen vállalható volt, néhol pazar megoldásai voltak. Futás is rendben ment. DE a red zone-s szituációkat TD-re kellene váltani...

több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Hát ez nem volt egy szép meccs, és amikor a Colts megkapta 3 és fél perccel a vége előtt a lasztit, akkor nem adtam magunknak sok esélyt, de szerencsére Pagano megint húzott egy ordatlan hülyeséget. 4. és 1.-nél screennel próbálkozott, miközben a secondaryban kb. a 8. számú cornernek (Nelson) kellett játszania Hiltonon (kaptuk is belőle 1 TD-t meg vagy 80 yard büntetést), a sok sérülés miatt. Nem sikerült, és ezzel a Colts el is vesztette a meccset.
Persze mi sem panaszkodhatunk, nálunk is sok edzői hiba volt. Például a defense-nek meg a futásoknak köszönhetően eljutunk kétszer a Colts 5 yardosig, aztán erre elkezdjük dobálni a labdát, amiből persze semmi nem lett (csak egy majdnem interception, amit Osi pont a szeme közé dobott a védőnek), és maradtak a FG-ok.
Érdekes csávó ez a Osweiler is. 147 yard és 1 interception, ami megint egy borzasztó gyenge egy valami, ugyanakkor néha vannak nagyon szép dobásai is (Fiedorowicz-nak dobott back shoulder passza például). Nem is tudok rá most mit mondani.

A defense (különösen Clowney) viszont nagy dicséretet érdemel. Nekik köszönhetjük ezt a meccset (meg Millernek, akinek talán ez volt az eddig legjobb Texans meccse). Reméljük egyszer eljutunk oda, hogy nem nekik kell mindig az offenset kihúzni a ***-ból, mert ez így hosszú távon szerintem nem tartható.

Szerkesztette: DC
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
mondhatni Cushing sem teljesen egészséges:
 www.battleredblog.com/2016/12/7/13879696/houston-texans-injury-news-brian-cushing-playing-with-two-fractured-bones-in-back
H_Marko
Becsülendő, hogy nem akarja cserben hagyni a csapatot, de inkább egészségesen verje agnyon az ellent, mint törött csontokkal féljen beleállni az ütésbe
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
mondhatni Cushing sem teljesen egészséges:
 www.battleredblog.com/2016/12/7/13879696/houston-texans-injury-news-brian-cushing-playing-with-two-fractured-bones-in-back

több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ti amúgy hogy ítélitek meg a QB kérdésen kívül BoB tevékenységét?
undisputedly
Eléggé felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban.
Pozitívum, hogy első évében 9-7-es mérleget tudott produkálni és Fitzpatrickból is ki tudott hozni egy elég normális szezont. Bár a qb kérdést nem oldotta meg, holott úgy jött ide, hogy egyvalamit kell első sorban rendbe tennie. Máig nem értem, hogy miért nem volt érdekes neki Bridgewater vagy Bortles. Carr-t már nem is akarom megemlíteni, főként úgy hogy még 2/1-re is tudtuk volna hozni.
Második szezonra pozitívumként tudnám feltüntetni, hogy a kaotikus irányítóhelyzet ellenére is ismét 9-7 és csoportgyőzelem jött össze.
A harmadik szezonról sokat nem kell írnom, bár még nincs is vége...
Amit hiányolok a harmadik szezonra. Trükkös játékok. Nem sok élmény van a játékunkban, de ezek legalább egy kis színt vittek a meccseinkbe ( a mi oldalunkról), Ozi érkezése óta ez teljesen megszűnt.
Rengeteg kérdéses play hívás...3. és sokra folyamatos futások hívása. Ami százalékos arányban nem tudom mennyi first downt eredményezett, de én nem emlékszem sokra. Valamint a 3 szezon alatt semmilyen előrelépést nem tapasztalok. Folyamatosan ugyan azokkal a hibákkal és problémákkal küzdünk. Hatalmas negatívum, gyakorlatilag biztosra vehető, ha egy velünk azonos szintű vagy erősebb csapattal játszunk az ellen nem tudunk győzelemmel lejönni a pályáról.
Véleményem szerint előbb utóbb annak a levét fogja meginni, hogy nem tudta az irányítókérdést kezelni. Húzta-húzta két szezonon át, tovább már nem tehette. Idehozták Ozit aki egyelőre nem váltja meg a világot. Amit nem értek, hogy a két év alatt az irányítok a maguk szintéhez képest jó teljesítményt nyújtottak. Most vagy Ozinál ez a jó teljesítmény, vagy valami más probléma van.
Én mindenesetre örülnék egy OC cserének első körben, mert Godseyt nem találom túlzottan alkalmasnak a pozícióra.

