Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Emlékeztek tavaly kit akartunk az első körben?
Igen, Earl Thomast, és nézve Seahawks-NO meccset (ami egyébként nagyon jó volt), tényleg szuper a srác. Hihetetlen gyorsan oda ért mindenhova, és volt hogy úgy szerelte az elkapót, hogy az a labdát se bírta megtartani. Hol van ettől a szinttől Kareem Jackson, jaj...
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Elway interjúztatni akarja Dennisont, állítólag HC pozícióba

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Phillips szerint megvannak a megfelelő emberek a rendszeréhez.

NT-ben Cody-t és Mitchell-t látja. Mark Anderson OLB, Cushing pedig ugyan olyan jó lehet belül és kint is.

http://www.chron.com/disp/story.mpl/sports/fb/texansfront/7369934.html

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Fura, hogy ketten is a leglényegtelenebb mondatomra írtak választ. Mindenesetre Okoyet kérdezték itt, csak arra reagáltam egy félmondatban, hogy ha jó Okoye 4-3ban, akkor sincs semmi, a Nose poszt más. De NT nem azért nem lehet ,mert nincsenek meg a méretei NThez, akármelyik 3-4es rendszerbe tökéletes méretei vannak. De akkor elnézést.

Philips rendszerének a one gap csak egy része (a gyakorlatban egyébként sztem csak Parcells nyomatta a 2 gapet tisztán igazából (amennyire lehet persze bármit is))
És hogy az LB-k tömik a lyukat, ez minden LB sorról elmondható, ezért vannak ott. Zónázásban ugye ez egyértelmű, de emberezésnél is ez alap, nem kell részletezni miért.

Viszont ez egy gyorsaságon is alapuló védelem, alulméretezett emberekkel, mint a Colts 4-3-a például. Tehát nem véletlen van egy blitz tulajdonképpen mindig (kivéve az egyértelműen mély passz helyzeteket). És ez akkor muszájból elég agresszív védelem is. Mert nem tart ki a fal önmagában semmi ellen. Viszont ha tudnak nyomás generálni a gyors emberek a nagy benga OL srácokra, akkor működik.

Futás ellen is működik, mert hiába alulméretezett, ha védő létszámfölény alakul a sebesség miatt. Vagy legalább pozíciós előny. Ez a Philips rendszer egyik kulcsa sztem. És ettől is omlik össze. Ha a gyorsnál jön egy gyorsabb támadó, vagy ha nem elég gyors akár egy védő (sérülés akármi miatt a kényszerember nem elég jó). Ellenben egy igazi sztár sem kell (de úgyis lesz, mindig születnek hősök). Na jó, egy igazán jó passrusher kell, de az melyik védelemre nem igaz?

És még valami eszembe jutott erről. Valahogy úgy terjedt ez el ,hogy a 4-3 jobb futás ellen, a 3-4- jobb passz ellen. Én ezt nem így látom. Sztem úgy igaz, hogy a 3-4 jobb külső futás ellen, a 4-3 jobb belső futás ellen, ha mindenképp akarunk rendszerszinten eltérést, (függetlenül attól, hogy pont most erről van szó, minden csapat máshogy játssza ugyanazt is).
Valamint a (gyakran) zónázó LB sor alapból jobb futás ellen, mint az emberezés. Philipsnél meg az ILBk gyakran még keresztezik is egymást, meg egyéb mókás dolgok, szal nehéz az ecceri HB dolga, hogy felismerje, ki hol és micsinál? A Steelers 3-4es védelme totál más de a belső futások megölésének nagyjából náluk is ez a fő ok. Ezt csak ínyenceknek mondom. Mert érdekes megfigyelni, de sztem nem mondok hülyeséget ezzel . 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
... Attól, hogy jó Okoye DT poszton....ulpianus
Okoye sajnos átlagos, eddig egyáltalán nem tudott meghatározó lenni a védelemben. Az hogy első körös volt, és szinte mindig kezdő, az sajna még nem teszi jó játékossá.
Egyébként úgy olvastam a battleredblogon, hogy Philips 3-4 jében a defensive fal emberek - még az NT is - 1 gap rendszerben játszanak, vagyis egy lyukra kell figyelniük az offensive falban (sőt támadniuk kell azt a lyukat), a többit pedig a LBnek kell betömniük (persze ez a rendszer nem a legjobb a középső futások ellen). Ez alapján Okoye játszhat NT-t, csak szerintem nem lenne túl okos neki adni a kezdő poziciót, mikor még nem is játszott ebben a pozicíóba, ráadásul eddig sem muzsikált valami fényesen. Ki lehet próbálni, de mindenképp kell ide egy kezdő kaliberű játékos.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Itt vannak az idei FA-k
http://www.footballsfuture.com/freeagents.html
1-2 embert szívesen látnék

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ennyit arról, hogy Kubiak elvesztette a tiszteletét az öltözőben:

“I’m not really surprised because this game’s about results, and we didn’t get the results we wanted,” middle linebacker DeMeco Ryans said. “I’m glad coach Kubiak is returning. I believe in him. ”

“I’m glad coach Kubiak is back. I’m happy to play for him again.”-Cushing

És nem csak mi sajnáljuk Holland távozását:

“I’m really disappointed,” Cushing said. “The players play, not the coaches. I feel partially responsible. It really hurts.

