Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nekem az az érzésem hogy be fogunk tradelni a St. Louis Los Angeles elé. Biztosan ők is az új városba akarnak vinni egy franchise QB-t.

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Dzsonifocit nagyon nem szeretném. RG3-t ha cutolják, BoB biztos megnézi magának, de elképzelhetőnek tartom hogy rákérdeznek Keapernickre is. Hopkins örülne neki és a futást is segítené, pláne úgy hogy szerintem a drafton a 22. helyen elérhető lesz még Elliot. 2014-ben majdnem 7 yardot átlagolt, tavaly 6,3-mat. Passzjátéknál nem nagyon keresték, 2013-ban szerzett utoljára elkapásból TD-t. Szerintem reális lehet még akkor is ha Fostert mégsem cutolják.
 www.youtube.com/watch?v=T_93bOxGhyE
samu09
Focijancsinak én se örülnék, Keapernick meg sokba lenne, viszont RGIII egy lövést megérne, csak kéne elé egy normális fal, meg egy normális futójáték.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Dzsonifocit nagyon nem szeretném. RG3-t ha cutolják, BoB biztos megnézi magának, de elképzelhetőnek tartom hogy rákérdeznek Keapernickre is. Hopkins örülne neki és a futást is segítené, pláne úgy hogy szerintem a drafton a 22. helyen elérhető lesz még Elliot. 2014-ben majdnem 7 yardot átlagolt, tavaly 6,3-mat. Passzjátéknál nem nagyon keresték, 2013-ban szerzett utoljára elkapásból TD-t. Szerintem reális lehet még akkor is ha Fostert mégsem cutolják.
 www.youtube.com/watch?v=T_93bOxGhyE
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nem szeretem az ilyen visszanézünk és mi lett volna ha dolgokat emlegetni, de mivel csoportriválishoz ment, ezért nem tudok nem gondolni rá, hogy vajon mi lenne most, ha tavaly (a 2014-es idényben) Clowney helyett Bortlest viszitek, vagy egyet feltradeltek Teddyért. Vagy nem is tradeltek fel, hanem viszitek a 2. körben Carr-t....

Egy franchise sorsát határozhatja meg évekig, hogy meglátnak-e drafton valamelyik QB-ban valamit, ami ott is van. Az Oakland hogy nézne ki pl., ha nincs ott Carr...

Szóval valahogy bele kéne találni egy ilyen Carr féle srácba, mert igazából az lenne a megoldás. Enélkül marad az, hogy az ilyen Hoyer féléktől várja az ember a csodát, vagy belefut egy mázlis Alex Smith féle igazolásba. (Én adnék egy esélyt RGIII-nak. Veszíteni maximum valamennyi pénzt lehet, de nyerni óriásit, ha kiderül, hogy a srác mégsem kuka.)
peterk2005
JohhnyF még be is jöhetne, nagyon Texasban akar játszani, hátha a közeg segít rajta. Cleveland játékostemető, ott nem lehet érdemben játszani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem szeretem az ilyen visszanézünk és mi lett volna ha dolgokat emlegetni, de mivel csoportriválishoz ment, ezért nem tudok nem gondolni rá, hogy vajon mi lenne most, ha tavaly (a 2014-es idényben) Clowney helyett Bortlest viszitek, vagy egyet feltradeltek Teddyért. Vagy nem is tradeltek fel, hanem viszitek a 2. körben Carr-t....

Egy franchise sorsát határozhatja meg évekig, hogy meglátnak-e drafton valamelyik QB-ban valamit, ami ott is van. Az Oakland hogy nézne ki pl., ha nincs ott Carr...

