Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Castonzo, Okereke, Willis (és Rigo) ruled out, Green és az új TE (Togliaj vagy mi is a neve) questionable.
peterk2005
Togiait IR-re raktuk. Nem nagy veszteség, eddig is sérült volt, blokkoló TE meg csak van a gyakorló csapatban. Ryan Allen lesz a punter, és aktiváltuk Huntot a gyakorló csapatból. Emlékeim szerint a csávó Seattle-ben játszott centert és borzalmas volt. Mondjuk ha azt nézzük hogy Glowinskiből ember lett, talán a csereszintet megüti nálunk 😊.
A Texansnál eltiltott Roby és Fuller. Emellett Kenny Stills kivágták, Hopkinst meg eleve elcserélték, úgyhogy maradt Cook, Coutee ,meg Coulter, azt hiszem. Ehhez képest még a mi WR sorunk is jónak tűnik 😊. Holnap (vagy ma) nyerni kell nincs mese. A Texansnál nincs HC, nincsenek elkapók (bár igaz hogy van egy Watson..) és nincs védelem. Ezt ki kell használni.
Amúgy szegény Höri átment Lions szurkolóba a Titans meccs után 😕
 www.youtube.com/watch?v=IqCnB2oJCNY
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
Castonzo, Okereke, Willis (és Rigo) ruled out, Green és az új TE (Togliaj vagy mi is a neve) questionable.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Kozben Autry, Buckner es Taylor lekerult a Covid listrol, tovabba Kelly is teljes edzesmunkat vegzett. Castonzorol nincs hir, de nagyon nagy a valoszinusege, hogy kihagyja a texasi kirandulast. AC hianyaban Smith lesz atmozgatva, es o lesz a LT. A RT meg inkabb legyen Green, mint Clark..
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Sejteni lehetett, de vegre ki is mondtak.

Bence94
White flag for the season - ezzel szerintem unofficially megerősítették, hogy ne legyen sokk, ha nincs PO. Innentől kb Raidersen múlik, hogy lesz-e nekünk PO, vagy nem, belőlük is Ravens lesz, vagy csak one off volt a Falcons elleni meccs.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Sejteni lehetett, de vegre ki is mondtak.
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Ha Stafford v Ryan elérhető lenne, akkor Ballard helyében tradelnék értük, kb. kész a roster, úgy meg nehéz draftról franchise QB-t szerezni.
empty taxi
Ryanben nem tudom hány év van még, és mi lenne a trade értéke, max második, de inkább harmadik kört adnék érte. Stílusra szeretem a játékát, és fit is lenne hozzánk, főleg ha Campbellt egészségesre faragnánk, vagy hoznánk egy speedstert, mert akkor ismét lehetne deep threat opciónk - ez Luck óta üres rublika :/ Kérdés, hogy a Falcons rebuildbe vált-e most offseasonben.

Staffordban már írtam ezelőtt is, nekem a PO rutin teljes hiánya az, ami rizikó, hogy azon hogy tud(na) túllépni. 0-3 a mérleg, ráadásul mindegyik csapat, akitől kikapott a következő körben búcsuzott, ha jól rémlik, tehát nem is arról beszélünk, hogy egy SB-t nyerő csapattól kapott ki.

Franchise QB-t meg lehet találni, Big Ben vagy Mahomes megmutatta már, hogy ha jó a csapat, akkor második évben simán lehet a csapat SB contender. És nálunk a roster azon kívül, hogy tényleg jó, top5 életkorban.