Szerkesztette: Bondi

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Alátámassza a történetet az, hogy Broki szerződését úgy struktúrálták, hogy a 2018-as szezonban már nem okoz cap hellt a kivágása.
empty taxi
Azé Mikulás napra mondhattál volna kedvesebbet is, mint hogy 2019re talán lesz normális qb a csapatban 😀

samu09
Bocs, per pill csak 1 napos borostám van, nem szakállam és piros mackó helyett szűrke öltönyben jöttem dolgozni :S


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekünk persze ez is rossz, de azonos diviziómérlegnél mi van? Izgalmas december elé nézünk az tuti! 😊
Nandito
Ha a Texans és a Colts azonos mérleggel fejezi be akkor azt nézik először, hogy a két csapat egymás ellen mit játszott. Ha az is döntetlen, akkor divízió mérleg, ha az is azonos, akkor azonos ellenfelek elleni mérleg, majd konferencia mérleg stbstb. Végső esetben pénzfeldobás 😀 (egy ilyet megnéznék)

Two Clubs
1.Head-to-head (best won-lost-tied percentage in games between the clubs).
2.Best won-lost-tied percentage in games played within the division.
3.Best won-lost-tied percentage in common games.
4.Best won-lost-tied percentage in games played within the conference.
5.Strength of victory.
6.Strength of schedule.
7.Best combined ranking among conference teams in points scored and points allowed.
8.Best combined ranking among all teams in points scored and points allowed.
9.Best net points in common games.
10.Best net points in all games.
11.Best net touchdowns in all games.
12.Coin toss
több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Alátámassza a történetet az, hogy Broki szerződését úgy struktúrálták, hogy a 2018-as szezonban már nem okoz cap hellt a kivágása.
empty taxi
Azé Mikulás napra mondhattál volna kedvesebbet is, mint hogy 2019re talán lesz normális qb a csapatban 😀
HOU: @IND JAX CIN @TEN
IND: HOU @MIN @OAK JAX
TEN: DEN @KC @JAX HOU
H_Marko
Ha megtörténik az, hogy a hátralévő 4 meccsből mindegyik csapat 2 meccset veszít, ebből az egyik a csoportból, akkor mindhárman 8-8-cal állnak majd, a divízio mérleg pedig: HOU 4-1; IND 3-3; TEN 2-4
Ha a Titans csak a két csoportellenfelet veri meg, akkor 3-3, és így is a Houston az első.
Tehát a Texansnak legalább két meccset kell nyernie, és ebből egynek a Colts a Jax vagy a Titans ellen kell megtörténnie. Már ha feltételezzük, hogy a másik két csapat se nyer két meccsnél többet 😀
samu09
Ezért itt is van buktató, mert a divíziómérleg lehet ez is: HOU 4-2, IND 4-2, TEN 3-3. Feltételezve, hogy a Colts a két győzelmét csoportrivális ellen szerzi, a Texans pedig kikap a Titanstól. Nekünk persze ez is rossz, de azonos diviziómérlegnél mi van? Izgalmas december elé nézünk az tuti! 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
HOU: @IND JAX CIN @TEN
IND: HOU @MIN @OAK JAX
TEN: DEN @KC @JAX HOU
H_Marko
Talán sem Colts sem Titans nem fog 4W-t hozni ezekből (Colts-nál a Raiders, Titans-nál a Chiefs mindenképpen necces).
Részünkről Jaguars/Bengals duót illene otthon elkapni. Ha másik kettőből hoznánk egyet (lécci-lécci), akkor meg lehetne a csopigyőzelem (5-1-es csoporton belüli állással).
H_Marko
Pedig mennyire örültem, hogy a legunszimpatikusabb csapat a ligában nem jut rájátszásba 😀 Aztán tessék, a mai győzelemmel kb meg is nyerte a csoportot.
Szerintem az utolsó 4 meccsből elég a két hazai csoportmeccset nyerniük, és övék a divízió.

