Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Kezdjük azzal,hogy talán megfontolom lecserélni Fitzes képemet,ha lesz egy normális irányítónk. Félek,hogy egy ideig még ő lesz kint,de reménykedni lehet. Nem?
Tegnapi meccs egyébként összefoglalása volt a problémáinknak és remélem megnézi a vezetés vagy 25x,hogy beleégjen a retinájukba.Lesz bőven teendő az offseasonra,nem most foglalnám össze a szezont,de két szó,amit rendezni kell: Irányító és támadófal.
nagymarceee
Ha a vezetés a tegnapi meccs alapján akar ítélkezni, akkor az edzői stáb felét is nyugodtan elküldheti. Kritikán aluli gameplan, offensive playcalling, half time adjustment, special team, quarterback, offensive line.

Rá lehet kenni Hoyerre a szart, de mellette volt fél tucat másik tényező is, amiben a Texans megbukott.

több mint 8 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Kezdjük azzal,hogy talán megfontolom lecserélni Fitzes képemet,ha lesz egy normális irányítónk. Félek,hogy egy ideig még ő lesz kint,de reménykedni lehet. Nem?
Tegnapi meccs egyébként összefoglalása volt a problémáinknak és remélem megnézi a vezetés vagy 25x,hogy beleégjen a retinájukba.Lesz bőven teendő az offseasonra,nem most foglalnám össze a szezont,de két szó,amit rendezni kell: Irányító és támadófal.

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/12494740_1058800200833334_326859774617010857_n.jpg?oh=0802815996cc553464fda2cf4978d77c&oe=574645AF&__gda__=1459482027_e85a2a82b01d72ae1a11063b3e8c8449
LanceVance
Ennyire biznak az edzők Hoyerbe, egyébként ennél a drive-nél kellet volna 1 dolgot tenni futni.... de nem 2.ra be kell középre 2 ember közé dobni a labdát.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/12494740_1058800200833334_326859774617010857_n.jpg?oh=0802815996cc553464fda2cf4978d77c&oe=574645AF&__gda__=1459482027_e85a2a82b01d72ae1a11063b3e8c8449

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 twitter.com/Schwarzenegger/status/686011149939249154

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
Hopkins nem rejti véka alá a véleményét "get that motherfucker out"

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Hoyer él még vagy már ropogós bifsztek lett belőle?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy kúbé szerintem legkésőbb a második körben jönni fog, Hoyer pedig marad. Game managernek jó, szerintem annak megtartja BOB. Nyilván a fél világ szerint jön majd Hackenberg, hiszen BOB jól ismeri. Mindenesetre én is kíváncsi leszek a holt szezonra, hisz riválisok vagytok, bár Lucckal még mindig sokkal előrébb rakom a Coltsot, mint a Texansot, de ha nálatok is lesz egy playmaker QB… Már Watton és Wilforkon kívül, ugyebár.

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Megmondom őszintén idén ez volt az első meccs amit félidőbe kikapcsoltam.Nem vártam olyan sokat a meccstől biztam benne hogy lesz egy szoros meccs és végülis a alapszezon után benne volt hogy kiesünk vagy tovább is juthatunk.Hoyer borzalmas volt de ez nem csak az ő sara. Playhivások ostobák Hopkinson kivül nincs más biztos célpont. Az nem tudom a QB kérdést hogy lehetne orvosolni mert amikor ott van a lehetőség jó helyen draftolni akkor nem hozunk, Mire várnak minden évbe hogy hátha a mikulás hoz egy jó QB-t? Defensebe is vannak gondok gondolok itt arra hogy egy jobb TE-et képtelenek vagyunk levédekezni , de legalább ott nem kilátástalan a helyzet mint az O oldalon.Vannak azért pozitiv dolgok is Hopkins, Watt, Cushing végre végigtudott sérülés nélkül játszani egy szezont. Kiváncsi leszek az Offseasonra mit sikerül alkotni.
swatt99
Nem csak te, én 0-30nál mondtam hogy akkor ez ennyi. Hoyer egy barom, red zone-ban bedobja double coverage-be, persze hogy INT. Akkor készülhetünk a draftra,

