Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
De szép is ez a garbage time 😊
Amúgy Hoyer lesz a kezdő vasárnap.

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Azért az érdekes hogy ilyen QB állománnyal is 6.ak vagyunk passzold yardokban.

több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade


Szerkesztette: swatt99
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Jó meccs volt.Vége tényleg kicsit izgulós de megoldották.Hopkins félelmetes amit meccsről meccsre teljesít.Tavaly a jobb cbk ellen még rendre alulmaradt de idén nehezen tudják tartani. Defense az utolsó 3 meccsen nagyon jól játszik tegnap szakadt meg hogy 12 negyed óta nem tudtak ellenünk TD-t passzolni. Edző stáb is nagyon jól gondolkozott meccs előtt nem engedték Yates össze vissza dobálni jól megtervezett tatika volt.5-5 De az utolsó 2 meccset elnézve bizakodok egy pozitiv szezonba.

Szerkesztette: swatt99
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Shorts azért szépen odalőtte azt.
LanceVance
Jövő héten ő kezd QBban?
iktriad
Bob lehet holnap bejelenti, mivel nagyon megbízható teljesítményt nyújtott xD
LanceVance
Ezért nem tud az aktuális ellenfél felkészülni a támadó sor ellen: még BoB se tudja ki kezd QB poszton legközelebb 😀
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Shorts azért szépen odalőtte azt.
LanceVance
Jövő héten ő kezd QBban?
iktriad
Bob lehet holnap bejelenti, mivel nagyon megbízható teljesítményt nyújtott xD
LanceVance
Houston Texans: 53 irányító otthona.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Shorts azért szépen odalőtte azt.
LanceVance
Jövő héten ő kezd QBban?
iktriad
Bob lehet holnap bejelenti, mivel nagyon megbízható teljesítményt nyújtott xD

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shorts azért szépen odalőtte azt.
LanceVance
Jövő héten ő kezd QBban?
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Shorts azért szépen odalőtte azt.

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Úgy néz ki, hogy Fitzpatrick és Keenum után egy másik volt Houston QB is kezdő lesz: Schaub.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok a győzelemnek (remélem a csapat jövője szempontjából is jó úton haladtok), minden tekintetben ti érdemeltetek győzelmet ma.
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Kár, hogy Colts is 7 órás meccset nyomott, mert legalább vezetnénk a csoportot 😊
Mindenesetre nagyon biztató volt a játék. Time management-en pedig van még mit csiszolni, mert nem kellett volna ennyire élesnek lenni a végére...
H_Marko
Igen, az offense el akarta alibizni az egész uccsó negyedet, de valamiért 2 perccel a vége előtt döntöttünk úgy, hogy akkor dobjunk. Ha ráfázunk csak magunkat hibáztathattuk volna. Szerencsére Fitz kisegített minket

Az első 3 negyedben viszont jól játszott a csapat, Bob és Godsey jól összerakta ezeket a wildcat, meg trükkös playeket

Szerkesztette: DC
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Kár, hogy Colts is 7 órás meccset nyomott, mert legalább vezetnénk a csoportot 😊
Mindenesetre nagyon biztató volt a játék. Time management-en pedig van még mit csiszolni, mert nem kellett volna ennyire élesnek lenni a végére...

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Én se csípem túlzottan Kaepernicket de a jelen szituációban lehet hogy ő lenne a legbiztosabb megoldás. De szerintem ettől nem kell félni, nem BoB típusú irányító, úgyhogy 100 hogy nem kerül ide.
Bondi
Futó és irányító egyben. De itt se védené meg a fal úgyhogy mindegy. Meg amúgy is megvan a fr. QB Weeden személyében.
samu09
Meg amúgyis jön Hackenberg ....
LanceVance
Ne jöjjön, borzalmas
sutianap
Irónia, tudom hogy borzalmas, de félek hogy Bob le fogja draftolni.
LanceVance
Mondjuk a D-line miatt néztem elsősorban a n.lions meccset, de hihetetlen hogy dob Heki, orsós-spirál vagy még rosszabb össze vissza kacsázik a kezéből a labda, inkább Sanchez...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Én se csípem túlzottan Kaepernicket de a jelen szituációban lehet hogy ő lenne a legbiztosabb megoldás. De szerintem ettől nem kell félni, nem BoB típusú irányító, úgyhogy 100 hogy nem kerül ide.
Bondi
Futó és irányító egyben. De itt se védené meg a fal úgyhogy mindegy. Meg amúgy is megvan a fr. QB Weeden személyében.
samu09
Meg amúgyis jön Hackenberg ....
LanceVance
Ne jöjjön, borzalmas
sutianap
Irónia, tudom hogy borzalmas, de félek hogy Bob le fogja draftolni.

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Én se csípem túlzottan Kaepernicket de a jelen szituációban lehet hogy ő lenne a legbiztosabb megoldás. De szerintem ettől nem kell félni, nem BoB típusú irányító, úgyhogy 100 hogy nem kerül ide.
Bondi
Futó és irányító egyben. De itt se védené meg a fal úgyhogy mindegy. Meg amúgy is megvan a fr. QB Weeden személyében.
samu09
Meg amúgyis jön Hackenberg ....
LanceVance
Ne jöjjön, borzalmas


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Én se csípem túlzottan Kaepernicket de a jelen szituációban lehet hogy ő lenne a legbiztosabb megoldás. De szerintem ettől nem kell félni, nem BoB típusú irányító, úgyhogy 100 hogy nem kerül ide.
Bondi
Futó és irányító egyben. De itt se védené meg a fal úgyhogy mindegy. Meg amúgy is megvan a fr. QB Weeden személyében.
samu09
Meg amúgyis jön Hackenberg ....

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Én se csípem túlzottan Kaepernicket de a jelen szituációban lehet hogy ő lenne a legbiztosabb megoldás. De szerintem ettől nem kell félni, nem BoB típusú irányító, úgyhogy 100 hogy nem kerül ide.
Bondi
Futó és irányító egyben. De itt se védené meg a fal úgyhogy mindegy. Meg amúgy is megvan a fr. QB Weeden személyében.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hoyer > Kaepernick

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én se csípem túlzottan Kaepernicket de a jelen szituációban lehet hogy ő lenne a legbiztosabb megoldás. De szerintem ettől nem kell félni, nem BoB típusú irányító, úgyhogy 100 hogy nem kerül ide.

több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Egyre több helyen olvasom ezt a Kaepernick Houstonban dolgot, ok hogy irányító kéne nagyon de pont ő? Én személy szerint rühellem, és itt nem a játékáról van szó, hanem magáról az emberről.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mindenki nyugudjon le a picsába Hackenberg azért szar idén hogy BoB-ig csússzon 😀
samu09
De már 3. éve?
Sixo
😀😀😀😀😀 tutira ment 😀
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mindenki nyugudjon le a picsába Hackenberg azért szar idén hogy BoB-ig csússzon 😀
samu09
De már 3. éve?

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mindenki nyugudjon le a picsába Hackenberg azért szar idén hogy BoB-ig csússzon 😀
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
El lett cseszve az egész mikor 1/1-re nem irányítót húztunk. Volt egy kész csapat, tényleg csak egy QB kellett volna....Most megint felküzdjük magunkat a középmezőnyig, aztán megint ott fogunk állni, hogy a class legjobb irányítóiból senkit sem fogunk tudni behúzni.

Szerkesztette: Bondi