Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
 www.youtube.com/watch?v=_PfR6hofDu4
LanceVance
Ami engem illet, hiányozni fog Foster, nagyon szerettem a 11-12-es csapatot 😊

És végre egy highlights amiben nincs benne minden 3 yardnál hosszabb játéka az illetőnek...

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Garrett Graham a következő. Előbb olvastam hogy még ő és Rahim Moore van soron hamarosan.
swatt99
Big Vince? Nem sok szart mutatott tavaly...
LanceVance
Szerintem ha esetleg úgy alakul a draft hogy nem marad bent Elliott + akit kinézett OB magának QB aki ér is mondjuk első kört akkor a 3. lehetőség DT választás sok mock is azt jósolja Billings,Butler akkor lehet Wilfork is távozik egyébként nem igy se valami jól állunk évek óta ezzel a posztal...
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Garrett Graham a következő. Előbb olvastam hogy még ő és Rahim Moore van soron hamarosan.
swatt99
Big Vince? Nem sok szart mutatott tavaly...

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.youtube.com/watch?v=_PfR6hofDu4

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Garrett Graham a következő. Előbb olvastam hogy még ő és Rahim Moore van soron hamarosan.
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Fostert elküldték. Sokat volt sérült érthető de én szerettem a játékát remélem sikerül megtalálni az utódját.
swatt99
Pont most láttam én is, nagyon sajnálom szegényt de ilyen ez a showbusiness, a legjobbakat neki!
LanceVance
Érdekes hogy tegnap előtt Rick még arról beszélt nem küldik el 😀 Mindegy, Ezekiel Elliot felkészül
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Fostert elküldték. Sokat volt sérült érthető de én szerettem a játékát remélem sikerül megtalálni az utódját.
swatt99
Pont most láttam én is, nagyon sajnálom szegényt de ilyen ez a showbusiness, a legjobbakat neki!

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Fostert elküldték. Sokat volt sérült érthető de én szerettem a játékát remélem sikerül megtalálni az utódját.
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Strong jó hülye volt, de nyilván 3 cigi miatt nem fogjuk kirakni (bár sok húzása már nincs)

Nagymarceee, köszi az összefoglalót. Sok benne a jó meglátás, amivel nem értek egyet az az, amit seva is leírt (Ben Jones vs Cris Myers), és az hogy Blue gáz. Nem egy szuper sztár, de kb. egyedül ő ér valamit a futók közül (3 db. 100 yard fölötti meccse volt 3.8 -as éves átlaggal). A többiek tölteléknek (sem) jók. Shorts (és Washington) helyett meg keresni kell valakit. Állandóan sérült, akár csak a Jacksben volt
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
nagymarcee:

Összességében egyetértek veled, de azt ne felejtsük el, hogy Chris Myers utolsó évében semmivel nem volt jobb, mint idén Ben Jones.
Derek Newton és Duane Brown kifejezetten vállalható szintet hozott... a probléma a fal közepén volt, ahogy írtad Center és Guard posztokon. Brooks korrekt szintet hoz de ennyi. Oda én is várok erősítést, mert lehet hogy Blue nem elit futó, még csak nem is nagyon jó... de azért az probléma amikor minden második futásánál LoS-nél telibeverik, mert az sosem a rb hibája... És erről nem sokat tehet.

Tehát igen, egy normális ol mindenképpen kell. Legalább 1. És akkor valamit ki lehet hozni a dologl jövőre (bár félve jegyzem meg, mi lesz ha már Brown nem lesz és lehet félni majd az LT megoldásától is).
sevarafa
Alex Mack kilépett a szerződéséből Clevelandben, akár kezdhetnénk is vele az erősítést!
LanceVance
10M-es center mi az istennek?

több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
nagymarcee:

Összességében egyetértek veled, de azt ne felejtsük el, hogy Chris Myers utolsó évében semmivel nem volt jobb, mint idén Ben Jones.
Derek Newton és Duane Brown kifejezetten vállalható szintet hozott... a probléma a fal közepén volt, ahogy írtad Center és Guard posztokon. Brooks korrekt szintet hoz de ennyi. Oda én is várok erősítést, mert lehet hogy Blue nem elit futó, még csak nem is nagyon jó... de azért az probléma amikor minden második futásánál LoS-nél telibeverik, mert az sosem a rb hibája... És erről nem sokat tehet.

Tehát igen, egy normális ol mindenképpen kell. Legalább 1. És akkor valamit ki lehet hozni a dologl jövőre (bár félve jegyzem meg, mi lesz ha már Brown nem lesz és lehet félni majd az LT megoldásától is).
sevarafa
Alex Mack kilépett a szerződéséből Clevelandben, akár kezdhetnénk is vele az erősítést!
LanceVance
#AFC South

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
nagymarcee:

Összességében egyetértek veled, de azt ne felejtsük el, hogy Chris Myers utolsó évében semmivel nem volt jobb, mint idén Ben Jones.
Derek Newton és Duane Brown kifejezetten vállalható szintet hozott... a probléma a fal közepén volt, ahogy írtad Center és Guard posztokon. Brooks korrekt szintet hoz de ennyi. Oda én is várok erősítést, mert lehet hogy Blue nem elit futó, még csak nem is nagyon jó... de azért az probléma amikor minden második futásánál LoS-nél telibeverik, mert az sosem a rb hibája... És erről nem sokat tehet.

