NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/14099823_1831505047081401_1595019825_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Pl2KzhkPxfEQ7kNvgEILE2x&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCZq8ouV8232Pntafw40HLy68Bkoo0yJOrZSaY-rZgj0g&oe=6709A42A
JJ Watt on Instagram: "Soon."
109K likes, 2,201 comments - jjwatt on August 24, 2016: "Soon.".

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Most már elolvastam minden observations-t a hétvégi meccsről. Clowneynak nagy estéje volt. Hihetetlen hogy egy ekkora ember ilyen gyors irányváltásokra képes. Az egyik playnél DE-ből indulva egy sima testcsellel elküldte a tekkölt, viszont utána lecsúszott a szerelésről, pedig úgy lett volna szép, ha belepukkan a futóba.
Most már kezdem látni BoB taktikáját. Eddig nem volt meg a létszám hozzá. Sok játék volt, amikor egyszerre 5 célpontja volt Brokinak, és olyan nincs hogy legalább egy ne legyen tisztán. De én még mindig a trükkös playát várom, mikor előveszik Braxton Miller OSU playbookját, mikor még irányítót játszott, és dob egy 50 yardos TD-t 😀
Savage meg egész pofás kis 2 minute drillt vezetett a félidő előtt, kár hogy csak FG lett belőle.
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Tegnap barátnőmmel el kellett menni a Rossz anyákra. Nem volt egy rossz film, de nem is ez a lényeg, hanem hogy az iskolai foci (soccer) edző JJ Watt volt 😀😀😀 | Egy önbizalomhiányos nullát játszott aki a macskáival él, de jól játszotta el 😀 | Nem kapott sok szerepet de én egyáltalán nem számítottam rá hogy benne lesz 😀
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Én nem láttam a meccset, csak Brocki passzaiból egy összefogalalót, hááát...reméljük ez tényleg csak preseason forma, mert ez kb ilyen Hoyer level volt
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ezután a meccs után sima lesz a SB is 😊
Amit én láttam, hogy sok a missed tackle. Nem csak nálunk, és ez szerintem azért van, mert a TC-ig be sem öltöztek a játékosok és nulla kontakt volt edzésen.
Covington és Wilfork szépen összemocskolták a futót és a fél falat a TD előtt, Simonnak már csak sprintelni kellett. Talán idén már lesz futás elleni védelem.
Osi egyelőre nem mutatott sokat, sőt. Talán nagyon bizonyítani akar de ide már inkább egy nyugodt irányító kéne aki meg tud dobni 10 yardot. Savage viszont állat volt. Nyilván első előszezon meccs után sokat nem lehet levonni, de látszik, hogy 3. éve tanulja BoB rendszerét, és alkalmazni is tudja. Ebben a szezonban BoB tuti a kiegyensúlyozottságra fog menni, és nem cserélgeti majd az irányítókat meccsenként, szóval Savage-t max Osi sérülése esetén látjuk a pályán, de jó tudni hogy készen áll a srác.
Jó volt látni már a csapatot.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Clowney és Martin el sem utazott San Franciscoba.

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Wattról van valami?
LanceVance
Róla és a tesójáról elneveztek egy műsort az Eurosporton. | Watts |
iktriad
 hu.wikipedia.org/wiki/James_Watt most hogy mondod...

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wattról van valami?
LanceVance
Róla és a tesójáról elneveztek egy műsort az Eurosporton. | Watts |

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Wattról van valami?
LanceVance
A cipőit osztogatja, tűzoltóskodik, gyerekekkel barátkozik. Majdnem mint minden NFL játékos a holtszezonban 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Clowney 3.napja nem edzett tud róla valaki valamit? Kezd már kicsit aggasztó lenni a helyzet minden évbe na most na most és a végén mindig valami sérülés...
swatt99
Nem három napja, csak a TC 3. napját hagyta ki. valószínűleg egy kis pihit kapott.
Amúgy az nfl.comos szagértők új PR-jén 13. hou 17. jax 19. ind 30. ten
Ahhoz képest mennyit erősödött, nem néznek ki még most se sokat a Titansből. Jaxnél meg úgy látom SB year van 😀
samu09
Jadeveon Clowney, Nick Martin Miss Third Straight Day Of Camp
swatt99
Lehet hogy csak pihennek, mindketten tuti kezdők. Wattról van valami?
LanceVance
Akkor én olvastam szarul.
Watt tuti nem játszik az előszezonban. Lehet 2-3 meccset ki is hagy az alapszakaszból. Nem is baj az, ha beválik az O akkor a rájátszásban fog kelleni egy egészséges Watt.