De a dealbreaker az szerintem továbbra is az, hogy Ballard nem akar drafton kívülről hozni játékost nagy pénzért 3X felett, Rivers egy nagyon nagy kivétel. Elmúlt két hétben meg folyamatosan próbálok szerezni valami Ballard interjút, vagy bármi anyagot, ahol dumál Riversről, de egyelőre semmi. Pedig rohadtul érdekelne, hogy ő hogy látja Riverst...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ha Stafford v Ryan elérhető lenne, akkor Ballard helyében tradelnék értük, kb. kész a roster, úgy meg nehéz draftról franchise QB-t szerezni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Na, én is lehiggadtam. 😊 Ismét nem tudtunk semmit kezdeni az ellenfél támadó sorával egy félidőn keresztül. Ez már nem az első, nem is a második eset, hogy az állítólagos "elit" defense összecsinálja magát egy félidőre. Nem csak a Titans ellen, nem csak a Packers ellen, de az első Titans meccsen is 17 pont jött, a Bengals ellen 3 TD-t kaptunk, de még a Jets offense is fel-le mászkált az első félidőben, csak pontot kevésbé tudtak felrakni. Ezek a jelek nekem nem tetszenek, mert a sok turnover elmaszkírozza az ilyen problémákat, amik miatt ez a védelem nem elit. Pont. Egy ideig majdnem becsaptak, _annyira_ jónak sose gondoltam őket, amennyire a statok mutatták, de _jobbnak_ gondoltam, mint amilyenek. Nem írom le a gárdát, tehetséges és fiatal (szerintem), de távolról sincs ez még kész. És ilyen covidos időkben amikor edzeni is nehéz, a védelem még kevésbé tud összerázódni. Ilyenkor kellene az edzői zseni, ami Eberflusból szerintem sajnos hiányzik. Jó edző, nem bánom, hogy nálunk van, de van azért számos jobb DC nála a ligában. Már nem zavarna annyira, ha elvinnék HC-nek valahová, úgy gondolom elég simán találnánk nála nem rosszabb utódot.

A tegnapi meccs egyébként engem is felbosszantott, ami velem is régen fordult elő. Nem a Titans tehet róla, ők csak jöttek és a legjobbjukat hozták, de amikor pár hete belefutunk a Ravens ellen egy-két hülye bírói ítéletbe, majd a Packers ellen jön az a cirkusz a végén, akkor már nehéz tudomásul venni, hogy pár perc leforgása alatt előbb defensive holdingot fújnak ellenünk egy Titans futásnál - ami kb. nem létező fújás az NFL-ben, és visszanézve se látom, hogy mire ment - majd pár playre rá a Titans úgy szerez TD-t, hogy két védőnket rántják le szó szerint hátulról, közvetlenül a play / futó mellett. Majd a kirúgás után az első playból offensive holdingot kapunk a törpe Hines-ra, akit a védője egyszerűen szemből fellökött, és hanyatt estek (Hines nem fogta a védő grabancát). Nem ezért nyert a Titans de ezek a bírói hibák egy idő után élvezhetetlenné teszik a dolgot, ha összejön néhány meccs amikor nem random jönnek mintkét oldalra, hanem minket sz*vatnak. Mert sajnos befolyásolják a meccseket.

Na mindegy. Innentől a csoport a Titans kezében van. Én azt mondom három W elvárható, a négy sajnos nem. Jó lenne, ha meglenne négy is (akkor még esetleg a csoport is meg lehetne), de nem fogok szentségelni, ha nem. A három W-nél kevesebbel viszont csalódott lennék. Egyrészt azért, mert az azt jelentené, hogy Luck évén kívül már harmadszor esnénk össze idény végére, ami nem mutatna jól a szakmai stáb rezüméjén. Reichén sem. A 10-6 viszont idénre jó eredmény lenne. Nagyjából itt tartunk, hoznánk a reálisat. Playoff környéke, amiből lehet is playoff meg nem is, idénytől függően. És ebből kell(ene) még egyet lépni 1-2 éven belül, még 1-2 playmaker beépítésével, offense és defense oldalon is. Plusz ugye az irányító.
peterk2005
Azért annyi Eberflus mentségére szóljon, hogy két kezdő belső DT nélkül gyakorlatilag matematikai 0 esélyünk volt Henry ellen, plusz Walker se volt. Vrabelék meg éltek a lehetőséggel.

Btw ez kb annyira lesz releváns szezon, mint a tavalyi NBA - 5-6-8 embereket kirántani csapatból covid miatt...gyanítom lesznek még itt komoly tweekelések a PO-ban, és nem lepődnék meg, ha lennének később büntetések ebből - pl nem hiszem, hogy ha AFC CC meccs előtt két nappal Mahomes pozitívra tesztel, akkor ne játszana.

