Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
http://www.houstontexans.com/tv-media/videos/Inside-the-NFL-JJ-Watt-Micd-Up/957e92b6-3ed1-4c3b-98bf-1abeff8e4d98
swatt99
A végén BoBnak dumál? 😀 Elég merész
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Közben Mallett a Ravensnél kötött ki. Flacco pánikol.
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
http://www.houstontexans.com/tv-media/videos/Inside-the-NFL-JJ-Watt-Micd-Up/957e92b6-3ed1-4c3b-98bf-1abeff8e4d98
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Itt mi a lényeg? Nem igazán esik le.

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 scontent.cdninstagram.com/hphotos-xpt1/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/12298808_511071475723437_965696693_n.jpg

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Gronkowskiról még nem írtak hivatalos diagnózist, de sanszos hogy nem játszik ellenünk. Bármennyire nem illik ilyet írni, de ez most jól jön nekünk. Ha Gronk játszik, a Pats 32 pontot átlagol meccsenként, amivel a támadósorunk nem versenyezhet. A secondarynek most kell a legjobb formájukat hozni, remélem JoJo teljesítménye kitart még, és valakinek végre fel kéne nőnie Watt mellé pass rush-ban, ha csak egy meccsre is, mert ha (baszottnagyHA) behznánk a Pats-et, az elég lökést adna a PO-ra is.
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Jó meccset játszottunk megint kár azért az int utáni kis megtorpanásért de a második félidőbe újra elkapták a fonalat és lezárták a meccset. Ha PO nem lesz meg az csakis az év eleji töketlenkedésnek tudható be Defense ha év elejétől igy játszott volna nem lenne kétséges.Tegnap elővették a TE játékokat és ültek is...Hoyer intje csúnya volt de egyébként nem lehet rá panasz szépen lehozta a meccset.Rick témához hozzászólva nagy gond nincs vele de szerintem mégis megérett egy csere. FA igazolásai borzalmasak. Rahim Moore gyakorlatilag amióta nem játszik Defense szárnyal.
Pár statisztika:
Novemberbe 2 tdt kapott a csapat ami 1970óta a 4. legkevesebb egy hónapot nézve.
Watt utolsó 5 meccse: 27 tackles, 9.5 sacks, 29 QBHs & 12 TFLs
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Kozben a Pats-Texans meccs at lett rakva fomusoridobe. Lehet TVn nézhetjük nem szar streamen
több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Elég szép meccs volt. Három negyedet is nullára hozott le a védelem, és Hoyer 27 passzkísérletből csak 6ot hibázott. Hopkinst most annyira nem találta, de összességében jó teljesítményt nyújtott (kivéve amikor csukott szemmel dobta a labdát mert azt hitte hogy nagy a f@sza és persze hogy INT).
Jövő héten Bills, akiket érdemes lenne fogni, majd egy tisztes helytállás Brady ellen, és a végére helyretenni a csoportot a Colts-Titans-Jax leverésével 😉
samu09
Hoyer INT-nél megijedtem, hogy szétesünk fejben (következő drive természetesen 3&out lett), de örülök, hogy a második félidőben ebből semmi nem látszott.

Bills nem lesz könnyű falat, de el KELL őket verni PO-hoz, mivel Pats ellen nem számítok W-re, és Colts sem hiszem, hogy 1-nél többet bukna a PIT,TEN,JAX,MIA négyesből...

