Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Üdvözlünk Wade, sok sikert Houston-ban!!!!

És immáron hivatalos az a tény is, hogy jövőre átállunk 3-4-es védekezésre.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Schefter most írta ki, pontosabban másoltá át McNair tweet-jét, hogy le lett igazolva Phillips DC-nek.

The Texans have hired Wade Phillips as their defensive coordinator.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egy elég jó kis cikk Wade Phillips rendszeréről

http://www.battleredblog.com/2011/1/4/1913068/thats-so-crazy-it-just-might-work-examining-wade-phillips-3-4-scheme

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
99,9% hogy ő lesz. Ha még nem az 😊 Eléggé meglepődnék ha más lenne. Szerintem azt se vette be senki a világon mikor McNair azt mondta hogy a sajtó találmánya Phillips a Texans DC-je

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Annyira Philipsről szólnak a hírek, hogy nehéz elképzelni, hogy nem ő lesz az új DC. Én nem is hallottam még más hivatalos jelőltről.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szóval, a mai napon érkezik interjúra Phillips. Korábban megkörnyékeztük Marvin Lewis-t is, de ő végül maradt a Bengals-nál.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
5 embernek adtunk reserve/future contract-ot: safety Antonio Baker, running back Chris Ogbonnaya, offensive tackle Cole Pemberton, center Cody Wallace and wide receiver Paul Williams

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
CB-k közül az alábbiakat néztem eddig

Jimmy Smith Colorado
Ras I-Dowling Virginia
Aaron Williams Texas
Brandon Harris Miami
Janoris Jenkins Florida

Ezek az emberek olyan 1-2. körösek lesznek. Ill Ras I-Dowlingot 3.-ra írják

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Bondi! Biztos hogy Quinton Carterre gondoltál? Mert ő az Oklahoma Sooners safetyje. Ha 'Bama játékosra gondoltál az ő "sztársafetyjük" Mark Barron.Gabriel
Biztos, hogy rá gondoltam 😊 De te nem vagy nagy híve, ha jól látom 😛

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na ettől készen lesztek: a legújabb név akit bedobtak a DC állás betöltésére.......Na most figyelj: Mike Singletary.
Amúgy Offensive Player of the Year Gabinál nem kérdés: Arian Foster.
Ja és megkésve bár, de legalább kijózanodva kívánok mindannyiótoknak Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet rengeteg Texans győzelemmel!Gabriel
Szerintem lassan már mindenkivel szoba hoztak minket. Én akiről hallottam ill. valaki mondta, hogy a legjobb DC lehetne a jelenlegi piacról: Mike Trgovac(GB Dline coach)Bondi
Nézz be a Panthers topikba Trgovac ügyében 😊 Ő volt a jelenlegi DC Ron Meeks elődje és hát finoman szólva se szerették 4man rush + zónára alapuló védelmét. Bár ugye Meeks meg a Coltsnál égett meg előtte és ő most jól dolgozik Carolinában.empty taxi
Valahogy éreztem, hogy nem lesz jó vélemény róla 😛
Mondjuk akik nálam jönnének szóba azok úgy sem jönnének ide, vagy már inkább HC kinevezés várhat rájuk...

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Bondi! Biztos hogy Quinton Carterre gondoltál? Mert ő az Oklahoma Sooners safetyje. Ha 'Bama játékosra gondoltál az ő "sztársafetyjük" Mark Barron.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Na ettől készen lesztek: a legújabb név akit bedobtak a DC állás betöltésére.......Na most figyelj: Mike Singletary.
Amúgy Offensive Player of the Year Gabinál nem kérdés: Arian Foster.
Ja és megkésve bár, de legalább kijózanodva kívánok mindannyiótoknak Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet rengeteg Texans győzelemmel!Gabriel
Szerintem lassan már mindenkivel szoba hoztak minket. Én akiről hallottam ill. valaki mondta, hogy a legjobb DC lehetne a jelenlegi piacról: Mike Trgovac(GB Dline coach)Bondi
Nézz be a Panthers topikba Trgovac ügyében 😊 Ő volt a jelenlegi DC Ron Meeks elődje és hát finoman szólva se szerették 4man rush + zónára alapuló védelmét. Bár ugye Meeks meg a Coltsnál égett meg előtte és ő most jól dolgozik Carolinában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Phillips twitterelte 😂

"Yes, I am interested," Phillips said Monday night. "I know the owner and coach. I like them, and they're guys I'd like to work for."

