NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A legfontosabb Newton szempontjából jelenleg a sikeres felépülés, az NFL-pályafutása folytatásáról korai még beszélni. Wendell Davis és Gary Baxter hasonló sérülés után soha nem tért vissza a ligába, de volt olyan játékos, aki egyszeri térdkalács alatt ínszalag-szakadással sem játszott újra az NFL-ben.

bíztató...

Belehalt sérüléseibe az a férfi, aki a Denver Broncos és a Houston Texans NFL-meccs után zuhant majdnem 20 métert a lelátóról.
A férfi a hétfő esti (magyar idő szerint kedd hajnali) rangadó után zuhant 18 métert a lelátóról. A helyszínen tartózkodó orvosi személyzet azonnal megkezdte az ellátását, rövid időn belül egy denveri kórházba szállították, de ott nem tudták megmenteni az életét.
A férfiről nem közölt részleteket a denveri rendőrség, amely nem közlekedési baleset miatt kezdett nyomozást az ügyben.
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14713558_986345348176077_1366134546320226406_n.jpg?oh=3abd38a836bd7f82515de20d65ceb32e&oe=58A5C0BD

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Idén először nem láttam a texans meccset - sajnos reggel korán kellett kellenem -úgyhogy nem láttam mennyire volt gyenge Osi, de azt el kell mondanom szánalmas, amit a Bronco fanok egy része és néhány játékos csinál. Ez a "meg fogjuk ölni" interjúk meg boozás, nevetséges. Beuszított, agymosott emberek, akiknek ez adja az örömöt és a témát az életükben. Sajnos itthon sem kell messze menni, hogy ilyeneket találjunk, de erről ennyit.DC
Nem csak a meccset nem láttad, hanem az emlegetett interjúkat sem olvastad ezek szerint. Az ominózus Brandon Marshall nyilatkozat ez volt: “I don’t think anybody in this locker room cares that he left. I think everybody’s happy – when you’re a player in this league, you’re happy when another player gets his money, when he gets what he’s due. So everybody in this locker room, nobody has any ill-will towards Brock. At the same time, it’s competition and we want to shut him down. Just because it’s Brock. We know Brock. He came from here and we just want to kill him. That’s what we want to do.’’

A boo-zás meg természetes egy olyan játékos esetén, aki valamiért felhívta magára a figyelmet. Akár azért, mert ikonikus alak (Favre visszatérése Green Bay-be), akár azért, mert a "pénzt választotta a csapat helyett amelyik játékost faragott belőle" (Brock), akár másért. Tapsolni csak akkor szoktak, ha a játékos nem önszántából távozik (pl Wilfork múltkor Bostonban, vagy Manning Indy-ben, stb.) De őket is csak akkor, ha nem "ősellenséghez" igazol 😉 (Megjegyzem, a fügyülés arrafelé leginkább úgy néz ki, hogy jól kifügyülik, majd meccs után sorban állnak az aláírásáért. 😀 Szóval eléggé más, mint az itthoni helyzet.)

Visszatérve a meccsre. Három (de inkább kettő, a Pats meccsből sok minden értelmes nem derült ki) látott meccs alapján nekem valahogy hiányzik a - jobb jelző nem jut eszembe - "identitás" a mostani csapatból. Lehet, hogy Watt hiánya az oka, nem tudom. De határozottan az az érzésem, mint amikor egy olyan team-et látok, amelyikben mindenki böcsülettel végzi a dolgát, de nem áll össze az egész egy együtt-erősebb egységgé. Defense oldalon van egy elég jó front7 (még Watt nélkül is), de a futást mégse sikerül kontrollálni. A dline és LB sor nem segíti ki egymást, gyakran nem osztják jól el a gapeket, stb. A passz védekezés egész jó, de időnként a passrush itt is "eltűnik". Offense oldalon pedig jól működik a futás, de nem sikerül sem nyerni vele, sem pedig megtámogatni vele a passzjátékot, kinyitva a passz sávokat.

