Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Nem tudom úgy nyomkodni a rájátszás masinériát, hogy ne nyerjük meg a csoportot. Texans vereség és Colts győzelem esetén mégis Colts lenne a csoportgyőztes?
H_Marko
Segítek:
* Colts W és Texans L (ez alap követelmény)
+ Broncos két W
+ Bengals két L
+ Falcons W
+ Dolphins W

és már benn is vagyunk, azt hiszem ez sima lesz... 😀 😀
Farky
Köszi. Azt hiszem ezt megteszem tippmixen 😉

több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nem tudom úgy nyomkodni a rájátszás masinériát, hogy ne nyerjük meg a csoportot. Texans vereség és Colts győzelem esetén mégis Colts lenne a csoportgyőztes?
H_Marko
Segítek:
* Colts W és Texans L (ez alap követelmény)
+ Broncos két W
+ Bengals két L
+ Falcons W
+ Dolphins W

és már benn is vagyunk, azt hiszem ez sima lesz... 😀 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Nem tudom úgy nyomkodni a rájátszás masinériát, hogy ne nyerjük meg a csoportot. Texans vereség és Colts győzelem esetén mégis Colts lenne a csoportgyőztes?

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hoyer még nem kapott zöld utat. Weeden kezd.
Bondi
Az nem a legjobb hir. Szerencsére a Titansnak már az a lényeg hogy hol draftolnak...Elvileg 1 win kell Titans Jaguars csak meg lesz : ) Kellemes ünnepeket !
swatt99
Csak azért Weeden kezd mert Wattnak sérült a keze...
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Hoyer még nem kapott zöld utat. Weeden kezd.
Bondi
Az nem a legjobb hir. Szerencsére a Titansnak már az a lényeg hogy hol draftolnak...Elvileg 1 win kell Titans Jaguars csak meg lesz : ) Kellemes ünnepeket !
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ja...és boldog karácsonyt Texanok 😊

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hoyer még nem kapott zöld utat. Weeden kezd.

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Kuk isten lesz szilveszteréjjel 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Véleményem szerint Lynch/Goff/Cook hármas a 20-ig választásig biztosan ki fog menni. Hiába nincs Cookban sem első körös potenciál, biztos, hogy el fogják vinni.

Hoyer ma már edzeni fog. A játéka még mindig kérdéses hétvégén.

több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nem mondod komolyan, hogy Wentz elkel az első körben... Én tartom magam ahhoz, hogy jövőre csak 2 QB-t fognak 1. körben vinni, Lynch-et és Goff-ot.
Go Vikings!
2011ben mindenki körberöhögött, hogy 1/16 Pondert draftoltam a Mock Draft Gameben, mondán ő majd a 2. körben megy ki, erre ti elvittétek 1/12re IRL. Tanulság: ha van egy csapat amely benne látja a franchise QBt, az nem vár a 2. körig, hogy esetleg elvigyék előle.
iktriad
Jó példát hozol fel, ez alapján pont, hogy NEM fognak első kört kidobni, hiszen Ponder is hogy vált be, nem igaz?😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Tanulság: ha van egy csapat amely benne látja a franchise QBt, az nem vár a 2. körig, hogy esetleg elvigyék előle. iktriad
Írod ezt a Texans topikban. Rövid történetük alatt kétszer húztak elit(nek gondolt) pass rusher-t irányító helyett. Legutóbb Bortles, Bridgewater helyett Clowney, netán Carr helyett Xavier Su'a-Filo.

Éppen a Texans várt a második körig, el is vitték előle Hídvízit.
tomi-tomi
Még egy ok, hogy '16ban ezt ne tegyék, ha van még bent számukra megfelelő ember, pl. Wentz. De mondom, csak jobb lesz nekünk (is) a divízióban, ha továbbra is marad itt a strucc politika QB ügyben .
iktriad
Tavasszal megtolták a védelmet, sőt felmentek McKinney-ért. Idén már nem fogja hagyni az FO hogy potens QB nélkül legyünk az első két kör után. Ha PO-ba jutunk is, BoB simán felmegy top10be ha pl Goff-ban lát annyi potenciált. De lehet már csak az egyre elkeserítőbb QB kérdés miatt is felmenne hogy egy 1/4-re húzott irányítóval befogja az elégedetlenkedők száját legalább szeptemberig.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tanulság: ha van egy csapat amely benne látja a franchise QBt, az nem vár a 2. körig, hogy esetleg elvigyék előle. iktriad
Írod ezt a Texans topikban. Rövid történetük alatt kétszer húztak elit(nek gondolt) pass rusher-t irányító helyett. Legutóbb Bortles, Bridgewater helyett Clowney, netán Carr helyett Xavier Su'a-Filo.

