Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 5 éve
deleted account 1 758
Utolso 2 percen belul nem lehet a fumble eredmenyekent elorehaladni, szoval ha a Texans osszeszedte volna a labdat az endzoneban, akkor a fumble helyerol folytathatta volna a tamadast a Texans. Mult heten volt pelda erre valamelyik meccsen a Redzoneban, ott magyaraztak el a szabalyt.
mate93
Vagy a tegnapi Chiefs-Saintsen, ahold végül is incomplete passz lett Mahomesnak, de ha esetleg egy challenge lévén fumble lett volna, akkor SP nyom egy deny-t a yellow flagre, es jöhetett volna a Saints. Így megúszta egy 4&7-tel a Chiefs 😉
több mint 5 éve
mate93 New Orleans Saints 596
Utolso 2 percen belul nem lehet a fumble eredmenyekent elorehaladni, szoval ha a Texans osszeszedte volna a labdat az endzoneban, akkor a fumble helyerol folytathatta volna a tamadast a Texans. Mult heten volt pelda erre valamelyik meccsen a Redzoneban, ott magyaraztak el a szabalyt.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A YouTube-on lévő hivatalos NFL összefoglalóból konkrétan kimaradt a game winning fumble-ünk 😀

Egyébként ilyenkor ha a fumble a 2 yardoson történik meg, a labda bepattan előrefelé az end zone-ba és a Texans szedi össze akkor instant TD vagy a fumble helyéről jönnek tovább (1st and goal from 2 yard line)?
bobi0092
Sőt ha olyan van mint a Saints-meccsen h a labda az end zone hátuljánál pattog ki az automatikusan safety.
empty taxi
ahhoz előbb vmeik Coltsosnak birtokolnia is kellett volna a lasztit, így csak touchback lett volna.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A YouTube-on lévő hivatalos NFL összefoglalóból konkrétan kimaradt a game winning fumble-ünk 😀

Egyébként ilyenkor ha a fumble a 2 yardoson történik meg, a labda bepattan előrefelé az end zone-ba és a Texans szedi össze akkor instant TD vagy a fumble helyéről jönnek tovább (1st and goal from 2 yard line)?
bobi0092
Az akkor TD lett volna. Tele is lett gyorsan a gatya, nehogy ők szedjék össze 😀
dugo93
Dolphins-Pats H 1,82 pipa
Titans-Lions -6.5ről H 1,66 pipa
Vikings-Bears V 2,2 pipa
Saints-Chiefs V 1,8 pipa
Colts-Texand 49,5 over ...

700ra jöhetett vna 12.5k 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A YouTube-on lévő hivatalos NFL összefoglalóból konkrétan kimaradt a game winning fumble-ünk 😀

Egyébként ilyenkor ha a fumble a 2 yardoson történik meg, a labda bepattan előrefelé az end zone-ba és a Texans szedi össze akkor instant TD vagy a fumble helyéről jönnek tovább (1st and goal from 2 yard line)?
bobi0092
Sőt ha olyan van mint a Saints-meccsen h a labda az end zone hátuljánál pattog ki az automatikusan safety.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
A YouTube-on lévő hivatalos NFL összefoglalóból konkrétan kimaradt a game winning fumble-ünk 😀

Egyébként ilyenkor ha a fumble a 2 yardoson történik meg, a labda bepattan előrefelé az end zone-ba és a Texans szedi össze akkor instant TD vagy a fumble helyéről jönnek tovább (1st and goal from 2 yard line)?
bobi0092
Az akkor TD lett volna. Tele is lett gyorsan a gatya, nehogy ők szedjék össze 😀

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
A YouTube-on lévő hivatalos NFL összefoglalóból konkrétan kimaradt a game winning fumble-ünk 😀

