NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A Texans támadósoránál az emberek hajlamosak elfelejteni, hogy azért ez az OL nem jó, különösen futásblokkolásban.
empty taxi
ismerek rosszabbat 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A Texans támadósoránál az emberek hajlamosak elfelejteni, hogy azért ez az OL nem jó, különösen futásblokkolásban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/14449736_1179483242126632_8261416937807940804_n.jpg?oh=f32bc6e02c9c1f74745993fd3ff65872&oe=5878E8C8&__gda__=1484451063_14001b6ac8407fd32aaae229277e7c9f ez így erre a meccsre

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
...
nekem úgy az egész Texans offense (Hopkins kivételével aki mindent megtesz) egy túlértékelt brigád. Lamar Millerrel az élen akiről még életében nem pattant le védő.
...
braxa88
Fuller-t se felejtsük ki a pozitív oldalról. (Oké, ma volt egy csúnya drop-ja, de egyébként nem lehet rá panasz. Sőt.)

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ez az o'brien - osweiler kettős nem túl erős, és akkor finom voltam
braxa88
Mondjuk Osweilerrel kapcsolatban ez nem feltétlenül meglepetés. Azért neki enyhén jót tett, hogy mindenféle nyomás nélkül be kellett szállnia egy top elkapókkal tüzdelt támadósorba, megtoldva egy elit védelemmel.

Így, hogy megkapta a pénzt, ráadásul balhék és cirkusz közepette hagyta el a bajnokot, még nagyobb nyomást generált maga körül, mint ami adott esetben nehezedett volna rá. Most viszont már nehéz lesz, minden hibája után ki lesz kezdve, az elvárás pedig óriási vele szemben, egész Texánia tőle várja a robbantást, ebben a csoportban ráadásul a minimum kb. a rájátszás, úgyhogy nem irigylem.

O'Brien meg rendre bizonyítja, hogy az állítás, mely szerint ő ért az irányítókhoz, ki tudja belőlük hozni a pluszt és rájuk tudja szabni a playbookot, az egyszerűen téves. Egyre inkább nem tudom komolyan venni őt. Valahogy az az érzésem, hogy az ő edzői tudása leragadt ott, hogy mindenkit elküld a picsába, leosztja az embereket, káromkodik egy sort, aztán ezzel el van intézve minden, majd emiatt tisztelni fogják a játékosai, illetve nála a motiváció is az állandó anyázásból áll.

De ez szubjektív, szóval kinek mi, nekem ez a véleményem róla.
Stez
egyetértek.
nekem úgy az egész Texans offense (Hopkins kivételével aki mindent megtesz) egy túlértékelt brigád. Lamar Millerrel az élen akiről még életében nem pattant le védő.

Sajnálom őket, mert a Dben van fantázia, most is megmutatták, versenyben tartották a csapatot amig a ST és az O hagyta ezt.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
ez az o'brien - osweiler kettős nem túl erős, és akkor finom voltam
braxa88
Mondjuk Osweilerrel kapcsolatban ez nem feltétlenül meglepetés. Azért neki enyhén jót tett, hogy mindenféle nyomás nélkül be kellett szállnia egy top elkapókkal tüzdelt támadósorba, megtoldva egy elit védelemmel.

Így, hogy megkapta a pénzt, ráadásul balhék és cirkusz közepette hagyta el a bajnokot, még nagyobb nyomást generált maga körül, mint ami adott esetben nehezedett volna rá. Most viszont már nehéz lesz, minden hibája után ki lesz kezdve, az elvárás pedig óriási vele szemben, egész Texánia tőle várja a robbantást, ebben a csoportban ráadásul a minimum kb. a rájátszás, úgyhogy nem irigylem.

O'Brien meg rendre bizonyítja, hogy az állítás, mely szerint ő ért az irányítókhoz, ki tudja belőlük hozni a pluszt és rájuk tudja szabni a playbookot, az egyszerűen téves. Egyre inkább nem tudom komolyan venni őt. Valahogy az az érzésem, hogy az ő edzői tudása leragadt ott, hogy mindenkit elküld a picsába, leosztja az embereket, káromkodik egy sort, aztán ezzel el van intézve minden, majd emiatt tisztelni fogják a játékosai, illetve nála a motiváció is az állandó anyázásból áll.

De ez szubjektív, szóval kinek mi, nekem ez a véleményem róla.

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
A turnoverek megpecsételték a sorsotokat,meg most kivételesen a védelmünk végig jól állt a lábán. Sok sikert nektek ettől függetlenül a jövőben.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Úgy voltam vele, hogy nagy szenvedés lesz, de végig nézem. Aztán 10-0-nál, mikor Brissett letérdelt egy percnél, és nem kért időt a Texans, akkor hagytam az egészet a f@szba és mentem aludni.
samu09
Megértem, hogy aludni mentél, de a Brissett térdelésnél már időt nem tudtak kikérni Bobék. Kávét meg elfelejtettek, nem is ébredtek fel a 2. félidőre sem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Úgy voltam vele, hogy nagy szenvedés lesz, de végig nézem. Aztán 10-0-nál, mikor Brissett letérdelt egy percnél, és nem kért időt a Texans, akkor hagytam az egészet a f@szba és mentem aludni. Ha nem akarnak pontot szerezni minek nézzem?
Védelem mintha egy középiskolai csapaté lenne. Csak harmadik próbálkozásra lett meg a szerelés, egy Brissett futásnál Merci egy helyben állt ahelyett, hogy telibe verte volna. A következő futásnál meg a CB nem tudom mit gondolt, 5 yardról nyilván nem fog kimenni oldalt az irányító, hanem bevetődik, erre az emberünk úgy ugrott ki oldalt mintha a bírót akarná szerelni szélen. Fájdalmas volt nézni.
Nem szégyen kikapni a Patsnél, de pár pontot legalább odarakhattak volna na...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ez az o'brien - osweiler kettős nem túl erős, és akkor finom voltam
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Top offensive grades:

