Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Összeizzadt győzelem volt 😊
Kíváncsi leszek, hogy Hoyer bevethető lesz e a következő fordulóra. Bár gondolom igen. Jó lenne az utolsó két fordulóban nem elszúrni a csoportgyőzelmet.
Bondi
1 győzelem kellene és megvan a csoportgyőzelem. (anélkül is meglehet, de ott már sok mindennek kellene összejönnie)

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Star Wars miatt lemaradtam a meccsről, annyit tudok hogy Weeden is beállt. Valaki írna egy gyorsöszsefoglalást pls 😊
(Igen tudom hogy itt van jobbra az összes összefoglaló de nekem egy houstonitól kell 😀 )
samu09
2 labdaeladással kezdtünk: Yates INT és Blue Fumble (kitépték a kezéből a labdát) és utóbbit a következő drive-ban 7 ponttal meg is büntette a Colts.
Első félidőben valami borzalmas mezőnypozíciókból tudtunk csak jönni, és nem volt valami biztató a játék (kb akkor haladtunk legtöbbet, mikor Hopkins elleni védekezésre dobálták a DPI-ket). Szerencsére Colts futásait is rendre megfogtuk, habár a rövid passzok feküdtek nekik.
Aztán eljött a play amikor Yates felismerte az üres helyet, de ahelyett hogy lefeküdt volna még egy irányváltással elszakította a keresztszalagját.
Második félidőben rendre megfogtuk Colts próbálkozásait, még FG távolságba se tudtak eljutni, nekünk viszont összejött egy jó drive.

Nem volt valami nagy meccs, igazából nem tudnék senkit és semmit kiemelni.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Star Wars miatt lemaradtam a meccsről, annyit tudok hogy Weeden is beállt. Valaki írna egy gyorsöszsefoglalást pls 😊
(Igen tudom hogy itt van jobbra az összes összefoglaló de nekem egy houstonitól kell 😀 )

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ha valamelyik FA QB még pályára akar lépni az idén, az kampányolhat egyet 😊

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Yatesnek állítólag elszakadt a térdszalagja. Ha Hoyer nem jön vissza, azért nagy baj lesz itt.

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Összeizzadt győzelem volt 😊
Kíváncsi leszek, hogy Hoyer bevethető lesz e a következő fordulóra. Bár gondolom igen. Jó lenne az utolsó két fordulóban nem elszúrni a csoportgyőzelmet.

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Hát na , most erre mit lehet írni? xD

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Fitzpatrick után 6. kört kaptok tőlünk a játékideje okán.
Beki
Ahhoz képest amit csinál idén még olcsón megkaptátok 😊
samu09
A vicces, hogy ha Geno-t nem pattintják állon, akkor nem is ő lett volna a kezdő (persze lehet h idő kérdése lett volna csak).
Beki
Oh ugyan már Bekkencs, sose becsüld le Geno saját magát padra ültető képességét.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Fitzpatrick után 6. kört kaptok tőlünk a játékideje okán.
Beki
Ahhoz képest amit csinál idén még olcsón megkaptátok 😊
samu09
A vicces, hogy ha Geno-t nem pattintják állon, akkor nem is ő lett volna a kezdő (persze lehet h idő kérdése lett volna csak).
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Fitzpatrick után 6. kört kaptok tőlünk a játékideje okán.
Beki
Ahhoz képest amit csinál idén még olcsón megkaptátok 😊
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Fitzpatrick után 6. kört kaptok tőlünk a játékideje okán.
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Mallett: "The best thing probably was for me to be cut."

Teljes cikk >>>

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hoyer out vasárnapra, Yates fog kezdeni, sima win.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha lenne egy Fosterünk, akkor nem is írtam volna 😛
H_Marko
Jodie állítólag imádja az NFLt, igazoljátok le. Problem solved 😊
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Hoyer ismét agyrázkódást szenvedett. Felkészül TJ.
Bondi
Mer' -21-nél 4&10re neki kellett menni... :/

Futásból pedig hiányzott Blue
H_Marko
Ezt se gondoltam volna, hogy ilyet olvasok itt.
Bondi
Ha lenne egy Fosterünk, akkor nem is írtam volna 😛

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hoyer ismét agyrázkódást szenvedett. Felkészül TJ.
Bondi
Pedig térdsérüléssel vitték le
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hoyer ismét agyrázkódást szenvedett. Felkészül TJ.

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Futásból pedig hiányzott Blue
H_Marko
Ezt se gondoltam volna, hogy ilyet olvasok itt.

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Remélem azért játszottak ilyen gyengén hogy rápihenjenek a jövöheti meccsre a Colts ellen.: ) Clowney kezd magára találni elég jó meccset játszott. De ezen a meccsen is látszott mi kellene drafton TE RB LB,S aki képes egy TE-t levédekezni... Hoyer ma kicsit Schaubosra vette a figurát neki ment nagyon ez a labdával összeszoritkozva imádkozunk az életünkért...
swatt99
Nem is értem minek kockáztattuk egyrészt Watt játékát, másrészt 4 kísérletre összetöretjük Hoyert 21 pontos hátrányban.

Egyébként offense teljesítmény annyira nem lett volna szörnyű, ha például az elkapható labdákat elkapjuk (come on Griffin...). Futásból pedig hiányzott Blue, de hát ilyen névvel a Battle Red Day-en nem játszhat 😊

Colts-t, Titans-t elverni! és akkor elvileg megvan a playoff

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Remélem azért játszottak ilyen gyengén hogy rápihenjenek a jövöheti meccsre a Colts ellen.: ) Clowney kezd magára találni elég jó meccset játszott. De ezen a meccsen is látszott mi kellene drafton TE RB LB,S aki képes egy TE-t levédekezni... Hoyer ma kicsit Schaubosra vette a figurát neki ment nagyon ez a labdával összeszoritkozva imádkozunk az életünkért...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én valahogy nem érzem, most a W-t a Pats ellen, így feleslegesnek tartanám Watt-t erőltetni, pláne hogy utána 3 csoportmeccs jön.
Egyébként most szerencsénk van és ki lehet használni, hogy éccaka játszunk, mert így a Jax-Colts meccs függvényében el lehet döntetni, hogy érdemes-e kockáztatni Watt játékát vagy sem.
H_Marko
Fantasy WildCard kör van, Watt a csapatom húzó embere. J. Houston már így is out. Muszáj játszania nincs mese : D


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Egyetértek, és maradjatok a nem mellett : )
Wyatt
Nem kell a lobbi 😀 Amúgy egy Pats elleni győzelem elég lökést adna a hátralévő meccsekre, mint anno a Bengals legyőzése után.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek, és maradjatok a nem mellett : )

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Én valahogy nem érzem, most a W-t a Pats ellen, így feleslegesnek tartanám Watt-t erőltetni, pláne hogy utána 3 csoportmeccs jön.
Egyébként most szerencsénk van és ki lehet használni, hogy éccaka játszunk, mert így a Jax-Colts meccs függvényében el lehet döntetni, hogy érdemes-e kockáztatni Watt játékát vagy sem.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bill O'Brien szerint Watt játszani fog vasárnap!
Béczkó
Valszeg csak egy ujja tört azzal még egy irányító is játszana.
samu09
DE-ek ujjak nélkül is szoktam.
Sixo
Akkor te kemény vagy!