Éppen a Texans várt a második körig, el is vitték előle Hídvízit.
tomi-tomi
Még egy ok, hogy '16ban ezt ne tegyék, ha van még bent számukra megfelelő ember, pl. Wentz. De mondom, csak jobb lesz nekünk (is) a divízióban, ha továbbra is marad itt a strucc politika QB ügyben .

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tanulság: ha van egy csapat amely benne látja a franchise QBt, az nem vár a 2. körig, hogy esetleg elvigyék előle. iktriad
Írod ezt a Texans topikban. Rövid történetük alatt kétszer húztak elit(nek gondolt) pass rusher-t irányító helyett. Legutóbb Bortles, Bridgewater helyett Clowney, netán Carr helyett Xavier Su'a-Filo.

Éppen a Texans várt a második körig, el is vitték előle Hídvízit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes hogy McGloint nem próbálta még Bob idehozni. Vagy lehet hogy próbálta csak magas árat kértek érte.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem mondod komolyan, hogy Wentz elkel az első körben... Én tartom magam ahhoz, hogy jövőre csak 2 QB-t fognak 1. körben vinni, Lynch-et és Goff-ot.
Go Vikings!
2011ben mindenki körberöhögött, hogy 1/16 Pondert draftoltam a Mock Draft Gameben, mondán ő majd a 2. körben megy ki, erre ti elvittétek 1/12re IRL. Tanulság: ha van egy csapat amely benne látja a franchise QBt, az nem vár a 2. körig, hogy esetleg elvigyék előle.

És jövőre lesz pár komoly QB needes csapat (vagy akinek gondolnia kéne a jövőjére - lásd még az állam másik NFL csapata), akinek Wentz már akár az 1. körben kellhet (egyébként szerintem nem 1. körös tehetség, de ez magánvélemény).

Plusz mivel mind a 3 divízió rivális úgy tűnik megtalálta a franchise QBját, ideje lesz a Texansnak is lépni az ügyben - persze ha nem tenné, mi, a Titans és a Colts csak örülünk. Hoyer megbízható idén, már amikor épp egészséges, de a jövőt gondolom nem vele képzeli el a front office.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nem mondod komolyan, hogy Wentz elkel az első körben... Én tartom magam ahhoz, hogy jövőre csak 2 QB-t fognak 1. körben vinni, Lynch-et és Goff-ot.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2013 óta kicsit clevelandi érzésem támadt ami az irányítókat illeti: Schaub-Yates-Keenum-Fitzi-Mallett-Fitzi-Savage-Keenum-Hoyer-Mallett-Hoyer-Yates-Weeden-Yates-Hoyer(?)
7 irányító 2 év alatt...és egyik se illik BoB rendszerébe.Nem lepődnék meg rajta ha Hasselbeck lenne a következő system fit QB 😀😀
samu09
Ugyan ezt mondtam tegnap a melóhelyesn, legalábbis ami az első részét illeti. Nagyon remélem, hogy BoB végre megtalálja a franchise qb-t és nem minden héten azt kell majd találgatni, hogy ki fog kezdeni.
Bondi
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy Carson Wentz a másodosztályú North Dakota State QBja fog majd idekerülni az 1. körben. Hogy ez mennyire lesz jó nektek, azt nem tudom. Én láttam párszor játszani, és inkább az maradt meg bennem, hogy mennyire mobilis, mint hogy mennyire jó passzoló lenne. De ha ő kerül ide, akkor egy 4 vagy 5× FCS bajnok érkezhet majd Houstonba. 😊 Az NDSU az FCS Alabamája évek óta, és amióta Wentz ott van, mindig ők nyerték a bajnokságot, igaz csak tavaly óta kezdő, idén meg a fél szezont kihagyta a sérülése miatt.
Mindenesetre majd január 9.-én nézzétek meg az FCS döntőt, addigra szerintem felépül a csuklótöréséből, és ez esetben játszani is fog. És ahogy a Jacksonville State idén játszik, kelleni is fog a jó játék tőle a címvédéshez.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
2013 óta kicsit clevelandi érzésem támadt ami az irányítókat illeti: Schaub-Yates-Keenum-Fitzi-Mallett-Fitzi-Savage-Keenum-Hoyer-Mallett-Hoyer-Yates-Weeden-Yates-Hoyer(?)
7 irányító 2 év alatt...és egyik se illik BoB rendszerébe.Nem lepődnék meg rajta ha Hasselbeck lenne a következő system fit QB 😀😀
samu09
Ugyan ezt mondtam tegnap a melóhelyesn, legalábbis ami az első részét illeti. Nagyon remélem, hogy BoB végre megtalálja a franchise qb-t és nem minden héten azt kell majd találgatni, hogy ki fog kezdeni.