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Elég szép meccs volt. Három negyedet is nullára hozott le a védelem, és Hoyer 27 passzkísérletből csak 6ot hibázott. Hopkinst most annyira nem találta, de összességében jó teljesítményt nyújtott (kivéve amikor csukott szemmel dobta a labdát mert azt hitte hogy nagy a f@sza és persze hogy INT).
Jövő héten Bills, akiket érdemes lenne fogni, majd egy tisztes helytállás Brady ellen, és a végére helyretenni a csoportot a Colts-Titans-Jax leverésével 😉
több mint 8 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Lehet én vagyok az egyetlen, de én egyáltalán nem tartom rossz GM-nek Smithet, sőt. Gyakorlatilag minden első körös pickje jól sikerült az elmúlt 8 évben (Kevin Johnson is nagyon jó választásnak tűnik), és ez példa nélküli az nfl-ben. Az se teljesen igaz, hogy ez azért van, mert mindig tutira megy. Emlékszem a Watt választást nyilvánosan kifütyülték a szurkolók, és mi se nagyon tudtuk ki ez a csávó.
Az igaz, hogy a középső körös választásai valahogy nem jöttek össze, de cserébe sikerült pár igazán jó hátsó körös /UDFA játékost találnia (Foster, Newton, Owen Daniels stb.). Két nagy bűne van neki: 1. közel 10 éves regnálása alatt még nem talált franchise irányítót (bár Schaub egy ideig úgy tűnt, hogy az lesz) 2. volt pár igen csúnya FA mellényúlása (Ed Reed, Wilfork stb.). Utóbbi előfordul minden csapatnál, ha bukik akkor az az első ok miatt lesz (bár akkor is valószínű, hogy csak felfele)
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Houston (CBS HOUSTON)
Bondi
Nem hiszem hogy olyan nagy nézeteltérés lenne a két ember között. Egyszerűen Smith játékospolitikája kerüli a minőségi játékosok felismrését, ergo nem látja meg bennük a potenciált. Watt Mercilus Cushing Kareem húzásával nem vállalt nagy rizikót, Clowneyról meg senki nem gondolta hogy ilyen sérülést szed össze. Viszont a hátsó körökben nem nagyon találtak használható playákat. Az idei draftpolitika több mint valószínű hogy BoB műve, viszont az FA tevékenységbe látszik, hogy Smith is beleszólt. Esélyes, hogy idén sem lesz PO, és ez pontot tehet Smith houstoni pályafutásának végére.
több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Houston (CBS HOUSTON) – The Houston Texans still have a lot of season to play on the field, but the offseason for the Texans front office could be heavy with movement.

A source inside the Texans told SportsRadio 610 that the “feeling is things will be interesting” in the front office this offseason. Things have been interesting during the season between the Texans head coach Bill O’Brien and General Manager Rick Smith as the team spiraled to 2-5 record before their current three-game winning streak. That three-game winning streak has seen the benching of two high salary players in safety Rahim Moore and tight end Garrett Graham.

SportsRadio 610 was told both of those players were signings that were Rick Smith’s “decisions.” Graham signed for $11.25 million over three years before 2014 and Moore for 3-years and $12 million before this season. Moore was a healthy scratch after the Texans were destroyed by the Dolphins 44-26 in week seven. Graham was benched after Ryan Griffin passed him on the depth chart immediately after coming off of IR designated to return in week nine.

O’Brien has said numerous times this season that practice determines who plays and he is showing he does not care what kind of money the player is paid he is trying to get the best 53 men on the field every week for the Texans.

There is no clear sign that Moore and Graham were benched for any other reason than poor play, but the talk of a rift between the coach and GM has had news of Owner Bob McNair having to choose between the two this offseason. If McNair chooses to replace Smith, many point to director of pro personnel Brian Gaine as the replacement. Gaine is on the list of candidates for the already vacant Detroit Lions GM job. If the Texans want to retain Gaine they would need to promote him for a second straight off-season, but the next spot up on the ladder is currently occupied by Rick Smith.