Az én olvasatomban, ha jövő héten nem veritek meg őket hazai pályán, akkor 100%, hogy elveszett a csoport. Ti amúgy hogy ítélitek meg a QB kérdésen kívül BoB tevékenységét?
undisputedly
Sztem ezt nem lehet ignorálni. 9 qb 3 év alatt, ráadásul egyik szarabb volt mint a másik. Sokkal kevesebbe is buktak már bele hc-k. Mondjuk a gm felelősségét is firtatnám ebben, pláne, hogy muszáj jövőre is oswival karcolni. Sztem ha ugyanezt hozzák, akkor mehet mind3 amerre lát. Legalábbis én így döntenék. Igaz, nem tartozok a "ti"khez 😊
peach
Alátámassza a történetet az, hogy Broki szerződését úgy struktúrálták, hogy a 2018-as szezonban már nem okoz cap hellt a kivágása.
empty taxi
Tudom én eztet, ezért is lehet kp-nak venni amit írtam 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Alátámassza a történetet az, hogy Broki szerződését úgy struktúrálták, hogy a 2018-as szezonban már nem okoz cap hellt a kivágása.
empty taxi
Azé Mikulás napra mondhattál volna kedvesebbet is, mint hogy 2019re talán lesz normális qb a csapatban 😀
HOU: @IND JAX CIN @TEN
IND: HOU @MIN @OAK JAX
TEN: DEN @KC @JAX HOU
H_Marko
Ha megtörténik az, hogy a hátralévő 4 meccsből mindegyik csapat 2 meccset veszít, ebből az egyik a csoportból, akkor mindhárman 8-8-cal állnak majd, a divízio mérleg pedig: HOU 4-1; IND 3-3; TEN 2-4
Ha a Titans csak a két csoportellenfelet veri meg, akkor 3-3, és így is a Houston az első.
Tehát a Texansnak legalább két meccset kell nyernie, és ebből egynek a Colts a Jax vagy a Titans ellen kell megtörténnie. Már ha feltételezzük, hogy a másik két csapat se nyer két meccsnél többet 😀
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
HOU: @IND JAX CIN @TEN
IND: HOU @MIN @OAK JAX
TEN: DEN @KC @JAX HOU
H_Marko
Ti amúgy hogy ítélitek meg a QB kérdésen kívül BoB tevékenységét?
H_Marko
F–, esetleg Z–undisputedly

több mint 7 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
HOU: @IND JAX CIN @TEN --> 1W
IND: HOU @MIN @OAK JAX -->2W
TEN: DEN @KC @JAX HOU --> 2W

Lehet, hogy pesszimista vagyok, de szerintem a fenti forgatókönyv a legesélyesebb. Mindhárom csapatnak van még egy lutri meccse (CIN,MIN,DEN), de ezt tartom a leginkább valószínűnek, akkor pedig a tie miatt Colts div győzelem.
undisputedly
Jó.. ha a jelenlegi 4-7-1-est Bengalst nem verjük meg otthon, akkor nyilván nem érdemlünk PO-t. Megjegyzem, még ha ezt be is írnánk a te forgatókönyvedbe, akkor is Colts jönne ki csopigyőztesnek (azt hiszem)...
H_Marko
Kb megállapíthatjuk, hogy győzelmi kényszerrel utazik a csapat a Coltshoz.
undisputedly
Végül is igen... Nálam annyi a végső következtetés, hogy ha nem verjük el a Colts-t, akkor a többieket mind el kell...
H_Marko
Plusz bízni abban, hogy a Colts nem nyer hármat...

Teljesen jó az esélylatolgatás, de remélhetőleg borul a papírforma, főleg a Titans részéről. 😊

Music City Miracle
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
HOU: @IND JAX CIN @TEN --> 1W
IND: HOU @MIN @OAK JAX -->2W
TEN: DEN @KC @JAX HOU --> 2W

Lehet, hogy pesszimista vagyok, de szerintem a fenti forgatókönyv a legesélyesebb. Mindhárom csapatnak van még egy lutri meccse (CIN,MIN,DEN), de ezt tartom a leginkább valószínűnek, akkor pedig a tie miatt Colts div győzelem.
undisputedly
Jó.. ha a jelenlegi 4-7-1-est Bengalst nem verjük meg otthon, akkor nyilván nem érdemlünk PO-t. Megjegyzem, még ha ezt be is írnánk a te forgatókönyvedbe, akkor is Colts jönne ki csopigyőztesnek (azt hiszem)...
H_Marko
Kb megállapíthatjuk, hogy győzelmi kényszerrel utazik a csapat a Coltshoz.
undisputedly
Végül is igen... Nálam annyi a végső következtetés, hogy ha nem verjük el a Colts-t, akkor a többieket mind el kell...

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
HOU: @IND JAX CIN @TEN --> 1W
IND: HOU @MIN @OAK JAX -->2W
TEN: DEN @KC @JAX HOU --> 2W

Lehet, hogy pesszimista vagyok, de szerintem a fenti forgatókönyv a legesélyesebb. Mindhárom csapatnak van még egy lutri meccse (CIN,MIN,DEN), de ezt tartom a leginkább valószínűnek, akkor pedig a tie miatt Colts div győzelem.
undisputedly
Jó.. ha a jelenlegi 4-7-1-est Bengalst nem verjük meg otthon, akkor nyilván nem érdemlünk PO-t. Megjegyzem, még ha ezt be is írnánk a te forgatókönyvedbe, akkor is Colts jönne ki csopigyőztesnek (azt hiszem)...
H_Marko
Kb megállapíthatjuk, hogy győzelmi kényszerrel utazik a csapat a Coltshoz.