Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a Texans már a Ryans - Stroud éra 1. évében Playoff csapat lesz. Nem vagyok biztos abban, hogy nem találkozunk idén még egyszer, és ha az Jacksonvilleben lesz, akkor jönni fog a Texans W.
több mint 2 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Ezt a meccset a bírók döntötték el. Sajnos az nfl-ben van ilyen.
Fölösleges ezt tovább elemezni, haladjunk tovább... a wild card helyért még küzdhetünk.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Nem játszották vissza azt a DPI-t sem, de ezen mi volt a szabálytalan? 70 yardos elkapást vettek el szerintem


több mint 2 éve
FloresR 374
Mi volt ez a kamu zászló Houston-Carsonra bedobva vicc
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Mai napra is jut egy meglepetés inaktív, Sanders. Horton nélkül már így is kevesebb DE van, így ez kicsit fura.


több mint 2 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 848
Kicsit félek a mai meccstől, a Cards ellen még belefértek a hibák, de ma sokkal jobban kell játszanunk.

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Aktiválták Scruggsot, ezzel ő a 7. játékos akit visszahoztak az IR listáról. Egy szezonban a szabályok szerint csak 8 játékost lehet aktiválni az IR-ről. Mivel Fairbairn még ott van, ezért ő lesz a 8. Sok volt a sérült idén. King is játszik ma, vajon csak visszahordó lesz vagy látjuk a védelemben is?

 www.houstontexans.com/news/houston-texans-transactions-11-25-2023

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Wardon és Brownon kívül úgy néz ki teljes lesz a csapat végre.


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Hortont Reserve/Non-Football Illness listára rakták. Kár érte, a limitált ideje alatt elég jól teljesített.



Szerkesztette: Merlin85

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Na végre, remélem látjuk majd a pályán is, csak azért hogy érdemes volt-e egy 2. kört rá szánni.


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Vagy lehet, hogy az volt a baj a végén, hogy nagyon izzadt a Dieter 😀


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Láttam az esetet, írtam is kinn, hogy biztosan agyrázkódással játszott....
Tuának is volt ilyen meccse tavaly, lenyomta a második félidőt, de nem is emlékezett rá....
Remélem nem lesz baj, Stroud nagyon nagyot megy, drukkolok neki! Grat a győzelemhez, a sisak meg tényleg nagyon szép lett 😀


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Nagyon sok volt megint a miss tackle, de a védelem ennek ellenére jó volt. Stroud teljesítménye mellett szerintem túl kevés szó esik Andersonról, pedig nagyon jól játszik. Egyik legjobb meccsét hozta úgy, hogy kérdéses volt a játéka egy pénteki térdsérülés miatt.
A futás megint működött, kíváncsi vagyok hogy Pierce is tud-e majd így futni, mert elvileg már visszatér a Jags ellen.
Most végre nem csak minket sújtottak a hibás bíró döntések.
Érdekes módon sem az NFL összefoglaló videójában, sem a Cardinals oldalán nincs fent az amikor sackelik Stroudot, de igen nagy ütést kapott. Vagy megsérülhetett kicsit, vagy annyira benne maradt az ütés, de utána rosszabbul játszott, pontot sem szerzett utána a csapat, 2 INT is azt követően jött, mondjuk az egyik nem az ő hibája volt.
Itt az a sack:


több mint 2 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Hát ezt a védelem nyerte meg, de kell egy ilyen is. Stroud első félidőben 21 pont, 300 yard, úgy nézett ki lehet megint rookie rekordot dönt, de aztán jöttek az interceptiönök: az elsőt még az elején dobta, talán az volt a legcsúnyább, 4 védő közé, a másodiknál inkább Woodsot éreztem hibásnak, nem kapta el és még fel is pattant róla a labda, az utolsót meg oldalra talán egy hajszálnyival későn/röviden dobta, de remek játék volt a Cardinals cornerétől.

Összességében nem érzem aggódnunk kellene, és remélem emiatt nem is megyünk át konzervatívabb play hívásba. Következő meccsen mindenképp kell a tűzerő, ugyanis csoport elsőségért játszunk a Jags ellen!
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
PO az irány, Watson és Burrow sérülései után egyértelműen
Jó ez a csapat és szórakoztató is
Hajrá
zacknorb
és milyen szép ez a sisak!

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
PO az irány, Watson és Burrow sérülései után egyértelműen
Jó ez a csapat és szórakoztató is
Hajrá

Poloska vagyok.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Brown végül nem játszik, de Anderson szerencsére igen.


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Anderson is kérdéses, hogy játszik-e, így egyre nagyobb esély van a Murray futásoknak. Pierce edzett, de nem fog játszani.


