Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.houstontexans.com/news/article-2/Bill-OBriens-QB-qualities-wishlist/5515fa9c-97cd-453e-9c0f-60889d06ddc6
Ajaj...

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
A mai vagy a régi Mankinsszel? 😀

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Azért az kemény, hogy a spotrac-nál 5 év 40 misire lövik be Brooks-ot, bár lehet csak nekem meglepő.
Sixo
Nem meglepő, elit G 😀
Amúgy érdekes hogy egy szinten emlegetik Mankinsszel...
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Azért az kemény, hogy a spotrac-nál 5 év 40 misire lövik be Brooks-ot, bár lehet csak nekem meglepő.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Vince Wilfork: az öreg semmiképp sem a régi,futás ellen még csak-csak hozza a formáját,de mindenképp szükség lesz vérfrissítésre.Viszont karaktere miatt szerintem nagy pluszt ad a védelemnek.

előtte pedig RE-ben Clowneyt-t,akinek az ereje és gyorsasága is megvan a pozícióhoz(szerintem).
nagymarceee
Futás ellen nem az hogy csakcsak, de sehogy nem hozta a formáját. A legtöbb 10+ yardos futást középről szoptuk be. Szerintem egy év elég volt belőle, hozzanak valakit aki még akar játszani.

Clowney 3-4-es DE-nek nem biztos hogy elmenne. Ahhoz súlyt kéne még rá rakni de akkor lehet veszítene a robbanékonyságból ami nála még egy ilyen sérülés után is hihetetlen.
samu09
Igazából mindkét esetben úgy gondoltam, hogy a jelenleg meglevőkből hozzuk ki a legjobbat, úgymond oldjuk meg házon belül. Clowney még így is jobb lenne Cricknél, Mercilus pedig indulhatna a neki legmegfelelőbb pozícióból. Tény, Nem gondoltam potenciálba bele meg hasonlókba csak szimplán jelenlegi helyzetbe. Hogy ők ketten sikeresebbek lennének mint Crick bármelyikkel. De persze, az ideális az lenne, ha egy jó DE-t tudnának valahonnan szerezni.

Wilforknál is hasonlóan gondolkoztam. Nem tudom, hogy milyen NT-k lesznek piacon, draftcetlit nem pazarolnék erre-egy két mock drafttal ellentétben-(azokat inkább az offensere költsék.) rajta kívül még ott lenne Covington, ő esetleg kiszoríthatja.

De ha mindkettőt megtudjuk minőségben is okosan oldani FA-k közül,akkor azt is aláírom.
nagymarceee
Harrison a Jetsből... Ő igazi futás gyilkos NT... Mondjuk a Cro cut után lehet lesz pénzük megtartani...

több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Amúgy én azt egész szezonban nem értettem, hogy miért nem kezd Mercilus és Clowney külön oldalon, helyette ilyen John Simonokat rakunk be...

több mint 8 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Vince Wilfork: az öreg semmiképp sem a régi,futás ellen még csak-csak hozza a formáját,de mindenképp szükség lesz vérfrissítésre.Viszont karaktere miatt szerintem nagy pluszt ad a védelemnek.

előtte pedig RE-ben Clowneyt-t,akinek az ereje és gyorsasága is megvan a pozícióhoz(szerintem).
nagymarceee
Futás ellen nem az hogy csakcsak, de sehogy nem hozta a formáját. A legtöbb 10+ yardos futást középről szoptuk be. Szerintem egy év elég volt belőle, hozzanak valakit aki még akar játszani.

Clowney 3-4-es DE-nek nem biztos hogy elmenne. Ahhoz súlyt kéne még rá rakni de akkor lehet veszítene a robbanékonyságból ami nála még egy ilyen sérülés után is hihetetlen.
samu09
Igazából mindkét esetben úgy gondoltam, hogy a jelenleg meglevőkből hozzuk ki a legjobbat, úgymond oldjuk meg házon belül. Clowney még így is jobb lenne Cricknél, Mercilus pedig indulhatna a neki legmegfelelőbb pozícióból. Tény, Nem gondoltam potenciálba bele meg hasonlókba csak szimplán jelenlegi helyzetbe. Hogy ők ketten sikeresebbek lennének mint Crick bármelyikkel. De persze, az ideális az lenne, ha egy jó DE-t tudnának valahonnan szerezni.