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Clowney 3.napja nem edzett tud róla valaki valamit? Kezd már kicsit aggasztó lenni a helyzet minden évbe na most na most és a végén mindig valami sérülés...
swatt99
Nem három napja, csak a TC 3. napját hagyta ki. valószínűleg egy kis pihit kapott.
Amúgy az nfl.comos szagértők új PR-jén 13. hou 17. jax 19. ind 30. ten
Ahhoz képest mennyit erősödött, nem néznek ki még most se sokat a Titansből. Jaxnél meg úgy látom SB year van 😀
samu09
Jadeveon Clowney, Nick Martin Miss Third Straight Day Of Camp
swatt99
Lehet hogy csak pihennek, mindketten tuti kezdők. Wattról van valami?

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Clowney 3.napja nem edzett tud róla valaki valamit? Kezd már kicsit aggasztó lenni a helyzet minden évbe na most na most és a végén mindig valami sérülés...
swatt99
Nem három napja, csak a TC 3. napját hagyta ki. valószínűleg egy kis pihit kapott.
Amúgy az nfl.comos szagértők új PR-jén 13. hou 17. jax 19. ind 30. ten
Ahhoz képest mennyit erősödött, nem néznek ki még most se sokat a Titansből. Jaxnél meg úgy látom SB year van 😀
samu09
Jadeveon Clowney, Nick Martin Miss Third Straight Day Of Camp
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Clowney 3.napja nem edzett tud róla valaki valamit? Kezd már kicsit aggasztó lenni a helyzet minden évbe na most na most és a végén mindig valami sérülés...
swatt99
Nem három napja, csak a TC 3. napját hagyta ki. valószínűleg egy kis pihit kapott.
Amúgy az nfl.comos szagértők új PR-jén 13. hou 17. jax 19. ind 30. ten
Ahhoz képest mennyit erősödött, nem néznek ki még most se sokat a Titansből. Jaxnél meg úgy látom SB year van 😀
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Clowney 3.napja nem edzett tud róla valaki valamit? Kezd már kicsit aggasztó lenni a helyzet minden évbe na most na most és a végén mindig valami sérülés...
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nézem vissza a tavalyi Hard Knocks-ot, ez valami hatalmas volt 😀
LanceVance
I fear God
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.youtube.com/watch?v=1eMHU634Y5Q
Nézem vissza a tavalyi Hard Knocks-ot, ez valami hatalmas volt 😀

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek szerint csak jelzett egyet, hogy jövőre készítsék a pénztárcát 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Mennyire jóarc már ez a srác, megadhattuk volna neki a nagy zsét. 😊

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ennyi volt a holdout, ma már állítólag érkezik edzésre
 twitter.com/taniaganguli/status/759818010148253696
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem jó az időzítés. Ha nincs Nuke, meghal a támadójáték. A tavalyi szezonjánál nem kell impresszívebb, mégiscsak vízhordók passzoltak neki.

Az idei szupersztár lóvé nem sokkal rosszabb mint a jövő évi.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Houston nem akar még idén új szerződést adni neki. Ha így marad, lesz egy duzzogó elkapónk aki nem használta ki hogy végre a szarabbnál jobb irányító dobál neki és emiatt közepes szerződést kap jövőre. Ha megkapja most a szerződését produkál egy olyan szezont amiért jövőre másfélszer annyit kérhetne.
A legrosszabbkor időzítette a flegmázást. Mikor már elhittük hogy lesz támadó játék.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hopkins holdoutol, nem tetszik neki hogy kevés dellát kap :\
Borbinho
Jön a kérdés tett annyit, hogy nagy lóvét szakítson?
ThundersNFL
Ha azt nézem, hogy első három évében 800, 1200, 1500 yardot produkált, akkor nem is kérdés. Ha azt nézem, hogy Demaryus Thomas, Dez Bryant is csinált ennyit, és ők kivárták a sorukat, akkor viszont maradjon a seggén, hozza le a negyedik évét is úgy mint a megelőzőt, aztán írja alá jövő nyáron a mega-contractját.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Köszönöm a válaszokat!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 715 — Big Dick Nick
Hopkins holdoutol, nem tetszik neki hogy kevés dellát kap :\
Borbinho
Jön a kérdés tett annyit, hogy nagy lóvét szakítson?
ThundersNFL
többet mint eric fisher
braxa88
igen

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Hopkins holdoutol, nem tetszik neki hogy kevés dellát kap :\
Borbinho
Jön a kérdés tett annyit, hogy nagy lóvét szakítson?
ThundersNFL
Szerintem igen, másrèszt meg amikor végre van egy franchise irányítód, akkor meg kellene adnod a lehető legtöbb időt, hogy összeszokjon azzal az elkapóval, aki a legtöbbször fogja kihúzni a szarból.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"