Egyébként ilyenkor ha a fumble a 2 yardoson történik meg, a labda bepattan előrefelé az end zone-ba és a Texans szedi össze akkor instant TD vagy a fumble helyéről jönnek tovább (1st and goal from 2 yard line)?
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
 www.reddit.com/r/Colts/comments/kh2hfc/wholesome/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
A mérlegünknél mindenképp gyengébbek vagyunk, két pozitív mérlegű csapatot vertünk meg (a Titanst meg a Packerst), és elég sok mákunk volt főleg a szezon második felében.
Borbinho
Hát 5-ből 2 az tényleg nem jó, de a Dolphinsnak is csak 2 győzelme van pozitív mérlegű csapatok ellen. Ravensnek, Brownsnak és Titansnek meg 3, szóval annyira nem lógunk ki lefelé 😊. A legnagyobb hátrányunk szerintem az hogy ha kiesik valaki a támadófalból, akkor Rivers nem tudja menekülni a nyomás elől és meghal a támadójáték.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A W megvan, az a lényeg, de ez megint csak a szerencsén múlt, mint 2 hete. Ha TD-t visznek, szinte biztos hogy 2 pontosra mennek, és ha megcsinálják már most nem állnánk PO-s helyen.
A Dolphins/Ravens duó is nyert sajnos, így a héten már csak a Browns botlásában bízhatunk.
Ha esetleg meglepné a Giants a barnákat, akkor kb a Steelersen múlna (mi kövi héten megyünk hozzájuk, a Browns pedig az utolsó fordulóban fogadja őket).

Jelenleg úgy néz ki, hogy a Dolphinsnak vernie kéne idegenben előbb a Raiderst, majd a Billst is. Ha mindkettőt behúzzák, akkor nekünk is két W kellene. Jó lenne nem az utolsó fordulóra hagyni, hátha szívességet tesz jövő héten nekünk a Raiders, mi meg meglepjük a Steelerst. Bár sok esélyt nem látok rá 😀

A mérlegünknél mindenképp gyengébbek vagyunk, két pozitív mérlegű csapatot vertünk meg (a Titanst meg a Packerst), és elég sok mákunk volt főleg a szezon második felében. A def se fog minden meccsen turnovert meg csomó sacket hozni, az offensenél meg gondban leszünk, ha olyan csapat ellen jön szembe, aki tudja futni a futást. Ilyen szempontból kb csak a Chiefs a jó matchup nekünk a PO-ba, a North csapatait jó lenne elkerülni, a Titans ellen jöhetne egy fej vagy írás meccs kb, a Bills ellen szerintem bajban lennénk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
A win is a win.

Jobb csapat vagyunk ennél a Texansnál, érzésre a pályán is ez volt a helyzet, hogy "papíron" mennünk kéne 1+ possessionnal végig. Plusz a playoffra hajtunk, miközben nekik már nincs tét és egy ilyen mázlis play kell otthon, hogy ne egyenlítsenek ki a végén. Most a pepita másik színe jött, most jól kezdett a védelem, aztán a második negyedtől vesztette el a ritmust. Rossz volt nézni, hogy csak azzal tudtuk valamennyire lassítani Watsonékat, hogy lassú meccset játszottunk. Járatva az órát, így kevesebb drive-ot vezethettek mint egy pörgő meccsen. Ez a gyenge védelmekkel szenvedő csapatok ismérve, nem tölt el boldogsággal, még ha az offense-nek is ez az alap stílusa, így nem is kellett kilépni a megszokottakból. Az offense egyébként szinte lemásolta a két héttel ezelőtti önmagát. Első félidő oké, második félidő nemoké. Most a végén legalább a nagyon fontos TD összejött.

Furcsa nézni ezt a védelmet, mert nyoma sincs az idény eleji agresszivitásnak passz védekezésben. Nem az a baj, hogy Watsont nehezen fogjuk, és ha kiszabadul akkor 8mp után célpontot talál, mert az benne van. Hanem a sima, ütemre menő 10-20 yardos passzainál is méterekről nézzük a védőt. Mint 2017-ben amikor mindenki csak ismerkedett egymással és játszottuk a biztonsági zónázást. Ennél sokkal előbbre kellene tartani a secondarynek. Szedik a turnovereket ez dícséretes, de az a press amiben reménykedtem, hogy egyszer látni fogjuk, csak nem érkezik. Mondtam már, hogy kezdem hitemet veszteni Eberflusban? 😊

De elég a negatívkodásból, 10-4. Év elején simán aláírtam volna egy ilyen állást 14 forduló után. Jövő héten Steelers. Meglátjuk melyik arcukat mutatják majd. Egyik ellen nem sok esélyünk van, a másik verhetőnek tűnik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Leonard, Rhodes es Rigo is edzett a tegnapi nap.