Amúgy keret kapcsán egyet értek Cowherddel, hogy KC vagyunk - na nem a mostani, hanem az Alex Smithes. PO környéke, 1-2 kör max, de ott vége, és ha nem szerzünk QB-t, akkor nem is lesz több. Good news, hogy 2021-es draftra úgy néz ki a 2 tuti mellé 2-3-an pluszban jönnek fel. Szóval lehetőség van, de sajnos ez most rohadt drága lesz, mert top 5-ben 3 csapat is QB needes (Ha csak Prescott nem lesz hirtelen diszkont áras), és utána is Panthers épp hogy top5-ön kívül, szóval top10 kell hozzá - persze kérdés, hogy még a következő 2 hónapban melyik QB mit mutat.

Szóval lehetőség adott, de 20+-ról vsz top10-en belülre kell menni - na az nem az olcsó poén, de Reid-ék is kockáztattak, és bejött. Biztonsági játékkal nem fog ölünkbe hullani egy használható QB, így Ballardnak adott a feladat. De tartok tőle, hogy jövőre is Riversnek fogjuk hívni a kezdő QB-nkat :/
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
1) McAfee-t kell visszahozni.
Ő már nem fog visszatérni. elmondtam már több helyen, hogy megpróbálta, de nem bírja a térde.

2) Blankeship rúgja a kickoffokat, field goal (holder hiányában) nem lesz mert mindig nekimegyünk 4th downra, extra pontnál meg megyünk 2 yardról falembereknek szórt trükkös játékokkal.
bobi0092
Így is szinte mindig neki megyünk a 4-nek. Szóval ez lesz.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Brissett tud holderkedni. Puntolni meg nem fogunk és kész. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Ballard szerintem új puntert fog szerződtetni, nem Blankó fog puntolni. A colts.com szerint Ballard már múlt héten is nézelődött - gondolom a rossz hírt már tudták korábban ők -, így lehet, hogy az új jelölt(ek) már napok óta a keltetőben vannak.
peterk2005
Frank Reich on finding a temporary replacement for Rigoberto Sanchez. "Last week, Chris (Ballard) got on that real quick, going to our short list of punters. That process is ongoing."
twitter
Amúgyis csak 2 opció lehet:
1) McAfee-t kell visszahozni.
2) Blankeship rúgja a kickoffokat, field goal (holder hiányában) nem lesz mert mindig nekimegyünk 4th downra, extra pontnál meg megyünk 2 yardról falembereknek szórt trükkös játékokkal.

Szerkesztette: bobi0092
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
A covid karantén hány nap az FA igazolásoknál? Mert nekem úgy rémlik, hogy több mint egy hét.
Tony Adams
Pontosan nem emlékszem a menetrendre, de van egy induló keltető, aztán ha azon túl van, akkor lehet tesztelni, majd igazolni, és utána is még pár nap amíg ténylegesen edzhet a többiekkel. Úgyhogy szerintem megvan az a több, mint 1 hét.

Rigónak kitartást! (Bízhatunk azért abban, hogy olyan jó az orvosi kontroll hogy valamit nagyon korai stádiumban találtak meg és hamar túl lesz rajra.)
peterk2005
Ez teljesen irreális, tehát ha valakinek megsérül a rugója, akkor a következő meccsen a punter lövöldöz, vagy mi? Eddig is voltak rugó/punter cserék, és nem emlékszem ilyen problémára senkinél
Rynald
Ezért van a Practice Squad, ami ugye a covid miatt bővítve is lett, hogy tartson a csapat egy tartalék opciót az ilyenekre. Onnan lehetne felhozni ilyen esetben, mert ők benne vannak a Covid protokoll-ban. Ha ninncs erre opciónk, akkor az roster management baki.

Szerkesztette: uatu
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballard szerintem új puntert fog szerződtetni, nem Blankó fog puntolni. A colts.com szerint Ballard már múlt héten is nézelődött - gondolom a rossz hírt már tudták korábban ők -, így lehet, hogy az új jelölt(ek) már napok óta a keltetőben vannak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Rynald Indianapolis Colts 273
A covid karantén hány nap az FA igazolásoknál? Mert nekem úgy rémlik, hogy több mint egy hét.
Tony Adams
Pontosan nem emlékszem a menetrendre, de van egy induló keltető, aztán ha azon túl van, akkor lehet tesztelni, majd igazolni, és utána is még pár nap amíg ténylegesen edzhet a többiekkel. Úgyhogy szerintem megvan az a több, mint 1 hét.