Wilforknál is hasonlóan gondolkoztam. Nem tudom, hogy milyen NT-k lesznek piacon, draftcetlit nem pazarolnék erre-egy két mock drafttal ellentétben-(azokat inkább az offensere költsék.) rajta kívül még ott lenne Covington, ő esetleg kiszoríthatja.

De ha mindkettőt megtudjuk minőségben is okosan oldani FA-k közül,akkor azt is aláírom.

Szerkesztette: nagymarceee

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
Én alapból nem akarnék elvesztegetni egy akkora tehetséget, mint Clowney, egy 3–4-es fal szélén. Ott szvsz nem tudják kihozni teljesen a benne rejlő potenciált.
Stez
Arrol nem is szolva, hogy akkor Watt padozni kenyszerul.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Jaja, én is egyetértek az előttem szólókkal, de jól összefoglaltad, köszönjük. 😊

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vince Wilfork: az öreg semmiképp sem a régi,futás ellen még csak-csak hozza a formáját,de mindenképp szükség lesz vérfrissítésre.Viszont karaktere miatt szerintem nagy pluszt ad a védelemnek.

előtte pedig RE-ben Clowneyt-t,akinek az ereje és gyorsasága is megvan a pozícióhoz(szerintem).
nagymarceee
Futás ellen nem az hogy csakcsak, de sehogy nem hozta a formáját. A legtöbb 10+ yardos futást középről szoptuk be. Szerintem egy év elég volt belőle, hozzanak valakit aki még akar játszani.

Clowney 3-4-es DE-nek nem biztos hogy elmenne. Ahhoz súlyt kéne még rá rakni de akkor lehet veszítene a robbanékonyságból ami nála még egy ilyen sérülés után is hihetetlen.

Amúgy fasza összefoglaló volt, várom a többit 😉
samu09
Meg kitudja a műtött lábai mennyire bírnák a többletsúlyt.
LanceVance
Én alapból nem akarnék elvesztegetni egy akkora tehetséget, mint Clowney, egy 3–4-es fal szélén. Ott szvsz nem tudják kihozni teljesen a benne rejlő potenciált.

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Vince Wilfork: az öreg semmiképp sem a régi,futás ellen még csak-csak hozza a formáját,de mindenképp szükség lesz vérfrissítésre.Viszont karaktere miatt szerintem nagy pluszt ad a védelemnek.

előtte pedig RE-ben Clowneyt-t,akinek az ereje és gyorsasága is megvan a pozícióhoz(szerintem).
nagymarceee
Futás ellen nem az hogy csakcsak, de sehogy nem hozta a formáját. A legtöbb 10+ yardos futást középről szoptuk be. Szerintem egy év elég volt belőle, hozzanak valakit aki még akar játszani.

Clowney 3-4-es DE-nek nem biztos hogy elmenne. Ahhoz súlyt kéne még rá rakni de akkor lehet veszítene a robbanékonyságból ami nála még egy ilyen sérülés után is hihetetlen.

Amúgy fasza összefoglaló volt, várom a többit 😉
samu09
Meg kitudja a műtött lábai mennyire bírnák a többletsúlyt.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Vince Wilfork: az öreg semmiképp sem a régi,futás ellen még csak-csak hozza a formáját,de mindenképp szükség lesz vérfrissítésre.Viszont karaktere miatt szerintem nagy pluszt ad a védelemnek.

előtte pedig RE-ben Clowneyt-t,akinek az ereje és gyorsasága is megvan a pozícióhoz(szerintem).
nagymarceee
Futás ellen nem az hogy csakcsak, de sehogy nem hozta a formáját. A legtöbb 10+ yardos futást középről szoptuk be. Szerintem egy év elég volt belőle, hozzanak valakit aki még akar játszani.