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Úgy nézem sikeresen benyelte a rendszer azt amit az előbb írtam...akkor elölről 😊
Legalább 5 csapatot számolok össze akik előttünk lesznek és rájuk férne egy franchise qb.
Browns, Cowboys, Eagles, Rams és 49ers.
Browns - minden évben húznak és azt sem tartom kizártnak, hogy Pettine-t elküldik az év végén.
Cowboys - Romo sem fiatal már és a csapat amúgy nem rossz. Most megtehetik azt a luxust, hogy korán behúznak egy irányítót.
Eagles - Bradford, Sanchez. Többet nem is kell mondani.
Rams - Foles egy fél szezon alatt padra került.
49ers - Itt van egy fr qb, de az új edzőnek nem fér bele az elképzeléseibe.
Ezeket figyelembe véve, ha a 15-20 hely környékén (amennyiben tényleg valahol ott leszünk) Cook még bent marad akkor jól jártunk. Bár Cookért én nem adnék 2. körnél magasabb picket. Inkább ezt preferálnám...1. kör RB (Elliott) + 2. kör Wentz.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Hagyjuk már Manziel-t. A Cleveland-et sem értem minek draftolták. 2 meccs után kirakták a kezdőből, akkor minek pazaroltak rá első kört, ha nem bíznak benne.
Én első három körben offense húzást várok. QB, RB, OL fronton egyszerűen muszáj ilyen magason húzni.
Bondi
Ha 8-8 körül végzünk az azt jelenti hogy olyan 1/20-ra húzhatunk , akkora meg már kimegy Lynch, Goff és Cook, marad Hackenberg akit nagyon remélek hogy nem húzunk, viszont talán bent lesz még Ezekiel Elliott aki egy jó futó. Vagy feltradelünk a három irányító egyikéért. Bármelyik jobb opció mint focijancsi...
LanceVance
Én viszont úgy gondolom hogy az első 3 QB bőven bent lesz mikor mi húzunk, ugyanis nekem ezek a srácok nem olyan évben jönnek, ahol az elől választóknak irányító gondjuk lenne. A Browns majd kihúzza az újabb bustot, utána csak a jók maradnak 😀 De az se kizárt hogy mindhárman a 2. körbe csúsznak.
samu09
Sztem Lynch és Goff bőven kimegy a top 10-ben, Azért van rá esély, hogy a Browns 49-ers, talán a Philly és a Rams is qb-t húzzon elsőre.


több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hagyjuk már Manziel-t. A Cleveland-et sem értem minek draftolták. 2 meccs után kirakták a kezdőből, akkor minek pazaroltak rá első kört, ha nem bíznak benne.
Én első három körben offense húzást várok. QB, RB, OL fronton egyszerűen muszáj ilyen magason húzni.
Bondi
Ha 8-8 körül végzünk az azt jelenti hogy olyan 1/20-ra húzhatunk , akkora meg már kimegy Lynch, Goff és Cook, marad Hackenberg akit nagyon remélek hogy nem húzunk, viszont talán bent lesz még Ezekiel Elliott aki egy jó futó. Vagy feltradelünk a három irányító egyikéért. Bármelyik jobb opció mint focijancsi...
LanceVance
Én viszont úgy gondolom hogy az első 3 QB bőven bent lesz mikor mi húzunk, ugyanis nekem ezek a srácok nem olyan évben jönnek, ahol az elől választóknak irányító gondjuk lenne. A Browns majd kihúzza az újabb bustot, utána csak a jók maradnak 😀 De az se kizárt hogy mindhárman a 2. körbe csúsznak.
samu09
Legyen igazad. Én Goffnak nagyon örülnék, de tuti valaki pont előlünk fogja elvinni.
LanceVance
Ha olyan agresszívan fog draftolni BoB mint ideén akkor lehet behúzza. Én is Goffnak örülnék, de ki tudja illik e BoB eddig számomra felismerhetetlen QB rendszerébe. (mondjuk lehet az a rendszere hogy végtelen számú irányítóval dolgozik így az ellen nem tud felkészülni ellenük, akkor eddig nagyon jól működik 😀) Mondjuk nem tudom miért ragaszkodik ennyire a saját szisztémájához, mikor eddig azt láttam, hogy ha volt egy jónak tűnő QB, akkor rászabtak egy bizonyos stílusú playbookot, amivel elég jól mozgott (Keapernick, Wilson, RG3). De lehet ha egyszer meglesz a rendszerbe illő irányító akkor gyilok lesz 😀
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Hagyjuk már Manziel-t. A Cleveland-et sem értem minek draftolták. 2 meccs után kirakták a kezdőből, akkor minek pazaroltak rá első kört, ha nem bíznak benne.
Én első három körben offense húzást várok. QB, RB, OL fronton egyszerűen muszáj ilyen magason húzni.
Bondi
Ha 8-8 körül végzünk az azt jelenti hogy olyan 1/20-ra húzhatunk , akkora meg már kimegy Lynch, Goff és Cook, marad Hackenberg akit nagyon remélek hogy nem húzunk, viszont talán bent lesz még Ezekiel Elliott aki egy jó futó. Vagy feltradelünk a három irányító egyikéért. Bármelyik jobb opció mint focijancsi...
LanceVance
Én viszont úgy gondolom hogy az első 3 QB bőven bent lesz mikor mi húzunk, ugyanis nekem ezek a srácok nem olyan évben jönnek, ahol az elől választóknak irányító gondjuk lenne. A Browns majd kihúzza az újabb bustot, utána csak a jók maradnak 😀 De az se kizárt hogy mindhárman a 2. körbe csúsznak.
samu09
Legyen igazad. Én Goffnak nagyon örülnék, de tuti valaki pont előlünk fogja elvinni.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hagyjuk már Manziel-t. A Cleveland-et sem értem minek draftolták. 2 meccs után kirakták a kezdőből, akkor minek pazaroltak rá első kört, ha nem bíznak benne.
Én első három körben offense húzást várok. QB, RB, OL fronton egyszerűen muszáj ilyen magason húzni.
Bondi
Ha 8-8 körül végzünk az azt jelenti hogy olyan 1/20-ra húzhatunk , akkora meg már kimegy Lynch, Goff és Cook, marad Hackenberg akit nagyon remélek hogy nem húzunk, viszont talán bent lesz még Ezekiel Elliott aki egy jó futó. Vagy feltradelünk a három irányító egyikéért. Bármelyik jobb opció mint focijancsi...
LanceVance
Én viszont úgy gondolom hogy az első 3 QB bőven bent lesz mikor mi húzunk, ugyanis nekem ezek a srácok nem olyan évben jönnek, ahol az elől választóknak irányító gondjuk lenne. A Browns majd kihúzza az újabb bustot, utána csak a jók maradnak 😀 De az se kizárt hogy mindhárman a 2. körbe csúsznak.
több mint 8 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Hagyjuk már Manziel-t. A Cleveland-et sem értem minek draftolták. 2 meccs után kirakták a kezdőből, akkor minek pazaroltak rá első kört, ha nem bíznak benne.
Én első három körben offense húzást várok. QB, RB, OL fronton egyszerűen muszáj ilyen magason húzni.
Bondi
Ha 8-8 körül végzünk az azt jelenti hogy olyan 1/20-ra húzhatunk , akkora meg már kimegy Lynch, Goff és Cook, marad Hackenberg akit nagyon remélek hogy nem húzunk, viszont talán bent lesz még Ezekiel Elliott aki egy jó futó. Vagy feltradelünk a három irányító egyikéért. Bármelyik jobb opció mint focijancsi...