Tehát igen, egy normális ol mindenképpen kell. Legalább 1. És akkor valamit ki lehet hozni a dologl jövőre (bár félve jegyzem meg, mi lesz ha már Brown nem lesz és lehet félni majd az LT megoldásától is).
sevarafa
Alex Mack kilépett a szerződéséből Clevelandben, akár kezdhetnénk is vele az erősítést!

több mint 8 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
nagymarcee:

Összességében egyetértek veled, de azt ne felejtsük el, hogy Chris Myers utolsó évében semmivel nem volt jobb, mint idén Ben Jones.
Derek Newton és Duane Brown kifejezetten vállalható szintet hozott... a probléma a fal közepén volt, ahogy írtad Center és Guard posztokon. Brooks korrekt szintet hoz de ennyi. Oda én is várok erősítést, mert lehet hogy Blue nem elit futó, még csak nem is nagyon jó... de azért az probléma amikor minden második futásánál LoS-nél telibeverik, mert az sosem a rb hibája... És erről nem sokat tehet.

Tehát igen, egy normális ol mindenképpen kell. Legalább 1. És akkor valamit ki lehet hozni a dologl jövőre (bár félve jegyzem meg, mi lesz ha már Brown nem lesz és lehet félni majd az LT megoldásától is).
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Jókat írsz, annyival egészíteném ki, hogy nekem Shorts is pontosan hozta ha nem jobban, amit várni lehetett tőle, meg a futók közül Polk tetszett nekem a legjobban, Blue nem sok tényleg, Nate Washington meg kevés volt 2. számú elkapónak 2010-ben pl. ma már 6. számúnak is..

több mint 8 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Na és akkor összefoglalónkban az offense:
Ha valamilyen oknál fogva valamilyen ételhez szeretnénk hasonlítani a támadó teljesítményünket,akkor -amennyiben ragaszkodtok még a hasonlathoz- a két hete kibontott,csontszáraz puffasztott rizsszelet (sós) jut eszembe. Se íze,se bűze.
Néhány adat általános adat:
Total Yards: 19.
Passing Yards 18.,
Passing Percentage-ben-57,8%-30. hely
Rushing Yards 15.,
mindezt úgy hogy ötödikek vagyunk futó játékokban,
de CSAK 28.- yards/futásokban(3,7)
Turnover összesen 14


Kezdeném először is az irányítóval:
Beszélhetek napestig arról,hogy ilyen tökölést kezdő irányító léténél nem igazán lenne szabad..De ami a lényeg,hogy nincs egy használható irányítónk se,aki egy normális offense-t el tudna irányítani. Cserének tökéletesek,gondolok itt Hoyerre,de semmiképp sem szeretnék valamelyikkel indítani még egy szezont,ehhez pedig hozni kell valakit Free Agencyről vagy a draftról. Nagyon szívesen belenéznék O'Brien fejébe,például mennyire fújja fel az ő kapcsolatát Hackenberggel. Mármint biztosan jó,és imádná,ha hozzánk jönne,de egy NFL szintű edző csak belátja azt,hogy az NFL szintjén,már nincs 3-4 év arra,hogy egy Hackenberg szintű jó adottságokkal rendelkező srácból egy vállalható,és egyáltalán nem biztos,hogy franchise irányító szintű játékos legyen. Szerintem. Marad a feltrade vagy piacról. Én bízok O'Brienben,abból a szempontból,hogy tényleg irányító guru,mindenkiből kihozta a legtöbbet,vagy többet az ő rendszerében. Csak ebben az évben volt legalább 4 kezdő irányítónk és mégis pozitív szezon lett a vége...De ez nem az offense érdeme igazán. A lényeg az,hogy bármit is csinál ebben az évben tulaji nyomásra O'Brien,állásán múlik gyakorlatilag hogyan dönt.

Az offense lelke: Támadófal. Pass Blocking 10.,Run Blocking 24.
Szomorú vagyok.Tavaly a PFF szerint 5.legjobb falunk volt,most CSAK 18! Kezdjük azzal,hogy Myers elküldése baromság volt,Ben Jones Guardként nagyon jól játszott,de Centerként,hát....Persze egy Pro-Bowlert nehéz helyettesíteni egyből,de épp az ő kiesésével lépett fentebb
Xavier Su’a-Filo,aki gyenge volt. Az egész fal az volt igazából. Hiányzott belőlük a konzisztens játék,teljesítmény+ a pihenőhét előtt a legtöbbféleképpen felálló fal volt,ami nem hiszem,hogy segít egy offense-t bárhogyan is. Tavaly is vártam,de most egyértelműen szükség van falemberekre draftról vagy FA-ról,de inkább FA-ról(például centerbe valaki,vagy guardot). Brookssal és Ben Jones-sal megegyeznek szerintem és 1-2 minőségi játékosnak örülnék még.