WR DeAndre Hopkins, 78.0
C Greg Mancz, 75.3
TE Ryan Griffin, 72.6
G Xavier Su’a-Filo, 72.3
T Chris Clark, 67.3

Top defensive grades:

DT D.J. Reader, 81.9
DT Vince Wilfork, 77.8
CB Kevin Johnson, 77.6
CB Kareem Jackson, 73.1
DE Christian Covington, 70.2

 twitter.com/PFF_NateJahnke/status/779168873123868672
 twitter.com/PFF_NateJahnke/status/779167315933945856
 twitter.com/PFF_NateJahnke/status/779168663203086337

Szerkesztette: Sixo

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.youtube.com/watch?list=PLYHB_K45JmFrda-J4-IMbHP4RChDojt5O&v=dAAjUVLYcng

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Clowney 5 sack minimum , Brissett legelni fog.
Sixo
Majd kialszod 😀
Wyatt
Látom már reszketsz.
Sixo
Max a tekinteted reszket a sok Anyó-bortól, amit felhajtottál ezelőtt 😀
Wyatt
Magyar ember csak sört iszik.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Készülj, mert este Oswi is bedobja magát remélhetőleg 😀
Szerk: ERRE kattints mert vacak az FB-beillesztés 😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/14411787_1346404375377472_6694132952349016064_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=7AGJOCVcXFoQ7kNvgEtTs50&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=An_8KqN_4aaJMuiSgF2Q9Bk&oh=00_AYAYPZDVQABb2_C1801TYwrrNyGEGBEuAQ8kXxb7DTWe-Q&oe=6708AF07
386.576 Aufrufe · 5.772 Reaktionen | Wow, das ist Einsatz in der Defensive - Kentin Mahé und eine "Interception" wie beim Football - starke Aktion beim Sieg der SG Flensburg-Handewitt:... | By SPORT1 Handball | Facebook
Wow, das ist Einsatz in der Defensive - Kentin Mahé und eine "Interception" wie beim Football - starke Aktion beim Sieg der SG Flensburg-Handewitt:...


Szerkesztette: Wyatt

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Clowney 5 sack minimum , Brissett legelni fog.
Sixo
Majd kialszod 😀
Wyatt
Látom már reszketsz.
Sixo
Max a tekinteted reszket a sok Anyó-bortól, amit felhajtottál ezelőtt 😀

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Clowney 5 sack minimum , Brissett legelni fog.
Sixo
Majd kialszod 😀
Wyatt
Látom már reszketsz.

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Clowney 5 sack minimum , Brissett legelni fog.
Sixo
Csak öt??? Ennyire nem becsülheted alá egy 1/1 tehetségét!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Clowney 5 sack minimum , Brissett legelni fog.
Sixo
Ha lesz annyi passzjáték (ami nem screen) hívva 😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Clowney 5 sack minimum , Brissett legelni fog.
Sixo
Majd kialszod 😀

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Clowney 5 sack minimum , Brissett legelni fog.
Sixo
Úgy legyen.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Clowney 5 sack minimum , Brissett legelni fog.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem a mai meccs azon áll vagy bukik (már ha Brissett kezd), hogy Bennett-et mennyire tudják Crennelélk kezelni. Ha agresszív pass rush-al tolják, akkor Bennett nagy teret kap, és hiába szalad neki egy Kevin Johnson aki 20 centivel és 30 kilóval kevesebb. McKinney vagy Simon valszeg sokszor fogja követni Bennettet, így sok fog múlni a secondaryn. Ha 5 másodpercig le tudnák fogni a célpontokat, a 3 emberes pass rush is odaér.
Gondoltam leírom most, mert hajnalba félig aludva nem biztos hogy lesz erőm egyszerre a tvt nézni és írni 😊
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
No #NFL WR has seen more targets 20+ yards downfield this season than @Will_Fuller7, with 10.

 www.profootballfocus.com/pro-top-10-rookies-through-nfl-week-2/?utm_content=bufferd79fa&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
Sixo
Azért hozták ide, hogy a büféig dobott labdát is beérje 😀
samu09
És csak reménykedtek, hogy a ragasztó amit a kezére kennek jobb lesz , mint az egyetemi technokol.
Sixo
De még így is 2 100 yardos meccs!

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
No #NFL WR has seen more targets 20+ yards downfield this season than @Will_Fuller7, with 10.

 www.profootballfocus.com/pro-top-10-rookies-through-nfl-week-2/?utm_content=bufferd79fa&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
Sixo
Azért hozták ide, hogy a büféig dobott labdát is beérje 😀
samu09
És csak reménykedtek, hogy a ragasztó amit a kezére kennek jobb lesz , mint az egyetemi technokol.
Sixo
Plusz a labdát is bekenik hogy tuti legyen #gluegate
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
No #NFL WR has seen more targets 20+ yards downfield this season than @Will_Fuller7, with 10.

 www.profootballfocus.com/pro-top-10-rookies-through-nfl-week-2/?utm_content=bufferd79fa&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
Sixo
Azért hozták ide, hogy a büféig dobott labdát is beérje 😀
samu09
És csak reménykedtek, hogy a ragasztó amit a kezére kennek jobb lesz , mint az egyetemi technokol.