Clowney 3-4-es DE-nek nem biztos hogy elmenne. Ahhoz súlyt kéne még rá rakni de akkor lehet veszítene a robbanékonyságból ami nála még egy ilyen sérülés után is hihetetlen.

Amúgy fasza összefoglaló volt, várom a többit 😉
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ezek szerint van 3 qb aki top 20at er?
Janek
Véleményem szerint igen. Cook már nem ér első kört, inkább 2. elejét. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem lesz csapat aki áldoz érte egy első kört, még azt sem tartom kizártnak, hogy mi leszünk az.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ezek szerint van 3 qb aki top 20at er?

több mint 8 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Véget ért a szezon,én pedig legalább harmadszorra ugrok neki,hogy megírjam a kis season summarymat,ahogy ÉN láttam és amennyit én láttam. Kezdeném a Defenssel,mert az a könnyebb:

Ha megnézzük a szezon első és második felét,két teljesen más felfogású és minőségű védelmet láthattunk szerintem,de a végére nagyon szépen összeálltak:
3.legkevesebb engedett yard,
4.helyen végeztek passz ellen
10.hely futás ellen.
14 labdát szereztek(középmezőny)
5.hely sackekben.

Én úgy gondolom,hogy ha nem csak a pihenő hét utánra szedik össze magukat akkor lehetett volna sokkal jobb mutatókat is hozni,de így is egy elit védelemmel rendelkezünk,amire építhetünk a jövőben is bőven,hiszen van bőven potenciál az egységben,A-től Z-ig.
Most pedig a játékosok:
DL: .OLB Whitney Mercilus, DE Jared Crick, NT Vince Wilfork, DE JJ Watt, OLB Jadeveon Clowney
JJ.Watt: A PFF alapján az 5.legjobb egység.
Watt-ot nem kell bemutatni,újra DPOY,teljesen megérdemelten. Ő az a játékos,akiből tökmindegy mennyit készül ellene,úgyis fog alkotni.Az elején ő is szenvedett sokszor és a sérülések azért óva intő jelek,hogy akármennyire is egy állat,két-három snapre lehetne őt pihentetni,nehogy egy komolyabb sérülés tegye pálya mellé O'Brien helyett. Persze nélküle eléggé lélektelen egy egység.

Whitney Mercilus
Szép üdefoltja volt a védelemnek és általában jobb oldalról siettette az irányítót.12 sack.Az NFL DE-nek írja,de azt hiszem inkább ROLB,Clowneyval együtt.

Clowney:Személy szerint szerintem egy korrekt szezont hozott ahhoz képest,ahogyan kinézett tavaly. Futás ellen kifejezetten jó.Hagyott ki meccseket és a 4,5 sack nem sok egy 1/1-estől,de még nem volt egy 100%-os offseasone,így szerintem a harmadik szezonjában robbantani fog.

Vince Wilfork: az öreg semmiképp sem a régi,futás ellen még csak-csak hozza a formáját,de mindenképp szükség lesz vérfrissítésre.Viszont karaktere miatt szerintem nagy pluszt ad a védelemnek.

Jared Crick: Egyértelműen a gyenge láncszem, fölösleges megtartani.

Szerintem nagyon jól működik ez az egység,amit szerintem érdemes lenne csinálni,az az,hogy Mercilus-t játszatni ROLB-ben,előtte pedig RE-ben Clowneyt-t,akinek az ereje és gyorsasága is megvan a pozícióhoz(szerintem).