Erre pedig nincsenek szavak:

Bence94
And to top that : Indianapolis Colts punter Rigoberto Sanchez to play Sunday, less than 3 weeks after tumor removed.

Ez respect minden szinten!
coltman
Eleg jol nez ki az Injury Reportunk a holnapi meccsre. “Csak” DeFo es MAC Quetionable. Bucknernek a bokaja, MAC-nak a terde szar. Buckner nagy ervagas lenne, de ha nem 100-as, akkor lehet jobb lenne, ha pihentetne, es a Steelers ellen terne vissza. Ezt a meccset nelkule is KOTELEZO hozni.
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Leonard, Rhodes es Rigo is edzett a tegnapi nap.

Erre pedig nincsenek szavak:

Bence94
And to top that : Indianapolis Colts punter Rigoberto Sanchez to play Sunday, less than 3 weeks after tumor removed.

Ez respect minden szinten!
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Leonard, Rhodes es Rigo is edzett a tegnapi nap.

Erre pedig nincsenek szavak:
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
HIlton vasárnap elérheti a karrier 10 ezer yardot. Kb. 50 elkapott yardra van hozzá szüksége.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
malloy Indianapolis Colts 316 — malloy
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
több mint 5 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 371
Nelsonnal kapcsolatban Reich elmondta, hogy nem csak a scout teammel, hanem rendes edzésen is néha próbálgatják. Egyelőre csak random néhány snapre, de el tudom képzelni, hogy benne van a lehetőségek között, hogy ha már 20 millát kell neki fizetni, és nem lesz Castonzo, akkor fizessünk neki ennyit tackle-ként. Ő megoldaná azt is, és guardot sokkal könnyebb találni.
peterk2005
Szerintem inkább azt vetik össze hogy egy sérülés esetén hogy jobb a fal. Greent azért elég szépen égették, 2 sacket engedett 1 meccs alatt.
Szimplán Nelson egy Fal-Playmaker (ha lehet ilyet mondani 😀 ). Szerintem a fal bármelyik pontján jól tudna játszani. Rengeteg futó játékunk rá épül húzásokkal és passzproban is úgy lát a pályán hogy elképesztő. Viszont ezeket mind Guardból tudja ilyen szinten csinálni, meglepne ha átnevelnék tacklenek.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak én számolok azzal, hogy a Texanst egyáltalán nem biztos hogy ütjük? Legutóbb (1 hete) is megszenvedtünk velük, ráadásul a csoportellenfeleknél sokkal jobban tud borulni a papírforma... Nyilván ők már eliminated from Playoff státuszban vannak, de nem gondolnám, hogy lefutott meccs lesz...
bobi0092
Nem csak te. 😊 Every given sunday. De a Texans szerintem nekünk jobban fekszik stílusban, mint akár a Raiders, akár a Titans, akár a Packers, akár a Browns, stb. És a védelmük kb. ugyanolyan nem jó, szóval matchup szempontból sokkal jobb, mint az elmúlt meccsek voltak. A múlt heti meccset is szerintem relative simán nyernünk kellett volna, csak elmeccseltük a végét, play hívás, time menedzsment szempontból is. És nem is játszottunk jól.

Ráadásul a Texans ellen évek óta az a trend, hogy Watson az első meccsen alaposan megszór minket, aztán a másodikon (harmadikon) sokkal jobban megfogjuk. Ezúttal nem bánnám, ha a trend folytatódna. 😊