Szóval akárki is felel a playhívásokért, látszatra nem tudja kihozni a keretből ami benne van. Persze ez csak felszínes benyomás, 3 meccs alapján.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ha viszont bejutunk playoffba, akkor gondolom az ember állomány nem fog változni, draftolunk majd 1 vagy több olineman-t (szegény Newton 1 playen vesztette el mindkét lábát), és reméljük, hogy egy összeszokott alakulat majd jobban muzsikál.
DC
Ha nem jutunk PO-ba, Osi akkor is maradni fog. Túl drága hogy egy szezon után kitegyék. Viszont már nagyon nincs is min változtatni. A védelemben a DL amibe kell a depth, támadó oldalon viszont megvan az (franchise pénzt kapó) irányító, futó, elkapók, csak a fallal kell valamit kezdeni. Brown adott, Martin felépül, Su'a Filo kezd belejönni, egy jó futásblokkoló G kell és hátha nem lesz ez olyan siralmas.
több mint 7 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.12up.com/posts/4001013-video-brock-osweiler-threw-the-worst-pass-of-the-nfl-season-and-twitter-destroyed-him?a_aid=41147

több mint 7 éve
puppetm4st3r Denver Broncos 65 — Bronco
Idén először nem láttam a texans meccset - sajnos reggel korán kellett kellenem -úgyhogy nem láttam mennyire volt gyenge Osi, de azt el kell mondanom szánalmas, amit a Bronco fanok egy része és néhány játékos csinál. Ez a "meg fogjuk ölni" interjúk meg boozás, nevetséges. Beuszított, agymosott emberek, akiknek ez adja az örömöt és a témát az életükben. Sajnos itthon sem kell messze menni, hogy ilyeneket találjunk, de erről ennyit.

DC
Valóban:


 twitter.com/NFL/status/790765472232853504

Szerkesztette: puppetm4st3r
több mint 7 éve
Foresz Denver Broncos 514 — Broncos
Minden hazai pályán meg a boooo-zás....
Foresz
Nem is tudtam, hogy hazai pályán játszottunk...
DC
Ő nem,de m,igen.
több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Minden hazai pályán meg a boooo-zás....
Foresz
Nem is tudtam, hogy hazai pályán játszottunk...
több mint 7 éve
Foresz Denver Broncos 514 — Broncos
Idén először nem láttam a texans meccset - sajnos reggel korán kellett kellenem -úgyhogy nem láttam mennyire volt gyenge Osi, de azt el kell mondanom szánalmas, amit a Bronco fanok egy része és néhány játékos csinál. Ez a "meg fogjuk ölni" interjúk meg boozás, nevetséges. Beuszított, agymosott emberek, akiknek ez adja az örömöt és a témát az életükben. Sajnos itthon sem kell messze menni, hogy ilyeneket találjunk, de erről ennyit.

Ami a meccset illeti, ahogy láttam 14-9 volt a harmadik negyedben, tehát nem volt ez olyan sima, de sajnos 2 fumble után elment a meccs. A Denver terve egyértelmű volt, futhat a Texans amennyit akar, de ők bebizonyítják Osi mekkora nagy sz*r. Végülis sikerült nekik. (Bár az összefoglaló alapján Kareem Jackson legalább olyan rossz volt, kb minden nagy passzt rajta csinált meg a Denver)

Jövő héten Detroit aztán két hét szünet. Ott össze kell állni, mert el mehet a csoport elsőség. Ha így történik érdekes offseason lesz, nem tudom mit fogunk csinálni. Ha viszont bejutunk playoffba, akkor gondolom az ember állomány nem fog változni, draftolunk majd 1 vagy több olineman-t (szegény Newton 1 playen vesztette el mindkét lábát), és reméljük, hogy egy összeszokott alakulat majd jobban muzsikál.
DC
Minden hazai pályán meg a boooo-zás....Nem csak Denverbe ,máshol is.Egyebet nem szeretnék hozzátenni,márcsak a békesség kedvéért sem.
több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Idén először nem láttam a texans meccset - sajnos reggel korán kellett kellenem -úgyhogy nem láttam mennyire volt gyenge Osi, de azt el kell mondanom szánalmas, amit a Bronco fanok egy része és néhány játékos csinál. Ez a "meg fogjuk ölni" interjúk meg boozás, nevetséges. Beuszított, agymosott emberek, akiknek ez adja az örömöt és a témát az életükben. Sajnos itthon sem kell messze menni, hogy ilyeneket találjunk, de erről ennyit.