“Coach Holland is a hell of a coach and an even better person. He treated us with respect. To hear that is very disappointing.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Valamiért itt az terjedt el, hogy a 3-4es Nose az baromi nagy. Pedig igazából nem. Az ideális nose olyan 6'1-6'3 magas, és 320-335 font súlyú. Ratliff súlya kicsit talán lehetne több, továbbá ő 6'4 magas ezért tűnik "vékonyabbnak". Ezzel a magassággal valóban inkább 330 felé kéne járnia. De egyáltalán nem kell mondjuk OT magasság (6'5+), és a súlyminimum is 310 körül lehet a Phillips rendszerben simán. Okoye 6'2+315. De igazából itt mást kell játszani, ez nem mindenkinek megy. Attól, hogy jó Okoye DT poszton, jó előjel, de nem több.

Egyébként 3-4ben magasság leginkább az OLB poszthoz kell (6'3+), csak érdekességként mondom. Főleg mert sokan írnak mindig olyat, hogy "jó gyors OLB (DE) jó pass rusher lenne 3-4ben, hát nem feltétlen. Oda tényleg kell magasság is (meg 250+ font sem árt)

Természetesen aki jó az jó. Ha egy NT 350 fontosan vagy 6'6 magassággal jó akkor nem vágnak le belőle, és ez minden posztra igaz természetesen.ulpianus
Mérettől függetlenül Okoye egyszerűen nem jó a futás ellen. Képtelen megtartani a pozícióját. Ezt úgy kompenzálni egy 3-tagú védőfalban, hogy 3 down játékos lehessen belőle egyáltalán nem egyszerű, főleg úgy, hogy egy Mario Williamset se gondolom, hogy futás ellen akarnának felőrölni.

Ami a súly és magasság kérdést illeti ellenpéldának ott van Shaun Rogers (és Albert Haynsworth is bizonyos fokig), aki a Brownsban teljesen súlytalan volt középen. Illetve most úgy látszik Ngata lesz a sláger, aki szintén méretei ellenére egyáltalán nem klasszikus NT-t játszik a Ravensben Kelly Gregg mellett.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Valamiért itt az terjedt el, hogy a 3-4es Nose az baromi nagy. Pedig igazából nem. Az ideális nose olyan 6'1-6'3 magas, és 320-335 font súlyú. Ratliff súlya kicsit talán lehetne több, továbbá ő 6'4 magas ezért tűnik "vékonyabbnak". Ezzel a magassággal valóban inkább 330 felé kéne járnia. De egyáltalán nem kell mondjuk OT magasság (6'5+), és a súlyminimum is 310 körül lehet a Phillips rendszerben simán. Okoye 6'2+315. De igazából itt mást kell játszani, ez nem mindenkinek megy. Attól, hogy jó Okoye DT poszton, jó előjel, de nem több.

Egyébként 3-4ben magasság leginkább az OLB poszthoz kell (6'3+), csak érdekességként mondom. Főleg mert sokan írnak mindig olyat, hogy "jó gyors OLB (DE) jó pass rusher lenne 3-4ben, hát nem feltétlen. Oda tényleg kell magasság is (meg 250+ font sem árt)

Természetesen aki jó az jó. Ha egy NT 350 fontosan vagy 6'6 magassággal jó akkor nem vágnak le belőle, és ez minden posztra igaz természetesen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Egyébként így most Okoyevel mi lesz? Kuka?tenorx
Első blikkre elég rendszeridegennek tűnik. A pass rush miatt olyan szerepben játszhatna, mint amit Mike Wright tölt be a Patsnél (ha éppen nem sérült) a sub felállásokban, bár Okoye futás elleni "stabilitása" még itt is megkérdőjelezi a helyét.

A másik, hogy vajon Mario Williams marad a védőfalban, vagy megpróbálják visszafogyasztani 34 OLB-nek? Mert ha marad a védőfalban, mint akinek elsődleges feladata a pass rush, akkor ő mellette nem bír el a kezdő egy Okoyét is, mert az ellen röhögve fut keresztül a back sevenön.