több mint 8 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hagyjuk már Manziel-t. A Cleveland-et sem értem minek draftolták. 2 meccs után kirakták a kezdőből, akkor minek pazaroltak rá első kört, ha nem bíznak benne.
Én első három körben offense húzást várok. QB, RB, OL fronton egyszerűen muszáj ilyen magason húzni.

több mint 8 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Kicsit előre gondolkodom:
-Most,hogy Manziel szénája nagyon kifelé áll és nem tudom,hogy milyen a jövő évi draft felhozatal irányító poszton és,látnék fantáziát,ha ide hoznánk. Balhés a srác és imádja a média,de én látok benne potenciált,ha O'Brien foglalkozik vele és kap egy rászabott offense-t.
-Jövőre a drafton mondjuk egy linebacker mellett nagy fókuszt kaphatna az offense köztük a támadó fallal,futóval.....

Amúgy meg bíztatóak voltak a legutolsó meccsek.A védelmet mindenképp jó így látni,hogy végre Watt megint harap,remélhetőleg Clowney egybe marad.Én személy szerint több Strongot szeretnék látni.

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Fu bakker néztem ezt a Cowboys-Panthers meccset, hát kikli egy állat 😀 Ahhoz képest hogy 150+ taklét csinál szezononként, zónázni is elég jól tud, ráadásul 4-3mat játszik a Carolina. Bőven viszi eddig DPOY díjat eddig pedig Watt is itt van. Na mindegy elviselnék itt is egy ilyen LB-t 😀
több mint 8 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
J.J. Watt named AFC Defensive Player of the Week
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
De szép is ez a garbage time 😊
Amúgy Hoyer lesz a kezdő vasárnap.
Bondi
Remélem azért továbbra is hozzák a tricky playeket, nem kell 50 passzkísérletet Hoyernek adni mert megzavarodik 😀