-Wade Phillips, on the Texans' vacancy at defensive coordinator

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Bondinak: 1. kör Prince Amukamara
2. kör Deunta Williams
Kiegyeznénk vele nem? Mellesleg bár még messze a draft olvasgattam már mockokat. Nagyon sok helyen DL emberkét jósolnak nekünk. A nevek viszont változóak: Dareus, Paea, Fairley, stb.Gabriel
Amukamara már tuti nem lesz bent( a jelenlegi rangsor alapján, addig ki tudja ki jön fel vagy esik vissza)
Deunta Williams jónak tűnik, a másik akit néztem az Quinton Carter az Alabamáról

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na ettől készen lesztek: a legújabb név akit bedobtak a DC állás betöltésére.......Na most figyelj: Mike Singletary.
Amúgy Offensive Player of the Year Gabinál nem kérdés: Arian Foster.
Ja és megkésve bár, de legalább kijózanodva kívánok mindannyiótoknak Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet rengeteg Texans győzelemmel!Gabriel
Szerintem lassan már mindenkivel szoba hoztak minket. Én akiről hallottam ill. valaki mondta, hogy a legjobb DC lehetne a jelenlegi piacról: Mike Trgovac(GB Dline coach)

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Bondinak: 1. kör Prince Amukamara
2. kör Deunta Williams
Kiegyeznénk vele nem? Mellesleg bár még messze a draft olvasgattam már mockokat. Nagyon sok helyen DL emberkét jósolnak nekünk. A nevek viszont változóak: Dareus, Paea, Fairley, stb.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Na ettől készen lesztek: a legújabb név akit bedobtak a DC állás betöltésére.......Na most figyelj: Mike Singletary.
Amúgy Offensive Player of the Year Gabinál nem kérdés: Arian Foster.
Ja és megkésve bár, de legalább kijózanodva kívánok mindannyiótoknak Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet rengeteg Texans győzelemmel!
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Defense

Jöjjenek az elszomorítóbb adatok

Összesítésben 30. a ligában
Futás elleni védekezés a 13.( érdekes a Jax meccs előtt én úgy emlékszem, hogy a 9.-ek voltunk)
Passz ellen pedig sajnos az utolsó a csapat.

Ha a secondary-t összekapná az új DC legalább egy erős közepes szintre akkor akár még egész jó eredmény is kisülhetne ebből jövőre.

Azt mondjuk nem tudom, hogy mikor érdemes D stratégiát váltani. De a sec-et alaposan össze kellene kapni. Akár még FA-ről egy tapasztalt embert + első körökben CB + FS. Ennyi szerintem mindenképpen kellene. Aztán, hogy a későbbiekben még hány TE-et draftolunk.... 😂

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nézzünk egy két statisztikát az évről

Offense

Mindent nézve a 3. legjobb O volt a miénk! Azért az elég jó eredmény.
24,4 Pont/meccs, 390 összpont, 386,6 yard/meccs, 3. down 192/79 41%-os hatékonyság

Passz O
4. a ligában, 4144 yard, 7,6 yard átlagban, 24 TD 12 INT, az Oline 32 sack-et engedett.

Futás
7. a ligában, 4,8 yard átlagban, 127,6 yard/meccs átlag, összesen 2042 yard, 20 TD, 5 fumble

Arian Foster: 1616 yard, 16 TD, 604 elkapott yard, 2 TD
Andre Johnson: 1216 yard, 8 TD
Kevin Walter: 621 yard, 5 TD
Jacoby Jones: 562 yard, 3 TD( elég jól helyettesítette Johnsont, remélem adunk neki új szerződést)
Joel Dressen: 518 yard, 4 TD
Owen Daniels: 471 yard, 2 TD( neki is lejár a szerződése, vele kapcsolatban nem tudom mit gondoljak. Sajnálnám ha elmenne, de mondjuk elég TE-t dradtoltunk az utóbbi 2 évben, hogy gond nélkül pótoljuk, csak kérdés, hogy a pótlás milyen minőséget képviselne)

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Mondjuk azért Holland nem végzett annyira rossz munkát....
Bár új DC, biztos új ember akar..Bondi
Igen nekem is egyből ő jutott eszembe. Meg az is hogyha ő is megy, akkor Kollar miért nem, de persze az új DC még őt is elküldheti...(Bár nem azt mondom, Kollar se végzet olyan rossz munkát, egy csomó utcáról felszedett emberrel dolgozott a szezon felétől és türhető volt velük a puss rush)
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mondjuk azért Holland nem végzett annyira rossz munkát....
Bár új DC, biztos új ember akar..

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
A jövő évi schedule-ről

Home: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, Cleveland, Pittsburgh, Atlanta, Carolina, Oakland.

Away: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, Baltimore, Cincinnati, New Orleans, Tampa Bay, Miami.Bondi
Ez ismét nem tűnik valami könnyű sorsolásnak.

Közbe hivatalos, hogy Kubiak marad, a defensive staffból viszont mindenki ki lett rúgva, kivéve Bill Kollar DL coach
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A jövő évi schedule-ről

Home: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, Cleveland, Pittsburgh, Atlanta, Carolina, Oakland.

Away: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, Baltimore, Cincinnati, New Orleans, Tampa Bay, Miami.Bondi
Ouch. Szvsz a 2 legjobb csoportot kapja jövőre az NFC South.empty taxi
És azt se felejtsük el, hogy a ti csoportotok sem kutya 😊

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A jövő évi schedule-ről

Home: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, Cleveland, Pittsburgh, Atlanta, Carolina, Oakland.

Away: Indianapolis, Jacksonville, Tennessee, Baltimore, Cincinnati, New Orleans, Tampa Bay, Miami.Bondi
Ouch. Szvsz a 2 legjobb csoportot kapja jövőre az NFC South.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Bob McNair just made it official: Gary Kubiak will return for a sixth season.