Szóval valahogy bele kéne találni egy ilyen Carr féle srácba, mert igazából az lenne a megoldás. Enélkül marad az, hogy az ilyen Hoyer féléktől várja az ember a csodát, vagy belefut egy mázlis Alex Smith féle igazolásba. (Én adnék egy esélyt RGIII-nak. Veszíteni maximum valamennyi pénzt lehet, de nyerni óriásit, ha kiderül, hogy a srác mégsem kuka.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mondtam én szezon közben, hogy várható ilyesmi:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/14/report-texans-expected-to-release-arian-foster/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Itt egy lista az ide FA QB-król. Nyilván egy Cousins vagy Osweiler kap új szerződést jelenlegi csapatától, de a többieknek utána lehet nézni. Sajnos képben van RG3 is, viszont neki 2016ra egy kemény 16 milliós fizetés jár, így nehezen tudják majd elcserélni.
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/quarterback/
samu09
RG3 dead money nélkül cutolható, szal szinte 100% h kib@sszák
empty taxi
Értem ennek nem néztem utána. Ettől függetlenül nagy rizikó így is
samu09
Carr,Schaub,Keenum,Mallet,Hoyer,Yates,Weeden után rizikóról beszélni már teljesen felesleges : )
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Itt egy lista az ide FA QB-król. Nyilván egy Cousins vagy Osweiler kap új szerződést jelenlegi csapatától, de a többieknek utána lehet nézni. Sajnos képben van RG3 is, viszont neki 2016ra egy kemény 16 milliós fizetés jár, így nehezen tudják majd elcserélni.
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/quarterback/
samu09
RG3 dead money nélkül cutolható, szal szinte 100% h kib@sszák
empty taxi
Értem ennek nem néztem utána. Ettől függetlenül nagy rizikó így is
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Itt egy lista az ide FA QB-król. Nyilván egy Cousins vagy Osweiler kap új szerződést jelenlegi csapatától, de a többieknek utána lehet nézni. Sajnos képben van RG3 is, viszont neki 2016ra egy kemény 16 milliós fizetés jár, így nehezen tudják majd elcserélni.
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/quarterback/
samu09
RG3 dead money nélkül cutolható, szal szinte 100% h kib@sszák


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Itt egy lista az ide FA QB-król. Nyilván egy Cousins vagy Osweiler kap új szerződést jelenlegi csapatától, de a többieknek utána lehet nézni. Sajnos képben van RG3 is, viszont neki 2016ra egy kemény 16 milliós fizetés jár, így nehezen tudják majd elcserélni.
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/quarterback/
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Rick Smith marad GM pozícióban. Úgy tűnik, hogy a drafton rá fogunk most már tényleg menni egy első-második körös irányítóra és ha úgy van akár fel is tradelhetünk.
Bondi
Olvastam én is hogy McNair kijelentette hogy az offseason elsődleges feladata lesz találni egy QB-t.

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Rick Smith marad GM pozícióban. Úgy tűnik, hogy a drafton rá fogunk most már tényleg menni egy első-második körös irányítóra és ha úgy van akár fel is tradelhetünk.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
9 további játékos érkezett future contract-tel, köztük Kennyi Hilliard RB, aki tavaly már próbálkozott csapatba kerülni.
samu09
Ő jó is volt az edzéseken , meg ha jól emlékszem preseason-ban is.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
9 további játékos érkezett future contract-tel, köztük Kennyi Hilliard RB, aki tavaly már próbálkozott csapatba kerülni.
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nate Washingtont ne feledjük, nem tudom hogy hogy tud ebből 10 éve megélni.. 😀

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
ST coord, WR-edző, defensive assistant kirúgva:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/11/texans-fire-three-assistant-coaches-to-start-the-offseason/
empty taxi
ST évek óta bűn rossz érthető, WRek idén rengeteget droppoltak érthető, defensive assistant nem tudom mit csinál de ha kirúgták akkor biztos azért a pár meccsért mikor hülyére vertek minket...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
ST coord, WR-edző, defensive assistant kirúgva:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/11/texans-fire-three-assistant-coaches-to-start-the-offseason/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/11/tom-savage-excited-about-chance-to-compete-in-2016/

Höri is coming 😊
empty taxi
hajrá!