Ami a meccset illeti, ahogy láttam 14-9 volt a harmadik negyedben, tehát nem volt ez olyan sima, de sajnos 2 fumble után elment a meccs. A Denver terve egyértelmű volt, futhat a Texans amennyit akar, de ők bebizonyítják Osi mekkora nagy sz*r. Végülis sikerült nekik. (Bár az összefoglaló alapján Kareem Jackson legalább olyan rossz volt, kb minden nagy passzt rajta csinált meg a Denver)

Jövő héten Detroit aztán két hét szünet. Ott össze kell állni, mert el mehet a csoport elsőség. Ha így történik érdekes offseason lesz, nem tudom mit fogunk csinálni. Ha viszont bejutunk playoffba, akkor gondolom az ember állomány nem fog változni, draftolunk majd 1 vagy több olineman-t (szegény Newton 1 playen vesztette el mindkét lábát), és reméljük, hogy egy összeszokott alakulat majd jobban muzsikál.

Szerkesztette: DC
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.gofundme.com/lets-get-rid-of-brocks-osweiler-2vw6c6f8?ssid=782451291&pos=1

😀 egy texans fan indított egy gyűjtést, hogy kivásárolhassák Brockit a szerződése alól 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/790768600688816129


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nem tudom hogy kell képet beilleszteni,de saját életérzésem:
 i.imgflip.com/1cxs82.jpg
nagymarceee
de legalább a fizuja az
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
nem tudom hogy kell képet beilleszteni,de saját életérzésem:

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Foster közben visszavonul.
dugo93
30 évesen visszavonulni elég durva,
samu09
Futóknál annyira nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Foster közben visszavonul.
dugo93
Sajnos. A 2. héten megsérült, és úgy döntött, még egy sérülést nem bírna ki. A nem lenne ilyen porcelán, lehet messzebb jutottunk volna a PO-ban. 30 évesen visszavonulni elég durva, viszont voltak sikerélményei bőven. Üresség biztos nem lesz benne, mert a Houston nem nagyon volt SB contender amíg ott játszott, de amit kihozhatott magából azt ki is hozta.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Foster közben visszavonul.

több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nem meglepő módon Ozi nem tudott hozni semmit volt csapata ellen. Vagyis ha pozitívak akarunk lenni akkor eljött végre az első meccs ahol nem dobott INT-t. Jövő héten Detroit. Jó lenne győzelemmel a byera menni.
sajnálatos hír, hogy Newton mind két térdében elszakadt a szalag. Sajnos benne van a pakliban, hogy neki ez volt az utolsó mérkőzése.
Bondi
Érdekes volt ez. Mindkét csapatnak a D az erősebbik része, mégse volt sack egyik oldalon se. A két irányító kéz a kézben hozták a szar szintet.
Newton az egyetlen stabil pont volt idén a falban. Az túlzás, hogy az uccsó meccse volt, mert fel fog épülni, az a kérdés, tudja e majd hozni ugyanazt a szintet. Arra van esély, hogy Houstonban volt az uccsó meccse.
több mint 7 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem meglepő módon Ozi nem tudott hozni semmit volt csapata ellen. Vagyis ha pozitívak akarunk lenni akkor eljött végre az első meccs ahol nem dobott INT-t. Jövő héten Detroit. Jó lenne győzelemmel a byera menni.
sajnálatos hír, hogy Newton mind két térdében elszakadt a szalag. Sajnos benne van a pakliban, hogy neki ez volt az utolsó mérkőzése.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 735
sziasztok, nagy kérdésem lenne:
Simon és Cushing közül az utóbbi a kezdőm, szerintetek kitől várhatok több pontot a mai meccsen?
köszi
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Többféle forgatókönyv érvényesülhet holnap. Kezdem a lehetetlennel: Osi felszívja magát hülyét csinál a denver védelméből. Amitől tartunk: a Denver bedarálja az O falat és rengeteg late hittel boldogítják Osit és ki is ütik a meccsről plusz még párról. Amit BoB-nak kellene csinálnia: Sok checkdown passz hogy védje az irányítót, és sok kis futással kifárasztani a védelmet. Ami valószínűleg történni fog: BoB nem változtat semmin, Osi ugyanúgy reménytelen lesz, ráadásul még össze is törik. Ennyi.