több mint 8 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Offense:Gyakorlatilag normális drive-okat akkor vezetünk,ha rádobjuk az összeset Hopkinsra. Irányítótól függetlenül Hopkins remekül játszik és szerintem az egész offense belőle áll. Blue nem megfelelő pótlása Fosternek,drafton muszáj lesz futót húznunk és szükség lenne a falba is frissítés. Irányító nélkül persze elég nehéz. Jövőre remélem O'Brien megoldja a problémát.

Defense:Nekem kifejezetten tetszik a helyzet. Elől a Pass rush az nagyon jól működik. Clowney rendre megveri az emberét és ez ennél csak jobb lehet.Watt és mellette viszont nagyot játszott és siettetésben nagyon jó még Mercilus. Hasselbecket csúnyán összecsomagolta. Kevin Johnson szépen lassan átveszi Kareem Jackson helyét. Mckinney is bemutatott egy majdnem safety sacket. Viszont Linebacker sorunk nagyon lassú. Ahogy nézegettem a statisztikákat passz ellen 2.-ak vagyunk,míg futás ellen középmezőnyben vagyunk. Még középen nem is hagyunk annyit,de mikor a futó kivág szélre,azokon rengeteg yardokat szoktunk engedni.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
2013 óta kicsit clevelandi érzésem támadt ami az irányítókat illeti: Schaub-Yates-Keenum-Fitzi-Mallett-Fitzi-Savage-Keenum-Hoyer-Mallett-Hoyer-Yates-Weeden-Yates-Hoyer(?)
7 irányító 2 év alatt...és egyik se illik BoB rendszerébe.Nem lepődnék meg rajta ha Hasselbeck lenne a következő system fit QB 😀😀
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Star Wars miatt lemaradtam a meccsről, annyit tudok hogy Weeden is beállt. Valaki írna egy gyorsöszsefoglalást pls 😊
(Igen tudom hogy itt van jobbra az összes összefoglaló de nekem egy houstonitól kell 😀 )
samu09
Nem volt valami nagy meccs, igazából nem tudnék senkit és semmit kiemelni.
H_Marko
Összeizzadt győzelem volt 😊
Kíváncsi leszek, hogy Hoyer bevethető lesz e a következő fordulóra. Bár gondolom igen. Jó lenne az utolsó két fordulóban nem elszúrni a csoportgyőzelmet.
Bondi
1 győzelem kellene és megvan a csoportgyőzelem. (anélkül is meglehet, de ott már sok mindennek kellene összejönnie)
H_Marko
Úgy láttam Mariota nem játszotta végig a meccset, ha Mattenberger kezd hétvégén Watt megint összecsomagolja.
samu09
Akarod mondani Clowney és Watt.
Sixo
Én sem láttam a meccset mert meló volt, Clowney milyen?

