Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Offense 0 volt Denver ellen , majd lesz jobb... 😊 Defense hozza magát még a második sor is jól nézett ki.
Charles James II jól játszott st-be. Kourtnei Brown szép pick6-t csinált lassan helyet csinál magának 53-as rosteren.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy nézem Lynden Trail lesz az idei Tyler Starr.
Sixo67
Ő igazi médiasztár, a The Agentben is sokat szerepel.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Megnéztem én is. A legjobb rész az volt ahogy Cushing tolta a babakocsit 😀 Kényelem a köbön.
Meg az is feltűnt hogy minden nigger játékosnak fehér nője van 😀 (McKinney)
Úgy érzem Hoyer lesz a kezdő, hacsak nem sérül le addig. De eddig szerintem ő vezet a versenyben, bármennyire is Mallettet akarom már látni egy teljes szezonban.
samu09
Nekem is Hoyer tűnik a befutónak, tudom hogy a niners elleni meccs nem mérvadó, de sokkal magabiztosabbnak tűnt. Következő meccsen meglátjuk.
LanceVance
Nem csak a preseason meccsen, hanem az edzéseken is sokkal jobb eddig Hoyer, akár a HK-ban nézed, akár beat writer-eket olvasol ezzel kapcsolatban , mind mind Hoyer felé tendál eddig.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg az is feltűnt hogy minden nigger játékosnak fehér nője van 😀 (McKinney)
samu09
én Air Wilforkon akadtam ki a múltkori kosaras vidin, hogy fehér nője van 😀 ekkora cula azt hittem a big booty bitcheseket csipázza 😀
Borbinho
áááááá bigbodybicheszekben a kamion is megfordul, kiakarnaolyat 😉
sutianap
Én. 😊
adam8
nem átmegy rajta a kamion, hanem megfordul benn, csak komplexusaid lennének...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Meg az is feltűnt hogy minden nigger játékosnak fehér nője van 😀 (McKinney)
samu09
én Air Wilforkon akadtam ki a múltkori kosaras vidin, hogy fehér nője van 😀 ekkora cula azt hittem a big booty bitcheseket csipázza 😀
Borbinho
áááááá bigbodybicheszekben a kamion is megfordul, kiakarnaolyat 😉
sutianap
Én. 😊

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Megnéztem én is. A legjobb rész az volt ahogy Cushing tolta a babakocsit 😀 Kényelem a köbön.
Meg az is feltűnt hogy minden nigger játékosnak fehér nője van 😀 (McKinney)
Úgy érzem Hoyer lesz a kezdő, hacsak nem sérül le addig. De eddig szerintem ő vezet a versenyben, bármennyire is Mallettet akarom már látni egy teljes szezonban.
samu09
Nekem is Hoyer tűnik a befutónak, tudom hogy a niners elleni meccs nem mérvadó, de sokkal magabiztosabbnak tűnt. Következő meccsen meglátjuk.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg az is feltűnt hogy minden nigger játékosnak fehér nője van 😀 (McKinney)
samu09
én Air Wilforkon akadtam ki a múltkori kosaras vidin, hogy fehér nője van 😀 ekkora cula azt hittem a big booty bitcheseket csipázza 😀
Borbinho
áááááá bigbodybicheszekben a kamion is megfordul, kiakarnaolyat 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Meg az is feltűnt hogy minden nigger játékosnak fehér nője van 😀 (McKinney)
samu09
én Air Wilforkon akadtam ki a múltkori kosaras vidin, hogy fehér nője van 😀 ekkora cula azt hittem a big booty bitcheseket csipázza 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Megnéztem én is. A legjobb rész az volt ahogy Cushing tolta a babakocsit 😀 Kényelem a köbön.
Meg az is feltűnt hogy minden nigger játékosnak fehér nője van 😀 (McKinney)
Úgy érzem Hoyer lesz a kezdő, hacsak nem sérül le addig. De eddig szerintem ő vezet a versenyben, bármennyire is Mallettet akarom már látni egy teljes szezonban.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ahogy nézem Lynden Trail lesz az idei Tyler Starr.
Sixo67
annyira azért nincs indokolatlanul felülreprezentálva.
Höri
Ezt még nézés közben, az elején írtam, akkor nagyon annak tűnt. Majdnem annyira hasonlít Hardenre, mint Ricky Jerret.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ahogy nézem Lynden Trail lesz az idei Tyler Starr.
Sixo67
annyira azért nincs indokolatlanul felülreprezentálva.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hard knocks 2. része elérhető már valahol?
samu09
Én tenyardról szedtem. | Amúgy ha szereted Strongot akkor inkább nem is nézd meg. |

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Hard knocks 2. része elérhető már valahol?
samu09
tyten

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hard knocks 2. része elérhető már valahol?
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ahogy nézem Lynden Trail lesz az idei Tyler Starr.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Wattot QB-nak!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
LanceVance
muscle shirts for muscles 😀😀😀😀
samu09
Zseniális 😀

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
LanceVance
muscle shirts for muscles 😀😀😀😀
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
]