Tight end:
katasztrofális,rengeteg drop. Remélem cutolják Grahamat és hoznak egy jó tight endet FA-ról. O'Brien sémájában elméletben fontos szerepet játszik a TE,akkor örülnék neki,ha tennének valami impactot is a meccsre.

RB:
Teljesítményük erősen összefüggésbe van a fallal,az pedig szörnyű volt futás blokkolásban,így nem volt használható,eddig megszokhatott run-heavy offense. De én nem szeretem Blue-t kezdőként. Nem tudta megfelelően helyettesíteni Fostert és nem gondolom playmakernek,maximum csere. Mellette viszont a Grimes-t,Hilliardot és Hunt tetszett. Foster persze kérdéses. Ahogy Rick Smith nyilatkozott,hogy várják vissza meg hasonlók,nem biztos a cut,de ha cut,akkor számomra kötelező kihúzni a lehető legjobb elérhető futót,legyen az Ezekiel Eliott,vagy bárki. FA-ról azt hiszem jó futónak számít Lamar Miller,aki valszeg kikerűl piacra.

Elkapók:
Hopkins.Ennyi.Najó kicsiben odaírok egy Cecil Shortsot. Meg a Colts elleni TD miatt Strongot.Ja,hogy ő füvezett,akkor zölddel. Viccet félretéve,talán vezetjük a szezonban a dropok számát? Elfogadhatatlan. Nate Washington gyenge második számú elkapónak. Shorts sérüléséig,mint 3.számú nekem tetszett. Strong pedig kérdéses,hogy milyen offseasont fog zárni,remélhetőleg még csapat tagja lesz ,és 2.számú elkapóként(nálam)fog alkotni. Az ő szereplésük is függ az irányítótól erősen,így jövőre-új irányítóval-javulást várok.

Nagyjából ennyi lenne.A focit,ha minden igaz pontokra játszák és elméletben az offense része izgalmasabb.Én a szezonban mindig a defense-t vártam,tudva az offense úgysem lesz fent sokáig.Legtöbb probléma az O-val van.

Összefoglalásképp szükség van:
-támadófalember(ek)re-C/G
-egy használható Tight Endre
-Irányítókérdés megoldására(és remélem,hogy nem egy év stagnálás,hátha Hoyerből hirtelen a nyomást legjobban kezelő irányító lesz)
-Futókérdés megoldására
Azért,hogy a puffasztott rizs helyett végre(legalább) egy ehető utcai kaját együnk.Több ilyen D mellett nem kell.

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Ja, de a Foster-cut már nagyjából félhivatalos is.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Fosterről Rick azt nyilatkozta hogy Cap miatt biztos nem küldik el.
swatt99
Nem hát, a sérülékenysége miatt fogják.
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Rookie camp-re túlsúlyosan érkezett a stáb nem erőltette a játékát év vége felé kezdett látszódni a fény az alagút végén volt pár jó megmodzulása. Idénre már 2. számú elkapó lett volna de igy még a csapatba maradása is kérdéses... lehet megint keresni elkapót. Garrett Graham lesz valószinüleg az első áldozat a cutokba. 3.1milliót lehet vele spórolni.Utána felkészül Rahim Moore. Fosterről Rick azt nyilatkozta hogy Cap miatt biztos nem küldik el.
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Strongot lekapcsolták fűvel.
Stez
nem tépett elég gyorsan?
Amadeus91
el is ásta magát
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Strongot lekapcsolták fűvel.
Stez
nem tépett elég gyorsan?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Strongot lekapcsolták fűvel.

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Állítólag érdeklődünk a 49ers-nél ormány iránt. Vélemény???
LanceVance
Védelem meg van hozzá ami SFbe megvolt neki a SB run alatt... Elnézve a Combinet nem sok esélyünk lesz kezdő irányitót szerezni 22nél. Csak trade vagy FA lehet esély van pár lehetőség de mind vagy bejön vagy nem. Vagy marad a titkos fegyverünk Savage : )
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Állítólag érdeklődünk a 49ers-nél ormány iránt. Vélemény???
LanceVance
gyüjjön. rosszabb nem lehet már 😀
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Állítólag érdeklődünk a 49ers-nél ormány iránt. Vélemény???

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Azért az kemény, hogy a spotrac-nál 5 év 40 misire lövik be Brooks-ot, bár lehet csak nekem meglepő.
Sixo
 www.houstontexans.com/news/article-2/Rick-Smith-Brandon-Brooks-a-key-cog-in-O-line/2f04b8b0-4b49-4f5b-bd86-6b129b5b9d03