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Star Wars miatt lemaradtam a meccsről, annyit tudok hogy Weeden is beállt. Valaki írna egy gyorsöszsefoglalást pls 😊
(Igen tudom hogy itt van jobbra az összes összefoglaló de nekem egy houstonitól kell 😀 )
samu09
Nem volt valami nagy meccs, igazából nem tudnék senkit és semmit kiemelni.
H_Marko
Összeizzadt győzelem volt 😊
Kíváncsi leszek, hogy Hoyer bevethető lesz e a következő fordulóra. Bár gondolom igen. Jó lenne az utolsó két fordulóban nem elszúrni a csoportgyőzelmet.
Bondi
1 győzelem kellene és megvan a csoportgyőzelem. (anélkül is meglehet, de ott már sok mindennek kellene összejönnie)
H_Marko
Úgy láttam Mariota nem játszotta végig a meccset, ha Mattenberger kezd hétvégén Watt megint összecsomagolja.
samu09
Akarod mondani Clowney és Watt.
Sixo
Nekem mindegy ha a dobás előtt odaérnek 😀
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Star Wars miatt lemaradtam a meccsről, annyit tudok hogy Weeden is beállt. Valaki írna egy gyorsöszsefoglalást pls 😊
(Igen tudom hogy itt van jobbra az összes összefoglaló de nekem egy houstonitól kell 😀 )
samu09
Nem volt valami nagy meccs, igazából nem tudnék senkit és semmit kiemelni.
H_Marko
Összeizzadt győzelem volt 😊
Kíváncsi leszek, hogy Hoyer bevethető lesz e a következő fordulóra. Bár gondolom igen. Jó lenne az utolsó két fordulóban nem elszúrni a csoportgyőzelmet.
Bondi
1 győzelem kellene és megvan a csoportgyőzelem. (anélkül is meglehet, de ott már sok mindennek kellene összejönnie)
H_Marko
Úgy láttam Mariota nem játszotta végig a meccset, ha Mattenberger kezd hétvégén Watt megint összecsomagolja.
samu09
Akarod mondani Clowney és Watt.

több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Tök jó, hogy végre sikerült idegenben elpáholni a Coltsot. Én meccs közbe kicsit ki is keltem magamból, mert úgy éreztem, amint volt egy kis momentumunk mindig kaptunk valami hülye büntetést, de végülis ezen is felülkerekedtek a fiúk.
Ennek ellenére, azért nem maradéktalan a boldogság
1. ez egy rendkívül gyenge Colts volt, és mi se épp brillíroztunk
2. ezzel már szinte biztos, hogy elküldik fogalmatlan Paganot, meg Grigsont, akik eddig kellemesen visszahúzták Luckot
3. Ki fog irányítani a playoffban? Hoyer? Mindenki tudja csak nyomás alá kell helyezni és összeomlik. Weeden? Én korábban nem láttam játszani, de nincs túl jó híre
4. a playoffal lőnek a jó draft helynek, és ezzel megint nagyon nehéz lesz értelmes irányítót húzni. Tudom ez elég looser mentalitás, de azért gondolni kell a jövőre is

Mindenesetre gratu a csapatnak, meg BoBnak is. Idén már nem tudom hanyadik pofon után állnak fel.
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Star Wars miatt lemaradtam a meccsről, annyit tudok hogy Weeden is beállt. Valaki írna egy gyorsöszsefoglalást pls 😊
(Igen tudom hogy itt van jobbra az összes összefoglaló de nekem egy houstonitól kell 😀 )
samu09
Nem volt valami nagy meccs, igazából nem tudnék senkit és semmit kiemelni.
H_Marko
Összeizzadt győzelem volt 😊
Kíváncsi leszek, hogy Hoyer bevethető lesz e a következő fordulóra. Bár gondolom igen. Jó lenne az utolsó két fordulóban nem elszúrni a csoportgyőzelmet.
Bondi
1 győzelem kellene és megvan a csoportgyőzelem. (anélkül is meglehet, de ott már sok mindennek kellene összejönnie)
H_Marko
Úgy láttam Mariota nem játszotta végig a meccset, ha Mattenberger kezd hétvégén Watt megint összecsomagolja.