Amúgy Kevin Johnson sérülése honnan jött, meccsen sérült meg? A 15. héten még vissza térhet, ha úgy dönt a csapat, de valószínűbb, hogy vége a szezonjának. Lábtörést ma már 3 hét alatt rendbe raknak az NFL-ben, de ki tudja milyen törés. Hiányozni fog a srác.
több mint 7 éve
Baldrick Houston Texans 5
mit mákoltunk vasárnap, hihetetlen
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Az offense gyenge teljesítménye miatt egyébként sokan hibáztatják BoB-ot, de szerintem egyszerűen arról van szó, hogy Osi pontatlan. Sokszor üres az elkapó, de ő alá, fölé, mögé (lásd Hopkins interception) dobja a lasztikat. Így nem tudunk driveokat vezetni. Ha még a futás sem megy, akkor jön a brutál fiaskó (lásd Pats és Viks meccs). Ettől függetlenül valami bekattant nála, és a 4. negyedben és az OT-ben volt két csodás dobása, amivel megnyertük a meccset. Aztán majd meglátjuk, hogy ez egy kis szikra volt csak, vagy tényleg elkezdődött nála valami.
DC
Annak ellenére, hogy mennyi bele van feccölve az O-ba, még a vezető edző is O beállítottságú, elég gyér amit fel tud mutatni. Amikor értelmes, jó csapatnak számított a Texans mindig a D vitte a hátán. Pedig voltak itt csúcson lévő Fosterek meg Andre Johnsonok is Kubiakkal megspékelve. Mintha ez valami helyi betegség lenne.
Sixo
Osi valóban, sokszor indokolatlanul (nincs nyomás, üres elkapó, stb.) pontatlan. Egyébként Denverben sem volt sokkal pontosabb. Én még is úgy érzem, és talán nem vagyok vele egyedül 😛, hogy egyszerűen BoB nem akkorra QB zseni, mint aminek gondolja magát. Volt itt nem is olyan rég 3 QB: Hoyer, Fitzpatrick, Keenum. Oké, egyikük sem egy nagy ágyú, de mégis, BoB egyikükből sem tudott annyit kihozni, mint amit kihoztak belőlük a jelenlegi csapatnál. (Oké, Fitzmagic-nél inkább csak a tavalyi formáját említeném, és inkább a 6TD-s meccse lebeg a szemem előtt, mintsem a 6INT-s)

Egyébként BoB-bal kapcsolatban még a játékhívások zavarnak. Tennessee ellen öröm volt nézni, hogy értelmes drive-jaink voltak. Akkor még playbook-ban szerepelt a checkdown pass fogalom. Azt a meccset leszámítva a playbook két fejezetből áll:
1) Futó játékok 10- yardért
2) Passz játékok 15+ yardért
2.1) Screen játékok 20+ yardért (főleg 4. kísérletre)
Ha a megvalósítás sikerülne, akkor mondjuk nem panaszkodnék (de ezek egyelőre futások 5- yardért, homályok 0 yardért, és egyéb nevetséges játékhívások)... :-/

Szerkesztette: H_Marko

több mint 7 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Hát Osi megint borzasztóan kezdte a meccset, viszont a végén clutch volt, ami eddig nem sok texans irányítóról volt elmondható. Persze ahhoz, hogy legyen esélye fordítani, kellett a defense és Miller teljesítménye. Utóbbi megmutatta, hogy nem a hozzáállásával/tehetségével volt eddig sem a gond, ha blokkol rendesen a fal, akkor tud ő futni (150 yard, 6 yardos átlag). Természetesen az se mindegy, hogy a Minnesota vagy a Colts védelme áll a túl oldalon.

Az offense gyenge teljesítménye miatt egyébként sokan hibáztatják BoB-ot, de szerintem egyszerűen arról van szó, hogy Osi pontatlan. Sokszor üres az elkapó, de ő alá, fölé, mögé (lásd Hopkins interception) dobja a lasztikat. Így nem tudunk driveokat vezetni. Ha még a futás sem megy, akkor jön a brutál fiaskó (lásd Pats és Viks meccs). Ettől függetlenül valami bekattant nála, és a 4. negyedben és az OT-ben volt két csodás dobása, amivel megnyertük a meccset. Aztán majd meglátjuk, hogy ez egy kis szikra volt csak, vagy tényleg elkezdődött nála valami.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Annak ellenére, hogy mennyi bele van feccölve az O-ba, még a vezető edző is O beállítottságú, elég gyér amit fel tud mutatni. Amikor értelmes, jó csapatnak számított a Texans mindig a D vitte a hátán. Pedig voltak itt csúcson lévő Fosterek meg Andre Johnsonok is Kubiakkal megspékelve. Mintha ez valami helyi betegség lenne.