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Szerintem 3 részre lehetne osztani a tegnapi meccset:
1) 1st 15:00 - 1st 14:49: Erre nem tudok mit mondani. Rosszabb kezdést nehezen tudtam volna elképzelni.
2) 1st 14:49 - Watt sérülése: Sajnos Hoyer fullba nyomta a kretént, de a röhejes, hogy még így is játékban maradtunk. 13-0-ás félidő után én még bizakodtam (tudom, hogy naiv vagyok...). Kb mi is azt akartuk csinálni, mint a Chiefs, nevezetesen, hogy ne kelljen 3&hosszúba belemenni (nem túl kreatívan ezt általában első két kísérletre 1-1 Blue futással próbáltuk elérni). A különbség, hogy Alex Smith nem ment bele hülyeségbe, Hoyer pedig érthetetlen helyekre dobálta a labdát (amikor red zone-ban INT-t dobott, majdnem tv-t törtem...).
3) Watt sérülése után: Teljes összeomlás a D# részéről is. Pedig mennyivel árnyaltabb lenne a kép, ha kapott offense TD nélkül hozzuk le a meccset...

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Megmondom őszintén idén ez volt az első meccs amit félidőbe kikapcsoltam.Nem vártam olyan sokat a meccstől biztam benne hogy lesz egy szoros meccs és végülis a alapszezon után benne volt hogy kiesünk vagy tovább is juthatunk.Hoyer borzalmas volt de ez nem csak az ő sara. Playhivások ostobák Hopkinson kivül nincs más biztos célpont. Az nem tudom a QB kérdést hogy lehetne orvosolni mert amikor ott van a lehetőség jó helyen draftolni akkor nem hozunk, Mire várnak minden évbe hogy hátha a mikulás hoz egy jó QB-t? Defensebe is vannak gondok gondolok itt arra hogy egy jobb TE-et képtelenek vagyunk levédekezni , de legalább ott nem kilátástalan a helyzet mint az O oldalon.Vannak azért pozitiv dolgok is Hopkins, Watt, Cushing végre végigtudott sérülés nélkül játszani egy szezont. Kiváncsi leszek az Offseasonra mit sikerül alkotni.
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Kb. a lehető legrosszabb, ami történhetett, hogy a Chiefs TD-t szerzett a kickoffból. Hoyer nem bírja a nyomást, és az hogy playoffról volt szó + hátrányban kezdtünk a legrosszabbat hozta ki belőle.
BoB hibaként könyvelte el magában az év eleji Mallett cserét, és ezért látszott, hogy most elhatározta, ha törik, ha szakad bent hagyja Hoyert. Nem jött be.

Mindenesetre én reménykedek, hogy a mostani meccs felnyitja végre BoB szemét és nem próbálja 3. rangú QB-kal megváltani a világot, különben ebbe fog belebukni.

Ezen kívül, ami még feltűnt, hogy a Chiefs játékosok gyorsabbak voltak a mieinknél. Ez nem tudom hogy kondíció vagy adottság kérdése, de már nem először látom, hogy körbe futkorásznak minket az ellenfél játékosai, ebben is mindenképp javulni kell az offseasonban
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fel kell tradelni Wenztzért, nincs mese a mai Hoyer performansz után.
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ez a mai produkció nagyon siralmas volt az offense részéről. Azt hiszem nem kérdés milyen szisztéma szerint kell menni a drafton....

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hacsak a Cowboysnak meg nem tetszik Mobileban majd Wentz, itt egy újabb jel, hogy ő teszi át a székhelyét ide tavasszal a fagyos Fargoból.
 twitter.com/TonyPauline/status/685882100701114369
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FCS döntőben épp most játszik az 1. körös QB picketek. 😊
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/08/pro-top-10-defensive-lines-of-2015/
PFF a szezonban a 5. legerősebb DL-nek látta a Texans-ét, egyedül Jared Crick lóg ki, de ő nagyon.
Sixo
Idén FA lesz nem hiszem hogy meg lesz tartva.
swatt99
Feltrédelünk Bosaért úgyse kell OL meg RB 😊
samu09
QB-ról már nem is beszélve
Bondi
Safety se ártana.
swatt99
Sua Cravens sztem bőven elérhető lesz még ott ahol választani fogtok, sztem ő passzolna is hozzátok.


több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Safety, OL, WR nálam RB ráér a végén valami speedster.