Rigónak kitartást! (Bízhatunk azért abban, hogy olyan jó az orvosi kontroll hogy valamit nagyon korai stádiumban találtak meg és hamar túl lesz rajra.)
peterk2005
Ez teljesen irreális, tehát ha valakinek megsérül a rugója, akkor a következő meccsen a punter lövöldöz, vagy mi? Eddig is voltak rugó/punter cserék, és nem emlékszem ilyen problémára senkinél
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
A covid karantén hány nap az FA igazolásoknál? Mert nekem úgy rémlik, hogy több mint egy hét.
Tony Adams
Pontosan nem emlékszem a menetrendre, de van egy induló keltető, aztán ha azon túl van, akkor lehet tesztelni, majd igazolni, és utána is még pár nap amíg ténylegesen edzhet a többiekkel. Úgyhogy szerintem megvan az a több, mint 1 hét.

Rigónak kitartást! (Bízhatunk azért abban, hogy olyan jó az orvosi kontroll hogy valamit nagyon korai stádiumban találtak meg és hamar túl lesz rajra.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
A covid karantén hány nap az FA igazolásoknál? Mert nekem úgy rémlik, hogy több mint egy hét.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
Uhh ez nagyon kemény, remélem minden rendben lesz vele, nagyon szimpatikus srác.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Stay strong, Rigoberto!🙏🏻
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, én is lehiggadtam. 😊 Ismét nem tudtunk semmit kezdeni az ellenfél támadó sorával egy félidőn keresztül. Ez már nem az első, nem is a második eset, hogy az állítólagos "elit" defense összecsinálja magát egy félidőre. Nem csak a Titans ellen, nem csak a Packers ellen, de az első Titans meccsen is 17 pont jött, a Bengals ellen 3 TD-t kaptunk, de még a Jets offense is fel-le mászkált az első félidőben, csak pontot kevésbé tudtak felrakni. Ezek a jelek nekem nem tetszenek, mert a sok turnover elmaszkírozza az ilyen problémákat, amik miatt ez a védelem nem elit. Pont. Egy ideig majdnem becsaptak, _annyira_ jónak sose gondoltam őket, amennyire a statok mutatták, de _jobbnak_ gondoltam, mint amilyenek. Nem írom le a gárdát, tehetséges és fiatal (szerintem), de távolról sincs ez még kész. És ilyen covidos időkben amikor edzeni is nehéz, a védelem még kevésbé tud összerázódni. Ilyenkor kellene az edzői zseni, ami Eberflusból szerintem sajnos hiányzik. Jó edző, nem bánom, hogy nálunk van, de van azért számos jobb DC nála a ligában. Már nem zavarna annyira, ha elvinnék HC-nek valahová, úgy gondolom elég simán találnánk nála nem rosszabb utódot.

A tegnapi meccs egyébként engem is felbosszantott, ami velem is régen fordult elő. Nem a Titans tehet róla, ők csak jöttek és a legjobbjukat hozták, de amikor pár hete belefutunk a Ravens ellen egy-két hülye bírói ítéletbe, majd a Packers ellen jön az a cirkusz a végén, akkor már nehéz tudomásul venni, hogy pár perc leforgása alatt előbb defensive holdingot fújnak ellenünk egy Titans futásnál - ami kb. nem létező fújás az NFL-ben, és visszanézve se látom, hogy mire ment - majd pár playre rá a Titans úgy szerez TD-t, hogy két védőnket rántják le szó szerint hátulról, közvetlenül a play / futó mellett. Majd a kirúgás után az első playból offensive holdingot kapunk a törpe Hines-ra, akit a védője egyszerűen szemből fellökött, és hanyatt estek (Hines nem fogta a védő grabancát). Nem ezért nyert a Titans de ezek a bírói hibák egy idő után élvezhetetlenné teszik a dolgot, ha összejön néhány meccs amikor nem random jönnek mintkét oldalra, hanem minket sz*vatnak. Mert sajnos befolyásolják a meccseket.

