Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Megnéztem hk első két részét és sokkal jobb mint a tavalyi falconsos. Itt tényleg azok vannak a legtöbbet adásban akikre kíváncsi a ném nem ilyen tyler star szintű futottak még emberek. 2 dolog ami feltűnő: Cushing irtózat nagy paraszt, hopkins meg úgy buzi ahogy az illik 😀
peach
tudnál segíteni abban, hogy merre tudnám megnézni esetleg letölteni az első két részt? mert ncoreon eddig nem találtam.
kapitnono
Sajnos nem, iptv-m van szal azon felvettem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
piratebayre is felkerül kis csúszással. A 2. részt szombaton tudtam csak leszedni pl.
samu09
Tenyard-ra mindig felteszik még aznap amikor adásban volt, a 2. részt pl 3 minőségben lehet letölteni. Csak a seed-ekkel szokott néha gond lenni.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Megnéztem hk első két részét és sokkal jobb mint a tavalyi falconsos. Itt tényleg azok vannak a legtöbbet adásban akikre kíváncsi a ném nem ilyen tyler star szintű futottak még emberek. 2 dolog ami feltűnő: Cushing irtózat nagy paraszt, hopkins meg úgy buzi ahogy az illik 😀
peach
tudnál segíteni abban, hogy merre tudnám megnézni esetleg letölteni az első két részt? mert ncoreon eddig nem találtam.
kapitnono
Hét pedig ott fent van mind az eddig megjelent 3 rész.
Nem szóltam, az a tavalyi xD . De amúgy tenyard-on fent van.
Sixo
piratebayre is felkerül kis csúszással. A 2. részt szombaton tudtam csak leszedni pl.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Megnéztem hk első két részét és sokkal jobb mint a tavalyi falconsos. Itt tényleg azok vannak a legtöbbet adásban akikre kíváncsi a ném nem ilyen tyler star szintű futottak még emberek. 2 dolog ami feltűnő: Cushing irtózat nagy paraszt, hopkins meg úgy buzi ahogy az illik 😀
peach
tudnál segíteni abban, hogy merre tudnám megnézni esetleg letölteni az első két részt? mert ncoreon eddig nem találtam.
kapitnono
Hét pedig ott fent van mind az eddig megjelent 3 rész.
Nem szóltam, az a tavalyi xD . De amúgy tenyard-on fent van.

Szerkesztette: Sixo

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Megnéztem hk első két részét és sokkal jobb mint a tavalyi falconsos. Itt tényleg azok vannak a legtöbbet adásban akikre kíváncsi a ném nem ilyen tyler star szintű futottak még emberek. 2 dolog ami feltűnő: Cushing irtózat nagy paraszt, hopkins meg úgy buzi ahogy az illik 😀
peach
tudnál segíteni abban, hogy merre tudnám megnézni esetleg letölteni az első két részt? mert ncoreon eddig nem találtam.
kapitnono
holnap és hétfőn még ismétlik sport kettőn
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
TV-műsor | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Megnéztem hk első két részét és sokkal jobb mint a tavalyi falconsos. Itt tényleg azok vannak a legtöbbet adásban akikre kíváncsi a ném nem ilyen tyler star szintű futottak még emberek. 2 dolog ami feltűnő: Cushing irtózat nagy paraszt, hopkins meg úgy buzi ahogy az illik 😀
peach
tudnál segíteni abban, hogy merre tudnám megnézni esetleg letölteni az első két részt? mert ncoreon eddig nem találtam.


több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azon röhögtem, hogy a fordító szerint Blue újonc, és azért ment fodrászhoz. Éppenséggel másodéves.
Cushing valóban óriási paraszt, bár én imádom. 😀 De a Blue-s izmozása teljesen fölösleges volt, még ha valóban folyton agyonverte Blue-t, akkor is.

Persze azért Blue sem mondhat olyat, hogy "ne gyere nekem így", hát faszom, ez egy ilyen sport. 😀

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Megnéztem hk első két részét és sokkal jobb mint a tavalyi falconsos. Itt tényleg azok vannak a legtöbbet adásban akikre kíváncsi a ném nem ilyen tyler star szintű futottak még emberek. 2 dolog ami feltűnő: Cushing irtózat nagy paraszt, hopkins meg úgy buzi ahogy az illik 😀
peach
De azért odaát is megvan a sztereotípia felénk. Mikor mondta Hopkins hogy venne egy kutyát és egy táskában hordani egyből mondták hogy mennyire európaias 😀 De felőlem magassarkúban is járhat ha 1500 yardot kap el a szezonban.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Megnéztem hk első két részét és sokkal jobb mint a tavalyi falconsos. Itt tényleg azok vannak a legtöbbet adásban akikre kíváncsi a ném nem ilyen tyler star szintű futottak még emberek. 2 dolog ami feltűnő: Cushing irtózat nagy paraszt, hopkins meg úgy buzi ahogy az illik 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
McGloint kéne elhozni Oaklandből, amikor játszott nehéz helyzetben is elfogadhatóan teljesített és hát épp Bobnak köszönheti, hogy az aki. Annyit simán tudna, mint az eddigi szerencsehuszárok. A hozzáállása mindenképp jobb náluk.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Myers közben bejelentette visszavonulását.
samu09
Kár, aprópénzért visszajöhetett volna, na mind1