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/11/tom-savage-excited-about-chance-to-compete-in-2016/

Höri is coming 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Direkt nem írtam a meccs óta, mert amit közölni akartam, amiatt valszeg bannoltak volna az oldalról 😊
Nem ezt vártam. Nem hittem, hogy megverik a Kansast, de legalább megszorongatják. Hazai pályán egy rájátszás meccsen nulla ponttal lemenni a pályáról szégyen. Nem varrhatjuk az egészet Hoyer nyakába, mert a 0-30 az egész csapat összeomlását mutatja, de remélem BoB rájött hogy Hoyer se maradhat a csapatban, legalábbis kezdőként.
Ha jól láttam, 30 milla a jelenlegi cap space. Ebből 2-3 komoly név igazolható + a draft.
QB RB WR(?) OL DL S. Bármennyire is szeretem Fostert, sajnos porcelánból van. 2015-re 8,8 milliót kapott a 4 meccsen elért 126 yardért, 1 TD-ért és 2 fumble-ért. 2016-ban FA lesz, és mivel már 29 éves, szerintem már nem éri meg visszahívni. Max ha nem találnak megfelelő RB-t, de akkor is vagy 2-3 millióért.
A fal futásblokkolása katasztrófa. A drafton a 22. helyen még lehet elit OL-t húzni, de van egy olyan érzésem hogy idén fetrade lesz az első körben.
Wilfork egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. 34 évesen nem is várhattunk tőle sokat, de a DL közepe futásnál mindig nyitva állt az RB-nek vészmegoldásként. 2016-ra 5,5 milla járna neki, én bevállalnám a kb 4 milliós dead money-t utána, mert nem lesz már használható tagja a csapatnak. Ha csak nem használják ezentúl pozíciós edzőnek...
Ennyit egyelőre, idén is írok egy hosszabb évértékelőt, de most kevesebb időm van rá, 1-2 hétbe beletelik szerintem.
A tavalyit megtaláljátok a kommentjeim között vagy a rövidített változatát a csapattörténeteknél 😊
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Szerintem a mi meccsünk rosszabb mert esély se volt a továbbjutásra.
swatt99
Habár szerintem nem érdemes vitázni, hogy kinek a veresége fájóbb, azért érdekes gondolat, hogy nekem pont ezért a másik az.
Én valahogy úgy érzem, hogy mindig a fájóbb dolgokra emlékszem jobban. Ha csak a Texans - Colts meccsekre gondolok, akkor ugye 2010-ben tök jó volt, hogy hosszú vereségsorozat után (másodszor) sikerült győzni, mégsem emlékszem rá igazán. Sőt, már a 3 héttel ezelőtt győzelemre sem. Vereségek közül se maradt meg túl sok, viszont a rosencoptert soha nem tudom kiverni a fejemből. És nem csak azért mert nevetséges jelenet volt, hanem mert szinte már a kezünkben volta győzelem (4perccel a vége előtt 10 pont előny és mi támadunk... c'mon man...). Nekem pont ezért fáj (a rosencopteres), mert volt esélyünk.

Szerkesztette: H_Marko

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
22. helyen válaszhatunk a drafton. Szerintem a mi meccsünk rosszabb mert esély se volt a továbbjutásra.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nemtudom melyik a rosszabb, 30-0 vagy ahogy a Vikings kikapott.
LanceVance
2.

több mint 8 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nemtudom melyik a rosszabb, 30-0 vagy ahogy a Vikings kikapott.
LanceVance
Ma még a mi vereségünk a fájóbb, de ha a jövőt nézem inkább a ti vereségetek miatt aggódnék, gondolok itt a QB kérdésre és Watt sérülésére... de ma még nagyon fáj 😊

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Nemtudom melyik a rosszabb, 30-0 vagy ahogy a Vikings kikapott.