Na mindegy. Innentől a csoport a Titans kezében van. Én azt mondom három W elvárható, a négy sajnos nem. Jó lenne, ha meglenne négy is (akkor még esetleg a csoport is meg lehetne), de nem fogok szentségelni, ha nem. A három W-nél kevesebbel viszont csalódott lennék. Egyrészt azért, mert az azt jelentené, hogy Luck évén kívül már harmadszor esnénk össze idény végére, ami nem mutatna jól a szakmai stáb rezüméjén. Reichén sem. A 10-6 viszont idénre jó eredmény lenne. Nagyjából itt tartunk, hoznánk a reálisat. Playoff környéke, amiből lehet is playoff meg nem is, idénytől függően. És ebből kell(ene) még egyet lépni 1-2 éven belül, még 1-2 playmaker beépítésével, offense és defense oldalon is. Plusz ugye az irányító.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Gyorsan el kell felejteni a mai meccset, innen elég nehéz lesz megnyerni a csoportot, a Titans 2 meccs előnyben van. Sajnos nem bírtuk el a sok hiányzót. Nem fogom erre, sokkal jobb volt a Titans ma, de azért mégis.. Jövő héten megyünk Houstonba, Watson szépen magára talált, az sem lesz egyszerű meccs.
Bence94
Inkább az a bosszantó hogy egy ilyen fontos meccsen játszottunk az egész szezonban a legrosszabbul. Ez olyan terített betli volt hogy kinyomtam a stream-et félidőben. És én elég mazochista vagyok, úgyhogy ez utoljára 2017-ben történt meg, mikor a Rams átgázolt a Scott Tolzien vezette bagázson a nyitómeccsen (még a tavalyi Saints meccset is végignéztem, bár azt talán csak azért mert kíváncsi voltam, kapunk-e végén ajándék pontokat. Köszi Saints 😊! ). Persze minden a lehető legrosszabbul jött ki, de a Titansben is voltak hiányzók. Nem véletlen hogy az első két drive-ban nekünk se volt nehéz dolgunk. Ami viszont utána történt...
Némi öröm az ürömben hogy a Raiders is betlizik. A Browns is majdnem elchokerkedte, de Glennon nem tudta megcsinálni a 2 pontost a végén (ha már minden évben ellenünk akarja a Jacksonville megmutatni, néha tehetnének egy kis szívességet is azáltal hogy nyernek mások ellen is). Ha Ravens is kikap a Steelerstől, akkor még mindig jó helyzetben vagyunk. Viszont innentől kezdve nem fér bele a hibázás, ha nem hozunk 5-ből 4 meccset, jó eséllyel lőttek a playoffnak (én azt mondom ha már eddig eljutottunk, akkor legyen meg, úgyse lesz olyan draftcetlink amivel franchise qb-t találunk). A Raiders és Steelers közül valakit verni kell (ha lehet akkor inkább előbbit), és a csoportmeccseket pedig mind hozni kell. Ilyenkor nagyon hiányzik Bandi 😕.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Gyorsan el kell felejteni a mai meccset, innen elég nehéz lesz megnyerni a csoportot, a Titans 2 meccs előnyben van. Sajnos nem bírtuk el a sok hiányzót. Nem fogom erre, sokkal jobb volt a Titans ma, de azért mégis.. Jövő héten megyünk Houstonba, Watson szépen magára talált, az sem lesz egyszerű meccs.
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu

Bence94
Erre szokták azt mondani, hogy innen szép nyerni. (nem fogunk...)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Taylornál ráadásul az emberi hülyeség/felelőtlenség miatt ütött be a szar, mert a barátnője (akivel együtt él) kapta el egy államon kívüli útja során (valszeg családot látogatott)...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Holnap jó lenne nyerni valahogy, de lassan az a nagy kérdés, hogy hogyan...
peterk2005
Taylor kiesese nem aggaszt annyira, Hines is tudja hozni azt a szintet. A nagy kerdes, hogy ki lesz a center, Clark vagy esetleg Pinyo?
Nagyon kene ez a meccs, pont a legrosszabbkor jott ez a serules/ covid hullam... Ha nyerunk, megvan a csoport, ha nem akkor buktuk szvsz.
Ami aggaszto, hogy Watson kezd formaba lendulni, tovabba megyunk meg Vegasba es a Steelershoz is..