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Lehet, hogy Brown a 2 csúcs meccse után nem fog játszani, de Collins már edz, úgyhogy elvileg nem lehet gond. A LB sorral már más lesz a helyzet, mert Parryman és To'o To'o sem játszik, talán Littleton fog beállni vagy nem tudom kit terveznek, de Murray futásai ellen fontos lenne a jó teljesítmény. Christian Harris elég jól sikerült az utolsó 2 meccs, lehet hogy az ő feladata lesz az.


több mint 2 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem csak a jó meccs miatt várom már a hétvégét, hanem a menő mezösszeállítás miatt is 😀 Color rush mez Battle red sisakkal ❤️


Merlin85
Ez maradhatna is az alap!

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
kérek egy helyet a vonatra 😊

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Nem csak a jó meccs miatt várom már a hétvégét, hanem a menő mezösszeállítás miatt is 😀 Color rush mez Battle red sisakkal ❤️


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Végre működött a futás, az nagyrészt hozzájárult a winhez. Azt még hozzá kell tenni, hogy ez elmúlt 3-4 meccsen elég sok szar bírói döntés is hátráltatta a csapatot, most is volt, hogy Stroudot sisak a sisaknak ütközték aztán semmit nem kaptak.
Viszont Perrymant meg eltiltották 3 meccsre.

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Ezt se gondoltam volna, de 10 forduló után PO helyen a Texans

Poloska vagyok.
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Szorosra hagyták a végét a fiúk. Végre fel tudott lépni a D kritikus szituációkban. Nem volt az igazi de most már látszott. Hiába jó csapat a Bengals, láttam esélyt a győzelemre meccs előtt és jól éreztem.
Pitre párszor eldönthette volna, pl mikor -3 yardon odaért Mixonra de nem sikerült a tackle aztán mikor Burrow a kezébe passzolt de megzavarta hogy az elkapo nem kapta el. De a védelem ölt, labdákat szerzett, sok panaszom nem lehet.
Nem szoktuk mi meg mostanában az eladott labdákat. Szerintem itt bele erőltették az INT-be, mert úgy látszott mindenképp nagy játékot akartak hívni. Ennek ellenére Slowik jól meccselt. És nem gond az se, ha van egy iranyito aki meg tudja csinálni a játékokat amiket hívsz😃.

Off:
Nem keresem őket, mégis néha néha megjelenik a fűző hulyesege. A preview most meccs után jött, de kiváncsi voltam mire tettek és nem csalódtam.

Ez van ha sok wannabe szagértő felszabadul a netre. Külföldi cikkeket lemásolni és itthon pénzért adni az megy de gondolkodni nem ér. Egyik csapatból se tudnának felsorolni 10-10 embert, de úgy tesznek mint aki ért hozzá.
Nemes samu09
Utólag nagyon okos tetszik lenni. A meccs előtt hol voltál 🤡 ?
PhillyBeast
Ja hogy a fogadó irodák tesznek valamire akkor már el is kell fogadni😃. Bántottam szegény fűződet? Bocsi teccettek volna normális szakoldalt csinálni.
Egyébként meg mit is kellett volna csinálnom meccs előtt? Leírtam hogy láttam esélyt a Houstonnak, pedig alig negyed órát olvastam utána a Bengals aktuális dolgainak. De fűzőnél ez senkinek nem jutott eszébe csak megnézték ki a favorit és el is fogadták. Ott van majdnem egy tucat tipp és mind ugyanazt mondja? Kicsi az esély ha komolyan gondolják.
Nemes samu09
Fogadoirodak ebbol elnek szoval nem hiszem hogy olyanokra adnak oddsot amivel sokat veszthetnek ez penzrol szol.

Szerintem itt senkitol nem elvarhato hogy minden csapattal mindenki annyira kepben legyen mint peldaul te a sajatoddal aki szurkolo vagy. Ha jol tudom ez senkinek sem teljes allasa, es a foallasu szakertok is beszelnek faszsagokat. Ez meg mindig egy szurkoloi oldal, en a podcastekbol ugy erzem hogy azert igyekeznek megfeleloen keszulni. Erre van a tagsag ha akarsz fizetsz erte ha nem nem, ahogy nem evidens az sem hogy mindenki anyanyelvu angol.

Volt mar ilyen es lesz is ez nem a Texans elleni tiszteletlenseg, hanem racionalitas, ha megkerdeztel volna 100 embert a meccs elott 98 Bengalst mond, de a papirforma is borulhat de ettol meg teljesen megerdemelten nyert a Texans. Nem ez a hozza nem ertes, hanema fordulo upsetje.

Giantre sem tett senki. Miert?

Szerkesztette: Blevi