A Linebacker sor kimaradt tagjai:
Brian Cushing: szép szezont hozott össze és cáfolt a kételkedőkre.Stabilan hozta a tőle elvárhatót és irányította a védelmet.Ő sem a régi,főleg gyorsaságán látszik,hogy sokat kopott.
John Simon: Nekem vele volt a legtöbb problémám a Front 7-ben. Bárhol állt fel,ott elnyomták posztjához lassúnak éreztem és rendszeresen égett fel a kifelé vágó RB-k ellen.3.szezonja volt,fejlődhet persze,de............
És végül Mckinney: szerintem korrekt elsőéves szezonja volt. Amennyit tudok eddig O'Brienről,hogy az első évet "tanulási évnek" gondolja,így a második évében remélhetőleg nagyobb szerepet és jobb szezont hoz majd össze,de én megvoltam vele elégedve.

Secondary: A szezon második felében nagyon jól játszott ez az egység is és ebben szerepe volt a konzisztens,megbízható safetyknek.Andre Hall,Eddie Pleasant és sérüléséig Charles James azt hiszem szépen lehozták a meccseket.
A Cornerbackek terén állunk talán a legjobban. Jo-jo,Kareem Jackson hozta az elit szintet és mellettük egyre többet töltött a pályán Kevin Johnson,akinél voltak jobb első éves Cb-k(Darby,Peters,Wayne),de kevésszer égették meg és egy-két év múlva át fogja simán venni JO-Jo helyét. Mögöttük pedig ott van még Aj-Bouye,aki használható.

Összefoglaló:
Nagyon rendben van a D,amin egyértelműen javítani kell,az a Linebacker sor,mert szerintem lassúak. Kell egy-két gyorsabb játékos draftról vagy a piacról(bár nem tudom ki lenne használható)+esetleg Cushing mögé egy ILB. Esetleg 3.-4. körben egy Safety .Ennyi.

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 www.nfl.com/draft/2016/mock-drafts
Szerintetek lesz feltrade???
LanceVance
Lesz, ha ne fogják kihúzni mind a 3 irányítót az elején.
Bondi
Brownson kívül ki az aki tuti QB-t húz? Phily, LA ?
LanceVance
Igen, ők szinte biztosan arra mennek, de ott van még a Dallas is, akik ha már ott vannak miért ne húznának ki egy top irányítót. 49ers? Még mindig sokan mókolnak hozzájuk QB-t, de szerintem Kapernicknél jobb irányítója nem is lehetne Kellynek. 6 csapat nyílván nem fog irányítót húzni, de 3-4 erősen benne van a pakliban. A 4. már rosszul jár...az az, az eredeti draft sorrend szerint mi, hiszen marad egy szem Cook, akiért nem adnék első kör végét.

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.nfl.com/draft/2016/mock-drafts
Szerintetek lesz feltrade???
LanceVance
Lesz, ha ne fogják kihúzni mind a 3 irányítót az elején.
Bondi
Brownson kívül ki az aki tuti QB-t húz? Phily, LA ?

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 www.nfl.com/draft/2016/mock-drafts
Szerintetek lesz feltrade???
LanceVance
Lesz, ha ne fogják kihúzni mind a 3 irányítót az elején.

