Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Harris elég jó LB lett DeMeco érkezése óta, előtte is voltak villanásai, de most egész szezonban jól teljesített (pár hosszabb elkapást azért még engedett, szóval van hova fejlődnie jövőre 😀 ).

Bird's eye kamerából az INT-je:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/419130222_1376745269901833_590437138686687931_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=f4080e&_nc_ohc=J3tslWrhmk4Q7kNvwG6cHp-&_nc_oc=AdrZhSfzt7QZDnyjN7U8ufbFkz-YcObN6X6Pjrph1nRJFvyhO7RQgOQ9JN1yRQqdKZ4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=rkgIeJLS_nK59II40dafeA&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-rZn2YyT48hoYODYDQJ-pPQmPkgBnn7qQL8_lltqsp4g&oe=6A365954
178.091 Aufrufe · 8.925 Reaktionen | Bird's-eye view 👀 | Houston Texans
Bird's-eye view 👀

több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 618 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gratulálok nektek. Az első meccs után szépen visszaadtatok mindent, kamatostól 😊 Azért arra számítottam, hogy Strouddal, a két kezdp Edge-el ez más lesz, de arra azért nem, hogy ti veszitek át a mi védelmünket kb.
Eddig is szimpatikusak voltatok és baromira örülök, hogy végre egy Ohio State QB beváltja a hozzáfűzött reményeket, szóval azért szurkolok nektek a továbbiakban is!

több mint 2 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 416
Gratula! Nagyot mentek az idén!

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 2 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
Barnett-et megszerezni mekkora húzás volt??? Azért Caserio idén nagyon odatette magát, eléggé ülnek az igazolásai a draftoltak mellett.
LanceVance
Teljesen érthetetlen, de nálunk sosem játszott fele ilyen jól sem, nagyot nyertetek vele. Remélem kitart a lendület és a SB-ban megint ő szedi össze a fumblet a győzelemhez, mint 2018 februárban!

több mint 2 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 848
Barnett-et megszerezni mekkora húzás volt??? Azért Caserio idén nagyon odatette magát, eléggé ülnek az igazolásai a draftoltak mellett.

több mint 2 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 848

Ezt még azért itt hagyom.
LanceVance
Rajtuk nem lepődök meg. De itt is alig láttam olyat azok közül akik tippeltek, hogy a Texans ment volna tovább. Túl sokan hittek a karácsonyi meccsnek. Pedig egyértelmű volt hogy Strouddal azért más lesz. Nem gondoltam én se, hogy ilyen meccs lesz. Szorosra számítottam és nagyon szűk hazai győzelemre.
Amiben fejlődtek az alapszakaszhoz képest, hogy a védelem kritikus pillanatokban fel tudott lépni. Ezen most nagyon sok múlt.
Slowik most kreatívabb volt, nyilván rajatszasra tartogatta a szebb playeket. Ha a következő meccsen is ilyen hatékonysággal fognak tudni szeparalodni az elkapók, akkor lehet bizakodni mert Stroud bármit megdob.
Nemes samu09
Ha ez megnyugtat én titeket tippeltelek 😀
tenorx
Egy úr vagy!

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Keleti Frisco van itt picit Cowboysosan Stroud-Collins.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 680 — Patriot
Nagyok voltunk! CJ egy állat, védelem top. Minőségi football szórakozás volt.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are
Ha lehetne választani akkor a Chiefshez lenne jó menni hogy revansot vehessenek (ha tudnak) a legutóbbi divisional meccs miatt. Mondjuk akkor a Texans adott le 24 pontos előnyt😃.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Wow, szép munka, gratula 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Két kézzel jelentkezek a vonatra! Vegyetek feeeel!!😄
Nagy nagy gratula!
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi

Ezt még azért itt hagyom.
LanceVance
Rajtuk nem lepődök meg. De itt is alig láttam olyat azok közül akik tippeltek, hogy a Texans ment volna tovább. Túl sokan hittek a karácsonyi meccsnek. Pedig egyértelmű volt hogy Strouddal azért más lesz. Nem gondoltam én se, hogy ilyen meccs lesz. Szorosra számítottam és nagyon szűk hazai győzelemre.
Amiben fejlődtek az alapszakaszhoz képest, hogy a védelem kritikus pillanatokban fel tudott lépni. Ezen most nagyon sok múlt.
Slowik most kreatívabb volt, nyilván rajatszasra tartogatta a szebb playeket. Ha a következő meccsen is ilyen hatékonysággal fognak tudni szeparalodni az elkapók, akkor lehet bizakodni mert Stroud bármit megdob.
Nemes samu09
Ha ez megnyugtat én titeket tippeltelek 😀
több mint 2 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 848

