Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Fant játszani fog szerencsére. Nem lesz könnyű meccs ez sem, 2 ex 49ers DC csatája. Vagy Stingley és Sauce egy meccsen, melyiknek lesz jobb napja?


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Fant már 2. napja nem edz, lehet hogy Heck lesz a kezdő helyette?
Ami most már tényleg kellene, hogy Metchie és Hutchinson több lehetőséget kapjon. Metchiet múlt héten 1 yarddal túldobta Stroud amiből egy 60 yardos TD lehetett volna félidő előtt.


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Weeks idén a csapat jelöltje a WPMOY-re. Talán utoljára van rá esélye, nem számítok rá, hogy visszahívják még jövőre is játszani, de ki tudja lehet tovább írja a legtöbb meccset a Texansnál töltő játékos történetét 😊


több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Na erre a Stingleyre van szükség, aki az elmúlt 3 meccsen tért vissza, és játszik úgy ahogy elképzeltük.


több mint 2 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hát ez a meccs, szavunk nem lehetett volna, ha a vége L. A védelem odatette magát amikor kellett.

több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 4 942 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Gratula nektek. Komoly jövő áll a Texans előtt DeMeco-val és Strouddal… Megindító meccs volt, két hosszú időn át sokra nem tartott csapat között... Dell-nek mihamarabbi felépülést…

"I love this sport. I hate this sport."
több mint 2 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Hogy valami pozitív is legyen:

Will Anderson: 5 tackles (3 solo), 2 sack, 2 tackle for loss, 1 pass védekezés, és 4 QB ütés. Stingleynek meg 2 interceptionje volt (de nem olyan, hogy beleesett a kezébe, hanem nagy playek voltak). Nálam ők ketten a meccs emberei.
több mint 2 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Anderson eddigi jó teljesítményére tett még egy lapáttal, most a sackek is jöttek.
Dell kiesett egész szezonra, törött fibula.


Merlin85
Mondjuk ez is, nem tudom kinek volt annyi esze, hogy beküld a futás blokkolás darálásba egy 75 kilós embert...

Szerkesztette: DC
több mint 2 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Hát, hát ... már megint a defensenek kellett kihúzni a csapatot a slamasztikából, akárcsak a Cardinals ellen...
Slowik a második félidőben minden first downra futást hívott, már a stadionban a mogyoróárus is tudta, hogy futás lesz, meg is lett az eredménye. Rengeteg mínusz vagy 0 yard ... elképesztő volt, mintha BoB offense lenne.

Mindenesetre le a kalappal az irányítók előtt, olyanokat kaptak, a végén Wilson is, hogy pff, nagyon kemény meccs volt.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Anderson eddigi jó teljesítményére tett még egy lapáttal, most a sackek is jöttek.
Dell kiesett egész szezonra, törött fibula.


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Schultz is a legrosszabb időben esik ki, meglátjuk Jordan mennyire tud a helyére lépni. Amúgy majdnem teljes lesz a csapat. Kell is mindenki mert ez lesz a legnehezebb a hátralévő alapszakasz meccseink közül.

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Stroud továbbra is 🔥🔥🔥


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Még egy jó hír mára, Howard kihagyja a szezon hátralevő részét. Meg kell műteni a térdét. Még egy elpazarolt év a karrierjében, guardként sokkal rosszabbul teljesített mint tackleként. Szerencsére Scruggs jól játszott a helyén, de így idén már őt sem látjuk center poszton, hacsak nem próbálják ki a helycserét közte és Dieter között.

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Hm ez is érdekes: kivágják Griffint pedig jól helyetesítette Stingleyt. Lehet arra számítanak, hogy fel tudják venni a gyakorló csapatba.


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Former Eagles’ defensive end Derek Barnett was claimed today on waivers by the Houston Texans, per source.
KeyG
Így, hogy szinte ingyen jön megérte, bár sokat sérült és sok zászlót dobnak rá. Horton kiesésével kell a DE mélység a csapatba.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Former Eagles’ defensive end Derek Barnett was claimed today on waivers by the Houston Texans, per source.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 1 047
Okés, de erről nem a jags szurkolók tehetnek, az itteniek meg pláne nem.
Sz*ptak ők is eleget az évek alatt...az nfl sajnos ilyen, sokszor nagyon szubjektív bíráskodás megy, még a playoffban is.
Ez nem tudom miért van, vagy miért nem próbálnak ellene tenni valamit kint.
Mindenesetre nekünk marad az elfogadás, hogy ez van.
DC
Szerintem direkt nem változtatnak ezen, hogy kicsit tudják befolyásolni a ligát ezekkel. Nem hiába maradnak a pozíciójukon a rosszul döntő bírók is. Ez az én hatalmas konteóm! 😀
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Hát bocs, de én még a második meccs nézése közben is idegállapotban vagyok 😀 1-2 hibás bírói döntés még belefér, 3-4 már nem de itt több mint 5-6-ról beszélünk. El kellene tiltani az ilyeneket...

több mint 2 éve
tex 157
Minden bírói tévedés után (mindkét irányban volt több) meg lehetett volna a győzelem, ott volt az esély a győztes drive-ra, 2-szer már összejött, most nem. Nem baj, ebből is tanul a csapat.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Nem azt mondtam, hogy a szurkolók tehetnek róla.
Ja ez meg nem volt elkapás


több mint 2 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Okés, de erről nem a jags szurkolók tehetnek, az itteniek meg pláne nem.
Sz*ptak ők is eleget az évek alatt...az nfl sajnos ilyen, sokszor nagyon szubjektív bíráskodás megy, még a playoffban is.
Ez nem tudom miért van, vagy miért nem próbálnak ellene tenni valamit kint.
Mindenesetre nekünk marad az elfogadás, hogy ez van.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Hogy a bírok ide és oda is belenyúltak. Jagsnél egy INT-nél ami holding lehetett volna. Nálunk meg 3 holding ami nem volt az és TD lett belőle. False start amiből FG lett, illegal shift ami elvett egy 70 yardos elkapást. Ez csak hirtelen felindulásból ami eszembe jutott, de mondhatnám, hogy az első kihagyott FG miatt ment el amit Fairbain simán berúgott volna.
Howard lesérült egy olyan poszton ahol semmi keresnivalója nem lenne, de a csapatért bevállalta, amúgy szarul teljesített LG poszton(az egyik legjobban fizetett RT-ként a ligában...)

több mint 2 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ezen a meccsen nem akartak össze jönni a dolgok 🙁 grat a Jaxnak, viszik southt. Jövő hét Denver, kemény lesz az is. Egyre jobb formában vannak.

több mint 2 éve
KopaFabian Jacksonville Jaguars Florida Gators 231
Gratulálok nektek, szezon előtt nem ezt gondoltam!!! Bírók ide-oda belenyúltak…sajnos!

További sok sikert nektek!