Szerkesztette: Bondi

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.nfl.com/draft/2016/mock-drafts
Szerintetek lesz feltrade???
LanceVance
Ki érne meg egy feltradet szerintem senki.Szerintem Griffint kellene megpróbálini idehozni Texasba játszott végig. Meg elhozni draftról Hack vagy Cookot mellé plusz ott van még Savage. Jó RB-t második körbe is lehet szerezni. OL szerintem Brooks vissza lesz igazolva Ben Jones szerintem nem oda kell akkor egy Center draft vagy FA. WR állomány nagy csak Hopkins mögött nincs még egy biztos célpont. TE Graham tuti cut utolsó 8 meccsen keretbe se került. Védelem Crick szerintem biztos hogy megy. LB jó lenne egy gyors játékos aki képes egy TE-et levédekezni mert idén ez nem ment senkinek. DB Moore szintén cut fél szezont keretbe se volt FS mindenképp kell. Szóval FA után biztos tisztább lesz a kép ,de jelen állás szerint első 3 körbe QB RB C WR TE DE LB FS lennének a needek.
swatt99
Griffin szerintem is megérne egy lövést, Hoyernél szarabb nem lehet, viszont  www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/robert-griffin-iii/ ezt még a recckinsz fizeti? 16 milla elég sok.  overthecap.com/calculator/houston-texans/ itt azt írják hogy 32 misink van, nem biztos hogy a felét rá kéne elverni, viszont irányító nélkül meg láttuk a Kansas ellen mire mentünk. Foster? Vele mi lesz?
LanceVance
Griffint ki fogják vágni, nem marad utána dead money.
Fostertől meg szvsz érzékeny búcsút vesztek, sérülékeny és sokat keres.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 www.nfl.com/draft/2016/mock-drafts
Szerintetek lesz feltrade???
LanceVance
Ki érne meg egy feltradet szerintem senki.Szerintem Griffint kellene megpróbálini idehozni Texasba játszott végig. Meg elhozni draftról Hack vagy Cookot mellé plusz ott van még Savage. Jó RB-t második körbe is lehet szerezni. OL szerintem Brooks vissza lesz igazolva Ben Jones szerintem nem oda kell akkor egy Center draft vagy FA. WR állomány nagy csak Hopkins mögött nincs még egy biztos célpont. TE Graham tuti cut utolsó 8 meccsen keretbe se került. Védelem Crick szerintem biztos hogy megy. LB jó lenne egy gyors játékos aki képes egy TE-et levédekezni mert idén ez nem ment senkinek. DB Moore szintén cut fél szezont keretbe se volt FS mindenképp kell. Szóval FA után biztos tisztább lesz a kép ,de jelen állás szerint első 3 körbe QB RB C WR TE DE LB FS lennének a needek.
swatt99
Griffin szerintem is megérne egy lövést, Hoyernél szarabb nem lehet, viszont  www.spotrac.com/nfl/washington-redskins/robert-griffin-iii/ ezt még a recckinsz fizeti? 16 milla elég sok.  overthecap.com/calculator/houston-texans/ itt azt írják hogy 32 misink van, nem biztos hogy a felét rá kéne elverni, viszont irányító nélkül meg láttuk a Kansas ellen mire mentünk. Foster? Vele mi lesz?

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
 www.nfl.com/draft/2016/mock-drafts
Szerintetek lesz feltrade???
LanceVance
Ki érne meg egy feltradet szerintem senki.Szerintem Griffint kellene megpróbálini idehozni Texasba játszott végig. Meg elhozni draftról Hack vagy Cookot mellé plusz ott van még Savage. Jó RB-t második körbe is lehet szerezni. OL szerintem Brooks vissza lesz igazolva Ben Jones szerintem nem oda kell akkor egy Center draft vagy FA. WR állomány nagy csak Hopkins mögött nincs még egy biztos célpont. TE Graham tuti cut utolsó 8 meccsen keretbe se került. Védelem Crick szerintem biztos hogy megy. LB jó lenne egy gyors játékos aki képes egy TE-et levédekezni mert idén ez nem ment senkinek. DB Moore szintén cut fél szezont keretbe se volt FS mindenképp kell. Szóval FA után biztos tisztább lesz a kép ,de jelen állás szerint első 3 körbe QB RB C WR TE DE LB FS lennének a needek.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/dygxr9leqzmyzpf1khnc.jpg
2024 NFL Draft | NFL Draft News, Video & Photos | NFL.com
Get the latest NFL draft news. Watch live streaming draft videos & video highlights. Follow our NFL draft tracker, draft history & mock draft commentary.

Szerintetek lesz feltrade???

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Szavazatok eloszlása:
Defensive player of the year: 37-J.J. Watt, 7-Aaron Donald, 4-Luke Kuechly, 2-Josh Norman
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Gratula, bár szerintem idén más is megérdemelte volna, tavaly egyértelmű volt!
Béczkó
Lehet, de az ő számaival idén(sem) versenyezhet senki.


több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Gratula, bár szerintem idén más is megérdemelte volna, tavaly egyértelmű volt!