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/08/pro-top-10-defensive-lines-of-2015/
PFF a szezonban a 5. legerősebb DL-nek látta a Texans-ét, egyedül Jared Crick lóg ki, de ő nagyon.
Sixo
Idén FA lesz nem hiszem hogy meg lesz tartva.
swatt99
Feltrédelünk Bosaért úgyse kell OL meg RB 😊
samu09
QB-ról már nem is beszélve
Bondi
Safety se ártana.
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/08/pro-top-10-defensive-lines-of-2015/
PFF a szezonban a 5. legerősebb DL-nek látta a Texans-ét, egyedül Jared Crick lóg ki, de ő nagyon.
Sixo
Idén FA lesz nem hiszem hogy meg lesz tartva.
swatt99
Feltrédelünk Bosaért úgyse kell OL meg RB 😊
samu09
QB-ról már nem is beszélve

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/08/pro-top-10-defensive-lines-of-2015/
PFF a szezonban a 5. legerősebb DL-nek látta a Texans-ét, egyedül Jared Crick lóg ki, de ő nagyon.
Sixo
Idén FA lesz nem hiszem hogy meg lesz tartva.
swatt99
Feltrédelünk Bosaért úgyse kell OL meg RB 😊
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/08/pro-top-10-defensive-lines-of-2015/
PFF a szezonban a 5. legerősebb DL-nek látta a Texans-ét, egyedül Jared Crick lóg ki, de ő nagyon.
Sixo
Idén FA lesz nem hiszem hogy meg lesz tartva.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
 www.profootballfocus.com/blog/2016/01/08/pro-top-10-defensive-lines-of-2015/
PFF a szezonban a 5. legerősebb DL-nek látta a Texans-ét, egyedül Jared Crick lóg ki, de ő nagyon.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
samu09
sutianap
Ma postolta Still, hogy pénteken volt a kiscsaj uccsó kezelése, és teljesen rendbe jött, szóval mostmár tud a focira koncentrálni.
samu09
Elvileg már egy hete megvolt a kislány vizsgálata, amin az orvosok megerősítették, hogy teljesen tiszta, rendbe jött.
Stez
A péntek majdnem egy hete volt 😊 (Tudom kukacoskodok)
samu09
sutianap
samu09
Still egyébként Cincinnatiben rotációs játékos volt, nem több, túl sokat nem játszott. Annak mondjuk nem rossz, bár kérdés, mit tud, ha többet van a pályán.
Stez
Geno Atkins mellett próbálj meg nem rotációs ember lenni 😀
samu09
Szóval azt mondod, hogy:
– ad 1. Atkins még a 4-3-as falban is kiteszi a két belső DT-t?
-– ad 2. Atkins még akkor is kijátszhatatlan volt, amikor térdszalagszakadás miatt éppen IR-en csücsült?

Akkor Still biztos valami gyémánt.
(8
Stez
Értsd így akkor 😉
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
samu09
sutianap
Ma postolta Still, hogy pénteken volt a kiscsaj uccsó kezelése, és teljesen rendbe jött, szóval mostmár tud a focira koncentrálni.
samu09
Elvileg már egy hete megvolt a kislány vizsgálata, amin az orvosok megerősítették, hogy teljesen tiszta, rendbe jött.
Stez
A péntek majdnem egy hete volt 😊 (Tudom kukacoskodok)
samu09
sutianap
samu09
Still egyébként Cincinnatiben rotációs játékos volt, nem több, túl sokat nem játszott. Annak mondjuk nem rossz, bár kérdés, mit tud, ha többet van a pályán.
Stez
Geno Atkins mellett próbálj meg nem rotációs ember lenni 😀
samu09
Szóval azt mondod, hogy:
– ad 1. Atkins még a 4-3-as falban is kiteszi a két belső DT-t?
-– ad 2. Atkins még akkor is kijátszhatatlan volt, amikor térdszalagszakadás miatt éppen IR-en csücsült?

Akkor Still biztos valami gyémánt.
(8

Szerkesztette: Stez