Ratliff mellett azért azt sem szabad elfelejteni a Jamaal Williams utalás mellett, hogy ő is csak Jason Ferguson sérülése miatt lett szükségből NT.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A schedule erősségét tekintve habár 10. helyen vagyunk, de a egy kicsit csalóka 😛

1. Carolina Panthers 142-114-0 .555
2. Buffalo Bills 137-119-0 .535
3t. New York Jets* 133-123-0 .520
3t. Indianapolis Colts* 133-123-0 .520
3t. Jacksonville Jaguars 133-123-0 .520
3t. Kansas City Chiefs* 133-123-0 .520
3t. San Diego Chargers 133-133-0 .520
3t. Denver Broncos 133-123-0 .520
3t. Detroit Lions 133-123-0 .520
10t. Miami Dolphins 132-124-0 .516
10t. Houston Texans 132-124-0 .516

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként így most Okoyevel mi lesz? Kuka?
Nem tetszik nekem ez a 3-4re átállás, bevallom, csíptem a front 7eteket, mondjuk a secondary elég trágya volt.tenorx
Egyelőre csak találgatásokról lehetne írni, hogy ki hova milyen poszton. Okoye talán, mint NT. Cody, Mitchell, mint DE? Phillipsen múlik, hogy kiben mit lát meg.
Én is csíptem ezt a front seven-t, de remélem kifizetődő lesz az átállás.Bondi
Mondjuk a Phillips-féle D-ben Dallas-ban sem volt mammut NT, Ratliff minden, csak nem tipikus NT alkat. Ilyen alapon - pusztán csak testfelépítést tekintve - Okoye is lehetne NT.somoskovig
Hát jah bár San Diegoban meg volt egy Jamal Williamse


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Egyébként így most Okoyevel mi lesz? Kuka?
Nem tetszik nekem ez a 3-4re átállás, bevallom, csíptem a front 7eteket, mondjuk a secondary elég trágya volt.tenorx
Egyelőre csak találgatásokról lehetne írni, hogy ki hova milyen poszton. Okoye talán, mint NT. Cody, Mitchell, mint DE? Phillipsen múlik, hogy kiben mit lát meg.
Én is csíptem ezt a front seven-t, de remélem kifizetődő lesz az átállás.Bondi
Mondjuk a Phillips-féle D-ben Dallas-ban sem volt mammut NT, Ratliff minden, csak nem tipikus NT alkat. Ilyen alapon - pusztán csak testfelépítést tekintve - Okoye is lehetne NT.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Höri
Van olyan FA a piacon akit megérne idehozni NT-nek vagy draftban kéne gondolkodni?Bondi
Aubrayo Franklin meg Ngata így 1. blikkreempty taxi
Franklin nem lenne rossz. Ngata meg eleve esélytelen lenne 😊

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egyébként így most Okoyevel mi lesz? Kuka?
Nem tetszik nekem ez a 3-4re átállás, bevallom, csíptem a front 7eteket, mondjuk a secondary elég trágya volt.tenorx
Egyelőre csak találgatásokról lehetne írni, hogy ki hova milyen poszton. Okoye talán, mint NT. Cody, Mitchell, mint DE? Phillipsen múlik, hogy kiben mit lát meg.
Én is csíptem ezt a front seven-t, de remélem kifizetődő lesz az átállás.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Höri
Van olyan FA a piacon akit megérne idehozni NT-nek vagy draftban kéne gondolkodni?Bondi
Aubrayo Franklin meg Ngata így 1. blikkre


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként így most Okoyevel mi lesz? Kuka?
Nem tetszik nekem ez a 3-4re átállás, bevallom, csíptem a front 7eteket, mondjuk a secondary elég trágya volt.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Andre Johnson-ról már most tudni, hogy nem vesz részt a Pro Bowl-on

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Köszi

Cushing egyelőre úgy néz ki, hogy OLB-t fog játszani és akkor Sharpton lehet Ryans társa középen

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri
Van olyan FA a piacon akit megérne idehozni NT-nek vagy draftban kéne gondolkodni?Bondi
a draftban biztos nem, mert egyik prospect sem lesz kezdő azonnal a '11-es osztályból.

a szabadügynöklistát nem nézegettem még, mivel még CBA sincs.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Höri
Van olyan FA a piacon akit megérne idehozni NT-nek vagy draftban kéne gondolkodni?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Érdekes lesz, az biztos.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
szegény MarioHöri
Nem lesz semmi baj vele 😉

Ezt hogy csináltad hogy nem is szerkesztetted és mégis hozzáírtál? 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szegény Mario

---Williams ---- NT ---- Okoye----
OLB----Cushing-----Ryans----Barwin

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Schefter most írta ki, pontosabban másoltá át McNair tweet-jét, hogy le lett igazolva Phillips DC-nek.

The Texans have hired Wade Phillips as their defensive coordinator.deny79
Nagyon szép húzás, DCnek azért nagyon jónak számít ő még, Kubiakék meg szinten tartják az Ot. most már tényleg félek egy picit a Texans-tól 😊