Másrészt a Titans is fog velük még játszani - ráadásul Houstonban -, és azt is elkönyveltük Titans győzelemnek előre. Ezek az esélyek, aztán majd meglátjuk. A bukiknál jelenleg 7 pontos favoritok vagyunk. Nem jelent sokat, de ha nem nyerünk, nincs is sok keresnivalónk a playoffban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Nincs mese, meg kell verni a Steelerst idegenben a PO-hoz. Ha a Browns/Dolphins/Ravens trió nyeri a maradék 3 meccsét, akkor a 11-5 sem lesz elég, szóval ha úgy nézzük, saját kezünkben van a sorsunk, csak meg kell verni a Steelerst (vagy imádkozni kell, hogy a Raiders v a Bills meglepje a Dolphinst).
Borbinho
Azért a Bills győzelemre nem mondanám, hogy meglepő lenne, főleg Buffaloban 😊 Jelenleg szvsz a Bills a 2. legjobb csapat az NFL-ben, a Dolphins meg inkább úgy a 8. Szerintem 11-5-el bent leszünk. A 10-6 viszont valószínűleg nem lenne elég.
peterk2005
Csak én számolok azzal, hogy a Texanst egyáltalán nem biztos hogy ütjük? Legutóbb (1 hete) is megszenvedtünk velük, ráadásul a csoportellenfeleknél sokkal jobban tud borulni a papírforma... Nyilván ők már eliminated from Playoff státuszban vannak, de nem gondolnám, hogy lefutott meccs lesz...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nincs mese, meg kell verni a Steelerst idegenben a PO-hoz. Ha a Browns/Dolphins/Ravens trió nyeri a maradék 3 meccsét, akkor a 11-5 sem lesz elég, szóval ha úgy nézzük, saját kezünkben van a sorsunk, csak meg kell verni a Steelerst (vagy imádkozni kell, hogy a Raiders v a Bills meglepje a Dolphinst).
Borbinho
Azért a Bills győzelemre nem mondanám, hogy meglepő lenne, főleg Buffaloban 😊 Jelenleg szvsz a Bills a 2. legjobb csapat az NFL-ben, a Dolphins meg inkább úgy a 8. Szerintem 11-5-el bent leszünk. A 10-6 viszont valószínűleg nem lenne elég.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nelsonnal kapcsolatban Reich elmondta, hogy nem csak a scout teammel, hanem rendes edzésen is néha próbálgatják. Egyelőre csak random néhány snapre, de el tudom képzelni, hogy benne van a lehetőségek között, hogy ha már 20 millát kell neki fizetni, és nem lesz Castonzo, akkor fizessünk neki ennyit tackle-ként. Ő megoldaná azt is, és guardot sokkal könnyebb találni.

Más. A vasárnapi volt sorozatban a 4. idegenbeli győzelmünk. Ilyen 2009 óta nem volt. Az idény eleji Bears elleni győzelmünk ugye úgy született, hogy előtte majdnem 1 teljes idény óta nem nyertünk idegenben. (Hozzá kell tenni, hogy idén a home field kb. semmit nem jelent, a jó csapatok szinte mindegyike kb. ugyanannyit nyer idegenben, mint otthon, a rosszak meg ugyanannyit veszítenek.)

Ismét más. Pillanatnyilag az 5. legtöbb pontot szereztük a ligában. Ez is meglepett egy kicsit, én "vakon" úgy a 8-10. helyre raktam volna magunkat. Rosszabb stat, hogy most már csak a 12. legkevesebb pontot kaptuk. Ez a stat ugye annak a fényében különösen rossz, hogy az 5. hét környékén még top2-ben voltunk. Azaz azóta a top20-ban sem vagyunk. Persze utóbbinál is figyelembe kell venni, hogy az utóbbi 6 hétben 4 meccset játszottunk top5 offense-ek ellen, és 2-t top10-12 offense-ek ellen. Playoff szempontból viszont ez számít, mert ilyenek jönnek ott is szembe.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nincs mese, meg kell verni a Steelerst idegenben a PO-hoz. Ha a Browns/Dolphins/Ravens trió nyeri a maradék 3 meccsét, akkor a 11-5 sem lesz elég, szóval ha úgy nézzük, saját kezünkben van a sorsunk, csak meg kell verni a Steelerst (vagy imádkozni kell, hogy a Raiders v a Bills meglepje a Dolphinst).

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 371
Azt jól láttam hogy Nelson LT-t is játszott?
Tony Adams
Igen, mikor Castonso kiesett (4-5 snap után) Green vette át a helyét arra a drivera, a következő driveban már Nelson volt az LT és Hunt az LG, de a drive végére visszaállt minden a megszokott kerékvágásba.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278