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Éjjel jön a következő Hard Knocks rész.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
RB:
Blue: nálam ő volt a meccs embere, ha így tudna játszani az alapszakaszban az csodás lenne
többiek: nekem Grimes tűnik a kieső jelöltnek. Polk nagyon jó passz játékban, míg Hillard fiatal és ideális rövid yardos szitukra

WR:
óriási harc lesz az ucssó elkapó helyért (Washington, Shorts, Strong és Mumphrey helye szerintem biztos, hacsak nem csinálnak valami hülyeséget, DeAndréről nem is beszélve), jelöltek: Worthy, Johnson, Bonner, Nwachukwu, Keshawn
Közülük most Chandler Worthy volt a legjobb: volt pár szép visszahordása és egy majdnem sikeres 50 yard körüli elkapása (kiesett vonalon kívülre elkapás közben)
DC
Az RB szitut tökéletesen leírtad.
Worthy játéka nagyon tetszett. Keshawn elkezdhet félni, hogy hogy lesz helye az 53-as rosteren.Bondi
Sehogy. Ha Worthy marad akkor Keshawn tuti megy tavaly szinte csak visszahordásnál használták de annak se volt sok értelme. Bonner is már előtte van szóval kezdhet csomagolni.😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
RB:
Blue: nálam ő volt a meccs embere, ha így tudna játszani az alapszakaszban az csodás lenne
többiek: nekem Grimes tűnik a kieső jelöltnek. Polk nagyon jó passz játékban, míg Hillard fiatal és ideális rövid yardos szitukra

WR:
óriási harc lesz az ucssó elkapó helyért (Washington, Shorts, Strong és Mumphrey helye szerintem biztos, hacsak nem csinálnak valami hülyeséget, DeAndréről nem is beszélve), jelöltek: Worthy, Johnson, Bonner, Nwachukwu, Keshawn
Közülük most Chandler Worthy volt a legjobb: volt pár szép visszahordása és egy majdnem sikeres 50 yard körüli elkapása (kiesett vonalon kívülre elkapás közben)
DC
Az RB szitut tökéletesen leírtad.
Worthy játéka nagyon tetszett. Keshawn elkezdhet félni, hogy hogy lesz helye az 53-as rosteren.

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Sikerült egy fél órás összefoglalót megnéznem a 49-ers elleni meccsről, észrevételeim:

QB: tudom, hogy statjaik alapján mind a 3 irányító remek volt, de azért ne szálljunk el.
Hoyer: 4 passz kísérletből iszonyú nehéz bármit kiolvasni, de ami úgy általában nem tetszik benne (és ez már tavaly is feltűnt mikor elennünk játszott), hogy nagyon szeret kimozogni a zsebből, még olyankor is, amikor nem kéne (és ilyenkor nem tud beleállni a dobásba, a falembereink nem tudják hol van stb.). Annak kéne általánosnak lennie, hogy a zsebben marad, és onnan osztogatja a passzokat (ala Shortsnak adott TD passz)
Mallett: csak rövideket dobált, nem tudom, hogy ez volt a playcall, de ha igen, akkor végülis jól megoldotta
Savage: itt érzek a legnagyobb eltérést a stat és a valós play között. Szinte csak first readeket, meg checkdownokat dobált, és szerintem ő is többet futkorászott, mint ildomos lenne. Valóban fejlődött tavalyhoz képest, de azért még messze van a kezdő szinttől

RB:
Blue: nálam ő volt a meccs embere, ha így tudna játszani az alapszakaszban az csodás lenne
többiek: nekem Grimes tűnik a kieső jelöltnek. Polk nagyon jó passz játékban, míg Hillard fiatal és ideális rövid yardos szitukra

WR:
óriási harc lesz az ucssó elkapó helyért (Washington, Shorts, Strong és Mumphrey helye szerintem biztos, hacsak nem csinálnak valami hülyeséget, DeAndréről nem is beszélve), jelöltek: Worthy, Johnson, Bonner, Nwachukwu, Keshawn
Közülük most Chandler Worthy volt a legjobb: volt pár szép visszahordása és egy majdnem sikeres 50 yard körüli elkapása (kiesett vonalon kívülre elkapás közben)

Védelem:
Róluk sokat nem tudok mondani. Kevin Johnson, Covington, Morris, Mohamed alkotott emlékezeteset (meg Kourtnei Brown-nak volt 2 sackje, de az ilyen backup backupja elleni sackek nem tudom mennyire számítanak). McKinney-nek fejlődnie kell, volt pár elrontott szerelése, és egyikből TD is lett (azért csinált jó dolgokat is, csak egy magas 2. köröstől kicsit többet vár az ember).
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
"Clowney set to return to Texans' practice Monday"
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000510974/article/clowney-set-to-return-to-texans-practice-monday?campaign=Twitter_atnSixo67
Remélem nem akarja megmutatni egyből hogy még mindig mekkora nagy király és megint lesérül...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
"Clowney set to return to Texans' practice Monday"
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/r81p8i2i16qc773xfzsp
Jadeveon Clowney returns to Texans practice
Jadeveon Clowney's path back to the football field took a big step Monday, when the pass rusher returned to Texans practice. The former No. 1 overall pick will come off the PUP list.