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Myers közben bejelentette visszavonulását.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem itt pont nem Mallett az áldozat hanem BoB. Már régóta szeretném hogy ő legyen a kezdő, de bakker itt volt egy teljes offseason hogy bizonyítson. Lehet a Hard Knocks sem jött most jól neki de csak magának köszönheti ezt.
Savage elé pedig egy mentor kellene. Oké hogy BoB QB guru elvileg, de csak nem egy Brady mögött tanul mint Jimmy (mondjuk van most itt két olyan irányító aki Brady-től tanult szóval ez nem jelent semmit 😀 ) . Jókat dobál Savage, és tetszik hogy egyenlőre nem akar beleszólni Hoyerék dolgába, és kivár. Bár lehet meg lett neki mondva hogy itt el kell telnie 3-4 évnek hogy egyáltalán 2. számú QB legyen.
A sport1-es Hard Knocks-ról: Remélem leadják az összes részt, és folytatják jövőre is, de ha már a trash talkosok fordították, lehet meg kéne hagyni angolnak a szakszavakat (ST, holding, stb) Oké, hogy megpróbáltak odafigyelni azokra a nézőkre akik nem ismerik a játékot, de nekik mindegy is hogy Watt "fogás"-t vagy "holding"-ot ordibál akkor se értik mi lenne az 😀
Biztos nehéz úgy lefordítani, hogy nem készült hozzá angol felirat, de nem olyan nehéz hallás után megérteni szerintem. Pl mikor McNair szól Fosternek hogy Arian, feliratba Henry-t írtak 😀 Csak ismerni kéne Arian Fostert, és ez nem is egy véletlen elírás.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új jelentkező van a Texans kezdő QB posztjára - Cecil Shorts. 😀
"I'm disappointed. I have a perfect passer rating. I'm 2 for 2 in the NFL. I could at least get a couple reps."
Sőt, már van TD passza is NFL meccsen(pont a mostani csapatának dobta tavaly decemberben). Ebben már jobb, mint Tom Savage. 😀

Szerkesztette: iktriad
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ez elég nagy arculcsapás Mallett-nak. Ezek után kijelenthető, hogy nem ő lesz a következő franchise QB a csapatnál. Persze nem azt mondom, hogy nem fog kezdőként pályára lépni a szezonban, de mégsem tudja azt hozni amiért BoB idehozta. Hosszú távon Savage-ben van a reményünk.
Bondi
Szerintem pedig BOB-nak az. Tavaly ugyanezt játszotta el, nem vette komolyan a QB-posztot, középszer játékost hozott, a drafton csak későbbi körökben választott irányítót, ebben az offseasonban megint hozott egy középszer QB-t, és a drafton háttérbe helyezte ezúttal is a témát.

Holott testközelből érezhette, hogy a csapata egyáltalán nincsen messze a PO-tól, és pont ilyen apróságokon múlt végül az egész, mint a kiegyensúlyozottság. Ugyanezen bukott el Whiz Arizonában, hogy sosem vette komolyan ezt a QB-kérdést...

A szezon felétől pedig jön majd a pletykaáradat, hogy Hackenbergre utazik BOB.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért ez elég nagy arculcsapás Mallett-nak. Ezek után kijelenthető, hogy nem ő lesz a következő franchise QB a csapatnál. Persze nem azt mondom, hogy nem fog kezdőként pályára lépni a szezonban, de mégsem tudja azt hozni amiért BoB idehozta. Hosszú távon Savage-ben van a reményünk.

Szerkesztette: Bondi

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clevelandben mondjuk futójáték és elkapók sem voltak körülötte.
Törölt
A futójáték(legalábbis, amíg nem tér vissza Foster) szerintem jobb volt Clevelandben, mint itt, főleg amíg Alex Mack volt Hoyer előtt Cben.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Cushing nagyon nagy arc😀
Ja és Isten éltesse Arian Foster-t! (sajnos a szokásos képet nem tudom betenni)..
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hoyer lett a kezdő irányító.
swatt99
Mondjuk úgy hogy ő kezdi meg a szezont mint irányíó 😀
samu09
Ne légy pesszimista, idén nem fog a szezon közepén leépülni.
Sixo
Úgy legyen 😉
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Clevelandben mondjuk futójáték és elkapók sem voltak körülötte, itt egy fokkal könnyebb dolga lesz azért, Foster nélkül ez az RB-corp kb. ott van, ahol a tavalyi Brownsé volt. Fosterrel végképp könnyebb lesz. Mondjuk kétlem, hogy Fitzpatricknál jobb lesz.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hoyer lett a kezdő irányító.
swatt99
Mondjuk úgy hogy ő kezdi meg a szezont mint irányíó 😀
samu09
Ne légy pesszimista, idén nem fog a szezon közepén leépülni.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hoyer lett a kezdő irányító.
swatt99
Mondjuk úgy hogy ő kezdi meg a szezont mint irányíó 😀
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Hoyer lett a kezdő irányító.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Offense 0 volt Denver ellen , majd lesz jobb... 😊 Defense hozza magát még a második sor is jól nézett ki.swatt99
Az a baj hogy már megint a védelemnek kell pontokat szereznie. Állítólag két QB battle van, mégse szakad meg egyik sem azért a #1 helyért. Értem én hogy BoB olyan irényítóval akar dolgozni aki ismeri a rendszerét,de hiába mozog valaki otthonosan egy szisztémában ha szar, viszont egy normális irányító bármibe bele tanul csak be kéne ruházni végre. Az ilyen elhullókat mint Hoyer meg Fitzi el lehet felejteni.
Schaub-Yates-Keenum-Schaub-Keenum-Fitzi-Mallett-Fitzi-Keenum-Hoyer(?) 5 (6) irányító 2 év alatt. A lényeg a kiegyensúlyozottság 😉
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Offense 0 volt Denver ellen , majd lesz jobb... 😊 Defense hozza magát még a második sor is jól nézett ki.
Charles James II jól játszott st-be. Kourtnei Brown szép pick6-t csinált lassan helyet csinál magának 53-as rosteren.