Ezt még azért itt hagyom.
LanceVance
Rajtuk nem lepődök meg. De itt is alig láttam olyat azok közül akik tippeltek, hogy a Texans ment volna tovább. Túl sokan hittek a karácsonyi meccsnek. Pedig egyértelmű volt hogy Strouddal azért más lesz. Nem gondoltam én se, hogy ilyen meccs lesz. Szorosra számítottam és nagyon szűk hazai győzelemre.
Amiben fejlődtek az alapszakaszhoz képest, hogy a védelem kritikus pillanatokban fel tudott lépni. Ezen most nagyon sok múlt.
Slowik most kreatívabb volt, nyilván rajatszasra tartogatta a szebb playeket. Ha a következő meccsen is ilyen hatékonysággal fognak tudni szeparalodni az elkapók, akkor lehet bizakodni mert Stroud bármit megdob.
Nemes samu09
"24-21 nekünk
Flacco 3 td 2int
Nalunk Stroud 3 TD 2 Collins 1 Schultz, Singletary 1 futott"
Nekem ez volt délelőtt a tippem.

Szerkesztette: LanceVance

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Ez nagyon ott volt. Az egyik legjobb Texans meccs amit az elmúlt 15 évben láttam.

több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 665 — I like the Texans, I like who we are

Ezt még azért itt hagyom.
LanceVance
Rajtuk nem lepődök meg. De itt is alig láttam olyat azok közül akik tippeltek, hogy a Texans ment volna tovább. Túl sokan hittek a karácsonyi meccsnek. Pedig egyértelmű volt hogy Strouddal azért más lesz. Nem gondoltam én se, hogy ilyen meccs lesz. Szorosra számítottam és nagyon szűk hazai győzelemre.
Amiben fejlődtek az alapszakaszhoz képest, hogy a védelem kritikus pillanatokban fel tudott lépni. Ezen most nagyon sok múlt.
Slowik most kreatívabb volt, nyilván rajatszasra tartogatta a szebb playeket. Ha a következő meccsen is ilyen hatékonysággal fognak tudni szeparalodni az elkapók, akkor lehet bizakodni mert Stroud bármit megdob.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Nyertünk!
Marhára várom ki lesz a következő.

több mint 2 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 848

Ezt még azért itt hagyom.

több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 240 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Hát ezt nem gondoltam volna😊
LanceVance
Hát baszki ja tavaly 3-13-1.....Jött egy normális HC meg egy QB 1/2-re....oszt tessék

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azt hiszem ez bekerül a Texans legendás meccsei közé. A védelem mit csinált a 2. Félidőben? Hihetetlen egy meccs volt

több mint 2 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 848
Hát ezt nem gondoltam volna😊

több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 1 047
Az egyikük All pro lett:
Passer Rating Against:
Sauce-80.3
Stingley-41.3

Completion Percentage Against:
Sauce-56.4%
Stingley-47.9%

Interceptions:
Sauce-0
Stingley-5

Pass Deflections:
Sauce-11
Stingley-13

Na mindegy élvezzük ki a mai PO meccset.
Go Texans!!

 youtu.be/dU-D4u9WIh8?si=zFIR6yWXz0fNL-8-
Merlin85
Ezek a dijak mar az eladhatosagrol szolnak inkabb
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Mai inaktívak, Tart elég meglepő úgy hogy Collins és Rankins is kérdéses volt.


több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Az egyikük All pro lett:
Passer Rating Against:
Sauce-80.3
Stingley-41.3

Completion Percentage Against:
Sauce-56.4%
Stingley-47.9%

Interceptions:
Sauce-0
Stingley-5

Pass Deflections:
Sauce-11
Stingley-13

Na mindegy élvezzük ki a mai PO meccset.
Go Texans!!

 youtu.be/dU-D4u9WIh8?si=zFIR6yWXz0fNL-8-
Merlin85
Nem megsértve senkit, de Sauce kurva overrated, csak a szája nagy, plusz 10-8szor úgy van meg neki a “Defense”, hogy előtte DPI vagy Holding van neki. Mivel nyomja a swaget ezerrel ezért neki kell all-pronak lennie.
Nem azt mondom, tehetséges a srác megvannak a kvalitásai, de újra teljesítenie kene mint tavaly.
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 643
Az egyikük All pro lett:
Passer Rating Against:
Sauce-80.3
Stingley-41.3

Completion Percentage Against:
Sauce-56.4%
Stingley-47.9%

Interceptions:
Sauce-0
Stingley-5

Pass Deflections:
Sauce-11
Stingley-13

Na mindegy élvezzük ki a mai PO meccset.
Go Texans!!

 youtu.be/dU-D4u9WIh8?si=zFIR6yWXz0fNL-8-