Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Grat!! Tetszik ez a texans sztori, Burrow -ra emlékeztet kicsit😊

Szimpi a srác nagyon!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szép munka volt, grat!
Stroud majdnem olyan jó, mint Howell 😄

PO-ra jövök asszem a vonatra, ha nem gond.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 240 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Grt.
Azért Caserio is egész pofásan dolgozhat vagy őt inkább hagyjuk kategória?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 416
DeMeco Ryans miatt nagyon szurkoltam nektek, hogy jó szezonotok legyen. Imádtuk DeMecot a 49ersnél DC-ként és örülök, hogy feljebb lepve HC-ként is bevált. (Meg persze az OC-ként bemutkozó Slowik miatt is örülök!)
Egyszóval gratula a Texansnak, nagyon tehetséges es szimpatikus csapatotok van! 👍

Szerkesztette: Steve Ribbed

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Fényes a jövő
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
PO-ra keríteni kell még egy-két elkapót mert Collins nem lesz mindig ott. Az első Texans play kb eldöntötte, de a védelem azért tett érte, hogy izgi legyen. Szokatlan lesz több év után újra rájátszást nézni és oda is figyelni😃.
Nemes samu09
Antonio Brown

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
PO-ra keríteni kell még egy-két elkapót mert Collins nem lesz mindig ott. Az első Texans play kb eldöntötte, de a védelem azért tett érte, hogy izgi legyen. Szokatlan lesz több év után újra rájátszást nézni és oda is figyelni😃.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Én szerintem csak az összefoglalót nézem majd. Remélem jó hírre ébredek 😀

több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
2:15ös meccs? Hát 15 éves vagyok én hogy fennmaradjak egész éjjel? Hosszú lesz.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Brown és Greenard nem fog játszani, sokan kérdésesek.


több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tunsil személyében egyelőre van 1 Pro Bowleretek, de szerintem ez a szám a lemondásokkal, sérülésekkel nőni fog.
több mint 2 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 848
Végre újra egy pozitív mérlegű szezon! 😊
Boldog új évet mindenkinek!
Merlin85
Fél évvel ezelőtt nem gondoltam volna.

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Végre újra egy pozitív mérlegű szezon! 😊
Boldog új évet mindenkinek!

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Texans - Colts lesz a szombat éjszakai meccs az utolsó fordulóban.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Greenard kapott egyedül Out státuszt, de a 2 kezdő DT kérdéses, lehet Tart kap esélyt bizonyítani a volt csapata ellen. Henryt jó lenne megint levenni a pályáról mint az első meccsen. Andersont nem kellene erőltetni még, nehogy rásérüljön jobban.


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Stroud vissza is tèr
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Stroud, Cashman és K-Jax is edzett már ma 🙏


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Én bírom K-Jaxet, jó hogy hazatér. Wardot IR-re tették, 10 meccsen tudott pályára lépni, ebből kettőn az első negyedben lesérült, meg volt még egy meccs ha jól emlékszem amikor egy félidőt játszott. Jax már a 3. safety akit szerzünk waiverről ebben a szezonban, szóval lassan lehet majd egy újat draftolni.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Texans claimed S Kareem Jackson off waivers from the Broncos. Jackson now returns to Houston, where he was a 2010 first-round pick out of Alabama.
KeyG
Ő lett eltiltva sorozatos szabálytalanságok miatt?
Nemes samu09
Igen

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Texans claimed S Kareem Jackson off waivers from the Broncos. Jackson now returns to Houston, where he was a 2010 first-round pick out of Alabama.
KeyG
Ő lett eltiltva sorozatos szabálytalanságok miatt?
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Texans claimed S Kareem Jackson off waivers from the Broncos. Jackson now returns to Houston, where he was a 2010 first-round pick out of Alabama.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Így, hogy a csoportban mindenki kikapott és a Denver is vesztett, ha az utolsó 2 meccset megnyerjük bent vagyunk a PO-ban. Amúgy még az is csoda, hogy esélyünk van bejutni. Az egész kezdő keretből 2 azaz kettő!!! játékos volt aki minden meccsen pályára tudott lépni Collins a védelemből és Mason a támadóktól. A cserék cseréi játszanak és még azok is lesérülnek. Nem a tegnapi meccsen megy el a szezon, ha lehet ezt mondani, bár így is bőven túlteljesítették az elvártat, a Panthers és Falcons elleni meccseket kellett volna behúzni és most simán vezetnénk a csoportot.
De ennyi sérülésnél vagy nagyon balszerencsések ebben az évben, vagy valamit változtatni kellene az erőnléti és orvosi stábban.
Merlin85
Itt egy dolog miatt lenne értelme ezzel a kerettel rájátszásba jutni. A staff tudna tapasztalatot szerezni. Valszeg mire olyan csapat áll össze, hogy eredményeket lehessen elérni, a keret nagy része kicserélődik. De a stábnak kell a tapasztalat mert a PO teljesen más szezon.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Így, hogy a csoportban mindenki kikapott és a Denver is vesztett, ha az utolsó 2 meccset megnyerjük bent vagyunk a PO-ban. Amúgy még az is csoda, hogy esélyünk van bejutni. Az egész kezdő keretből 2 azaz kettő!!! játékos volt aki minden meccsen pályára tudott lépni Collins a védelemből és Mason a támadóktól. A cserék cseréi játszanak és még azok is lesérülnek. Nem a tegnapi meccsen megy el a szezon, ha lehet ezt mondani, bár így is bőven túlteljesítették az elvártat, a Panthers és Falcons elleni meccseket kellett volna behúzni és most simán vezetnénk a csoportot.
De ennyi sérülésnél vagy nagyon balszerencsések ebben az évben, vagy valamit változtatni kellene az erőnléti és orvosi stábban.

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Ha úgy megy a futás mint múlt héten és a védelem is jó napot fog ki talán lesz egy kis esély a győzelemre.


több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Ward már edzet, lehet játszhat a hétvégén.